Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

יאללה שימותו כולם וזהו.

איפה כמגאי איפה. 

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, David32 כתב:

יאללה שימותו כולם וזהו.

איפה כמגאי איפה. 

רוצה לינק ליוזר שלו בפייסבוק? 

שלחתי לו הודעה במסנגר, אבל הוא לא ענה לי. 

מקווה שלפחות הוא קורא פה קצת ורואה מתגעגעים אליו קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, korola כתב:

לדעתי המגבלות צריכות להיות אחידות על כולם, 

צריך להיות הוראות ברורות ושקופות לציבור, עדיין אין שום הנחיות והוראות הפעלה ברורות.

עם זה אני מסכים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, sperial כתב:

אולי שכחת, אבל בסוף הסגר מספר החולים ירד מאד. בדרך שבה אנחנו מתקדמים כעת תוך מספר שבועות לא תוכל לקבל שום טיפול רפואי. ובינינו, הכלכלה תעצר מרוב חולים ומבודדים.

די עם גישת הפקיד הממשלתי - אי אפשר שוב לסגור הכל ולרסק את הכלכלה עוד יותר. מה שצריך זה למצוא פתרונות ולבצע התאמות למצב החדש (אני יודע שזה משהו שכנראה לא רגילים אליו בשירות המדינה).

עם נבואות הזעם גם אפשר להפסיק, כבר ראינו מה הן שוות ביחד עם האקסל שהן כתובות עליו. מציע לך ולקורולה להפסיק לאגור פחיות שימורים לקראת יום הדין.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, sperial כתב:

אולי שכחת, אבל בסוף הסגר מספר החולים ירד מאד. בדרך שבה אנחנו מתקדמים כעת תוך מספר שבועות לא תוכל לקבל שום טיפול רפואי. ובינינו, הכלכלה תעצר מרוב חולים ומבודדים.

לא שכחתי, התמותה בזמן זה לא זזה, מספר המונשמים שכולם מפחדים ממנו מאוד נמוך, זה צועק שהפאניקה לא במקום, ומספר "החולים" קורלטיבי למספר הבדיקות שגדל כל הזמן.

רופא המשפחה של אחד העובדים איתי מונשם, הוא בריא בד"כ ובשנות ה50, הוא, אשתו, אחותה וגיסו חטפו אותו ביחד, הוא היחיד שהזדקק לאשפוז, זאת מחלה מאוד קשה לאנשים מסויימים, אבל לרוב היא בלי סימפטומים או על סימפטומים קלים.

זה מקרה אישי, וכמוהו יש עשרות, אבל זה לא מצדיק את התגובה הזאת, והנסיון עד עכשיו מוכיח את זה.

בהתחלה העינוי הזה היתה טענה אחת בלבד, מניעת קריסת מערכת הבריאות ע"י השטחת העקומה, לא היינו קרובים להעמיס על מערכת הבריאות, הצדקה זו לסגר נפלה, מאז רק מושכים רגליים וממציאים הפחדות חדשות, מאשכים עד קאוואסאקי, הסגר הוא הפתרון, הבעיה היא המשתנה, כולל אותך שמאז מרץ אומר שאוטוטו אין מקום בבתי חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, khalil כתב:

רופא המשפחה של אחד העובדים איתי מונשם, הוא בריא בד"כ ובשנות ה50, הוא, אשתו, אחותה וגיסו חטפו אותו ביחד, הוא היחיד שהזדקק לאשפוז, זאת מחלה מאוד קשה לאנשים מסויימים, אבל לרוב היא בלי סימפטומים או על סימפטומים קלים.

"זה כמו שפעת או יותר קל, אלא אם כן לא התמזל מזלך ואז אתה אוכל אותה על מלא"

איזה יופי איזה כיף.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחלה היא המציאות דוד, אין לנו את הפריביליגיה לבחור אם יהיה הוירוס או לא יהיה, והוא לא הוירוס הראשון שעושה את זה, בן של הטייח של בית ההורים שלי, בחור בריא, חסון ומצטיין בספורט הונשם שבועיים משפעת.

הויכוח אם סגר עוזר או לא, והוא לא, סגר של חודשיים לא עשה כלום, ביבי עבר מלהתפאר בפריים טיים בטיפול שלו, לסכסוכים מאחורי הקלעים עם גנץ, ועדיין במאקרו, אין סימן קלוש של מגפה בישראל.

סגר על כלל האוכלוסיה נגזר מנתוני מאקרו ולא מטרגדיות אישיות.

עריכה אחרונה על ידי khalil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חליל, אין לך מושג מה מתרחש. בתי החולים סוגרים מחלקות כדי לגייס צוות וממיטות לטיפול בקורונה, וכיוון שמספר מומחי הטיפול הנמרץ מוגבל מאד כבר כעת בתי החולים נמתחים.

אהל, בסדר, סו שפעת עם יחסי ציבור. ועם אחוזי הדבקה גבוהים. ועם תמותה משמעותית וסיבוכים ארוכי טווח.

הדבר האופטימי היחיד שראיתי בימים האחרונים הוא המחקר הסרולוגי מאיסלנד שהראה נוגדנים (בלי לדעת מה יעילותם) לפחות 4 חודשים אחרי המחלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה התמותה המשמעותית?

ויש לי מושג, חצי מהמשפחה שלי עובדת בבית החולים הגדול בעיר האדומה שלי.

עריכה אחרונה על ידי khalil
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, khalil כתב:

לא שכחתי, התמותה בזמן זה לא זזה, מספר המונשמים שכולם מפחדים ממנו מאוד נמוך, זה צועק שהפאניקה לא במקום, ומספר "החולים" קורלטיבי למספר הבדיקות שגדל כל הזמן.

צריך הגיון מאוד מיוחד כדי להסביר בפנים רציניות שהתמותה אותו דבר כשמשווים בין תקופה של משק Full On מול משק חצי עובד ובחלק מהתקופה סגר, ועשרות אלפי עובדים מהבית (אם לא יותר).

צריך כנראה את אותו היגיון כדי להסביר שמספר המונשמים נמוך, אבל לשכוח לציין שה-Course of Treatment השתנה ומכיל הרבה הרבה יותר שלבים לפני הנשמה, ובכל מקרה ההנשמה הפכה לפתרון האחרון בשק הפתרונות.

לפני 16 דקות, David32 כתב:

"זה כמו שפעת או יותר קל, אלא אם כן לא התמזל מזלך ואז אתה אוכל אותה על מלא"

איזה יופי איזה כיף.

Lucky if you are Lucky

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, sperial כתב:

חליל, אין לך מושג מה מתרחש. בתי החולים סוגרים מחלקות כדי לגייס צוות וממיטות לטיפול בקורונה, וכיוון שמספר מומחי הטיפול הנמרץ מוגבל מאד כבר כעת בתי החולים נמתחים.

אהל, בסדר, סו שפעת עם יחסי ציבור. ועם אחוזי הדבקה גבוהים. ועם תמותה משמעותית וסיבוכים ארוכי טווח.

הדבר האופטימי היחיד שראיתי בימים האחרונים הוא המחקר הסרולוגי מאיסלנד שהראה נוגדנים (בלי לדעת מה יעילותם) לפחות 4 חודשים אחרי המחלה.

קראתי אתמול שהתחילו להעביר חולים בין בתי חולים, לא יודע. יצא לי להגיע גם למאיר וגם לאיכילוב לאחרונה. עומס מיוחד לא היה שם (כן, חצי יום בכל אחד זה לא מדד, אבל הכל מאוד תקתק שם).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

יאללה שימותו כולם וזהו.

איפה כמגאי איפה. 

דיברתי ארוכות עם כמגאי , הוא מוסר ד"ש לכולם.

הוא רק קצת מתגעגע לפורום, אבל עמוס בעבודה וטוב לו. 

לפעמים הוא קורה פה ומתעדכן , אז תרגישו חופשי לפרגן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, korola כתב:

רוצה לינק ליוזר שלו בפייסבוק? 

שלחתי לו הודעה במסנגר, אבל הוא לא ענה לי. 

מקווה שלפחות הוא קורא פה קצת ורואה מתגעגעים אליו קצת

שלח לי בפרטי את היוזר שלו בפייסבוק בבקשה.

• רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, korola כתב:

עזוב קשיי נשימה 

הבחור הזה מאיים בבעיות באשכים.

אתם מבינים למה צריך לעשות את הניסוי בישיבות?

סלח לי אפילו שהשרשור מתנהל עם חוקים וקליקה משלו. ההתבטאות הזו אינה במקומה! 

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

קורולה אני לא מבין אותך, אולי לא קורא לעומק.

אתה לא חושב שצריך סגר על ערים אדומות?

...

אין לי בעיה אפילו עם ההחלטה העקרונית של הרבי החביב שבחורי הישיבות לא יבדקו. פשוט, שוב, שישארו בישיבה ולא יגיעו לקבל טיפול רפואי בבית חולים כשהם לא מרגישים טוב. אם רוצים ככ למות על קידוש השם - בבקשה. רק שיעשו את זה בגטו שלהם.

פיספסת את הנקודה ההיגיון פשוט מאוד. רובם צעירים שעוברים את זה בלי שום בעיה חודש אחד כזה וכולם מחוסנים בחיסון עדר , וחוזרים לשגרה. להחזיר אלפי בחורים לבית זה טמטום מוחלט. מי שבסיכון גם כך לא בישיבה והמעטים שיצטרכו אשפוז הרע במיעוטו. בני נוער בגילאים האלו לא יושבים בבית משועממים  ותורמים נמרצות להדבקה היכן שהם נמצאים (כן גם בני נוער חילונים בשכונה שלי לא עצרו את החיים) . זה שאלפי בחורים סגורים בישיבות זה דווקא חכם. לא מסכנים אף אחד. (הכותב הינו חרדי כידוע)

לפני 2 שעות, sperial כתב:

איזה מבודדים, לפני חודש נהכנסתי את כל משפחתי לבידוד בגלל ילד שהיה חולה בגן של אחת הבנות. כי לא יכלתי לבודד אותה משאר בני הבית. והיום אני רואה משפחות שלמות בחוץ ששולחות ילדים לבית הספר והגנים שיש להם ילד מבודד ובודאות כולם אתו במגע.

אנשים שמים קצוץ על הבידוד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

קראתי אתמול שהתחילו להעביר חולים בין בתי חולים, לא יודע. יצא לי להגיע גם למאיר וגם לאיכילוב לאחרונה. עומס מיוחד לא היה שם (כן, חצי יום בכל אחד זה לא מדד, אבל הכל מאוד תקתק שם).

אני ביקרתי בתל-השומר פעמים בחודש האחרון ולא היה שום עומס חריג. כאשר רוצים להציג לתקשורת עומס חריג או המערכת על סף קריסה זו ממש לא בעיה. מראיינים כמה בעלי אינטרסים+תמונה של מחלקה מלפני שנה או לפני כמה חודשים עם חולים במסדרון ויש לך יופי של הצגה לעיתונות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...