Jump to content

סלע

 • הודעות

  695
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של סלע

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

108

מוניטין

 1. הלו, זו ספת משקולות, לא טיל בליסטי לירח. מי המתאמנים? איזה עומס? נכנסים לחנות גדולה של מוצרי ספורט, משווים 2-3 דגמים, בוחרים וקונים. אפשר לחשוב.
 2. כפי שכתבתי, הכרטיסים עלו כ 190 דולר. תבעתי 1500 שקל, כולל אגרות והוצאות. הם לא הגישו כתב הגנה ופסק הדין על סך 1500 שקל ועוד 300 הוצאות משפט ניתן בלי דיון בכלל.
 3. מתנצל על ההקפצה. היום הגיע הכסף.בסביבות 1700 שקל אחרי עמלות המרה ועמלות שקר כלשהן. לא רע.190 דולר ששלמתי הפכו ל 1700 שקל. נראה לכם שהם יסכימו שאשקיע אצלם כספים נוספים ? סה"כ נראה לי שאין תשואות כאלו. בשורות טובות.
 4. מזעזע זה רצח או אונס של בחורה. קצת פרופורציות. חוויה מבאסת, שרות מרושל ומזלזל קצת יותר תואם את ההתרחשות. רק אומר.
 5. אה, אז למה לא אמרת קודם? שכירות במגדל כזה תעלה בטוח בין 5000 ל 500000 שקל בחודש, בעוד ששכירות בבנין קומות רגיל תעלה בין 1000 ל 100000 שקל בחודש. זה פשוט מאוד.
 6. בקר טוב אתם יכולים לעשות את כביש החוף עד סן-םרנסיסקו- כביש מספר 1 או 101. בדרך יש כמה אטרקציות שוות: סולוונג'- עיירה סקנדינבית ממש אבל נמצאת בארה"ב. טירת הרסט-מומלץ לקנות כרטיסים יום קודם לביקור. כרמל, מונטריי, דרך 17 מייל נהדרת קצת לפני סן פרנסיסקו. מה שהוזכר כבר בסן- פרנסיסקו+ עיירת אמנים נחמדה מאוד ממש מתחת גשר הזהב בשם סוסיאליטו. תבלו ותהנו.
 7. מה הבעייה? תעשה כמו שספריאל כתב- תציע להם לקחת הלוואה ממך. אם זה עובד עבורו, אולי זה יעבוד גם לך...
 8. היה מי שהסיט? התחיל לדבר על עצמו בגוף שלישי. גדול.
 9. מתוך אתר המועצה הישראלית לצרכנות- שאלות בנוגע לביטול טיסה על ידי חברת התעופה חברת תעופה, דרכה אני אמור לטוס לחו"ל, הודעה על ביטול הטיסות לישראל וממנה. מה עלי לעשות? חברת התעופה אמורה לספק לכם פתרונות חלופיים. במידה והזמנתם את כרטיס הטיסה דרך סוכן נסיעות, ניתן לסדר דרכו טיסה חלופית. בחלק מהמקרים חברת התעופה או סוכן הנסיעות או ייצרו קשר עם הלקוחות ויעדכנו אותם על איזו טיסה הם יעלו. זו המחוייבות של חברות התעופה במקרה שהטיסה בוטלה. מומלץ לא להתחיל לחפש כרטיסי טיסה חלופיים. במקרה של ביטול טיסה, עקב המצב הביטחוני במדינת ישראל, על פי הנחיות רשות התעופה האמריקאית ובהמלצת הסוכנות לבטיחות התעופה של אירופה – כפי שקורה כעת, על מפעיל הטיסה או המארגן להציג לנוסע חלופות להגעה ליעד הסופי – מדינת ישראל, ככל שישנם. בכל מקרה, נוסע שטיסתו בוטלה זכאי להשבת תמורה או לכרטיס טיסה חלופי, לפי בחירתו.
 10. מה? איך הגעת למסקנה הזו? האיש שילם, לא קבל תמורה כי הספק בטל את השרות, ואתה אומר שהוא לא זכאי לקבל את כספו בחזרה? אולי הוא לא זכאי לפיצוי, אבל את כספו הוא צריך לקבל!
 11. קרה לי מקרה זהה עם חברת התעופה הלאומית של דרום אפריקה. בטלו טיסה ורשמו באתר שיש לי זיכוי/זכות לטיסה עד סוף 2022. בקשתי החזר כספי.לא נתנו. תבעתי בתביעות קטנות 1500 שקל כולל כל ההוצאות מסביב. המחיר המקורי ששלמתי היה 190 דולר. לא הגישו כתב הגנה.זכיתי בסכום שתבעתי ללא דיון כלל. 3 חודשים התכתבתי איתם במייל-עדיין לא שלמו. פתחתי להם תיק בהוצאה לפועל, והם קבלו אזהרה לשלם עד 5.9, ולא , יקבלו עיקול נחמד. אל תוותר.שלח מכתב/מייל , תן להם פרק זמן סביר, ואם לא ייענו- תבע בתביעות קטנות. זה לוקח זמן, אבל בסוף זה אמור לעבוד. בהצלחה.
 12. אתה פונה לסוכן ביטוח. הוא שולח שמאי-לא על חשבונך. לאחר שהשמאי רושם את תכולת הדירה, הוא מגיש דו"ח לסוכן ואז נקבעת הפרמיה.
 13. נאיפה, מה המסקנות? 1.לא לשלם מקדמה על רכב שלא ראית.לאף אחד.רכב קונים בנחת, לא בלחץ. 2.לא מאמינים לאף מלה של איש מכירות.תמיד.אף פעם. 3.לא קונים רכב בלי בדיקה.בדיקה לפני קנייה, לא אחריה. זה לא מבטיח 100% הצלחה בקנייה, אבל מפחית בהרבה את הסיכוי ליפול בפח.
 14. נמאס כבר להגיב לך, אבל בכל זאת... איך רלוונטי השכר שאתה משלם לשאלה שנשאלה? אתה באמת לא מסוגל להגיב פעם אחת לעניין עצמו מבלי לתת כל פעם דוגמאות אישיות לא רלוונטיות??? הצילו!!!
 15. לא מכיר גאפ? או או... איכות טובה במחיר שפוי.
×
×
 • תוכן חדש...