Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 23 דקות, SlowRide כתב:

הסנקציות הקיימות לא עובדות כי גם הרבה חילונים שמחוייבים בגיוס לא מתגייסים כי זה לא משפיע יותר מדי על החיים שלהם. מקסימום קצת כלא צבאי, שחרור על אי התאמה ואז מה? ממשיכים בחיים כרגיל. המשוגעים האלה בכיף ילכו לכלא בשביל לא לשרת. בגלל שלא יהיה מקום לכולם ישחררו אותם וזהו. גם מה הצבא צריך אנשים כאלה שמבחינתם עדיף להירצח ע"י ערבים ולא להיות חייל?

מה שצריך זה שלילת זכות הצבעה וכמה זכויות סוציאליות ספציפיות. לא צריך כלא. אוטוריטני מדי? אולי. אבל אנחנו לא במצב של אף מדינה אחרת בעולם. 

בול.

די עם ההתייפיפות. לא רוצים לתת את מה שאתם חייבים לכו תחפשו אוכל בפחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4776

• SlowRide

4610

• פינדר

3634

• m3x7r3m3

2926

יש רק בעיה אחת - הנציגים שלהם יושבים בממשלה ודואגים שלא יגויסו, לא ייכנסו לכלא ולא יקבלו סנקציות.

התקציבים למגזר ולמוסדות שלהם רק יגדלו,  ולא משנה עד כמה המדינה במצב כלכלי קשה בעקבות המלחמה.

אז בנתיים זאת הוצאת קיטור/ Wishful Thinking. ...

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך סנקציות. צריך רק לבטל את ההטבות.

תקציבים לחינוך עצמאי. קצבאות ילדים. זכאות למשכנתא לפי קריטריונים שמוטים למגזר.

במקום שיוויון בנטל נקרא לזה שוויון בזכויות.

רק שהסיכוי של זה להתממש הוא כמו הסיכוי שחמאס מבקש סליחה על אוקטובר ומחזיר את החטופים ללא תנאים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תשתפו 

לפני כמה עמודים הייתי יותר קיצוני כשכתבתי פטור בגיל 16.

לטעמי פטור בגיל 18 זה הכי טוב שיש.

• אהבתי 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין צריך להשים על השולחן, מדובר ברעשי רקע שנועדו להסיט את המבט שלנו מהעניין החשוב, המלחמה מנוהלת בעצלתיים.

למה שוחררו הרבה גדודים באיו"ש אחרי 4 חודשים? אולי כי הייתה תוכנית מבצעית מוכנת למלחמה ב2 חזיתות, שמישהו מפחד להפעיל אותה? לתת לנו לישון בזמן שהמלחמה והנרטיב נטחנים עד דק בשביל שביבי יצא הכי טוב מהבוץ העזתי והלבנוני??

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה לא מנהלים מלחמה. נקודה.

המצב כרגע הוא מריחת זמן כי ברגע שהתותחים יודממו המדינה הולכת לבחירות כי עם ישראל יצא לרחובות.

הראש יודע את זה ולכן הוא מורח את המלחמה.

איך אמר פעם מישהו חכם:

When you have to shoot, shoot, Don't talk.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, asix כתב:

Are you want to shoot? Shoot. Don't talk.

מדייק 

When You Have To Shoot, Shoot, Don't Talk!

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, DareDevil כתב:

מדייק 

When You Have To Shoot, Shoot, Don't Talk!

צודק תיקנתי.

ועדיין, טוחנים דיבורים על רפיח במשך חודשיים. אם היו רוצים להכנס היו נכנסים ולא מברברים. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיחה?

ציטוט

ב"כאן 11" דווח כי גורמי ביטחון שוקלים להעניק למנהיגים מקומיים בעזה שקיבלו איומים על חייהם לאחר שישראל הציעה להם להחליף את שלטון חמאס ברצועה ב"יום שאחרי" - אקדחים להגנה עצמית

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

לא צריך פטור ולא נעליים, צריך כלא, וסנקציות כלכליות בתור התחלה. ביטול זכות בחירה בשלב השני.
מה זה "לגייס בהסכמה"? מה זה החירטוט הזה "הסכמה"? למה מישהו שאל אותי אם אני רוצה להתגייס? מישהו שאל את אמא שלי? שלחו לי צו להתייצב בבקו"ם, לא מתייצב? יאללה לכלא.
אפשר גם לתת להם כרטיס טיסה בכיוון אחד, שמעתי שזה מבחינתם אופציה ב'. יותר כלכלי מזה לא יהיה.

אנחנו  (אני, אתה ואזרחים כמונו) באים כאנשים פרטיים אז למעשה יש הסכמה ביננו לבין הצבא.

המגזר החרדי בא כציבור. יש לו יותר כח מאשר אם אתה בא כאדם בודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, עדי-אל כתב:

זאת בדיחה?

עשו להם כמו שבנגביר עשה לאותו בעל עסק בצפון שהתלונן שגובי פרוטקשן משאירים לו איומים. לפחות יש עקביות בשיטה...

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, פריג'י כתב:

וזה ידידי זיקוק של הביביזם.

כולם לא טובים, כולם לא יהיו טובים. אין עוד מלבדו.

המבחן האולטימטיבי? ביבי יצא עכשיו למלחמה, הם לא היו יוצאים למלחמה. אז ביבי עדיף.

זה שמלחמה היא לא יעד והיא בעצם הדרך השנייה הכי מטומטמת לטפל בבעיית החמאס, מזה אתה מתעלם. (הראשונה אגב היא לעצום עיניים ואף לשלוח להם כסף מזומן כשהם בשלב בניין הכוח מולך).

ליברמן התפטר כשבהיותו שר בטחון לא קיבלו את העמדה ההתקפית יותר שלו. 

יוסי כהן, מה הוא קשור? היה ראש מוסד שמימש אחד לאחד את החזון של הבוס שלו.

גנץ מינוי של נתניהו לרמטכ"ל, בנט היה ראש הלשכה שלו.

לא אמרתי שלא צריך להחליף אותו, אמרתי שף אחד אחר (וגם לא הוא) לא ייצא למלחמה על טפטופי טילים, מה שאתה עצמך טענת שכן יקרה. לא יודע איך הגעת למזוודות, זה לא רלוונטי לדיון בכלל.

לגבי הפוליטיקאים האחרים, אני מבין שגם כל מי שאי פעם היה לו את הקשר הקלוש ביותר לביבי נפסל על ידיך אוטומטית. אתה חושב שהוא הדביק אותם בצרעת או כלבת או משהו? לא הבנתי, אז את מי אתה רוצה בראשות הממשלה, את זהבה גלאון? כמעט כל פוליטיקאי כיום ישב עם או תחת ביבי בשלב כלשהו.

לבסוף, אם אתה חושב שלא היינו צריכים לצאת למלחמה, אז מה הייתה צריכה להיות התגובה על שחיטה ואונס של 1200 אזרחי ישראל? לא אתה עצמך אמרת שאנחנו צריכים התנתקות מוחלטת ועל כל טיל לכבוש את עזה/יו"ש? מה זו אם לא קריאה למלחמה בנסיבות הרבה פחות קיצוניות מה-7/10?

מרגיש לי שאתה מתחמק מלומר את מה שאתה באמת מאמין בו, אתה אומר כל הזמן מה לא, ולא אומר מה כן. דבר תכלס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, MostlyWicked כתב:

אמרתי שף אחד אחר (וגם לא הוא) לא ייצא למלחמה על טפטופי טילים

יש מנעד גדול מאוד בין להגיד יורים עליי טילים אז מיד אמלא את כל בקשותיהם ההזויות ואעביר מיליונים במזומן לבים לצאת למלחמה.

אפשר לדוגמא להשמיד 15 דקות אחרי ירי הטיל הראשון 15 מחסני תחמושת, 3 אתרי ייצור, 6 מבני ממשל ו 3 בכירים בחמאס. לא צריך מיד לצאת למלחמה כוללת.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל מסכימה לפשרה האמריקנית: שוקלת שחרור 700 אסירים, בהם 100 רוצחים (ynet.co.il)

ממשלה של פחדנים.

תן להם את הרוצחים כבר ותחזיר את החטופים. אחרי שתסיים עם כל החטופים תמשיך להילחם ותוריד אותם אחד אחד.

שיחגגו איזה שבועיים עם בקלוואות עד שיפגשו פצצה חצי טון. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדיווחים, חמאס לא יסכים לנוסחה הזאת של חטוף אחד תמורת כ-20 מחבלים, אלא ידרוש יותר מזה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...