Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

בלה בלה. בולשיט.

ארגון טרור נאצי מקבל תמיכה מלאה בלי עוררין מרוסיה וסין, המדינה הדמוקרטית היחידה במזרח התיכון מקבל סכין בגב ותנאים נוקשים.

יודע מה? עוד יותר. אבא שמפקיר את הילד שלו הוא האמ אמא של הבוגד.

כשאומרים לך תיזהר ואל תרוץ לכביש ואתה בכל זאת רץ מה אתה מתפלא כשנכנסת בך משאית?

לא מבין מה גורם לאנשים לחשוב שאנחנו נעשה צה בז שלנו וכולם יצטרכו להתיישר ואם לא אז הם בוגדים ואנטישמים.

• אהבתי 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4675

• SlowRide

4489

• פינדר

3540

• m3x7r3m3

2926

האו"ם בהחלט אנטישמים ואנטי ישראלים באופן מובהק. דווקא בגלל זה היה צריך להקפיד הקפדה יתרה לא להתכסח עם בעלת הברית הכי משמעותית שלך. או כך לפחות הגיוני לחשוב לגבי רוה"מ שדואג למדינה שלו ולא לתחת שלו.

• אהבתי 5

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, יבגניפ כתב:

גם האלוף במיל' בריק, שאפשר לפקפק אולי בהבנה שלו וכו', פרסם אתמול טור דיעה במעריב נגד הכניסה לרפיח

בסדר בריק גם התנגד לכניסה לעזה בתחילת המלחמה.
כמו כל יועץ/מרואיין אומר הרבה שטויות והרבה דברים נכונים. מי יודע לאיזו קטגוריה נכנסים הדברים שלו עכשיו.
לי נשמע מאוד מוזר שלהשאיר גבול פתוח שעובר בו ים אמל"ח+גדודי טרור untouched זה רעיון טוב.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בריק מצטייר לי מסוג האנשים שיהיו נגד כל דעה פופולרית רק כי היא פופולרית.

נכון שהוא צדק בהרבה דברים, אבל גם הוא טעה לא מעט. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

מה חדש ביידן והדמוקרטים תומכי חמאס נלהבים והחמאס חוגג היום כמה רקטות לאשדוד כמה לאשקלון הם פשוט בשוונג,
וארגון הטרור האו"ם שצריך להכחידו מעל פני האדמה בטח באופוריה שהם מצליחים לקדם את האנטישמיות והתמיכה במחבלים ברוב מוחלט.
אגב לא הבנתי מי זאת הנציגה המכוערת מטעם ארה"ב שישבה בבית הטרור האו"ם היום היא דומה לקקי שלי אחרי 9 שעות משמרת, איך מצפים מבבון כזה להציב וטו?
זה מאותו קו יצור של פמיניסטית שיער סגול. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

זה מסביר למה ביבי אסון מהלך.
זה לא מסביר למה הם בני ברית די גרועים.

יחסים זה יחסים וזה לא משנה אם זה עם בת זוג או בין מדינות, אתה לא יכול להיות בלתי נסבל כמו ביבי, אתה לא יכול להיות הילד שאומר רק מה לא ולא מה כן ואתה לא יכול לתמוך במישהו שהדבר הכי חשוב לו גם לאחר ה-7 באוקטובר זה שמירה על השלטון שלו. 

במה הם גרועים? בשליחה של שתי נושאות מטוסים שכנראה מנעו מתקפה שאנחנו לא מודעים לה? במשלוחים אינסופיים של נשק? בוטו על כל דבר חשוב במועצת הביטחון? מה הם מבקשים בתמורה? תוכנית מסודרת, חזון, משהו.

כאמור, גם אני מבקש את זה, לא כל דבר הוא סוד צבאי, למעשה הרוב לא, בטח לא שמדובר בדברים בסדר גודל כזה. חיסלת את חמאס, מה אז? מה החזון? זה אמור להיות סוד או שזה שוב שמירה על הקואליציה שלו שחלק ממה כל מה שחשוב להם זה להמשיך לקבל כספים, לא לתרום למשק ולא להתגייס ולחלק האחר יש חזון משיחי של התיישבות בעזה. דרך אגב, אין לי אפילו בעיה עם חזון התיישבות בעזה, לפחות זה משהו גם אם אני חושב שהוא מטופש או שיש לו מחירים גבוהים שאני לא מוכן לשלם אבל לפחות זה כיוון. אם מחר יהיו בחירות, מה אתה חושב שיהיה מסע הבחירות של ביבי, מה כן? או מה לא ואיזה מסוכנים האחרים?! 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם גרועים כי כמו תמיד כשזה מתחיל להיות קשה ומתחילים לצוץ קולות של מוסר כפול ופרוגרסיבים הם שוכחים מבת הברית.
תשאל את מובארק שהיום נמצא בקבר מה הוא שמע מאובמה המטומטם כשהתחילו המהומות במצרים. כולנו יודעים איך זה נגמר, רק בנס מצרים היא לא היום תחת שלטון האחים המוסלמים.

האמריקאים יודעים יפה מאוד לפרק מדינות ולהרוג עשרות אלפים כשמישהו לא מוצא חן בעיניהם או שמחיר הנפט עלול לזוז יותר מדי.
כשזה נוגע לבנות הברית הם תומכים כשזה קל וכשזה קצת מתחיל לדגדג שם את העלק אידיאל הדמוקרטי עולם חופשי שלהם (מוסר כפול) הם זורקים את בת הברית מתחת לאוטובוס.

אני מסכים שביבי הוא אסון, אבל כמו שהעניינים מתפתחים, מה שקורה לביידן בסקרים בעיקר, שום דבר שהוא היה עושה לא היה משנה את ההתנהגות שלהם, זו דעתי.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לישראלים יש זכרון מאד קצת, וכמו כל בבון מצוי עושה הרבה רעש כל עוד האח הגדול בסביבה. 

שכחו כמה הימין מלא מלא, טרום ה 7.10, לכלך על האמריקאים. מה קרה ב 8.10, האח הגדול שלח נושאת מטוסים כדי לוודא שלא משמידים אותנו, ולא רק זה גם שלח מלא מלא נשק, שלא יחסר.  

עכשיו כשהשתן עלה לבבון לראש וחשב שהוא מלך העולם, האח הגדול הזכיר לו את מקומו. 

עכשיו הבבון, שהבין את מקומו, משתולל ומאשים בלי הכרה את כולם חוץ מאת עצמו

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Mikelt89 אתמול חשבתי שהגעת לשיא, היום התעלית על עצמך.

@farkash7 עם מנהיג אמיתי, שסותם את הג׳ורה והולך להחליט ולבצע סבירות טובה שרפיח היתה כבר במצב אופקי שטוח. ואולי בינואר בתא הזכוכית. אבל לנתניהו יש כוח דברא ותו לא, וגם אותו הוא מנצל להרס המדינה.

לפני 5 דקות, ArikM כתב:

עכשיו כשהשתן עלה לבבון לראש וחשב שהוא מלך העולם, האח הגדול הזכיר לו את מקומו. 

עכשיו הבבון, שהבין את מקומו, משתולל ומאשים בלי הכרה את כולם חוץ מאת עצמו

כך זה היה מאז ומעולם. זיהיתי -> הנחיתי -> לא משכו בדש בגדי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, ArikM כתב:

שכחו כמה הימין מלא מלא, טרום ה 7.10, לכלך על האמריקאים. מה קרה ב 8.10, האח הגדול שלח נושאת מטוסים כדי לוודא שלא משמידים אותנו, ולא רק זה גם שלח מלא מלא נשק, שלא יחסר.  

האמריקאים שלחו לכאן נושאת מטוסים בעיקר כדי לוודא שכל המזרח התיכון לא מתפוצץ. פחות כדי לוודא שלא משמידים אותנו.
ושוב אני אומר לתת תמיכה לבת ברית יום/שבוע אחרי שהיא עוברת אירוע כמו שעברנו זה לא ממש חוכמה.
התמיכה מתחילה להיות חשובה כשזה מתחיל להיות קשה.
האמריקאים די מההתחלה קושרים לישראל יד וחצי מאחורי הגב ואומרים "תילחמו". אנחנו צריכים לדאוג לאוייב למים אוכל ודלק גם להכריע אותו וגם לא להרוג אותו.
באיזה יקום זה קורה? רק בישראל. המוסר האמריקאי הכפול במיטבו.

במקום ללחוץ עלינו ולהתבטא בדבר הצורך בהפסקת אש, אי כניסה לרפיח והגברת הסיוע הם צריכים להפנות את האצבעות שלהם לחמאס ולדרוש ממנו להיכנע.

כן ביבי אסון מהלך, אבל בזה הוא לא אשם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

בכיר בגדודי אל-קפלן: "עכשיו כשארה"ב לקחה את השליטה על המלחמה בעזה מישראל - אפשר להיות אופטימיים"

בכיר בחמאס במנהרה: "וואלה חביבי תראה מה אחומניוק הם עושים לנו אחלה עבודה"

לפני 24 דקות, farkash7 כתב:

במקום ללחוץ עלינו ולהתבטא בדבר הצורך בהפסקת אש, אי כניסה לרפיח והגברת הסיוע הם צריכים להפנות את האצבעות שלהם לחמאס ולדרוש ממנו להיכנע.

כן ביבי אסון מהלך, אבל בזה הוא לא אשם.

מה אתה מצפה מדמוקרטים תומכי חמאס בלי רבע תא מוח, הם לא יודעים להילחם בטרור, הם יודעים רק להיכנע לו. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדעון סער פרש מהממשלה, מעניין מאוד למרות שנראה לי שמדובר רק ב2 מנדטים. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Mikelt89 כתב:

בכיר בגדודי אל-קפלן: "עכשיו כשארה"ב לקחה את השליטה על המלחמה בעזה מישראל - אפשר להיות אופטימיים"

בכיר בחמאס במנהרה: "וואלה חביבי תראה מה אחומניוק הם עושים לנו אחלה עבודה"

מה אתה מצפה מדמוקרטים תומכי חמאס בלי רבע תא מוח, הם לא יודעים להילחם בטרור, הם יודעים רק להיכנע לו. 

תגיד אתה בוט או סתם עיוור? או שיאיר נתניהו משועמם והצטרף לפורום?

בינתיים המכשלה הגדולה ביותר לניצחון ישראלי הוא ראש ממשלתה, שמשיקולים אלקטורליים צרים נכנס לעימות מיותר עם ארה״ב . אבל זה נתניהו. גורם נזקים ואז מטיל את האחריות על אחרים. ושלא יספר שלא ״מושכים בדש בגדו״ - הוא מקבל אזהרות כל הזמן, אבל מתעלם.

• אהבתי 3
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

ושלא יספר שלא ״מושכים בדש בגדו״ - הוא מקבל אזהרות כל הזמן, אבל מתעלם.

עוד מעט המעיל יהיה קרוע מכל הכיוונים מרוב שמושכים בו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, farkash7 כתב:

בסדר בריק גם התנגד לכניסה לעזה בתחילת המלחמה.
כמו כל יועץ/מרואיין אומר הרבה שטויות והרבה דברים נכונים. מי יודע לאיזו קטגוריה נכנסים הדברים שלו עכשיו.
לי נשמע מאוד מוזר שלהשאיר גבול פתוח שעובר בו ים אמל"ח+גדודי טרור untouched זה רעיון טוב.

אין לי מושג. בריק באמת יורה לכל הכיוונים, והוא כמו הכלכלנים שמתריעים מקריסתה של הכלכלה העולמית כל יומיים. 

אני רק אומר שאפשר לחשוב שכיבוש רפיח הוא לא רעיון טוב (גם אם לוקחים בחשבון את מה שאתה אומר) ולא להיות "בוגד".

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...