Jump to content

אחיין של רונלדו

 • פרסום הודעות

  25
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות אחיין של רונלדו

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. שלום חברים, חיישן החמצן כנראה הלך אחרי 130 אלף ק''מ. פניתי לשני מוסכניקים, שלא רוצים להתעסק עם זה... מוזר, אני יודע. מה בכל זאת ניתן לעשות? האם לקנות לבד באיביי? איך אני מזהה את המספר הקטלוגי? המון תודה על העזרה וד''ש מאח שלי.
 2. שלום חברים, אני ברגשות מעורבים לאחר תשלום מקדמה על סך 2000 ש''ח לרכישת סנדרו אוטומטית. הצרכים שלי הם: 1. עד 70,000 ש''ח מקסימום 2. אוטומטית 3. עלויות אחזקה ודלק זולות יחסית 4. רכב גדול יחסית ( אני 1.95 מטר). 5. שיהיה גבוה כדי להקל על כניסה ויציאה מהרכב (ענייני גב) 6. תא מטען בינוני לפחות. לכן פסלתי בין השאר את הפיקנטו והספארק. 7. הבחירה ברכב חדש לא נובעת מניילונים וכאלה, אלא מהוצאות גבוהות על יד-2, והפוטנציאל לרמאויות. 8. בעיקר נסיעות עירוניות. להערכתי כ-15 אלף ק''מ בשנה. מוכן להתגמש על: 1. עיצוב פנים וחוץ - הנדסת אנוש של המאה שעברה פחות מפריעה לי. 2. 4 כריות אוויר במקום 6. לקחתי אותה לנסיעת מבחן וחוץ מהגיר המוזר, די נהניתי. מפוסטים שקראתי כאן הבנתי שיש כאלה שמתרגלים אליו ויש שמקללים אותו. שאלתי: האם הייתם הולכים על הרכב הזה, או שיש לכם המלצות אחרות לרכבים עם אותם פרמטרים? המון תודה.
 3. היי, תודה על התגובה. אתה בהחלט העלית נקודה חשובה, שתחייב אותי להחליף דיסק התחלתי לחפש ביד-2...
 4. היי, תודה על הפידבק. בעקבות תגובה שקיבלתי כאן, דיברתי איתם ויש להם רק ק''מ מעל מאה אלף לשנים האלה. בכל מקרה, אתקשר אליהם שוב מחר. תודה רבה.
 5. היי, תודה על הקישורים וההכוונה. אני מניח שהעובדה שניכוויתי מרכישת רכב מאדם פרטי בעבר, מקשה עלי לחפש מפרטיים וסוחרים, בייחוד לאור העדויות הקשות כאן באתר. מעדיף לשלם טיפה יותר, מאשר הרבה הרבה יותר אם יעקצו אותי.
 6. היי, בהמשך לפידבק שלך, יישמתי מה שהמלצת ובדקתי בכלמוביל ובעוד מקומות אחרים, ואין להם 2017 צפונה, לצערי, עם ק''מ נמוך. בהחלט איישם את ההמלצות הנוספות שלך, אם אלדן אכן יתגמשו במחיר, וכרגע עושה רושם שיש על מה לדבר. שוב, המון תודה על הפידבקים והטיפים..
 7. שלום חברים, בהמשך לפוסט קודם בו קיבלתי פידבקים מעולים על מחירונים, קיבלתי כעת תוצאות בדיקה של הרכב בו אני מתעניין, שבוצעה ע''י אלדן. לפני שאני מתקדם במו''מ ומבצע בדיקה משלי, אני מבקש פידבקים על הבדיקה שלהם, כדי לדעת אם להמשיך בכלל. הבדיקה מצורפת. המון תודה מראש. [Untitled].pdf
 8. היי, קראתי בשקיקה מה שכתבת ואני מודה לך על התגובה המפורטת. למדתי והחכמתי. אקח את הזמן מעתה והלאה ואפתח את הראש גם לכיוונים אחרים. מודה שהאשליה של העניבות והאספרסו בסניפים עשתה לי את זה. לא עוד. המון תודה ויום מושלם.
 9. וואו! מעניין ומחכים מאוד מה שכתבת.. תודה רבה. אפעל בהתאם ואעדכן. שוב, תודה על המידע..
 10. היי, תודה על התגובה. לא ידעתי, עד לקריאת הפידבקים של החברים פה, שאני נעקץ.. חשבתי שאלדן לא ישחקו ב-קק*. חברה גדולה וכו'. מעבר למקדמה של אלף השקלים / דמי רצינות שכבר שילמתי, ורק אז, בעקבות חרישה של הפורום וקריאה של מאות פידבקים, נכנסתי בעצמי למחירון. לא ידעתי על האפשרות לבצע שיקלול. הוי התמימות....
 11. היי, תודה על המידע. בעקבות ההמלצות כאן, כנראה שאוותר, אלא אם יתעשתו באלדן ויתאימו למציאות. בכל מקרה, אחזור לעדכן כמובן.
 12. היי, המון תודה על הפידבק. מרתיח ומרגיז בהחלט. אם אלדן לא יתגמשו, אין לי כוונה לקנות דרכם.
×
×
 • Create New...