Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Coro כתב:

כל ישראל היא התנחלות לא חוקית בשביל הערבים וחלקים גדולים בשמאל המערבי.

נו באמת. אלו שטויות במיץ. 

רוב רובה של ישראל מוכרת לכל האומות בדין הבינלאומי, על אפם וחמתם של הפלסטינאים וה"שמאל המערבי" המדומיין.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4626

• SlowRide

4440

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

מדובר בחוק בינלאומי ולא בערבים/שמאל המערבי. לכן עד היום שטחים שנכבשו ב-67 לא מוכרים כחלק מישראל על ידי אף מדינה עד כמה שאני זוכר. גם ישראל לא מחילה חוק ישראלי על אותם שטחים (חוץ ממזרח ירושלים וגולן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Night Driver כתב:

אין בכלל.

יש איזו תכנית כלשהי שאתה יודע עליה?

יובל כתב אותה תגובה אחת מעליך 

לפני 17 שעות, Supertigre כתב:

זו התוכנית? ילד בן שנתיים היה אומר שזה מטומטם לחלוטין, מי שקצת יודע היסטוריה יודע שגם את זה ישראל ניסתה בעבר וזה נכשל לחלוטין. זה ממש לא שונה מלהפוך את חמאס לנכס, אותה תוכנית מטומטמת לחלוטין שנובעת מהרצון לשמור על הבייס ולא להחליט שכאמור, זו גם סוג של החלטה. 

גם להפוך את הפתח לנכס לא ממש הוכיח את עצמו...

בין כל האופציות האופציה לשלטון חמולות היא הדבר הפחות גרוע מכל האופציות המוצעות

לפני 14 שעות, Pika007 כתב:

אני קורא כבר מספר עמודים בשרשור לגבי טענות שארה"ב "זרקה את ישראל מתחת לגלגלים"/"בגדה בישראל" ומה לא.

סלחו לי אבל אני באמת מרגיש צורך לשאול-

מה ארה"ב חייבת לנו?

הם "חייבים לנו" להתייצב לצידנו אם אנחנו מאוימים וכו' וכו'. אנחנו בת ברית (קרובה) של ארה"ב. זה כן.

מעבר לזה?

כבר שנה שלמה שאנחנו מנופפים להם אצבע משולשת מול הפרצוף, יורים לעברם חיצים, צועקים להם "אנחנו נעשה מה בא לנו ואתם סתמו ת'פה", מצהירים "לארה"ב אין זכות דיבור במה שקורה בישראל", אפילו על סף משמיצים. 

והם מכילים. מזהירים. מבקשים בעדינות. בשעת צרה- התייצבו לצידנו בצורה שאין שניה לה (בזמן שהנאשם שלנו סתם את הפה 72 שעות ורק אחרי זה גמגם כמה מילים, נשיא ארה"ב הפגיז בנאום חוצב להבות ותמיכה צבאית ללא מגבלות, מה שתרצו תקבלו.

ומשם, כרגיל, בגלל שישראל לא פועלת עם שום תכנית ("לנצח את חמאס" זו לא תכנית. הקשקוש על החמולות זו לא תכנית, זו אפילו לא הצהרת כוונות!) התחלנו להתברבר, כרגע זה מעין מצוד חסר כיוון אחרי כל מי שאפשר להדביק עליו את התוית "תומך חמאס" שמחליטים ש "מסוכן מספיק" לפי איזשהו מדד אמורפי וגמיש מדי, עוד מנהרה פה, עוד בניין שם. זה לא באמת מקדם אותנו לשום מקום, במקום שלחמאס יקח שנתיים להשתקם יקח שנתיים ויומיים.

אז העולם (וארה"ב) שואלים "חבר'ה אתם שם בחרא הזה ימבה זמן, מספרי ההרוגים עולים ולא נראה שאתם יודעים מה אתם עושים. מה אתם מתכננים לעשות?"

ואנחנו שותקים.

בעצם לא שותקים, אנחנו ממשיכים לבעוט בשוק של ארה"ב כמו ילד חרא קטן וצועקים עליהם "אל תתערבו! (אבל תמשיכו להזרים לי כל מה שאני מבקש, כן?)"

הגיעה הנקודה שנשבר להם, וכמו הורה שנשבר לו מילד קטן ומעצבן שנמצא באמצע temper tantrum, מעמידים את ישראל במקום.

האם אני מרוצה מזה? בטח שלא. האם אני יכול להאשים אותם? גם לא.

הממשלה שלנו היא ילד ז' אחד גדול שמעז מצד אחד לצעוק ולהטיח עלבונות, ומהצד השני מעז לדרוש. ההתנהלות שלנו הביאה את המשבר הזה, לארה"ב אין שום התחייבות לענות על כל הגחמות של ישראל, בטח לא כשמערכת היחסים הידרדרה לכזה שפל.

אני אמביוולנטי לגבי התגובה שלך.

מצד אחד צורת התייחסות של הממשלה וראש הממשלה כלפי האמריקאיים אכן ראויה לכל ביקורת ולא מכובדת בכלל.

מצד שני ארה"ב רוצה לרתום את העגלה לפני הסוסים. בזמן שחמאס שולט בעזה אין שום אפשרות לאף פתרון סביר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, עדי-אל כתב:

יובל כתב אותה תגובה אחת מעליך 

תכנית זה לא מה שאנחנו משערים או מה שאיזה פרשן אומר באיזה אולפן אלא מסמך רשמי מטעם ממשלת ישראל (לא שר X או Y אלא ממשלת ישראל). יש כזו?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Coro כתב:

כל ישראל היא התנחלות לא חוקית בשביל הערבים וחלקים גדולים בשמאל המערבי.

לפלסטינים לא איכפת מהרוגים. למרות 30000 הרוגים, 70% מהפלסטינים מצדיק את הטבח.

אני לא בעד התנחלויות בעזה, אבל כן לקחת להם אדמה, כי האדמה יותר חשובה להם מהחיים.

פה אני מסכים איתך. 

אבל צריך לעשות את זה חכם. לא צריך לצאת בהצהרות בכל מיני רשתות זרות. 

זה רק מפריע. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, עדי-אל כתב:

בין כל האופציות האופציה לשלטון חמולות היא הדבר הפחות גרוע מכל האופציות המוצעות

אני אמביוולנטי לגבי התגובה שלך.

מצד אחד צורת התייחסות של הממשלה וראש הממשלה כלפי האמריקאיים אכן ראויה לכל ביקורת ולא מכובדת בכלל.

מצד שני ארה"ב רוצה לרתום את העגלה לפני הסוסים. בזמן שחמאס שולט בעזה אין שום אפשרות לאף פתרון סביר. 

לגבי שלטון חמולות- זו אופציה נוראית. זו הבטחה שחמולה אחת תתהפך על השניה לפני שתספיק להתעטש בכלל ואז יש לך קונפליקט פנימי ברצועה שוב. וזה יהיה עקוב מדם, וזה שוב יפול על ישראל, וכנראה נתניהו יגיד לכולם "הנה, נתנו להם והם לא יודעים לטפל בזה אז אנחנו נכנסים שוב"

זו כנראה ה"תכנית" שלו, היא עוסקת בעיקר באיך להמשיך את ניהול הסכסוך במקום לנסות לסיים אותו, ואיך לנסות להמשיך לקבע את שלטונו.

בנוגע לטענה שלך לגבי ארה"ב- זו צריכה להיות ביקורת כלפינו. ארה"ב לא צריכה להיות זו שמציעה פתרון לסיפור הזה, זה התפקיד שלנו. הם עושים את זה כי אנחנו לא עשינו.

אם לפני חודשיים-שלושה ישראל הייתה מציגה תכנית פעולה אמיתית עם מתווה ליום שאחרי, אני מבטיח לך ומוכן להתערב על כל מה שיש לי עלי אדמות שארה"ב הייתה שמה על זה סטמפה, נלחמת עבורנו מול כל העולם כדי להסביר למה התהליך הכרחי, וגם אם התכנית הזו הייתה כוללת כניסה לרפיח- הם היו עומדים מאחורי זה. כל עוד זה משרת תכלית.

השיטה היא לא "קודם נחסל את חמאס ואז נמצא מה שמים שם", השיטה היא "איך מציבים שם גוף שיחליף את חמאס וימנע ממנו לחזור". כל עוד יש שם ואקום מוחלט אתה לעולם, לעולם לא תחסל את חמאס. 

קונספט אי אפשר להרוג, אפשר רק להדיח אותו מהפוזיציה ע"י החלפה באחד אחר חזק באותה מידה או יותר.

אחזור ואומר- שלטון חמולות זו לא אופציה, אפילו בתור בדיחה זה לא עובר. חמאס הרגו את הרעיון החלש הזה עוד בשלבי ההתהוות שלו, וזו כל ההוכחה שצריך לזה שלא מדובר בכלל במשהו סביר או אפשרי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה די ברור שהמטרה העיקרית כרגע זה למרוח את המלחמה ככל הניתן כדי להשאיר את הישבנים בכיסאות העור. התוצאות פחות חשובות, גם היחסים עם בעלות הברית שלנו.

הלוואי והמחלוקות על חוק הגיוס ישימו לרפיסות הזאת סוף אבל אני בטוח שגם לזה ימצאו "פתרון".

פשוט מבאס לראות איך כל העוצמה של צה''ל וההקרבה של הציבור כדי לצאת מהמצב הזה מתבזבזת בידיים של האימפוטנט הסגול והחברים שלו. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Pika007 כתב:

לגבי שלטון חמולות- זו אופציה נוראית. זו הבטחה שחמולה אחת תתהפך על השניה לפני שתספיק להתעטש בכלל ואז יש לך קונפליקט פנימי ברצועה שוב. וזה יהיה עקוב מדם, וזה שוב יפול על ישראל, וכנראה נתניהו יגיד לכולם "הנה, נתנו להם והם לא יודעים לטפל בזה אז אנחנו נכנסים שוב"

זו כנראה ה"תכנית" שלו, היא עוסקת בעיקר באיך להמשיך את ניהול הסכסוך במקום לנסות לסיים אותו, ואיך לנסות להמשיך לקבע את שלטונו.

בנוגע לטענה שלך לגבי ארה"ב- זו צריכה להיות ביקורת כלפינו. ארה"ב לא צריכה להיות זו שמציעה פתרון לסיפור הזה, זה התפקיד שלנו. הם עושים את זה כי אנחנו לא עשינו.

אם לפני חודשיים-שלושה ישראל הייתה מציגה תכנית פעולה אמיתית עם מתווה ליום שאחרי, אני מבטיח לך ומוכן להתערב על כל מה שיש לי עלי אדמות שארה"ב הייתה שמה על זה סטמפה, נלחמת עבורנו מול כל העולם כדי להסביר למה התהליך הכרחי, וגם אם התכנית הזו הייתה כוללת כניסה לרפיח- הם היו עומדים מאחורי זה. כל עוד זה משרת תכלית.

השיטה היא לא "קודם נחסל את חמאס ואז נמצא מה שמים שם", השיטה היא "איך מציבים שם גוף שיחליף את חמאס וימנע ממנו לחזור". כל עוד יש שם ואקום מוחלט אתה לעולם, לעולם לא תחסל את חמאס. 

קונספט אי אפשר להרוג, אפשר רק להדיח אותו מהפוזיציה ע"י החלפה באחד אחר חזק באותה מידה או יותר.

אחזור ואומר- שלטון חמולות זו לא אופציה, אפילו בתור בדיחה זה לא עובר. חמאס הרגו את הרעיון החלש הזה עוד בשלבי ההתהוות שלו, וזו כל ההוכחה שצריך לזה שלא מדובר בכלל במשהו סביר או אפשרי.

Pika,

שלטון חמולות זו בדיוק התוכנית הרשמית שנתניהו העביר לביידן בשיחות אישיות.

אין כמובן מסמך כזה כי עוד לא ניטע העץ ממנו יופק הנייר שנתניהו יחתום עליו ויקשור אותו לאחריות כלשהי.

איך אני יודע?

תומס פרידמן כתב לפני חודש שישראל ככל הנראה מעוניינת בשלטון של שרי מלחמה, warlords , כמו בסומליה. (לצערי המאמר ב- NYT לא זמין ללא הרשמה אז אני לא יכול לתת ציטוט מדויק)

פרידמן מקושר לביידן. 

הוא לא המציא את זה. הוא כנראה שמע את זה.

ציטוט

"במילים אחרות, לישראל יש ראש ממשלה שככל הנראה מעדיף לראות את עזה מתגלגלת לסומליה, הנשלטת על ידי מצביאים, ומסכן את ההישגים הצבאיים של ישראל בפירוק חמאס מאשר שותפה עם הרשות הפלסטינית או כל שלטון פלסטיני לגיטימי, רחב בסיס שאינו חמאס".

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחחח גנץ גנץ.

עד מתי גנץ?

כול פעם חובר לביבי, כול פעם ביבי מביא משאיות של חרא להאכיל אותו.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 33 דקות, פריג'י כתב:

ישראל ככל הנראה מעוניינת בשלטון של שרי מלחמה, warlords , כמו בסומליה

תראה, מלחמה תמידית בעצימות נמוכה זה מה שהחזיק אותו בכיסא כל כך הרבה שנים ברצף.

כשמלחמה התחלפה בבעיות אחרות כמו הקורונה, הוא נפל.

זה מה שנקרא, never again.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Pika007 כתב:

חמאס הרגו את הרעיון החלש הזה עוד בשלבי ההתהוות שלו, וזו כל ההוכחה שצריך לזה שלא מדובר בכלל במשהו סביר או אפשרי

זאת דווקא הוכחה שזה פתרון טוב.

אם חמאס לא היו מרגישים מאוימים הם לא היו מטפלים בבעיה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, עדי-אל כתב:

זאת דווקא הוכחה שזה פתרון טוב.

אם חמאס לא היו מרגישים מאוימים הם לא היו מטפלים בבעיה הזאת.

ממש אבל ממש לא.

אם אתה מחפש פתרון ש*יוריד את חמאס מהשלטון* - כול פתרון יאיים עליהם, גם אם הוא גרוע.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציגי משרד המשפטים מתנגדים להטבה לסטודנטים משרתי מילואים כי זה "יפלה ערבים". 

אף אחד לא מונע מהם להתגייס.. בעצם, אם יתגייסו כנראה דוד שלהם ישחט אותם.

מצד שני, לא מפריע לנציגי משרד המשפטים שמשרתי המילואים מופלים ומתחילים ללמוד בגיל 23+ כשערבים מתחילים ב18.

מצד שלישי, צביעות של סמוטריץ כשתומך ב"אפליה" לכאורה כשזה נגד ערבים אבל שותק כשמנסים להגן על חרדים.

קיצר אני עם @SlowRide - אזרחים מדהימים, עוצמה מטורפת, מונהגים על ידי חדלי אישים ופקידים מטומטמים בעלי מנגנון השמדה עצמי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שלב לדיקטטורה. כשלא הולך בדרך הנכונה, נסלול את הדרך למלך שיהיה המחליט היחיד ואף אחד לא יוכל לערער עליו.

טוב נו, הם מריחים את החופש הגדול ומתכוננים לפגרה. אווירת סוף קורס.

זה שיש מלחמה בחוץ? זה שיש 134 חטופים כבר חצי שנה? זה שיש תושבים שכבר חצי שנה לא בבית?

את מי זה מעניין? נארגן קומבינה לחוק הגיוס ויאללה יוצאים לחופש.

באמת לא מבין איך יש אנשים שתומכים בדבר הזה. פשוט ביזיון. מדינה שמוכרת כל ערך וערך תמורת כסא ושמירת נתניהו על הכסא.

נגעל מהאנשים שמנהלים אותנו. הם צריכים לעבוד אצלנו. אנו צריכים לאשר להם חופש. התהפכו היוצרות במדינה הזאת.

המדינה עובדת אצל הכנסת.

Screenshot_20240327_120338_ynet.jpg

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת בן גביר.

חיפוש בבית של פעילת מחאה.

החשד הרשמי: שפיכת צבע למים של מזרקה

https://x.com/haaretznewsvid/status/1772524621662658874?s=20

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה