Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לחלוטין לא מסכים עם הקביעה הזו. נתניהו כאופציה לראש ממשלה לא עדיף מבחינתי על החלופות, ולא ממש משנה לי שהם נואמים פחות יפה ממנו. הבנאדם איבד את זה, והשליפות מהמותן עולות לכולנו בשנים יקרות, לא פחות.

בנקודה זו אפילו ראש ממשלה בינוני וחסר הישגים יהיה עדיף, כל עוד הוא יפסיק את הנזק.

בנוגע למפלגה- מתיימרת או לא מתיימרת להיות שלטון, כפי שציינתי, למאפיה הנוכחית של הליכוד אני לא רואה שום סיבה הגיונית להצביע.

"אף מפלגה אחרת לא יכולה לשלוט" זו לא סיבה הגיונית, הרי אם מפלגה אחרת תקבל את מספר הקולות הנחוץ, היא תוכל להפוך למפלגת שלטון. ומשום מה יש לי דה ז'ה וו למשהו כמו 80 עמודים אחורה. כבר היינו פה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה זה שירשור קורונה.

מי שרוצה לדון במצב הפוליטי בהקשר של הקורונה (תלמידי ישיבות / הפגנות בבלפור / מסירת חיסונים לאמירויות ) אז זה בסדר.

אבל אם רוצים לדון באיזה הרכב בכנסת אפשר להחליף את ביבי, אז יש שירשור אחר לזה.

מי בעד להחליף את גמזו? שגם הוא עוד מעט מאבד את זה.

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שאין לי ילדים.

הולך לבית ספר, לא הולך לבית ספר, אדום לא הולך לבית ספר, כתום הולך לבית ספר. אוהבת, לא אוהבת, אוהבת לא אוהבת.

מה זה.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גמזו כבר חודש בתפקיד,  יש לו סמכות מלאה על מערך הבדיקות.

ועדיין , רואים בתמונה שיש משהו דפוק במערך הבדיקות. 

שישי עובדים חצי יום, הבדיקות ירדו ל 22 אלף.

שבת- ירדו ל 10,000 

וראשון - לא מצליחים להגיע לכמות הבדיקות, בגלל שלוקח חצי יום עד שיש תור לרופא משפחה.

ולכן רק בשני מתניעים שוב את המערך. 

משהו דפוק פה...  אם מישהו מתעורר חולה בשבת בבוקר (נניח שהוא לא היה בבידוד כי לא ידע שהיה במגע עם חולה קורונה).

יש מצב שרק בראשון בערב הוא יראה רופא, 

רק בשני יעשה את הבדיקה.

בשני בערב יגלו שהוא חולה. 

ורק בשלישי יכניסו את המגעים שלו מיום שישי או מיום חמישי לבידוד.

למרות שבפועל כבר מיום שבת בבוקר היו יכולים לבדוק אותו ולבודד את המגעים שלו.

נראה שלא ממש מחפשים איפה נקודות הכשל בקטיעת השרשראות. 

image.png.ab3f8aa8a541999c8a467aa9c49876cd.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם הוא מרגיש חולה אסור לו לפנות לרופא. הנוהל הוא ליצור קשר מרחוק עם הרופא ולקבל הפניה לבדיקת קורונה או חדר מיון או כל החלטה אחרת, בהתאם למצב. אם יש חשד לקורונה צריך להזמין את מד"א לצורך דגימה או פינוי.

2. תופעת ירידת מספר הבדיקות והמאובחנים בסופ"ש היא גלובלית. הכנס ל-worlometers וראה את הגלים האלה בכל מדינה שתבחר. זה לא רק מספר הבדיקות האפשריות, זו גם הנגישות לרפואה.

3. ספציפית מיום חמישי בשבוע שעבר יש גם שביתה במעבדות, אם כי היא אינה כוללת את בדיקות הקורונה. העניין הוא שהמעבדות מדווחות רק תוצאות חיוביות.

4. כל עוד מספר המאובחנים היומי הוא ארבע ספרתי אין שום סיכוי לקטיעת השרשרות באמצעות חקירות  אפידמיולוגיות. שילוב של עומס על המערכת, התראות שווא שגורמות לחוסר אמון בציבור (ריבוי הודעות שגויות בעיקר ממעקב השב"כ) וחוסר המשמעת הישראלי הרגיל מכשיל את העניין. שלא לדבר על חולים שמסתובבים בחוץ ביודעין.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Pika007 כתב:

לחלוטין לא מסכים עם הקביעה הזו. נתניהו כאופציה לראש ממשלה לא עדיף מבחינתי על החלופות, ולא ממש משנה לי שהם נואמים פחות יפה ממנו. הבנאדם איבד את זה, והשליפות מהמותן עולות לכולנו בשנים יקרות, לא פחות.

מילת המפתח פה.

אתה מבין שבעיני אדם אחר הוא כן עדיף עם כל החסרונות שלו על פני נניח גנצוש או לפידי?

בנקודה זו אפילו ראש ממשלה בינוני וחסר הישגים יהיה עדיף, כל עוד הוא יפסיק את הנזק.

הבעיה היא שאתה חושב שביבי זה Rock bottom, זה לא בהכרח נכון, למעשה אני דיי בטוח שפופוליסט דביל כמו לפיד יהיה גרוע יותר ("אני קיבלתי 750 שקל מביבי" כטענה, שלי יחימוביץ' [לא תאמר איזה מגיש ימני] - איך קיבלת אם הרווחת בדיוק כמוני ואני לא עמדתי בקריטריונים לקבל?, לפיד - "ביבי חרא אני לא קיבלתי 750 שקל, ואני בכלל תרמתי אותם").

בנוגע למפלגה- מתיימרת או לא מתיימרת להיות שלטון, כפי שציינתי, למאפיה הנוכחית של הליכוד אני לא רואה שום סיבה הגיונית להצביע.

כרגע גם אני לא, לכן לא הצבעתי לליכוד מעל ל-10 שנים.

"אף מפלגה אחרת לא יכולה לשלוט" זו לא סיבה הגיונית, הרי אם מפלגה אחרת תקבל את מספר הקולות הנחוץ, היא תוכל להפוך למפלגת שלטון. ומשום מה יש לי דה ז'ה וו למשהו כמו 80 עמודים אחורה. כבר היינו פה.

עוד מילא אם השיטה הייתה דו מפלגתית, אבל הרי זה לא המצב, והגוש שמאל כולו יחד עם בל"ד (נו ברור), המשותפת ומר"צ יחד עם ליברמן (בוודאי ליברמן ישמח לחיבוק מיזבק) ולפיד עם גנץ מגיעים ל-56-58 מנדטים. וזה מיקסום מוחלט של מה שיש להם יחד עם משבר קורונה שאמור לשרת אופוזיציה (ראה למשל את בנט איך הכפיל ושילש את כוחו מהאופוזיציה לפחות לפי הסקרים).

אז נתחשב בעובדה הזו שהמפלגה ששולטת היא המפלגה הכי גדולה בגוש הגדול יותר, אז מבינים שזה לא ריאלי. זה לא היה ריאלי בכל הבחירות האחרונות וזה לא יהיה ריאלי גם בבחירות הבאות. כן גם אם ייתנו לגיטימציה לבל"ד ולטיבי להיות חלק מהקואליציה.

אם תרצה אפשר להמשיך בנושא בדיון הפוליטי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, pl7410 כתב:

גם לי אין ילדים ולהבנתי הם פורחים תחת חוסר מסגרת, כאוס ואוירת פחד כללית

כאוס ופחד זה זאת מסגרת שההורים יכולים לעצב. מסגרת של בית ספר - פה אנחנו נתונים לחסדי המערכת.

אצלי הגדול ביותר בכיתה ג' כך שהשגרה בסך הכול מאוד דומה לשנה רגילה - מינוס יום שישי שדפקו לנו. עוד לא הבנתי את הסיבה לכך. במשפחות עם ילדים גדולים יותר - אללה יסתור, ההורים נדרשים לשנס מותניים חזק ולאלתר כל מיני פתרונות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

1. אם הוא מרגיש חולה אסור לו לפנות לרופא. הנוהל הוא ליצור קשר מרחוק עם הרופא ולקבל הפניה לבדיקת קורונה או חדר מיון או כל החלטה אחרת, בהתאם למצב. אם יש חשד לקורונה צריך להזמין את מד"א לצורך דגימה או פינוי.

2. תופעת ירידת מספר הבדיקות והמאובחנים בסופ"ש היא גלובלית. הכנס ל-worlometers וראה את הגלים האלה בכל מדינה שתבחר. זה לא רק מספר הבדיקות האפשריות, זו גם הנגישות לרפואה.

3. ספציפית מיום חמישי בשבוע שעבר יש גם שביתה במעבדות, אם כי היא אינה כוללת את בדיקות הקורונה. העניין הוא שהמעבדות מדווחות רק תוצאות חיוביות.

4. כל עוד מספר המאובחנים היומי הוא ארבע ספרתי אין שום סיכוי לקטיעת השרשרות באמצעות חקירות  אפידמיולוגיות. שילוב של עומס על המערכת, התראות שווא שגורמות לחוסר אמון בציבור (ריבוי הודעות שגויות בעיקר ממעקב השב"כ) וחוסר המשמעת הישראלי הרגיל מכשיל את העניין. שלא לדבר על חולים שמסתובבים בחוץ ביודעין.

אני יכול להגיב לפי הסעיפים ,  אבל אני דווקא רוצה להתמקד בגמזו (ככה הוא ועידית מההתחלה לא באו לי בטוב).

הוא התמנה לפני חודש, ההצגה הראשונה שלו ניבאה גדולות , חוזה חדש עם הציבור, נוריד את הR מתחת ל1.

שקיפות ..  

מאז.. נאדה, הוא רק שידר לציבור שהפוליטיקאים רוצים סגר , רוצים הגבלות . והוא "גבר גבר" יכול לגמור את הקורונה בלי סגר ובלי הגבלות.

יותר מזה, הוא פנה לבייס שלו , תושבי צפון תל אביב, הלקוחות שהוא רגיל לראות באיכילוב.

הוא ישר הוציא לאויר תוכנית 2 המדינות ... מדינת החרדים שאותם צריך לסגור ולהגביל.

ומדינת צפון תל אביב - את המדינה הזאת אפשר לשחרר.  

בפועל, הוא שידר לציבור שהכל בסדר, אין קורונה,  אין הגבלות .. בכלל הבעיה היא רק היהודי הישן .. הם גורמים למחלות. 

אנחנו במצב יציב עם R0 מסביב ל 1.. הבעיה שההתנהלות גורמת לגידול ב R ולא לקיטון. 

אתמול תפסנו שיא חדש 2180... מתוכם 1854 מחוץ לאיזורים האדומים. 

אז אני לא מבין מה ההתמקדות באיזורים האדומים ? הם מספקים רק 300 חולים כל יום.

האיזורים הירוקים גם ממשיכים לעלות, ועכשיו  ברמזור שלו הוא נותן עוד הקלות לירוקים.

תוסיף את פתיחת בתי הספר.. הוא דווקא צריך נס והרבה תפילות על מנת להצליח במשימה שלו.

לדעתי עוד קצת ואנחנו נהיה ראשונים בעולם במספר הנדבקים החדשים לנפש.

image.png.a76c7c29533138102c8627fb9992eef2.png

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוסט שלך יש בעיה מסויימת, כי האזורים האדומים מוגדרים לפי קצב הגידול ולפי מספר החולים יחסית לאוכלוסיה. בערך כמו להשוות את ישראל לברזיל במספרים אבסולוטיים.

אל תשכח שה-hotspots מקרינים על הסביבה.

דווקא הפוליטיקאים מנסים לשדר עסקים כרגיל. אתמול זה היה גלנט, אבל ההתנהלות הכללית שלו בריונית ומראה חוסר הבנה לתחום בו הוא עוסק.

וכמובן, חוסר המשמעת והעדר אכיפה היא בעיה כללית.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק זה!!  בדיוק המשפט הזה!!

החרדים והערבים לא יודעים לשמור על עצמם, חיים בצפיפות ובזוהמה.

משמשים למדגרות של וירוסים, ומקרינים על הסביבה. 

הם המקור לכל הרוע והתחלואה בכל העולם.

אתה יכול לשנות את המשפט ולרשום שהסינים הם המקור ומקרינים על כל העולם.

אתה יכול לרשום שהכושים בארה"ב הם המקור ומקרינים לכל העולם.

או בכלל הודו וברזיל שם יש מדגרות קורונה ובגללם כל העולם סובל. 

כאילו גם אתה חושב שה-300 מקרים שמגיעים מהאיזורים האדומים , הם אלו שגורמים להדבקות של 1800 בכל הארץ.

והפתרון הוא לסגור בגטו את האיזורים האדומים , כל שאר הארץ יכולה לחגוג וזהו.. 

הרי תל אביבי לא מדביק תל אביבי,  התל אביבים נדבקים רק מאנשים שמגיעים מהאיזורים האדומים. 

אל תשכח את אוכלוסיית הסלב, הם אזור אדום בפני עצמם .. גם אותם אולי צריך לסגור בגטו לשנה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר קורולה, הישוב שלך אדום?

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סין וברזיל אינן בעיה כיוון שתושביהן אינם מגיעים לכאן.

ביישובים האדומים יש אחוז גבוה של בדיקות חיוביות, מה שמצביע על ריבוי חולים לא מאובחנים, וכיוון שאלה מסתובבים בכל הארץ הם מפיצים את הנגיף גם מחוץ ליישוביהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, korola כתב:

והפתרון הוא לסגור בגטו את האיזורים האדומים , כל שאר הארץ יכולה לחגוג וזהו.. 

הרי תל אביבי לא מדביק תל אביבי,  התל אביבים נדבקים רק מאנשים שמגיעים מהאיזורים האדומים. 

הקצנה בינרית רגילה. בכל מקום בעולם בוחרים לעשות סגר חלקי כרגע לפי אזורי תחלואה. אפילו באיטליה לא זכור לי שהיה סגר מלא. וגם לא בסין.

אבל בארץ אסור כי חלילה מבינים איפה יש בעיה.

אתה יודע, יש לזה שני פתורונות. אחד הוא דמגוגיה מתבכיינת רגילה ("למה הם כן ותל אביב לא?!!!"). האחר הוא... לא יודע... מהפכה ברמה של התבוננות פנימה ואולי, אולי, אולי, אולי הבנה בסיסית למה זה לא חכם לחגוג עכשיו בחתונות עם מאות משתתפים, או למה זה לא כזה חכם להביא לעולם 7 ילדים אם כל מה שאתה יכול להרשות לעצמך מהכסף של בני הדודים מברוקלין ומשלמי המיסים, זה שני חדרים בבניין רכבת בבני ברק.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיטליה היה סגר מלא, נוקשה וממושך באזורים נרחבים גם אם לא בכל המדינה. בכל זאת מדינה ענקית, אי אפשר להשוות את המרחקים והמרחבים לאלה של ישראל.

לגבי הפסקה השניה - אשרי המאמין. הבעיה היא שהמאמינים חושבים בדיוק להפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...