Jump to content

Mikelt89

 • הודעות

  688
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

80 נייטרלי

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  פיג’ו 208

צפיות אחרונות בפרופיל

5,109 צפו בפרופיל
 1. Mikelt89

  מחירי הדלק

  ההפסד נבע מחוסר ביקוש לא ממחיר הדלק שתמיד מהול ב-70% מס, גם 4.5 אז היה מחר גבוה ממה שהיה אמור להיות.
 2. Mikelt89

  מחירי הדלק

  אוכלי חינם בממשלה צריכים כסף = להעלות מחיר דלק
 3. בישראל בניגוד למדינות נורמטיביות אתה צריך לחיות בהנחה שמי שיוצר איתך קשר הוא נוכל אלא אם יוכח אחרת, אני לא פועל כך מתוך רצון להאמין שכל האנשים הם כאלו, אני פועל כך מתוך נסיון.
 4. אני מסנן כאלו ש"קונים" בשביל אמא שלהם וסבתא שלהם שנמצאת בחול על כיסא גלגלים, אם זה לא הקונה עצמו אין לי מה לדבר איתם, גם כאלו שמצהירים שהם באים עם הדוד שלהם או עם סבא שלהם, זה מנסיון מדליק לי נורה אדומה.
 5. האם לא ראוי ביחד עם כל העלאה של מיסוי בארץ שבאופן ישיר או עקיף מייקרת את עלות המחיה גם להעלות את שכר המינימום? האם הממשלה מודעת לכמות האנשים שאני בינהם ולא היחיד במשפחה שעובדים בשכר מינימום ובקושי סוגרים את החודש..? כל אזרח עובד ראוי לחיות בכבוד אם זה במשכורת מינימום או במשכורת מנהל מוצר, את השכר שלהם הם מעלים כל שנה כמובן.
 6. שלום, לפני מכירת הרכב הדרך הבטוחה ביותר להעברת כסף היא העברת זה"ב האם זה תקף לכל הבנקים? (בנק פפר תחת לאומי) והאם הפרוצודורה אפשרית לא משנה באיזה בנק נמצאים? והאם תהליך מכירת הרכב הוא כדלקמן: בדיקת הרכב (משולמת ע"י הרוכש) במידה והכל לשביעות רצון חתימה על זכרון דברים (מומלץ?) העברת זה"ב, לא רואה שום דרך אמינה אחרת, במיוחד שאני הצד המוכר, קבלת הכסף בחשבון ואסמכתא (האם הכל מתבצע אונליין דרך הטלפון וכד'?) לאחר מכן, העברת בעלות דרך האתר הממשלתי במידה ושנינו רשומים אליו או דרך הדואר (שגם עליה הרוכש משלם). והשלב האחרון, להתקע בלי רכב באמצע הדרך כי בדיוק מכרתי אותו. הכל טוב ?
 7. ישנם רכבים שמותאמים בילד אין לשינה בתוכם כמו הסוזוקי ספייסה, לאלו שרוצים יותר מקום ונוחות אפשר לרכוש ואן ישנה ולשפץ בהתאם, בארץ זה לא כל כך קורה כי כולם כאן מפונקים עם ידיים לבנות של מנהלים בלבד, אז רגילים לצאת לחופשות שעולות שני משכורות ולקטר.
 8. לא לתמוך בחזירות הזאת זה הדבר הכי טוב שניתן לעשות, הישראלים משלמים ואז מתלוננים כמה זה יקר, בחיי עם דפוק.
 9. איך זה יותר נוח? המחשבים האלו לא קטנים ולא קלי משקל, הקיפול שלו לא הופך אותו לטאבלט, זה עדיין מחשב וברגע שאתה מקפל אותו אתה מאבד את השימושיות הכי טובה של המחשב...המקלדת והעכבר, בכל אופן יש סיבה מדוע מחשבי גיימינג שמגיעים עם חומרה חזקה יותר נמנעים מהשימושיות הזאת, גם במחשבים של לנובו.
 10. תתחדש! רק לידיעה מנסיון אישי עם מחשב יוגה של לנובו שהיה לי 5 שנים בחיים לא מצאתי את "פונקציית הטאבלט" שימושית, לטעמי זה גימיק שאין לו כל שימוש, בשימוש במחשב אתה צריך מקלדת ועכבר ולא משנה כמה ייפו את זה עם מצב "טאבלט" זה לא באמת עובד... כך שבכל תקופת השימוש שלי במחשב אולי קיפלתי אותו למצב הזה פעמיים, מקווה שהבחירה שלך בו לא הייתה עקב אותה שימושיות, עדיף להשקיע את זה בחומרה\מסך יותר טוב\ה, אני בחרתי מחשב בזמנו עם מסך נהדר שבכל רגע נהנתי ממנו, אחרי הכל זה הדבר שאתה הולך לבהות בו הכי הרבה אז כדי שיהיה מהנה\איכותי.
 11. שלום, אני מחפש מכון שטיפה עצמי שאני ישטוף בו את הרכב לבד רק צריך כלים וחומרים (לחץ מים וסבון) שאוכל לשטוף בו בנחת, האידיאל מבחינתי הוא מקום פרטי (בית פרטי) עם חנייה או מרחב שבוא יש את הכלים ואשלם לבעל הבית עבור השימוש, כמו כן יכול להיות עסק העניין שאוכל לשטוף לבד בסבבה בלי הלחץ של מכוני שטיפה או מכונות שטיפה שאני לא סומך עליהם, יש חיה כזאת? יש אנשים כאלה שיכולים לעזור? מחפש באזור צפון (יקנעם/טבעון/ קריות).
 12. אני שוקל לרכוש את ה-xbox x רק בגלל שיש לו (יהיו לו יותר נכון בחודש הקרוב) את המשחקים שאני רוצה ביניהם by far זה msfs2020 שכמובן בחיים לא יגיע ל-PS5 או לכל פלטפורמה אחרת שהיא לא של מיקרוסופט, וגם עוד כמה משחקים שאני בעיקר משחק בהם במחשב, לצערי הרב מאוד מחשבי גיימינד כיום מאוד מאוד יקרים וקונסולה יכולה להיות בחירה טובה, בחיים בעברי לא שקלתי לרכוש קונסולה, תמיד הייתי PC פייבוריט.
 13. הכבישים כל כך עמוסים שהיום בפעם הראשונה בחיי נכנסתי לתחנת דלק ולא יכולתי לעמוד בתור לתדלוק העצמי ונאלצתי להמשיך לתחנה אחרת וגם שם השרות העצמי היה פקוק ונאלצתי לתדלק בשירות המלא.
 14. ריחות מזוייפים זה רק לאנשים שגרים במרכז ולא יודעים איך עץ נראה, אין על ריח של יערות וטבע בנסיעה בצפון היפה.
 15. קיבלתי מייל מנסיך ניגרי עם ירושה של מיליון יורו, בתחילה לא האמנתי איך שפר מזלי, אחרי זמן מה עדיין לא האמנתי, אבל היום... אחרי הרבה ערעורים ומחשבות...אני מאמין רק באלוהים.
×
×
 • תוכן חדש...