Jump to content

Mikelt89

 • פרסום הודעות

  514
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות Mikelt89

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  פיג’ו 208

צפיות אחרונות בפרופיל

2,785 צפו בפרופיל
 1. מה עם מכשיר חשמלי (לדוגמת תנור) שהוא של אחד השותפים בדירה, התקלקל, על מי עלות תיקון?
 2. טוב, אז מדובר בדגם הישן של מובילאיי שמציג את חריגת המהירות המותרת, העניין הוא שזה מוטעה לחלוטין ועליי לבטל זאת כל פעם, ההגדרות מתייחסות לחריגה מהמהירות המותרת בין 5-30 קמ"ש, חבל שזה לא מצוין בשום מקום לאלה שמחזיקים את הדגם הישן כמוני, בשיחה עם שירות הלקוחות של החברה ביקשתי לשדרג את הדגם כדי שאוכל להפיק את מלוא השימושיות של המכשיר, נאמר לי שזה כרוך בהתקנה חדשה בעלות מלאה, לא תודה מובילאיי, כנראה ואסתפק בזה.
 3. במידה ואין בעיה שניכרת לעין או בנהיגה, מתי מומלץ לעשות כיוון פרונט או איזון גלגלים? (כמובן מלבד החלפת צמיגים).
 4. מי אמור לשלם הוצאות על ריסוס גינון וכד'?
 5. יתכן אבל אבל זה מופיע רק בעת סטייה מנתיב, ולא יתכן שנסעתי 40 קמ"ש מעל המותר.
 6. בחיפוש מוקפד ברחבי האינטרנט לא הצלחתי למצוא מה לעזאזל המספר שמופיע בעת התרעת סטייה מנתיב מסמן, למיטב הבנתי הוא מסמן את התרחבות או התכווצות הנתיב, המספר בדרך כלל בין 20-40, מה המספר עצמו מסמן? גם בקריאה של מדריך המשתמש של המערכת זה לא מופיע, מישהו שם בחברה קצת לא בפוקוס. תודה מראש.
 7. תפוס מרחק, תלך קצת יותר לכל היותר, אהיה חכם לא צודק
 8. הדוח לא על שמי, הדוח על מספר הרכב
 9. קיבלתי דו"ח, הגשתי ערעור לגביו, תשובה עדיין לא ניתנה, בזמן הזה הרכב נמכר וכבר לא על שמי, האם הדו"ח עדיין תקף?
 10. על טעם ועל ריח... בסופו של דבר העיניים על הכביש, מרבית הזמן, ככה שכמה שפחות דברים על הדשבורג ככה פחות הסחת דעת, לטעמי זה יתרון מסך יחיד שבו נמצאת מרבית השליטה המערכתית ברכב. לא קרה לך שהמתנת ברכב למשהו? סתם מעביר את הזמן? מחכה למישהי? בשביל זה..
 11. הייתה לי i10 ידנית 6 שנים, אומנם מנוע פחות חלש אבל זה עדיין אותו הרכב בנוחות, אני אישית יותר נהנתי ממנה בנסיעה בינעירונית, הגעתי לנתוני צריכת דלק של 18\1, אני נהג חסכוני ומנוע ליטר ידני הוא גם יותר חסכוני מטבעו, אישית לא נהנתי איתה בנסיעות עירוניות, והייתי פחות ממליץ עליה מבחינת נוחות, מבחינת יד זה פחות אמור לעניין אותך אם הסיבה לכך נראית הגיונית ומטרתך להחזיק הרבה זמן ברכב, העניין הוא שבמחיר שציינת לטעמי יש אופציות טובות יותר, גם אם מדובר בשנתון נמוך יותר ויותר קילומטראז.
 12. רק לידיעה באירופה נמכרים דגמי 208 (לפחות על הדור היוצא) בגרסאות יותר מאובזרות ממה שקיימות בארץ, גרסת active היא הגרסה הנמוכה שם, ראיתי כמה מודעות למכירה של 208GTI בסביבות ה-30K בהמרה, מחירים מטורפים בהשוואה לכאן, והרכבים נראים פצצה מתוקתקים אחד אחד, רק נשאר להזיז ריר, גומרים עלינו כאן, מדינה חרא, זו השוואה לאירופה, לא לארה"ב, המיסוי שם דומה לארץ ועדיין כאן זו שחיטה לאור יום.
 13. המחירים כאן ימשיכו להיות כפולים ומכופלים גם בהשוואה לאירופה, לא משנה מה הרכב שמציעים, למי שיש הכסף להוציא מעל מאה אלף שקלים על רכב כנראה שאלפייה לכאן או לשם לא תשנה הרבה, צריכים להלחם במיסוי שגם היבואנים כפופים לו למרות שהם עושים עדיין רווח נאה ללא ספק, למרות שזאת שאיפה שמאוד קשה להאמין בה מפני שתמיד ישארו האנשים שיקנו רכבים חדשים לא משנה מה התמחור שלהם, הממשלה הצליחה וממשיכה להצליח לסחוט את האזרחים על דבר שאנחנו מאוד תלויים בו.
×
×
 • Create New...