Jump to content

סלע

 • פרסום הודעות

  640
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

50 נייטרלי

אודות סלע

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. נמסיס, איך להגיד, לא ממש התכוונתי ברצינות. כשמשתמש כותב שעכבר קרע את הרשת, זה מזכיר לי "הכלב אכל לי את המחברת". אין ספק שזו שאלה סבוכה וכבדת משקל. מכיוון שכך, המלצתי לקבוע פגישה עם עורך דין. לא בכל יום אתה נתקל במקרה קשה כזה, ומן הראוי לדון בכך בכובד ראש.
 2. נכתב: "באותו עניין: בדירה שבני וכר עכבר קרע את הרשת של אחד החלונות. על מי חל התיקון?" צריך לקבוע פגישה עם עורך דין. זו לא שאלה שניתן לענות עליה כלאחר יד.
 3. ברווז, אז ככה: 1.כנראה שלא אתה. 2.בדיוק מהסיבה שציינת-הכרטיס החדש יכול לעבור גם מבלי להקיש קוד סודי על לוח מקשים מזוהם.(מישהו אמר קורונה?). 3.הפעם, לשם שינוי , זה כנראה לטובתך.עוד משהו בצמצום מגע על משטח שעלול להיות מצע למחלות. 4.קרה לי.החלפתי.עד עכשיו נשארתי בחיים. אתה יכול להחליף בלי חשש. אתה גם יכול לבחור להשאר עם הכרטיס הישן שלך. בהצלחה בכל אשר תבחר.
 4. בבעלותי גולייטה 2012 אבל ידנית. אני מוצא את הרכב אמין מאוד.בינתיים בלי שום תקלות משביתות. עלות הרישוי אצלי 1693 שקלים. ביטוח חובה 910 שקלים ומקיף 2200, עכשיו חדשתי. טיפול מומלץ כל 10000 ק"מ או שנה-המוקדם מהשניים. עלות של כ 800-900 שקל. בעיות ידועות- התנפחות של הדשבורד במושב ליד הנהג, מיכל עיבוי נוטה להסדק, ידיות דלתות רגישות ונוטות להתפרק. אם יש לך שאלות ספציפיות, מוזמן לשאול בפרטי. בהצלחה
 5. שמע, הנחרצות שלך בכל נושא זה משהו. "הרב תמיד יכשיר....." תמיד? אף פעם לא יכבד את מה שיש? תהיה בריא, חי בחשש מתמיד שמא יסדרו אותו.
 6. איך ניסה לפנות שמאלה? הוא המשיך בנסיעה בנתיב שלו. היא זו שהחליפה נתיב ופגעה בו.
 7. צריך הרבה ריסון כדי לא לתת לחלאה הזה בעיטה לראש ולפזר לו את השיניים! מצטער, לא יכלתי להתאפק. מקווה שזו לא חריגה מכללי הפורום.
 8. לייעל את המגזר הציבורי? זה אוקסימורון. לאילו הנמצאים בתוך המגזר הציבורי, אין שום מוטיווצייה לייעל. מבחינתם זה יהיה לעבוד יותר קשה ו/או לייצר תפוקה גבוהה יותר.חבל.זה מעייף. לאילו שמחוץ למגזר הציבורי, המוטיבציה לרצות לייעל את המגזר הציבורי ברורה. הבעייה- הם ייתקלו באילו הנמצאים במגזר הציבורי, ואלה כידוע, לא יתלהבו מהרעיון. בקיצור- זה ימשיך במצב הקיים כנראה עוד זמן רב.
 9. מוריד בפניכם את הכובע על הסבלנות להתווכח איתו.
 10. יש לי כמה כללים בחיים, ואני מנסה לחיות לפיהם- לא תמיד בהצלחה. אחד מהם-אין מה להיעלב מאנשים שאני לא מכיר אותם/ לא מחשיב את דעתם. מה יש לך להיעלב ממישהו שאתה לא מכיר? גם בקארספורום יש כמה משתתפים שאני לא מסכים לדעתם ב 95% מהמקרים. אז מה, אני אמור להפגע/להיעלב מהם? ממש לא. מציע לך לחשוב קצת בכיוון הזה, אולי תאמץ את השיטה.
 11. אופציה ב- תתכן אפשרות נוספת. לא הגיעו להסכמה על הפחתה במחיר לגבי הליקויים שהתגלו. בכל מקרה, אם אדם מחפש רכב מסויים ומחיר בדיקת הקנייה סביר עבורו, ייתכן באמת שיש מקום לאתר מסוג זה.
 12. הצלחתי למצוא כמה דקות פנויות בלו"ז הצפוף שלי, (אני לא עושה כלום כל היום ) ומצאתי את האתר הבא: https://www.stempa.co.il/?gclid=Cj0KCQjwtsv7BRCmARIsANu-CQeaX0LC51hjPPNJ2RWL3_rqqREFxsP0OOjIpyRiXZJslHr08FefXqkaArGmEALw_wcB מכירים? משתמשים? תנו בעדכון. בריאות איתנה.
 13. סלע

  אופניים

  יש לך בביל"ו הקטן חנות של רוזן מינץ, ובביל"ו הגדול חנות של מצמן. כדאי לך להכנס ולקבל ייעוץ מקצועי בקשר לגודל האופניים, גם אם תחליט בסוף לא לקנות מהם. ככה תדע איזה גודל מתאים לך ותוכל כבר בטלפון לסנן מודעות מיד 2 לאופניים מתאימות ולא לבזבז זמן יקר על מודעות לא מתאימות. ברור שבימים אלה, ספק אם לראות אופניים נחשבת סיבה מספיק טובה כדי לא לקבל קנס.
 14. מזל שאפשר להעביר לילדים סירים ומחבתות. שם אין צבירה של שעות מנוע ובלאי.
×
×
 • Create New...