Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

נאצים מסריחים שחושבים שמותר לרצוח יהודים וכופרים בשם הדת

הנאצים לא רצחו אף אחד בשם הדת.

החמאס הם רשע בפני עצמו. לקרוא להם נאצים זה סתם פופוליזם וזילות השואה.

• רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4629

• SlowRide

4440

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, עדי-אל כתב:

אם אתה רוצה תקרא לזה שליטה אזרחית פלסטינית ושליטה ביטחונית ישראלית.

מה שאתה מתאר זה סומליה רק שבניגוד לסומליה, הכל יחזור אלינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

נציגי משרד המשפטים מתנגדים להטבה לסטודנטים משרתי מילואים כי זה "יפלה ערבים". 

אף אחד לא מונע מהם להתגייס.. בעצם, אם יתגייסו כנראה דוד שלהם ישחט אותם.

מצד שני, לא מפריע לנציגי משרד המשפטים שמשרתי המילואים מופלים ומתחילים ללמוד בגיל 23+ כשערבים מתחילים ב18.

הפופוליזם הזול של עמית סגל...

אם כל כך רוצים לתת הטבות למשרתי מילואים (אני בעד!!) שיתנו להם כסף ביד. בלי קשר להיותם סטודנטים או הורים או עובדים (הטבות מס) או בעלי רכב (הנחה בטסט).

קריטריון פשוט שלא מפלה אף אחד מהמשרתים. שירתת? קח כסף ותעשה איתו מה שאתה רוצה.

במקום זה מייצרים ״הטבות״ שהן אפליה על חשבון אוכלוסיה אחרת (מעונות סטודנטים זה משאב מוגבל).

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

אף אחד לא מונע מהם להתגייס

אתה בטוח?

מוחמד מאום אל פחם יתקבל ל8200? או ליחידה מסווגת אחרת?

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, פינדר כתב:

הנאצים לא רצחו אף אחד בשם הדת.

החמאס הם רשע בפני עצמו. לקרוא להם נאצים זה סתם פופוליזם וזילות השואה.

מניח שראית את ספרי הלימוד שמצאו בעזה ואת החומרים שהתומכים שלהם מעלים לרשת. לדעתי זה ההפך מזילות השואה. הרעיונות האלה לא פחות מסוכנים גם היום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

אם כל כך רוצים לתת הטבות למשרתי מילואים (אני בעד!!) שיתנו להם כסף ביד. בלי קשר להיותם סטודנטים או הורים או עובדים (הטבות מס) או בעלי רכב (הנחה בטסט).

במקום זה מייצרים ״הטבות״ שהן אפליה על חשבון אוכלוסיה אחרת (מעונות סטודנטים זה משאב מוגבל).

צודק 100 אחוז

אגב. לטעמי זה רלוונטי גם לחיילי הסדיר

לפני שעה, פינדר כתב:

אתה בטוח?

מוחמד מאום אל פחם יתקבל ל8200? או ליחידה מסווגת אחרת

מן הסתם הוא לא יעבור סיווג בטחוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

הפופוליזם הזול של עמית סגל...

אתה בטוח?

מוחמד מאום אל פחם יתקבל ל8200? או ליחידה מסווגת אחרת?

אני מתלבט איך להגיב לזה, כי נתת לעצמך פה גול עצמי במספרת.

לגבי החלק הראשון:

לא רק כסף.כסף זה חשוב, זה לא העיקר.

חלק מאוד גדול מאזרחי המדינה מגיע לגיל 18 וממשיך עם החיים שלו בסבבה, חלקם חרדים, חלקם ערבים, חלקם סתם אנשים שלא ב*** שלהם לשרת ועושים קצת בעיות עד שמשתחררים. זה באמת לא בעיה.

החלק שממשיך לשרת במילואים אפילו יותר קטן, מפסיד לימודים, זמן משפחה, אפשרויות קידום בעבודה. מקריב.

מדינת ישראל המציאה את האפליה מתקנת, ושומרת תקנים במשרדי ממשלה, במוסדות חינוך ועוד לבני מיעוטים (=ערבים), אתיופים, נכים ונשים. אנשים שמקבלים תקנים רק על זה שהם נולדו בעצם. היא לא יכולה לשמור תקנים לאלה שמקריבים יותר?

לא רק שהיא יכולה, היא חייבת! זאת ההערכה האמיתית.

אם כבר, אתה צריך לשאול למה משרת המילואים מופלה כשהוא צריך להתחיל ללמוד בגיל 21+ (במקרה הטוב כן?), בזמן שמוחמד מאום אל פאחם, אזרח המדינה, מתחיל בגיל 18 (והיו איתי כמה וכמה מוחמדים בני 18 בתואר).

לגבי החלק השני, יש לי 2 בעיות:

1. אם הייתי רושם בוזגלו מאופקים שלא יכול להגיע ל8200, היית רושם לי שזה התבכיינות. 

מצד שני, איך אתה יודע שאין מוסלמים ב8200? כי הם ערבים?

2. ללכת ישר ל8200 זה האמ אמא של פופוליזם, הוא לא יכול להתגייס לאיזה יחידת סיור? גולני? מג"ב? מנהל עבודה בצמ"ה? אין מוסלמים שנלחמים היום בעזה? 

אם כבר זה פופוליזם שמתאים לי, לא לך.

בשוונג של סקופים מעמית סגל, הפעם האוניברסיטה העברית (גם כן עברית..) משתינה עלינו בקשת וכמו חברי הכנסת הערבים מדברת ב2 שפות:

בהודעה בעברית היא רשמה שהפרופסורית הבוגדת מכירה במעשי אונס כי היא חוקרת פמיניסטית, ונעזוב את זה שנאנסו גם גברים וילדים, אבל שום מילה ושום התנצלות על האשמת רצח עם.

בגרסה בערבית האוניברסיטה טוענת שלא הייתה לה ברירה אלא להשעות כי היה מסע הסתה (!!), שהיא הואשמה בהצהרות שקר(!!!!!!!!), שישראל היא זאת שמנהלת מסע הסתה ושקר ושבעצם כולנו נאצים.

בושה של מוסד.

עריכה:

מאחל רק רע לכל מי שמחרטט את הציבור בישראל, מאשים אותו בהסתה/פאשיזם/כל חרטוט אחר וחושב שאנחנו נאכל השקרים האלה עם כפית. כל אחד ואחד מהם, בין אם זה ביבי, הלקקנים שלו בליכוד, פרשנים בטלויזיה מימין ומשאל או שונאי יהודים במוסדות להשכלה גבוהה מההנהלה ומרצים, כולם בוגדים במדינה.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, עדי-אל כתב:

אז בוא ניקח ארגון טרור חלש, נחזק אותו ו...

יש לך רעיון איך זה יגמר?

לפעמים אין ברירה, האויב של האויב שלי הוא חבר שלי. גם אם הוא לא בדיוק חבר. צ'רצ'יל וסטלין אהבו אחד את השני בערך כמו שחמאס אותנו. אבל נלחמו ביחד ב-WWII.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

מנסים לתת את המינימום הנדרש וגם זה עקום כי בת'כלס איש המילואים יצטרך לשלם את העלות מחיה שמה..

קצת מזלזל הייתי אומר.. לא הייתי רוצה להיות איש מילואים ולקבל כזו הטבה.

לפני 32 דקות, יובל .מ. כתב:

תקנים במשרדי ממשלה, במוסדות חינוך ועוד לבני מיעוטים (=ערבים), אתיופים, נכים ונשים

וחרדים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ההטבות האלה למילואימניקים זה כמו ימי כיף בעבודה במקום בונוסים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

image.thumb.png.367c822ab4204b6eb4bd9e0ab8e29e56.png

מה יותר מסוכן חמאס או החולירות האלה? זה לא סתם נראית כמו מחלקה פמיניסטית מאברבנל, זה הזבל האנושי הכי נמוך שיש מאחל לכל אחד מהם שישרף בגהנום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכי מסוכן זה אנשים שמפיצים שינאה ופילוג וחושבים שזה כיף ומצחיק.

• אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Mikelt89 כתב:

מה יותר מסוכן חמאס או החולירות האלה? זה לא סתם נראית כמו מחלקה פמיניסטית מאברבנל, זה הזבל האנושי הכי נמוך שיש מאחל לכל אחד מהם שישרף בגהנום. 

מצחיק כי אתה זה שלא מזמן רמז שאני שונא את ביבי יותר מאת החמאס. 

אז על אדם ספציפי שאוחז בשלטון כבר 20 שנה זה שנאה ורל''ב ומגעיל, ועבור קבוצה של אנשים שאתה לא מכיר, שסהכ רוצה לעצור את ההרג זה סבבה. (וכדי ליישר קו, שונא את החמאס יותר מכל דבר אחר חוץ מנאצים, בניגוד אליך מסתבר)

מאחל לך יכולת להכלת מורכבות, וחשיבה ביקורתית. 

רפרנס למי ששכח: 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכן של חלק מהשלטים קצת מפריע לי ברמה האישית. 

ממה שאפשר לקרוא מהתמונה, יש לי בעיה עם אותם שלטים שכתוב בהם "דיי לרצח עם" או "דיי לטבח בעזה" - וזה דפוק בעיניי. 

אין בעיה להפגין תוך כדי קריאות לעצור את המלחמה, אבל כשיש שלטים כאלה שגורמים לנו להראות אשמים (ובמיוחד כשזה עוד מגיע ממקור ערבי לפי הכיתוב), זה רק מחליש אותנו מול האויב ומול דעת הקהל העולמית. כן, זה אולי קומץ ועדיין, אתם יודעים מה קורה כשתמונה מופצת ברחבי המרשתת.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האנשים האלה כנראה צופים באלג'זירה ומה לעשות ששטיפת המח שם אפקטיבית?

עדיין הנזק שהם גורמים הוא אפסי לעומת הנזק מדיבורים של פוליטיקאים מטומטמים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Mikelt89 כתב:

שישרפו אחד אחד, אבל אתה מנסה לייצר פה תמונת מצב כאילו זה הפגנה טיפוסית של קפלן. אלה כולה חברים של עופר כסיף. בודדים, ולא מייצגים את השמאל הישראלי.

הפעולה הזאת זהה לאיזה דיקן אוניברסיטה שתומך בפרופסורית נאצית שטוען ש"יש הסתה נגדה".

לפני 9 שעות, DubelBoom כתב:

שסהכ רוצה לעצור את ההרג זה סבבה.

ההרג בעזה ייעצר דקה אחרי שחמאס ייכנע ויחזיר את התינוק כפיר ביבס שנחטף לעזה ביחד עם כל שאר החטופים.

עד אז - כמה שיותר הרג של המפלצות האלה ביחד עם בני משפחתם יותר טוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...