Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

@sperial אל תיקח את יבגני ברצינות, כל מה שלא מתאים לו אז הוא לא זוכר.

בקרוב הוא לא יזכור בכלל שמתו אנשים מהקורונה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני מתכתש אתו לא מעט בשרשור הזה. מותר לנו פעם להסכים על משהו.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, korola כתב:

החרדים והערבים לא יודעים לשמור על עצמם, חיים בצפיפות ובזוהמה.

משמשים למדגרות של וירוסים, ומקרינים על הסביבה. 

הם המקור לכל הרוע והתחלואה בכל העולם.

אני לא מומחה לרפואה אבל בכיתה ז' בשיעור ביולוגיה לא זכור לי שהמורה אמרה שתקינות פוליטית מחלישה ווירוסים.

במגזרים מסויימים לא מקפידים על ההנחיות כמו במגזרים אחרים. זו עובדה. 

האם בגלל זה צריך לסגור את כל המדינה?

• רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחכים מספיק - כן. 

באיטליה לא שיחקו. שלחו את המשטרה והצבא לרחובות. אצלנו משחקים באם אני אהיה חולה אני אדביק אותך בכוונה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

באיטליה היה סגר מלא, נוקשה וממושך באזורים נרחבים גם אם לא בכל המדינה. בכל זאת מדינה ענקית, אי אפשר להשוות את המרחקים והמרחבים לאלה של ישראל.

לא זכרתי שהיה סגר בכל איטליה, טעיתי. כמובן שזה לא משנה את הגישה העקרונית. כרגע הכיוון הוא סגר מקומי וגם בזה אני לא בטוח שממהרים להשתמש.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקרה באיטליה היה שהתחילו עם סגרים מקומיים שהלכו והתרחבו למחוזות שלמים, סה"כ בערך רבע מאוכלוסית איטליה. בהמשך הסגרים התרחבו לכל המדינה, אם כי איני יודע אם באותה חומרה.

העניין הוא שהיקף ההתפרצות באיטליה היה חמור ביותר, עד כדי קריסה מהירה מאד של בתי החולים, מה שאנחנו עדיין לא חווים כאן. מצד שני, ראיתי חוות דעת,  של קבוצה שכוללת את  בכירים במשרד הבריאות ובקופות החולים, שמדברות על קרבה מסוכנת לכושר הספיגה של בתי החולים ויכולת לקלוט עוד פחות מ-100חולים קשים. הצוות הזה פסימי מאד בגלל התנהגות האוכלוסיה ובגלל האכיפה הלא מספקת, וממליץ גם על הכנות לסגר כללי.

מומחה אחר מטיל ספק ביעילות החקירות האפידמיולוגיות בגלל ההדבקה האסימפטומטית או שלפני הסימפטומים, ולדעתו העיקר הוא שמירת כללי הריחוק החברתי. בדיוק מה שלא נשמר.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יכול להיות, אני לא מתיימר לנבא את העתיד. יכול להיות שבחורף יהיה כאן אסון ויכול להיות שלא.

כרגע אנחנו רואים שבהדרגה קורונה התייצבה כמחלה סקטרויאלית, ואני גם לא שותף לתחושה שלך שאף אחד לא שומר על ריחוק חברתי.

הבעיה היא שהכל מתנהל בצורה מפגרת והממשלה כמעט בכח מייצרת חוסר אמון בהחלטות שלה. פעם זה אומן, פעם זה פתיחת מערכת החינוך. הקורונה פשוט משקפת את ישראל האמיתית - לא אומת הסטארטאפ או כל בולשיט אחרת, אלא מדינה לא ממש מערבית חצי מתפקדת שלא מסוגלת להתמודד עם משבר מהסיבה הפשוטה שאין כאן באמת מערכת חוק אחת שמחייבת את כל מיליוני האזרחים. וזה מבאס. מכל הכיוונים. 

• אהבתי 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר קורולה, הישוב שלך אדום?

הישוב שלי לא אדום, עדיין.

למרות שהיה קלסטר קטן של 10 חולים (2 משפחות ) מתוך כ-1000 תושבים בישוב, זה הקפיץ אותנו להיות מקום ראשון במועצה (שגם ככה לא גדולה).

אבל זה לא משנה , אני גר במדינה אדומה עם שיעורי חולים חדשים על כל 10,000 תושבים מהגבוהים בעולם (למי יש את הנתון המדוייק?) 

נכון, הבעיה הכי קשה היא במגזר החרדי והערבי , אבל אף אחד לא חושב שכל התחלואה בערים הירוקות מגיעה רק מהערים האדומות? 

בכל האיזורים בארץ יש את ה 10% שמשתתפים במסיבות ענק, לא שומרים וממשיכים להדביק ולהפיץ את הוירוס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט מסכים אתך. לפני כמה חודשים מישהו מחברי הגדיר את הקורונה כמחלת משמעת.

העניין הוא שאותן קבוצות לא ממושמעות פוגעות בסביבתן ישירות בהפצת המחלה ובעקיפין בהעמסת בתי החולים ופגיעה בטיפול במחלות אחרות, וזה רק בצד הרפואי, לא הכלכלי ולא החברתי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, korola כתב:

נכון, הבעיה הכי קשה היא במגזר החרדי והערבי , אבל אף אחד לא חושב שכל התחלואה בערים הירוקות מגיעה רק מהערים האדומות? 

בוודאי שלא.

אבל סגר מקומי (או דחייה של פתיחת שנת הלימודים) היא לא עונש לערבים או חרדים כי הם ערבים או חרדים.

אם המצב בתל אביב ידרוש סגר, צריך יהיה לעשות סגר גם כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבצמרת המדינה יש חוסר הבנה אמיתי, או לחצים מלמטה או מי שלא רוצה להבין את המשמעויות. ובמצב של הנהגה חלשה הכל מתמוטט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר באיזו תחנת רדיו או אתר חדשות נתקלתי בזה,אבל שמעתי התבטאות של חרדי שהסגר המקומי שרוצים להטיל על ערים חרדיות נובע מאנטישמיות.

טיעון דבילי לגמרי אבל אם הוא מגיע מהבכירים,לגרום לציבור שגם ככה מנותק מהתקשורת ומאמין בבולשיט שיציל אותו להיות ממושמע זו משימה בלתי אפשרית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל דבר שמקשה עליהם זה אנטישמיות, לא משנה אם זה נגזר מהתנהלות שלהם.

גם סגר על ישובים ערביים זה אנטישמיות?

• מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, יבגניפ כתב:

הקורונה פשוט משקפת את ישראל האמיתית - לא אומת הסטארטאפ או כל בולשיט אחרת, אלא מדינה לא ממש מערבית חצי מתפקדת שלא מסוגלת להתמודד עם משבר מהסיבה הפשוטה שאין כאן באמת מערכת חוק אחת שמחייבת את כל מיליוני האזרחים. וזה מבאס. מכל הכיוונים. 

מצחיק כשהטקסט הזה מגיע מהצד הפוליטי שיצר כאן (ולא רק כאן) כמה מערכות חוק, ואז מיסד את אותן מערכות חוק, וכשירד מהשלטון קעקע כל ניסיון למשל להכפיף, אוכלוסיה מסוימת לחוקי המדינה.

מסתתר כאן איזה משפט עם גמל ודבשת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, sperial כתב:

כנראה שבצמרת המדינה יש חוסר הבנה אמיתי, או לחצים מלמטה או מי שלא רוצה להבין את המשמעויות. ובמצב של הנהגה חלשה הכל מתמוטט.

הכל פוליטי.

אין יותר החלטות ענייניות, הכל פוליטיקה, הכל אישי.

מבאס

• רעיון טוב! 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...