Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, hans כתב:

תשמע, נתקלתי פה ושם פיזית ב"צדיקים" שהלכו לשם. הסחל'ה של הפח של המיץ זבל של העברייני-כיפה הכי גרועים שיש. אין לי הסבר רציונלי ומנומק לדבר הזה, אבל הוא באמת מושך את התחתית של החברה. אני לא מבין איך יש לאוקראינים סבלנות לסיפור הזה גם בלי קורונה.

יש בפסטיבל (קיבוץ בלשון החסידים) אומן ראש השנה הכל מהכל.  החל מנרקומנים לשעבר בלי שיניים ועברייני כיפה מהצ'כונה שלנו, וכלה באנשי עסקים שמגיעים ישירות מארה"ב, דרום אפריקה, אנגליה ואוסטרליה - וזה היופי באירוע הזה.  שאני הייתי שם ב-2012 למחצית מהאנשים להערכתי הייתה חזות חרדית, אבל אולי הדברים השתנו מאז.

בלי להיכנס לפוליטיקה - שימו לב איך ביבי מתחיל להילחץ מהסיפור הזה.  לחוזרים בתשובה של ברסלב יש השפעה לא מעטה על קהילות מסורתיות שנמצאות בבייס שלו.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, BarryG כתב:

כמה מדינות נראה לך שיש על כדור הארץ?

תגדיר "מדינה".

סדר הגודל הוא 200, אבל יש כל מיני טריטוריות שמעמדן לא ברור ולכן אפשר כן או לא לספור אותן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, tzahico כתב:

בלי להיכנס לפוליטיקה - שימו לב איך ביבי מתחיל להילחץ מהסיפור הזה.  לחוזרים בתשובה של ברסלב יש השפעה לא מעטה על קהילות מסורתיות שנמצאות בבייס שלו.

תוך שניה הופכים אותו משותף טבעי לחילוני אשכנזי אליטיסטי.

לא יודע אם הוא אדם מאמין,אבל התמונות שלו עם הכיפה מבתי כנסת והכותל מצחיקות אותי כל פעם מחדש.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

תגדיר "מדינה".

סדר הגודל הוא 200, אבל יש כל מיני טריטוריות שמעמדן לא ברור ולכן אפשר כן או לא לספור אותן.

אתה מבין שהשאלה לטרנספורטר הייתה בגלל שהוא כתב שכמה מאות מדינות מפתחות חיסון, נכון?

• אהבתי 1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בכך שהמספר 200 מתאים להגדרה של "מאות". אז, כרגיל, טרנספורטר צודק 😄.

כמובן שמדובר במאות חברות וקבוצות מחקר, אני מניח שהן מתרכזות בלא יותר מכמה עשרות  מדינות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, hans כתב:

גובל? גובל??

תשמע, נתקלתי פה ושם פיזית ב"צדיקים" שהלכו לשם. הסחל'ה של הפח של המיץ זבל של העברייני-כיפה הכי גרועים שיש. אין לי הסבר רציונלי ומנומק לדבר הזה, אבל הוא באמת מושך את התחתית של החברה. אני לא מבין איך יש לאוקראינים סבלנות לסיפור הזה גם בלי קורונה.

בטח לפיטרסון יש איזו נקודת מבט על העניין הזה - בעלי האייקיו הנמוך ביותר מנסים להיאחז באיזו שהיא תחושת שייכות כלשהי, או משהו בסגנון. די עצוב.

הייתי עדין, לא הייתי שם אבל מכיר כמה שהיו פעם וכמה שקבועים שם.

למי שהיה פעם אחת זה לגמרי לא עבודה זרה, אבל אלה שקבועים, זה פה ושם חוצה את הגבול.

אבל השנה זה עבר בקילומטר וחצי את הגבול.

לאוקראינים יש סבלנות לכל דבר שמכניס להם כסף, כל עוד זה לא עולה להם יותר כסף, והפסטיבל הזה מכניס להם המון המון כסף (שמעתי על מחירים של אלף ואלפיים שקל ל-4 לילות עבור מיטה בחדר של 8!), בעיקר מט"ח.

פשוט השנה אם זה יקרה סביר להניח שזה יהיה פסטיבל קורונה שהעלות שלו למערכת הבריאות האוקראינית תהיה גבוהה בהרבה.

לפני 53 דקות, BarryG כתב:

לא תמצא מישהו שאומר מאות על מאתיים, ובטח לא כל המאתיים מנסות לפתח חיסון

הפלסטינים בטוח מפתחים חיסון, אפילו כמה, למה לזלזל ביכולות הפיתוחיות שלהם? זה לא שזה עם שההברקה הכי גדולה שלו זה להעתיק רקטה איראנית לפי התוכניות הרשמיות.

או מדינות אחרות שההצלחה הגדולה שלהם זה לקנות קלאצ'ניקובים 🤣

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

הפלסטינים בטוח מפתחים חיסון, אפילו כמה, למה לזלזל ביכולות הפיתוחיות שלהם? זה לא שזה עם שההברקה הכי גדולה שלו זה להעתיק רקטה איראנית לפי התוכניות הרשמיות.

או מדינות אחרות שההצלחה הגדולה שלהם זה לקנות קלאצ'ניקובים 🤣

תמרור גנוב עם קצת חומר נפץ, ממש פסגת הטכנולוגיה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי היי, להעתיק את הרקטה האיראנית זו הצלחה גדולה יותר

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Potato כתב:

תוך שניה הופכים אותו משותף טבעי לחילוני אשכנזי אליטיסטי.

הוא אשכנזי אליטיסטי לכל דבר ועניין - רק שבניגוד לאחרים (גנץ לפיד וכו), הוא הצליח לפצח את ה-'מזרחיות'.

אגב, סבא שלו זצ"ל היה אחד הרבנים החריפים ביותר בוולוז'ין.  גם אבא של שרה למד בנובהרדוק.  אליטה היו במזרח אירופה, אליטה נשארו במדינת ישראל...

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הוא ממש לא הצליח. הוא משחק על יצר ה "דווקא", ופחות על "מזרחיות". בין האוכלוסיות שמצביעות קבוע לליכוד, בנוסף לבסיס הקבוע של מזרחים תוכל למצוא גם גרעין איתן של עולים מרומניה- מהסוג שזרקו במעברות כאלו ואחרות בדיוק כמו את עולי צפון אפריקה.

קהל עם אופי שונה מאוד, אבל שפועל מאותה סיבה ומצביע אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שנים הייתי מסכים איתך. הייתי שמח לראות סיבות הגיוניות כיום להצביע לנתניהו בפרט ולליכוד בכלל שהן לא יצר הדווקא/ה "כריזמה" של נתניהו (זה כבר מזמן לא מה שזה היה. הוא נראה כיום עייף, לחוץ, ולא חד כמו שהיה)/מנטליות קבוצת כדורגל/שיסוי ציבור בציבור.

את הפעילות החשובה מאוד שלו כשר אוצר אי אפשר להעלים, אבל יש גבול לכמה אפשר להקפיץ שוב ושוב את מה שקרה לפני 17 שנה, שמאז קרה עוד הרבה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיתה ה' אמרו לי שאני טוב בחשבון.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Pika007 כתב:

לפני 10 שנים הייתי מסכים איתך. הייתי שמח לראות סיבות הגיוניות כיום להצביע לנתניהו בפרט ולליכוד בכלל שהן לא יצר הדווקא/ה "כריזמה" של נתניהו (זה כבר מזמן לא מה שזה היה. הוא נראה כיום עייף, לחוץ, ולא חד כמו שהיה)/מנטליות קבוצת כדורגל/שיסוי ציבור בציבור.

את הפעילות החשובה מאוד שלו כשר אוצר אי אפשר להעלים, אבל יש גבול לכמה אפשר להקפיץ שוב ושוב את מה שקרה לפני 17 שנה, שמאז קרה עוד הרבה מאוד.

אם אתה (כמו הרבה אנשים) מוכן להצביע רק למישהו שמתמודד על תפקיד ראש הממשלה, אז יש לך אופציות מוגבלות, ובהן נתניהו עדיף.

אם אתה פתוח להצביע למפלגה שאינה מתיימרת להיות שלטון / אלטרנטיבה שלטונית, אז האופציות פתוחות בפניך.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...