Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, farkash7 כתב:

אתם קושרים את האחד בשני, אני טוען שככה או ככה הם היו הופכים את עורם.

הם ממש הפכו את עורם. אתמול בדרך לסופר ראיתי את הגלקסי של ח"א אמריקאי נוחת בנתב"ג.

לפני 12 שעות, farkash7 כתב:

הדו פרצופיות האמריקאית זה לא מהיום, הם טיפטפו מסרים על זכויות אדם גם כשעדיין הייתה הפרדה גזעית ברחבי ארה"ב.
הם זרקו את מובארק לכלבים וכמעט פתחו פה שלוחה של דעאש ששולטת על צבא מצרים כי כמה "פרוגרסיבים" יצאו לכיכר תחריר וחזרו בארונות.

לישראל הליבראלית, הפרוגרסיבית, עם צבא הכי מוסרי בעולם היו קשרים הדוקים למשטר אפרטהייד בדרום אפריקה. יחסים מצוינים עם חונטה פשיסטית של קולונלים ביוון. ישראל הייתה בין יצואניות הנשק הגדולות לחונטה צבאית בארגנטינה שהעלמה קרוב ל-30000 אנשים בינם אלפי יהודים. ישראל גם סיפקה נשק, אימונים והכשרה של ארגוני ביטחון לחונטה של פינושה שהעלמה אלפי אזרחים צ'יליאנים.
  זרקו את מובארק לכלבים? שם צד"ל מזכיר לך משהו?
אז welcome to the club של אינטרסים ביחסים בינלאומיים.
רוצה להיות ילד גדול ועצמאי? אמריקאים לא חייבים לך כלום, יכולים פשוט לעמוד בצד ולהסתכל. תעשה מה שבא לך. רק איך? בלעדיהם אין לך כלים ותחמושת להילחם אפילו עם חמאס. חיזבאללה? תרוץ עם מקלות, אבנים ומה שמו ביד? כאן בוכים שהם נמנעו בהצבעה שאין לה שום תוקף מעשי. בלי הווטו האמריקאי היו מחזירים אותנו הביתה למחרת כניסה לעזה. 

• אהבתי 4
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4668

• SlowRide

4484

• פינדר

3536

• m3x7r3m3

2926

ציטוט

או אז נתניהו סיפר בדיחה: "בטיסת אל על לברלין תייר גרמני שאל - איפה הצ'יקן שלי? I WANT MY CHICKEN. הדייל ענה לו - I WANT MY GRANDMOTHER". בשלב הזה נתניהו פנה לשר בצלאל סמוטריץ' ואמר לו: I want my גרנדמייזר. כל השרים פרצו בצחוק. זו לא הייתה הפעם הראשונה שבה נתניהו לעג לסמוטריץ' על כך. גם בישיבת ממשלה במאי הוא אמר לו: "זה כמו גרנדמייזר".

כיף עם ביבי או מה?

• מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, יבגניפ כתב:

או מה

לפחות הוא עדיין יכול להריץ בדיחות, זה סימן שהוא עדיין לא התנתק עד הסוף? 🫠

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 48 דקות, יבגניפ כתב:

כיף עם ביבי או מה?

נשמע כמו חלק מהדיקטטור הגדול שירד בעריכה 

• מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Gosser1860 כתב:

לפחות הוא עדיין יכול להריץ בדיחות, זה סימן שהוא עדיין לא התנתק עד הסוף? 🫠

בגדול הוא התבריין על סמוטריץ וזה כנראה מייצג נהדר את האופי שלו, ואולי גם מסביר למה הוא מפחד פחד מוות מברק וכנראה מאולמרט.

היום גלית דיסקית תספר בטלויזיה איך החברים של ביבי נעלו אותה במרפסת בקומה 14 של מטה הליכוד. גם הם מצחיקולים כנראה. Did it for the lulz, וכו

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדמגוגיה פה חוגגת. זה לא שחור לבן, זה לא או שארה"ב פותחת בפניך את כל מחסניה או סנקציות בינלאומיות מלאות. אפשר למתוח את החבל מול ארה"ב בלי שימשכו את כל הסיוע שלהם. לדעתי, עם התמיכה הפנימית שיש כלפי ישראל בשתי המפלגות (ואל תספרו לי סיפורים, למרות הסייגים שלהם מביבי התמיכה גורפת) אפשר להמרות במידה מסויימת את פיה של ארה"ב בלי "לקבל באן" כביכול. מקסימום ייעכבו משלוח של סיוע (מה שגם ככה עושים כרגע) ונקבל אותו באיחור, או שיחתכו אחזה מיליארד דולר משם. זה לא יהיה סופה המיידי של מדינת ישראל, תתעוררו.

לפני 19 שעות, mikyl כתב:

לישראל הליבראלית, הפרוגרסיבית, עם צבא הכי מוסרי בעולם היו קשרים הדוקים למשטר אפרטהייד בדרום אפריקה. יחסים מצוינים עם חונטה פשיסטית של קולונלים ביוון. ישראל הייתה בין יצואניות הנשק הגדולות לחונטה צבאית בארגנטינה שהעלמה קרוב ל-30000 אנשים בינם אלפי יהודים. ישראל גם סיפקה נשק, אימונים והכשרה של ארגוני ביטחון לחונטה של פינושה שהעלמה אלפי אזרחים צ'יליאנים.

זרקו את מובארק לכלבים? שם צד"ל מזכיר לך משהו?
אז welcome to the club של אינטרסים ביחסים בינלאומיים.
רוצה להיות ילד גדול ועצמאי? אמריקאים לא חייבים לך כלום, יכולים פשוט לעמוד בצד ולהסתכל. תעשה מה שבא לך. רק איך? בלעדיהם אין לך כלים ותחמושת להילחם אפילו עם חמאס. חיזבאללה? תרוץ עם מקלות, אבנים ומה שמו ביד? כאן בוכים שהם נמנעו בהצבעה שאין לה שום תוקף מעשי. בלי הווטו האמריקאי היו מחזירים אותנו הביתה למחרת כניסה לעזה. 

ההבדל הוא שלא זכור לי שישראל ניסתה להטיף מוסר לאף מדינה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יכול למתוח את החבל, כאשר לשאלה על תכניות עתידיות,  האמריקאים מקבלים בעיקר גמגומים והצהרות על כיבוש והתיישבות יהודית מחדש בגוש קטיף מגורמים קיצוניים בממשלה?

ההצהרות האלה אמנם מעלות את מספר המנדטים בסקרים למפלגות מסויימות, אבל מקצרות את החבל שמנסים למתוח.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 47 דקות, MostlyWicked כתב:

דמגוגיה פה חוגגת. זה לא שחור לבן, זה לא או שארה"ב פותחת בפניך את כל מחסניה או סנקציות בינלאומיות מלאות. אפשר למתוח את החבל מול ארה"ב בלי שימשכו את כל הסיוע שלהם. לדעתי, עם התמיכה הפנימית שיש כלפי ישראל בשתי המפלגות (ואל תספרו לי סיפורים, למרות הסייגים שלהם מביבי התמיכה גורפת) אפשר להמרות במידה מסויימת את פיה של ארה"ב בלי "לקבל באן" כביכול. מקסימום ייעכבו משלוח של סיוע (מה שגם ככה עושים כרגע) ונקבל אותו באיחור, או שיחתכו אחזה מיליארד דולר משם. זה לא יהיה סופה המיידי של מדינת ישראל, תתעוררו.

אני לא רואה פה דמגוגיה.

אנחנו מדינת חסות ויש לזה משמעויות.

ארה"ב בחיים לא תגיד "טוב נמאס לנו כי ביבי שלכם חוצפן מדי ויש לכם ממשלה של דגנרטים, תסתדרו לבד" כי זה בעצם פוגע בה מול שאר המדינות שיש לה ברית איתן. ביום שהיא עושה את זה, היא נותנת את כל בעלי הברית שלה במזה"ת לסין.

העניין הוא שאי אפשר להתנהל כמו מטומטם שלא יודע מה הצעד הבא שלו ולדרוש תמיכה מוחלטת, במיוחד בשנת בחירות.

אם במצב היפותטי אחרי 7.10 שכל המדינה אוכלת רקטות מעזה נון סטופ וכל יום מנסים לחדור מחבלים ביידן היה מחליט שלא מתאים לו כניסה לעזה כי זה פוגע לו בבחירות, אז היה נכון לומר לו בצורה מכובדת שזה לא החלטה שלו כי לישראל חובה לשמור על ביטחון אזרחיה מעל כל דבר. אבל זה ממש לא המצב ואף פעם לא היה. אנחנו לא מוגבלים בכלום. רק רוצים מאיתנו להציג תכנית ומטרות. משקיעים בך סיוע במילארדי דולרים וטונות של ציוד צבאי, לא מקובל לשתף אותם מה אתה הולך לעשות עם זה?

אנחנו גם יותר מדי עפים על עצמנו פה, ישראל מעניינת את הביצה לבערך 5% מהאמריקנים. לרובם הרבה יותר אכפת מבעיות באמריקה ונראה להם הגיוני יותר שאת הכסף שהממשלה שלהם זורקת על איזה סכסוך בקיבינימט עדיף להשקיע באזרחים אמריקאים. 

התמיכה אכן גורפת, גם אצל הדמוקרטים. זה לא אומר שזה בסדר להתנהג כמו ילד בן 3 שעשה במכנסיים ולא מסכים שיחליפו לו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MostlyWicked כתב:

מקסימום ייעכבו משלוח של סיוע (מה שגם ככה עושים כרגע) ונקבל אותו באיחור, או שיחתכו אחזה מיליארד דולר משם. זה לא יהיה סופה המיידי של מדינת ישראל, תתעוררו.

זה לא יהיה סופה המיידי של מדינת ישראל. מקסימום בהצבעה הבא שדורשת הפסקת אש מיידית ונסיגה של צה"ל בלי לקשור אותה לשום כלום ארה"ב תמנע. ואז נראה את הגיבורים שלנו. 

לפני 3 שעות, MostlyWicked כתב:

ההבדל הוא שלא זכור לי שישראל ניסתה להטיף מוסר לאף מדינה אחרת.

ההבדל הוא שלא זכורה לי אף מדינה אחרת שישראל תמכה בה/תרמה לה כמו ארה"ב לישראל. כלכלית/צבאית/מדינית. כמו שגם לא זכורה לי אף מדינה שעצם קיומה תלוי בישראל כמו של ישראל בארה"ב. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יבגניפ כתב:

היום גלית דיסקית תספר בטלויזיה איך החברים של ביבי נעלו אותה במרפסת בקומה 14 של מטה הליכוד. גם הם מצחיקולים כנראה. Did it for the lulz, וכו

אני עד עכשיו לא יודע אם צחקת או שזה אמיתי. וזה הכי עצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יובל .מ. כתב:

אני עד עכשיו לא יודע אם צחקת או שזה אמיתי. וזה הכי עצוב.

לא, איזה. זה סיפור אמיתי שקרה לפני כמה חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה עצוב? לפחות יש מי שמצליח להנות בימים הקשים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

לא, איזה. זה סיפור אמיתי שקרה לפני כמה חודשים.

פרטים חדשים על התקרית במצודת דוד: דוברו של נתניהו נעל את חכ דיסטל אטבריאן במרפסת בקומה ה14 ונטש את המקום. אט... - חדשות רוטר (rotter.net)

אשכרה.

פשוט חבורה של מטומטמים..

חבל ששיחרר אותה.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סובל אותה, חושב שהיא חבית דוחה של רעל, שאין לה שום תרומה חיובית לעולם וכל מה שהיא יצרה כפוליטיקאית סוגדת לביבי, זה שנאה ופילוג עדתי. הדיעות שלה נוראיות. שילוב של שוביניזם לאומני, פרימיטיביות ברמה של שבט מתקופת האבן ופולחן אישיות סטלניסטי.

ובכל זאת, לא חושב שצריך להתעלל בבני אדם ככה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר להתעללות בבן אדם או לא, בכירי מפלגת השלטון של המדינה מתנהגים כמו ילדים מטומטמים בני 12.

ואני מדגיש, לא כמו ילדים בני 12, כי רוב בני ה 12 היו מסיימים את המתיחה הזו אחרי 5 דקות ומכניסים את החבר שנעלו בחוץ חזרה פנימה.

ספציפית כמו ילדים מטומטמים בני 12.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...