Jump to content

סלע

 • פרסום הודעות

  601
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות סלע

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)
 1. זקוק לאקדח.אין צורך בדיון פילוסופי על כל נושא. פות"ש- זה מה שרשום בתקנות: " שירות בכוחות הביטחון משרתי ובוגרי כוחות הביטחון: קצינים בצה"ל בדרגות סגן ומעלה, נגדים בצה"ל מדרגת רס"ר ומעלה ומקביליהם בכוחות הביטחון האחרים. שירות ביחידה מיוחדת בכוחות הביטחון, מתוך רשימה שנקבעה על ידי גורם שהוסמך לכך בכוחות הביטחון."
 2. סלע

  טיסה שבוטלה סוויס אייר

  סויס, אוסטריאן ולופטהנזה חברים באותו איגוד של חברות תעופה. לכן ניתן לשלב ביניהן. שים לב מה הוא כתב: "מה שקרה הטיסה משוויץ בוטלה ואני קניתי כרטיס מחברה אחרת במסלול אחר מבלי להגיע בכלל לשוויץ כי ידעתי שהטיסה בוטלה (לא עליתי על הטיסה לשוויץ) במקום זה קניתי טיסה למדריד ומשם לארץ. על הטיסה הזו אמרו לי עקרונית שיזכו אותי בארץ (כרגע בתהליכים)". (מי אמר שיזכה אותך?) כלומר, מרגע שנודע לו כי הטיסה מציריך לת"א בוטלה, הוא לא טס עם סויס לציריך אלא קנה כרטיס טיסה בחברת תעופה אחרת. במקרה כזה, ייתכן והוא לא אפשר לסויס להטיס אותו עד ציריך ומשם לדאוג לו, אלא החליט על דעת עצמו לקנות כרטיס חזרה לישראל בחברת תעופה אחרת.. אם הבנתי נכון וכך התנהלו הדברים, אני לא בטוח שסויס ימהרו להחזיר במלואו את הסכום ששילם לכרטיס החזרה לישראל. נחכה לעדכון של האיש.
 3. סלע

  טיסה שבוטלה סוויס אייר

  כאחד שעבד הרבה שנים בתחום, דעתי שונה מדעת קודמי. אם הוא רכש על דעת עצמו כרטיס טיסה מבלי לדבר עם סוויס, הרי שהם יכולים להתנער מאחריות. הנכון היה לטוס עם סוויס מהיעד, (עיר היציאה חזרה לישראל) לשוויץ, ומשם סוויס אמורים לסדר לו המשך לישראל גם אם לא ישיר. כך הוא נשאר עם חברת סוויס ברוב קטעי הטיסה, והם "סופגים" או משלמים לחברת תעופה אחרת רק את הקטע משוויץ לישראל. במקרה הזה, סוויס יכולים לטעון שנכפה עליהם תשלום של קטע טיסה נוסף,מארץ היעד לנקודת הטרנזיט, קטע שאוליי הם יכלו לבצע, ןלחסוך לעצמם קנייה בחברת תעופה אחרת. אשמח לדעת איך נגמר-כאשר ייגמר.
 4. טס ביום חמישי למנצסטר. אני משוגע לוותר על הדרבי?
 5. סלע

  מפגש קארספורום: 14.2.2020

  מכיר.בטח מכיר. הבעייה היא שפתגמים למדנו בכיתה ג כאשר מורה לא הגיע ונכנס ממלא מקום. במבחן המציאות עומדים מעט מאוד פתגמים, אם בכלל.
 6. סלע

  מפגש קארספורום: 14.2.2020

  צודקים. אתה מנהל פורום- לא מנהל משטרה.
 7. ערב טוב כמו שנכתב, חודש וחצי הוא זמן מכובד כדי לטעום מהמזרח וגם מהמערב. כתבתי לך הודעה בפרטי.
 8. בקר טוב לכל הקהל עלתה במוחי השאלה שבכותרת.אקדים ואומר- אני משתדל ודי מצליח לטייל הרבה בחו"ל, לפחות 3 פעמים בשנה. מעולם לא עלה בדעתי שזה מעניין מישהו, בטח לא זרים שכל שיש לי איתם משותף הוא שאנחנו נמצאים בפורום אינטרנטי. אפילו למשפחתי ולחברי הקרובים אין כח/רצון לשמוע סיפורים שהם לא לקחו חלק בהם. דעתכם?
 9. נראה לי נתקע לך כפתור האויש במקלדת.
 10. " לא צריך שום לוגיקה. אם אתה לא מתמצא בתחום, עדיף שלא תענה מאשר לכתוב שטויות. גם בייעוץ לרכישת רכב לא מורשים לייעץ צעירים חסרי רשיון." קצת מגלומני לצטט את עצמי, אבל לפעמים אין ברירה. חשבתי שזה מובן, אבל כנראה שלא.אז ככה, התגובה שלי הייתה מכוונת ל"יועץ" ספריאל. זה שכתב שצריך להחליף צ'וקים בדרייברים, ולפי איציק מסתבר שלא צריך. אם אתה(ספריאל) לא יודע, אין טעם לייעץ דברי הבל. אגב, זה קורה אצלו לא בפעם הראשונה, נקווה שזו תהיה הפעם האחרונה. שאו ברכה
 11. לא צריך שום לוגיקה. אם אתה לא מתמצא בתחום, עדיף שלא תענה מאשר לכתוב שטויות. גם בייעוץ לרכישת רכב לא מורשים לייעץ צעירים חסרי רשיון.
 12. מכיוון שלפי הבנתי איציק הוא בעל מקצוע, אני מקבל את דבריו. שוב נשאלת השאלה, למה ספריאל נותן עצות בתחום שהוא לא מבין בו דבר וחצי דבר. הוא כנראה לא הפנים שאין חובה להתערב בדברים שאינו מבין בהם.
 13. כאב ראש , כאב ראש, כאב ראש!!!
×
×
 • Create New...