Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, farkash7 כתב:

ממה שאני מבין היא לא קושרת. היא דורשת הפסקת אש ושיחרור חטופים, אבל כשתי דרישות נפרדות

לא לפי שגרירת ארצות הברית.

IMG_8790.jpeg

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4735

• SlowRide

4546

• פינדר

3579

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 דקות, SlowRide כתב:

מה שכתבת נכון, מצד שני אין לך ברירה. אתה לא יכול להחליף את האמריקאים.

בסוף האמריקאים עושים מה שנראה להם הכי טוב, לא לישראל כי האחריות שלהם כלפי עצמם קודם כל.

אנחנו צריכים לעשות בדיוק אותו דבר.

נכון.

בגלל זה רשמתי לפני כמה ימים שישראל הייתה צריכה להיכנס בו זמנית לכל הרצועה, בשיא הכוח, להרוג איזה 100 אלף ולגמור את המלחמה בשבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, MiniMiz3r כתב:

אני לא חושב שיש להם בעיה עם זה, אבל אולי הם יחליטו שפתאום פחות מתאים להם להטיל וטו על כל החלטה אנטי ישראלית במועצת הבטחון, ואז נראה אותך גיבור.

זה כבר מה שהם עושים עכשיו, אז גם אם אני רוצה וגם אם לא אני צריך להיות גיבור.

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

לא לפי שגרירת ארצות הברית.

למה סין ורוסיה פתאום לא הטילו ווטו? לך שבוע אחורה ותראה מה קרה בהחלטה שכן קושרת את השניים.
היא יכולה להגיד מה שהיא רוצה, זה לא היה הנוסח של ההחלטה והם יודעים את זה טוב מאוד.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

חוסר הוטו?

לא כול כך מבין איך אני אמור להסיק מזה שהבעיה היא בהפסקת האש.

לעומת זאת, אם ללכת ל... אתמול, נגלה שבחדשות דיווחו שישראל מתווכחת עם חמאס על כמה מחבלים נשחרר תמורת חטופות.

https://www.israelhayom.co.il/news/geopolitics/article/15480458

לא הוטו.

חמאס דחה את העסקה.

אין עסקה מבחינתם בלי הפסקת הלחימה באופן קבוע, שיקום הרצועה, בלה בלה. בדיוק כמו פעם קודמת. 

כל המפתחות והדיונים על מספר השבויים לא רלוונטי. רק משיכות זמן ולעשות את עצמנו/עצמם כאילו במשא ומתן. 

בתכלס הסוגיה היא הפסקת הלחימה. ישראל לא רוצה עד להשגות מטרותיה. חמאס, אני מנחש, תמורת הפסקת הלחימה היה מוסר את כל החטופים גם בלי שבויים. זה מה שהוא יעשה בסוף אם יגיעו עד סינוואר. לדעתי כרגע הוא מנסה בכל כוחו להימנע מזה ומחכה בשקט שהעולם יכפה עלינו הסכם עם שחרור אסירים כדי שתהיה לו תמונת ניצחון. אין ולא יכולה להיות לו תמונה אחרת. 

מה שמאוד מזיק לנו כרגע זה בחירות בארהב וביידן. וכמובן ביבי אבל זה לא חדש. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהתרבות האמריקאית לא מסתדרת עם השקרים הבוטים והחאפריות הישראלית של ביבי, במדינה בה הורים צריך לקבוע ביומן פגישת משחק של ילדים, אפשר להבין מדוע קשה להם להתמודד עם ממשלה שאין לה תוכנית לכלום. ראבק, אותי מדהים שוב ושוב שאין לישראל שום תוכנית מגירה לחיסול למאס, ליום שאחראי, משהו, זה מחדל ענק בפני עצמו וברור לי מדוע אין, זה שוב האיש בראש שלא רוצה שום דבר שיהיה על שמו כדי שלעולם לא יוכלו להאשים אותו במשהו. האיש שמעולם לא אמר מה כן אלא כמו ילד בגן, מה לא. 

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

ארצות הברית יכלה להגיד לקטאר לסלק את ראשי חמאס מה שהיה הופך אותם למטרות, לא עשתה.

ישראל הייתה אמורה לעשות את זה לפני שנים רבות ולא ביקשה, היא גם לא בלמה את ערוץ השקעות החוץ של חמאס, ידעה ולא עצרה. עכשיו זה לא הזמן לבקש סילוק שכן הכל הוא חלק מהמשא ומתן לשחרור חטופים, לא חושב שסילוק עכשיו יתרום במשהו כדי להציל כמה שיותר חטופים. 

עזוב ארה"ב, אתה ואני כאזרחים ישראלים, כמעט חצי שנה מאז היום השחור, יודעים לאן פניה של המדינה? כרגע אנחנו יותר כמו סוריה, השרידות של השלטון מעל הכל וזהו. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסביר למה ביבי אסון מהלך.
זה לא מסביר למה הם בני ברית די גרועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ניקו פ. כתב:

חמאס דחה את העסקה.

איפה, באמא שלי אני לא מוצא.

אני רק מוצא את הכתבה מאתמול שרשום שיקח יומיים שלושה.

ציטוט

"אין משבר בשיחות בקטאר. מחכים לתשובת חמאס שלא הגיעה וייקח יומיים-שלושה עד שנקבל אותה. אם יש משבר נדע רק עם תשובת חמאס. אם חמאס יגיד שהוא לא מוכן להצעת הפשרה האמריקנית ולעלות על עצים גבוהים - אז יהיה משבר אבל זה עדיין לא המצב".

לינק

עכשיו תראה, זה לא שאני לא מסכים עם שאר מה שרשמת (משיכת זמן וזה). ותראה, זה עובד להם. מבטיח לך שההחלטה עכשיו באום לא בדיוק מדרבנת אותם לשחרר.

לפני 13 דקות, ניקו פ. כתב:

בתכלס הסוגיה היא הפסקת הלחימה. ישראל לא רוצה עד להשגות מטרותיה. חמאס, אני מנחש, תמורת הפסקת הלחימה היה מוסר את כל החטופים גם בלי שבויים.

אז בינתיים, זה מה שאתה חושב, אבל מה שקורה בפועל ומה שאומרים הנציגים שלנו, זה שאנחנו מתווכחים על מספרים.

להגיד שכשיגיעו לסינואר הם יכנעו זה לא טיעון רציני. 

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

IMG_8790.jpeg

בחיים לא קראתי טקסט כול כך מוזר. מה זה אומר הפסקת אש כחלק משחרור החטופים, כשמועצת הביטחון הצביעו על הפסקת אש מיידים ושחרור ביידי של כול החטופים?

המשמעות לטעמי די ברורה "אה כן?" (או "אנחנו יכולים גם אחרת" וזה הכול. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Supertigre כתב:

אני חושב שהתרבות האמריקאית לא מסתדרת עם השקרים הבוטים והחאפריות הישראלית של ביבי, במדינה בה הורים צריך לקבוע ביומן פגישת משחק של ילדים, אפשר להבין מדוע קשה להם להתמודד עם ממשלה שאין לה תוכנית לכלום. ראבק, אותי מדהים שוב ושוב שאין לישראל שום תוכנית מגירה לחיסול למאס, ליום שאחראי, משהו, זה מחדל ענק בפני עצמו וברור לי מדוע אין, זה שוב האיש בראש שלא רוצה שום דבר שיהיה על שמו כדי שלעולם לא יוכלו להאשים אותו במשהו. האיש שמעולם לא אמר מה כן אלא כמו ילד בגן, מה לא. 

ישראל הייתה אמורה לעשות את זה לפני שנים רבות ולא ביקשה, היא גם לא בלמה את ערוץ השקעות החוץ של חמאס, ידעה ולא עצרה. עכשיו זה לא הזמן לבקש סילוק שכן הכל הוא חלק מהמשא ומתן לשחרור חטופים, לא חושב שסילוק עכשיו יתרום במשהו כדי להציל כמה שיותר חטופים. 

עזוב ארה"ב, אתה ואני כאזרחים ישראלים, כמעט חצי שנה מאז היום השחור, יודעים לאן פניה של המדינה? כרגע אנחנו יותר כמו סוריה, השרידות של השלטון מעל הכל וזהו. 

את הקללות על ביבי כבר רשמנו. אוקי. נקסט.

אם לארצות הברית אכפת משחרור החטופים והיא רוצה בחיסול חמאס, האם ההחלטה שהיא לקחה היום, כדי להפעיל לחץ על ביבי, מסייעת? היא תגרום להם להתגמש?

צריך להזכיר פה את כל המלחמות שהיא יצאה אליהן, הרגה כנראה מיליונים בטוטאל ואז אמרה "לא משנה", והשאירה אחריה אדמה חרוכה?

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

יש אלטרנטיבה?

זה הכי טוב שיש? אולי אז עדיף לא למתוח את הקו יותר מדי?

אפשר תמיד להמר על רוסיה, לא? ;)

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, farkash7 כתב:

זה לא מסביר למה הם בני ברית די גרועים.

1. מי שהפך אותם לגרועים, לכאורה, הוא ביבי.

2. אני תמיד חוזר על זה שפוליטיקה היא אומנות האפשר. זה מה שיש. אין אופציה לבן ברית אחר. תוציא מזה את המיטב ואל תשחק לידיים של האויבים שלנו.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

1. מי שהפך אותם לגרועים, לכאורה, הוא ביבי.

2. אני תמיד חוזר על זה שפוליטיקה היא אומנות האפשר. זה מה שיש. אין אופציה לבן ברית אחר. תוציא מזה את המיטב ואל תשחק לידיים של האויבים שלנו.

2. אבל מה קורה כשהבן ברית שלי משחק לידי האויב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

מי שהפך אותם לגרועים, לכאורה, הוא ביבי.

לא הוא לא. מה שהופך אותם לגרועים זה מוסר כפול ומצביעים ערבים למפלגה הדמוקרטית.
לפרק מדינות במזרח התיכון ולהרוג עשרות אלפים תוך כדי חיפושים של ארכי מחבל שבכלל פתח בורדל ועסוק בלז**ן אצל "בת הברית" פקיסטן זה בסדר.
כשהישראלים "המשוגעים" יוצאים למבצע בעזה אחרי טבח המוני ומתים בו הרבה "אזרחים" זה לא בסדר, "תלמדו מאיתנו איך לא צריך להתנהג". 

ביבי גרוע. ביבי אסון, אבל זה רק תירוץ להגיד שבגלל זה האמריקאים מתנהגים ככה. הם תמיד התנהגו ככה. עשו לגולדה תרגילים ב-73 והוציאו לנו את המיץ. לפי השמועות הפעילו עלינו לחץ לחדול במלחמת לבנון השניה, וגם עכשיו, אותו ניגון רק גרוע יותר כי יש יותר פרוגרסיבים ויותר ערבים בארה"ב.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

את הקללות על ביבי כבר רשמנו. אוקי. נקסט.

אם לארצות הברית אכפת משחרור החטופים והיא רוצה בחיסול חמאס, האם ההחלטה שהיא לקחה היום, כדי להפעיל לחץ על ביבי, מסייעת? היא תגרום להם להתגמש?

אולי צריך להתרגל למחשבה שחיסול החמאס זה לא יעד ריאלי?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

אפשר תמיד להמר על רוסיה, לא? ;)

אבל מראש הם לא בצד שלך. 

זה לא פייר כלפי משתתפי השירשור שלא השתתפו בדיון הזה. אבל הנה, זה בדיוק מוכיח את הטענה שלי. הסיבה היחידה שמבחינתך מותר לארהב הכול זה כי אתה נשען עליה לגמרי מבחינה ביטחונית. ברגע שאתה בדעתך מתחיל לזוז, אתה מתחיל לרשום את מה שפארקאש כותב.

וכמובן ששוב - לא טענתי לרגע שרוסיה טובה מארהב.

ובסופו של דבר גם צדקתי, הזכרת את השביעי לאוקטובר כי זה אמור לגרום לבחור צד.

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

אולי צריך להתרגל למחשבה שחיסול החמאס זה לא יעד ריאלי?

ואז מה יצא לך מכול המלחמה הזאת מלבד נקמה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...