Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

דווקא כתבתי,  אני לא רוצה מערכת שתעצור לחלוטין את כל ההדבקות, זה לא מעניין

אני צריך רק להוריד אותם מתחת ל 1. 

אין מערכת מרכזית שמחזיקה את כל הנתונים , אם הטלפון הלך לשחות אז הלך זה לא ישנה את התמונה הכוללת.

רוצה להרחיב, תגדיר כל אחד שמתקין את האפליקציה לצהוב לשבועיים (חוץ מהשבועיים הראשונים של ההשקה) , ככה תמנע מאנשים לאבד בטעות את הטלפון. 

תאמין לי אני עובד עם הרבה גופים והרבה מערכות..  זה נאיבי מצידך לחשוב שגמזו הפעיל אנשים על מנת לעשות משהו רציני בתחום.

התחום הרציני היחיד שיש הוא פיתוח חיסון , שם נמצא הכסף הגדול , שם נמצא מרכז המאמץ, כל השאר הוא זמני ולכן לא ממש משקיעים בזה 

לפני 6 שעות, farkash7 כתב:

אני מנחש שתחום העיסוק שלך הוא לא טכנולוגיה.

השאלה האם עכשיו אתה עדיין חושב שתחום העיסוק שלי הוא לא טכנולוגי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הוא משחק בנדמה לי? הוא אמר לצבא "קח אחריות" ושם לא עושים כלום?
אולי אני נאיבי, אבל בוא תסביר לנו מה קורה באמת כי אני לא יודע כנראה מה קורה באמת.
מבחינתי הצבא כרגע אמור למצוא פתרון טוב יותר מסגירת מעגלים באמצעות פתקים. יש מצב שהוא עושה את זה ע"י פיתוח של איזה מערכת, יש מצב שהוא עושה את זה עם כדורי בדולח, לא משנה.

אין לי מושג במה אתה עוסק חוץ מלהכין שניצלים, כבר הצלחת לבלבל אותי. אין לי ספק שאתה חכם (מרגיש לי שיותר ממני). אם כתבת כזה אפיון בשלוף יש מצב שאתה בא מהתחום. אני באמת לא יודע, אבל אני רואה הרבה חורים במה שתיארת.
ברגע שהמערכת תלויה בגחמות של אנשים על הבוקר או בשיעורי השחיה של הטלפון שלהם לא יודע, נשמע לי כמו פתח לצרות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Mr.Hybrid כתב:

המנטליות כושלת.

מכיר אזרחים שמשאירים את הטלפון בבית.

המנטליות צודקת.

כאשר יש לך 60% false positives (זה המספר שנתקלתי בו באיזה מקום) אף אחד לא ייתן אמון במערכת הזו. בידוד לשבועיים זה אומר אבדן פרנסה, לפעמים אבדן מקום העבודה. ותענוג מפוקפק לשבת בבידוד, היה לי הסיפור הזה 10 ימים ולי יש תנאים נוחים - תחשוב על מי שגר בבית צפוף. ועל מי שצריך לטפל בילדים קטנים. ועל כל הצרות אין על כך שום פיצוי. אם היו מקרים בודדים ניחא, אבל כשמדובר בעשרות  אחוזים מההודעות? 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באמצ״ש בים המלח, רשמים מעין בלתי מזויינת:
1. מעליות קצת צפופות, השתדלנו להכנס רק אנחנו למעלית אבל יצא לי פעם אחת לרדת במעלית עם 2 אנשים שאני לא מכיר - אבל במעליות היה אלכוג׳ל
2. בריכה - אני מבין שאי אפשר להדבק בבריכה, אבל היא הייתה עמוסה לעייפה בילדים ומבוגרים
3. חוף הים המלח - תענוג, לא צפוף - היינו שם יותר ממה שהיינו במלון
4. עובדים - ללא כפפות, ללא מסיכות, גם בבר, גם בחדר אוכל, גם עובדי מנהלה, גם בספא (שסגור, רק קבלת מגבות עבד) היחידים שראיתי עם מסיכות זה בקבלה
5. אורחים - הבלבול ניכר - אדם יוצא מהבריכה נכנס לבר בלובי, הוא לא ישים מסיכה, הוא רק מזמין אבטיח ובולגרית וחוזר לבריכה, אותו דבר עם ללכת מהמלון לחוף וחזרה הולכים בלי מסיכה כי חם טירוף
6. בקניון ים המלח גם אין הקפדה מצד הנופשים, המוכרים בסדר לגמרי

השתדלנו לשמור על מרחק 

אתמול שוב ביקרנו בתל ברוך - חוף הכלבים הצפוני
מה אני אגיד לכם...מפוצץ זה לא מילה.
באנו ב18:00 - יצאנו ב 20:30 - בדרך חזרה בטיילת היו יותר אנשים ממה שבאנו, על האש בצפיפות גבוהה מאוד. לא היה לי נעים לצלם

• רעיון טוב! 1
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי פה כבר

ים המלח זה רק הרודס ים המלח

חדר על המים..אתה לא מתערבב בבריכה עם כולם

טרקלין, אוכל ברמה גבוהה

לגבי השמירה על ההנחיות זה ברור אבל לא מבין למה אתה לא מצלם ושולח את זה למשרד הבריאות ?

הגיע הזמן שיסגרו את המלונות האלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, maxcher כתב:

אתמול שוב ביקרנו בתל ברוך - חוף הכלבים הצפוני
מה אני אגיד לכם...מפוצץ זה לא מילה.
באנו ב18:00 - יצאנו ב 20:30 - בדרך חזרה בטיילת היו יותר אנשים ממה שבאנו, על האש בצפיפות גבוהה מאוד. לא היה לי נעים לצלם

אני פעם פעמיים בשבוע הולך לחוף ליד הילטון. הפארק מעל החוף מפוצץ כל הזמן ברמות שאני לא זוכר משנים קודמות. כן יש עדיין מרחק סביר בין אנשים ולא יושבים אחד על השני. אבל בימים רגילים, כשחצי מהמדינה בחול, אין שם אף אחד סתם בערבים באמצע השבוע.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצפיפות היא גם תוך-משפחתית, נפגשת משפחה ויושבים קרוב בלי מרחק
וגם בין משפחות - ז״א בגלל שהדשא מוגבל בשטחו יש קרבה בין משפחות שעושות על האש, או ילדים שמתערבבים

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, maxcher כתב:

הצפיפות היא גם תוך-משפחתית, נפגשת משפחה ויושבים קרוב בלי מרחק
וגם בין משפחות - ז״א בגלל שהדשא מוגבל בשטחו יש קרבה בין משפחות שעושות על האש, או ילדים שמתערבבים

מצחיק שאני כותב את זה פה כבר חודשים

עושים סגר בחגים 

וואו...המשפחות האלה לא נפגשות באמצע שבוע, בשישי שבת, בחופשות

הסגר בחגים ימנע מהם להפגש

לפני 30 דקות, יבגניפ כתב:

אני פעם פעמיים בשבוע הולך לחוף ליד הילטון. הפארק מעל החוף מפוצץ כל הזמן ברמות שאני לא זוכר משנים קודמות. כן יש עדיין מרחק סביר בין אנשים ולא יושבים אחד על השני. אבל בימים רגילים, כשחצי מהמדינה בחול, אין שם אף אחד סתם בערבים באמצע השבוע.

בוא תעבור לגור כאן בברונזה לא תצטרך ים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

🤣 🤣😂  🤣😂 🤣  🤣😂  🤣😂  🤣😂  🤣😂 🤣😂😂 🤣😂 🤣😂 🤣😂 🤣😂😂 🤣😂 🤣😂 🤣😂😂 🤣😂 🤣😂 🤣😂😂

אני מת.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, David32 כתב:

אני מת.

זה לא מצחיק לכתוב ככה בשרשור על קרלונה.

לפני 8 דקות, Transporter כתב:

אההה צודק

הכי כיף שמליון אנשים נדבקים עלייך

וחול וכל הגועל נפש הזה

אני הולך פעמיים בשבוע,דיי ריק האמת.

יש את המעצבנים שמשחקים במטקות אבל חוץ מזה רגיל.

היית אחלה טרול,אנשים אפילו האמינו לחלק מהשיט שרשמת אבל לאחרונה אתה מאבד את זה...

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע ומעדיף ללכת לחופי הים באיזור השרון. צפיפות בהחלט נסבלת ביחס למה שהולך בת"א. 

הלכתי באיזה יום שישי אחד לחוף "הצוק" כולם היו אחד על השני ואין מקום לזוז.

שלא נדבר על חיפושי חניה. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...