Jump to content

Mikelt89

 • פרסום הודעות

  663
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

55 נייטרלי

אודות Mikelt89

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  פיג’ו 208

צפיות אחרונות בפרופיל

5,008 צפו בפרופיל
 1. אני: סליחה, אני.. היא: יש לי חבר!. אני: הא..לא רק רציתי לדעת איך מגיעים לסוכנות, צריך לאסוף את הרכב החדש שלי ואני.. היא: הא! בשמחה אראה לך! אני: אבל..מה עם החבר שלך הוא לא.. היא: הוא מת. ככה לערך אני יכול לסכם בחורות.
 2. בדרך כלל בקניית מזרון מגיעה הובלה בחינם או בתשלום סימלי, למה להתקמצן?
 3. באיזו שפה זה רשום? אני למיטב ידיעתי העברית הינה שפת האם שלי ואני לא מצליח להבין
 4. שנתחיל לדבר על בחורות ? אם אין לך רכב (את הדגם עוד אפשר להסתיר עד הדייט), תואר (עדיף שניים) ועבודה מכובדת בהייטק עם משכורת 5 ספרות אתה לא עניין בכלל עבורן.
 5. הרכב הראשון שרכשתי הייתה i10 ולקחתי אחת בצבע תכלת, טרום הקנייה לא ייחסתי לכך חשיבות ואהבתי מאוד את הצבע (היו לי שלל אפשרויות אחרות) אבל במהלך הזמן זה העיק עליי ולא היה לי הכי נעים לשהות בו, על אף שאיני נמשך לגברים והגודל הוא ממוצע.
 6. לא יכול לקרות, טיל לא יכול לעקוף טסלה
 7. איך הבחנת בעלייה בצריכת השמן? במדד נמוך הרכב גם צריך להתריע, אני החלפתי בגבע מיד לאחר שרכשתי את הרכב ולא הבחנתי במשהו שונה, או לפחות לא הייתה התרעה או סממן לכך.
 8. בגלל זה אני לעיתים מכניס את הרכב למצב ספורט, מעלה טורים ועוזר למנוע לעבוד בכל טווח המהירויות, וגם מרגיש יותר מגניב כשהרכב מחליף הילוכים בהאטה. אני חוזר לשאלה ששאלתי מקודם, האם במוסף מורשה יבואן החלפת שמן מתוך מיכל מרחף היא נורמלית?
 9. ^^^ נקודה מעניינת.. ובהקשר הזה, לפני כמה הייתי במוסך מורשה לטיפול קטן, בזמן החלפת השמן ראיתי שמוציאים שמן "חדש" ממיכל גדול תלוי ולא פתחו שמן חדש סגור ממיכל כמו שבדרך כלל מקובל, הפנתי זאת למנהל המוסך והוא אמר שזה מקובל כי משתמשים באותו השמן רוב הזמן, לי זה תמוה כי לא ברור מה נכנס למנוע, כמה זמן הוא שוכב שם ומה הוא צובר בדרך.. האם זה סביר בכלל?
 10. אתה שואל לגבי רכבים, אני שואל לגבי דירות, הצורך הבסיסי לקיום קורת גג שלא אפשרי כאן עבור אדם שעובד במשכורת מינימום, משם לרכבים, להשכלה, למצרכים, ובעצם לכל דבר בארץ.
 11. גם במוסך מורשה מרצדס תראה כמה רכבים עם תקלות, ישנם בעלי רכב שחוץ מלסובב ת'הגה לא אכפת להם יותר מדי מהרכב, והוא מגיב בהתאם.
 12. אתמול הייתי במוסך ופגשתי אחד שבבעלותו אחת חדשה מ-2019 והגיע למוסך עקב נורת תקלת מנוע.. לגבי הדגם החדש של 208, אני לא מומחה אבל אני מניח שאותו המנוע לא יכול להפיק את אותה התפוקה כמו בדגם היוצא, כנראה יש שם שיפורים/שינויים כאלה ואחרים, העניין הוא האם מדובר באותה הרצועה וסגנון פעולתה בשמן או שהם שינו זאת לטובה, משהו שאני מניח שכדאי היה לעשות.
 13. אני לא חושב שראוי להכנס לפאניקה עקב פוסט אחד על רכב אחד, צריכים להיות במעקב להקפיד על טיפולים ולנסוע בנחת, כמו בכל רכב אחר, אגב #yoni2sh מדובר על הדגם היוצא?
 14. אתה יכול לבוא ולראות את הרכב שלי, אני בטוח שזה יתן לך הרגשה יותר טובה כיחוס.
×
×
 • תוכן חדש...