Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אני לא יכול להבין את זה. סורי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4629

• SlowRide

4440

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 18 שעות, oryo כתב:

תחשוב על כמות הזעם שאני ואתה וכולנו חשים על זה שהם רצחו למעלה מאלף אזרחים, אנסו נשים, וחטפו ילדים. 

עכשיו קח בחשבון שאנחנו לא אנסנו ולא חטפנו כמובן, ובוא נניח שכולם יודעים את זה (מספרים להם אחרת והם עם די מטומטם, רמת ביביסטים שכזו אבל זה שלהם ולא מעניין) - אבל אנחנו הרגנו סדר גודל - יענו פי עשר - יותר. לא הפעם, הפעם זה כבר שיאים חדשים בהתאם לשיאים שלהם, בעבר. כמה פעמים. 

כמה זעם זה אמור לגנרט, אם בכלל? 

עולה השאלה - האם אתה כועס רק כי הם היו ברבריים, או אולי רק כי התכוונו ולא יצא להם אופסי - או קודם ולפני הכל בגלל עצם המעשה עצמו? הרג מאות חפים מפשע, בהנחה שכולנו מסכימים שחבריהם ובני משפחותיהם של חיילי צה"ל הם אכן חפים מפשע?

זכור לי היטב איך מצאו שני ילדים עם כתובת על הקיר סטייל "כוח נוסרא לא הורג ילדים", חדר ליד ההורים שנרצחו בביתם. אותו חמאסניק האמין שלהרוג חיילים/לשעבר זה בסדר אבל להרוג ילדים זה לא מוסרי, מה אתה אומר, נשמעים לך כמו חבר'ה מוסריים? לי נשמע כמו דרך להמציא גבולות גזרה דמיקולו בשביל לרחוץ את ידיך מגואלות הדם. 

מי שחושב מהראש ולא מהזין אמור להבין שהרג אזרחים בעזה זו לא מטרה, זה לא רצוי, אבל הכי גרוע? זה לא אסטרטגי.

ישראל היא בליפ קטן במפה, לא מעצמה בינ"ל, שבחסות הימין ימין מלא מלא מלא מתנהלת כמו עוד חמולה מזרח תיכונית. השפל במעמד הכלכלי והבינלאומי הוא חסר תקדים, אבל העם לא קולט את הבלוף ענק שמאכילים אותו - מלחמה בלי יעד ברור, סכסוך בלי אופק מדיני, המתנה של המנהיג שיבוא מישהו וינהיג את ישראל במקומו ע"מ שיוכל להתלונן ולא חלילה לקחת אחריות. 

המלחמה הכי צודקת והכי מתבקשת הפכה לסתם עוד מקרה בו ישראל נראית מזעזע, לא כי העולם אנטישמי אלא כי היא באמת מחזיקה בתזה מזעזעת: הרג חסר פונקציה ותכנית, בעיקר בשביל לעזור לבייס להרגיש טוב. שלושים עיניים תחת עין, הופה הראינו להם, ניצחון מוחלט. 

להגיד ישראל הרגה "סדרי גודל יותר" קצת חוטא למציאות אתה לא חושב? הם טבחו ב-1400 אנשים מתוכם 900 אזרחים ביום אחד, מעניין איפה היינו היום אם היינו הורגים 1400 עזתים ביום אחד.
חוץ מזה תראה מה קורה ב"בית חולים שיפא" בימים האחרונים, תמונת מראה של עזה "האזרחית".
"אזרחי עזה" וארגוני הטרור הם מקשה אחת, גם אם תגיד לי שיש שם חפים מפשע לא ניתן ממש לברור אותם מהמחבלים, וישראל עושה כנראה יותר מאמץ מכל אומה אחרת.

התמיכה של האמריקאים בכסף ובנשק לא אומרת שהם לא דו פרצופיים כדי לשרת אג'נדות של דמוקרטיה עלק שומרת זכויות אדם וכל מני מלל פרוגרסיבי חסר משמעות.
איך אמרו האמריקאים לחבריהם הישראלים כשהם הזכירו להם מה שהם עשו לערי גרמניה ויפן במלחמת העולם השניה "אבל בגלל זה הקמנו את האו"ם ואת מערכת החוקים, כדי שזה לא יקרה שוב", אז אמרו...

מלחמת אפגניסטאן:
"As of March 2023, more than 70,000 Afghan and Pakistani civilians are estimated to have died as a direct result of the war. The United States military in 2017 relaxed its rules of engagement for airstrikes in Afghanistan, which resulted in a massive increase in civilian casualties"
מלחמת עיראק:
"The war killed an estimated 150,000 to 1,033,000 people, including more than 100,000 civilians (see estimates below). Most died during the initial insurgency and civil conflicts. The 2013–2017 War in Iraq, which is considered a domino effect of the invasion and occupation, caused at least 155,000 deaths and internally displaced more than 3.3 million Iraqis."

אולי גם כדאי להתמקד בסמנטיקה, האמריקאים אומרים לנו איך כדאי לנהל מלחמה:
רק נזכיר ונאמר שעיראק בכלל לא תקפה את ארה"ב... מישהו שם דמיין שלסדאם יש מלא נשק כימי והוא הולך להשתמש בו מחר בבוקר ושזו סיבה מספיק טובה לפתוח שם במלחמה, אז ימותו מאות אלפי אנשים בעקבות כך ואולי נשנה משוואות כוח במזרח התיכון (עיראק ואיראן היו אוייבות) ונגרום להשתלטות איראן על עיראק, למי אכפת? העיקר שנוריד את סדאם.
האמריקאים אומרים לנו לא להרחיב את המלחמה לרפיח מחשש להרג אזרחים, מה הם עשו בעיראק כשעסק דישדש? דחפו עוד 25K חיילים.

האם בכל בית/בית ספר/בית חולים/אוניברסיטה/גן ילדים בעיראק/אפגניסטאן היו רובים או RPG או רימונים או פיר מנהרה? אני לא חושב...
ולא הזכרתי את מלחמת ויאטנם... עוד הרפתקה אמריקאית בקצה השני של העולם כי מישהו החליט שבא לו להיות קומוניסט שהרגה איזה מיליון+ אזרחים.
שיחסכו מאיתנו האמריקאים את המלל חסר המשמעות הזה על דאגה לעזתים.

נתניהו הוא אסון של העם היהודי. בגללו העסק מדשדש, אבל לאמריקאים זה לא היה משנה אם לאמר את האמת. אתם קושרים את האחד בשני, אני טוען שככה או ככה הם היו הופכים את עורם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+100 פרקש.

https://www.instagram.com/p/C5BMe8Xo0k9/?igsh=MWs4Zm1zOGZjaWxwMQ==

העבריין עם פרצוף "בייבי פייס" והשופטת עם פרצוף של "מעטפות מתחת לשולחן".

זאת הרפורמה שצריך לעשות במדינה המטומטמת הזאת.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

רק נזכיר ונאמר שעיראק בכלל לא תקפה את ארה"ב... מישהו שם דמיין שלסדאם יש מלא נשק כימי והוא הולך להשתמש בו מחר בבוקר ושזו סיבה מספיק טובה לפתוח שם במלחמה,

המלך ביבי נתן שם עבודה. הבטיח שככה יהיה מזרח תיכון חדש, והמשטר האיראני יקרוס. עוד קצת מהגאונות האינסופית שלו.\

לפני שעה, farkash7 כתב:

נתניהו הוא אסון של העם היהודי. בגללו העסק מדשדש, אבל לאמריקאים זה לא היה משנה אם לאמר את האמת. אתם קושרים את האחד בשני, אני טוען שככה או ככה הם היו הופכים את עורם.

אני לא 100% בטוח שזה נכון. ראש ממשלה אחר לא היה משניא את עצמו ככ על הממשל האמריקאי, אולי מנסה להציג תוכנית ליום שאחרי, מעיף את בן גביר וסמוטריץ' מהממשלה ועוד כל מיני. זה כמובן לא סותר את הטענה הכללית שלך, שאני גם מסכים איתה. אמריקאים לא היו מהססים להרוג או להוביל להרג הרבה יותר נרחב במלחמה שהיו מנהלים.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מסכים עם @farkash7 בכל הביקורת על ארה"ב. 

אבל בואו לא נתבלבל, הם האימפריה העולמית ויש להם את הזכות, מכוח היותם הכי חזקים והכי עשירים, ומבודדים היטב בלי שום אויב על הגבול, לעשות שטויות, טעויות ו-"טעויות" שמקורן באינטרס כלכלי סמוי.

אז נכון, אמריקאים זה קקה.

אבל מה האופציה שלנו לנשק? לווטו באום?

יש לך אלטרנטיבה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מי שמשלם,  הוא זה שמזמין את המוסיקה".

אפשר עד מחר להוציא קיטור, להביא דוגמאות ולהשוות אותנו לאמריקאים, זה לא ישנה את העובדה שאנחנו מדינת חסות.

אנחנו מקבלים נשק, תחמושת,  סיוע כספי.

לכן גם אומרים לנו מה מותר לעשות ומה לא. אפשר לנסות כל מיני טריקים, למשוך זמן , להתפתל, להכנס לפוזה של נעלב . בסוף כמו ילד טוב  שלח משלחת לוושינגטון....

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • אהבתי 2

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

האמריקאים אומרים לנו איך כדאי לנהל מלחמה

העכבר והפיל רצים במדבר, בשלב מסוים מסתכל העכבר לאחור ואומר "פייייי תראה כמה אבק אנחנו עושים"

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התבלבלת.
העכבר והפיל רצים במדבר, בשלב מסוים מסתכל הפיל לאחור ואמר לעכבר "פייייי תראה כמה אבק אתה עושה".

לפני 55 דקות, פריג'י כתב:

אבל בואו לא נתבלבל, הם האימפריה העולמית ויש להם את הזכות, מכוח היותם הכי חזקים והכי עשירים, ומבודדים היטב בלי שום אויב על הגבול, לעשות שטויות, טעויות ו-"טעויות" שמקורן באינטרס כלכלי סמוי.

אין להם זכות לשום דבר. הם בוחרים להתנהל כמו שהם מתנהלים, בצורה דו פרצופית ועלק ליברלית, ואף אחד לא יכול לעשות שום דבר נגד זה בגלל הסיבות שציינת.
הדו פרצופיות האמריקאית זה לא מהיום, הם טיפטפו מסרים על זכויות אדם גם כשעדיין הייתה הפרדה גזעית ברחבי ארה"ב.
הם זרקו את מובארק לכלבים וכמעט פתחו פה שלוחה של דעאש ששולטת על צבא מצרים כי כמה "פרוגרסיבים" יצאו לכיכר תחריר וחזרו בארונות.
ובקונטקסט הישראלי - קצת אחרי שהם הרגו מאות אלפי וויאטנמים הם קשרו לישראל שתי ידיים מאחורי הגב כי היא לא הסכימה להעביר מזון לארמיה המצרית.

הם יכולים לבלבל את המוח על "הרבה עזתים מסכנים מתים" עד מחר וכל מני אנשים כאן יכולים לקנות את המלל שלהם ולנפנף בחדל האישים שהוא הסיבה למה ארה"ב מצרה את צעדי ישראל, אבל זה ממש לא נכון.
הם התהפכו בגלל הבחירות ובגלל רחשים פרוגרסיביים במפלגה הדמוקרטית. כן ביבי לא ביבי, כן בן גביר לא בן גביר (את מי הוא בכלל מעניין האפס הזה???) התמונה הייתה זהה.
לא שמעתי שגנץ/אייזנקוט/לפיד חושבים שהרגנו יותר מדי עזתים. לא שמעתי שהם חושבים שלא צריך להכנס לרפיח.

לפני 58 דקות, יבגניפ כתב:

המלך ביבי נתן שם עבודה

גם בזה ביבי אשם? תשמע אני שונא אותו שנאת מוות. ביום שהוא יעלם מחיינו מבחינתי יהיה יום חג, אבל בוא לא נהפוך אותו ליהודי ששולט בכל העולם.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, farkash7 כתב:

גם בזה ביבי אשם? תשמע אני שונא אותו שנאת מוות. ביום שהוא יעלם מחיינו מבחינתי יהיה יום חג, אבל בוא לא נהפוך אותו ליהודי ששולט בכל העולם.

לא אמרתי שהוא האשם הבלעדי. אמרתי שהוא נתן שם עבודה. והוא כמובן לא איזה סטראוטיפ של יהודי ששולט בעולם. בסך הכל אדם שאולי יש לו אייקיו גבוה, אבל הכישורים האסטרטגים שלו גרועים מהכישורים האסטרטגים שלי בage of empires.

https://www.facebook.com/YoungLaborIL/videos/777102585692065/

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 39 דקות, farkash7 כתב:

הדו פרצופיות האמריקאית זה לא מהיום

הכל נכון, אבל ככה זה כשאתה הכי חזק. אתה קובע את הכללים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם, לפני הרבה שנים, לימדו אותי שלא כל מה שמותר לרבי מותר גם לחסידים.

בואו נדבר על צביעות של רבנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מצחיק כאן, 

יש כאן אנשים חושבים שאנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים. 

ביום שנהיה הצ'יפ של השבט נוכל לעשות מה שאנחנו רוצים. כל עוד אנחנו תלויים במישהו אחר אנחנו נעשה מה שאומרים לנו. 

תכף אנשים פורצים כאן בטנטרום.

לפני שעה, פריג'י כתב:

אבל מה האופציה שלנו לנשק? לווטו באום?

יש לך אלטרנטיבה?

בול. 

• אהבתי 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור.
יש מי שטוענים ש"אם ישראל הייתה נוהגת אחרת האמריקאים היו מתייחסים אלינו אחרת".
אני רק אומר שזה בולשיט.
זה שאנחנו לא הצ'יף של השבט אני יודע.

אני חושב שמה שנותר לנו הוא להעמיד אותם מול בחירה קשה - להכנס לרפיח בהקדם ושיבחרו אם להקריב אותנו ביזרה הבינלאומית או לעמוד לצידנו.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...