Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן הולכת מערכת היחסים הבאה ?

colauti 9
שימו לב! השרשור הזה בן 2425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צור אוירה נחמדה עבורה וגם עבורך.. אולי

גם היא הייתה במערכת יחסים מבולבלת, ועכשיו קצת נזהרת.

המשחק - אל תתייחס לזה שהיא בחורה.. :wink: כמובן להיתיחס אבל בראש..

חשוב שאתה נפגש עם חבר חכם בסגנון המפץ הגדול כדוגמה.

והוא מכיר לפלפים סביבו .. ועצם ההגעה למפגש היא רוצה להכיר .

הישאר אתה, הצחק חבק קלות, תן הרגשה כי אתה בסביבה שאפשר לסמוך עלייך.

ומנגד שיש לך חיים וחברים, וכי אתה לא נואש .. קבל שיחות באמצע הפגישות ..

אל תילחץ ואל תלחיץ.. אל תספר שהיו לך מערכות על-הפנים.. גם לא מתוך הזדהות אתה.

את הסיפורים הללו אפשר בהמשך כשתהיו זוג רציני.. ומתוך סיפור קל ומצחיק.. לא דרמות.

ואפשר להפעיל יוזמה בקביעות קלות - מחר נלך לכאן וכו'

שמע את הסיפורים שלה ברצינות והבנה, ואפשר בחיוך מעודד.

וברגע נכון שבור את הרצינות במילה טובה, או סיפור מצחיק.

יש דינמיקה להפעיל אנשים ומנגד לתת להם הרגשה נוחה.

כעבור עוד שבוע שבועיים אתה תראה כיוון, אם היא רוצה שתפגוש חברות שלה, או קרובי משפחה הכיוון חיובי.

אם אם היא שוללת הרבה וזה כיוון המחשבה שלה.

כנראה אין לה את זה.

או-אז כדאי לשחרר, יש הרבה בחורות מעניינות הרוצות קשר.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איך זה:

(לא מחפש להגיע למיטה בשלב זה,אלא קשר רציני).

מסתדר עם זה:

ו ואני מרגיש כבדות,עצבנות וחוסר מצב רוח.

גם אני עובר דברים אבל,לא מביא את זה למגשים ומשתדל להיות קליל והבחורה לא מראה קלילות.

אתה מחפש רצינות או קלילות?

באמת, יש מולך בן אדם (עזוב בחורה) עובר עליה משהו כבד, שמעצבן אותה... אבל אותך זה לא מעניין, אתה רוצה לבלות.

לגיטימי, אבל מה בדיוק רציני בגישה שלך לקשר?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא התכוון שהוא מתנהג בקלילות כשהוא איתה, אבל היא עצבנית וכבדה. זה לא נוגד את העובדה שהוא מחפש קשר רציני.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה קשר רציני לא צריך להצהיר.. אם זה נכון זה יקרה.

מי שלא רוצה קשר רציני - צריך להגיד בהתחלה.. כדי לא ליצור מצג שווא ואשליה לצד השני.

לא שזה עוזר, הכרתי גיבורים שחשבו שזה יהיה קל,:lol: ונפלו בצורה טובה וחביבה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד היא לא ביקשה ממך לשדוד בנק או שהיא תהיה חשפנית, הכול בסדר.

אם היא מרגישה איתך פתוחה לספר לך דברים והיא מוצאת חם בעיניך, תן לה צ׳אנס. אם לא מוצאת חן בעיניך תחתוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתיאור שלך נשמע שהיא לא כל כך נמשכת אלייך. אני מאמין שזה נובע הרבה בגלל שחשפת יותר מדיי על עצמך ודיברת יותר מדיי בדייטים ובטלפון.

עצה שלי, לא לדבר יותר מדי לא לפני הדייט ולא תוך כדי הדייט. בחורות אוהבות שאתה משאיר להם קצת מסתורין בהתחלה. שהם צריכות להוציא ממך את המידע . אל תנדב על עצמך הכל על מגש של כסף, ותגמור את כל המסתורין כבר על ההתחלה, זה פשוט יוריד לבחורה ממך וזה כנראה מה שקרה כאן.

עכשיו, אתה אומר דברים בומבסטיים כמו : "לקשר שלנו"," לאן הולכת מערכת היחסים", בעוד שאין כאן עדיין שום קשר ובטח שבטח מערכת יחסים. איש, זה רק דייטים, וכך תתייחס לזה. אתה צריך להיות מאד סבלני ונטול ציפיות. עושה רושם שמי שלוקח את זה ביתר כבדות זה דווקא אתה ולא היא.

אתה צריך להבין, היא צריכה להיות במתח בדיוק כמוך אם אתה מעוניין להמשיך או לא לדייט הבא. ואם איך שהתנהגת, היא כנראה הבינה שאתה ממש מעוניין בה וזה הוריד את המסתורין מכל העסק, וכיוצא מזה, את המשיכה הראשונית כלפייך. אסור להראות לצד השני שאתה מתלהב יותר מדיי, זה פשוט מפיל את המשיכה לרצפה.

הרבה גברים נופלים בזה. אבל לא נורא, רק ככה לומדים.

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89
שגיאות כתיב

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

guy85 וצחי89 שניהם דיי צודקים לצערי.

בנאדם שמגיע עם ביטחון עצמי ולא בקטע של "אני ואני ואני", אלא מספר על עצמו באופן חופשי ופתוח,

ברוב המקרים זה נועד לכישלון. לדעתי זה משהו מאוד מפגר וחבל שכך, אבל ככה זה בדייטים, מניסיוני ואחרים.

ומשם זה ממשיך למה שגיא ציין, כל מקרה לגופו.אף אחד תכלס לא מכיר ומודע לפרטים,

וגם זה לא היה ממש עוזר. כאן אתה יכול בעיקר לפרוק ולהוציא קצת תיסכולים ושאלות.

באופן כללי, אני מציע לך להתנהג כמו שאתה, ומי שאתה. אתה לא צריך לשכנע, להשאיר מיסתורין

וכל החרא הזה. תבוא כמו שאתה.

דבר אחד אני מבטיח לך.

מי שתרצה אותך באמת, ותגלה התעניינות ועוד דייטים לאחר מכן,

זו אחת שתתחבר לכל החבילה, ולא רק לתכונות ספציפיות כגון

"הוא יפה אבל.. הוא מדבר הרבה אבל.. גובה מדיי, נמוך מדיי, הקול שלו, הבחירות שלו בתפריט" וכיו"ב.

אתה לא מחפש זיון. אין צורך להזיע/להתאמץ בהצגות.

תהיה מי שאתה.

בהצלחה חבר !

עריכה אחרונה על ידי nimo
ניקוד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך זה לא להתייעץ באינטרנט עם אנשים שלא מכירים אותך ואין להם שמץ של מושג לגבי המציאות שלך.

זה תמיד נכון, אבל למה אתה חושב שאנשים שמכירים אותך מחוץ לאינטרנט באמת מכירים אותך...?

מניסיון החיים שלי, אף אחד לא באמת מכיר איך נראים ומתנהגים בני זוג מאחורי דלתיים סגורות. אתה מקבל רק את הסיפור, בד"כ של צד אחד בלבד, וכל מי שמספר על בן הזוג שלו יודע כמה זה רחוק מהאמת האובייקטיבית, לטוב ולרע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתיאור שלך נשמע שהיא לא כל כך נמשכת אלייך. אני מאמין שזה נובע הרבה בגלל שחשפת יותר מדיי על עצמך ודיברת יותר מדיי בדייטים ובטלפון.

מהתיאור שלך נשמע שעברת איזו אינדוקטרינציה לפיתוי, ועכשיו אתה מסובב כל סיטואציה, לא חשוב עד כמה בלתי קשורה בעליל, למה שלימדו אותך בקורס. כי באמת, אין שומדבר שפות"ש כתב עליו שאתה יכול להסיק ממנו את מה שכתבת (ועזוב אם זה נכון או לא).

אבל יכול להיות שהקורס עבד מצויין בשבילך, ועכשיו אתה נשוי באושר עם ילדים, אז בו ספר מהניסיון החיובי שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי, לא לדבר יותר מדי לא לפני הדייט ולא תוך כדי הדייט. בחורות אוהבות שאתה משאיר להם קצת מסתורין בהתחלה. שהם צריכות להוציא ממך את המידע . אל תנדב על עצמך הכל על מגש של כסף, ותגמור את כל המסתורין כבר על ההתחלה, זה פשוט יוריד לבחורה ממך וזה כנראה מה שקרה כאן.

עכשיו, אתה אומר דברים בומבסטיים כמו : "לקשר שלנו"," לאן הולכת מערכת היחסים", בעוד שאין כאן עדיין שום קשר ובטח שבטח מערכת יחסים. איש, זה רק דייטים, וכך תתייחס לזה. אתה צריך להיות מאד סבלני ונטול ציפיות. עושה רושם שמי שלוקח את זה ביתר כבדות זה דווקא אתה ולא היא.

אתה צריך להבין, היא צריכה להיות במתח בדיוק כמוך אם אתה מעוניין להמשיך או לא לדייט הבא. ואם איך שהתנהגת, היא כנראה הבינה שאתה ממש מעוניין בה וזה הוריד את המסתורין מכל העסק, וכיוצא מזה, את המשיכה הראשונית כלפייך. אסור להראות לצד השני שאתה מתלהב יותר מדיי, זה פשוט מפיל את המשיכה לרצפה.

מצטער, לאחרונה אני לא עוקב אחרי הפורום, אדוני יוזר אמיתי?

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתיאור שלך נשמע שעברת איזו אינדוקטרינציה לפיתוי, ועכשיו אתה מסובב כל סיטואציה, לא חשוב עד כמה בלתי קשורה בעליל, למה שלימדו אותך בקורס. כי באמת, אין שומדבר שפות"ש כתב עליו שאתה יכול להסיק ממנו את מה שכתבת (ועזוב אם זה נכון או לא).

אבל יכול להיות שהקורס עבד מצויין בשבילך, ועכשיו אתה נשוי באושר עם ילדים, אז בו ספר מהניסיון החיובי שלך?

אני אישית לא עברתי קורסי פיתוי וגם לא מאמין בהם. קורסי פיתוי עובדים על המשחק, על המעטפת החיצונית ולא על שינוי פנימי של הבנאדם עצמו. לכן זה כישלון מועד מראש.

מצטער, לאחרונה אני לא עוקב אחרי הפורום, אדוני יוזר אמיתי?

בפעם האחרונה שבדקתי אני בשר ודם, כן :)

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לספר מנסיון של חבר, יש קשרים שעלולים להיות קצת לא ברורים או "קשים" בהתחלה ודווקא נתנו לחבר סביבה תומכת, דעות נגד ודעות בעד אבל הוא היה זה שהחליט בסופו של יום מה טוב עבורו לנוכח המציאות והגיל, אני מקווה.

הסיפור היה כזה שבהתחלה ניסו, לא הסתדר ולאחר מחשבה ושני הצדדים הגיעו להבנה שאולי טוב להם ביחד, החליטו לנסות שוב והפלא? בינתיים עובד נהדר ואפילו כל צד תורם לא קצת לקשר.

חייבים לתת לזה הזדמנות, לשים את האגו בצד ולנסות, באמת לנסות.

זאת אומרת, אל תשנה את חייך ב 180 מעלות (תמיד אפשר ב 360 כמובן) אבל כן תקדיש, כן תנסה כן תשתדל.

ראית כי לאחר מספר לא קטן של דייטים זה לא מתקדם, זה השלב שבו כנראה, צריך להבין שהגיע הזמן לחתוך גם עבורך ועבורה.

אכן, אם לאחר שבועות או חודשים שבהם שים לב, יצאתם פעמים רבות ולמה? יש זוגות שנפגשים בהתחלה פעם בשבוע ולאחר חודש אולי נפגשו 4 פעמים, זה לא נקרא לצאת "הרבה", אתה רואה שיש איזשהו מחסום לאחר שנפגשתם איזה 8-10 פעמים, יש בעיה.

זה קל ופשוט, למה? לאחר שנתת הזדמנות שווה, השתדלת, התאמצת, רצית בשינוי אך הוא לא קרה - המשך הלאה.

***עריכה: השתדל בהתחלה, לא לשתף את הקשר במלואו או פרטים ממנו לקבלת חוות דעת בקרב הסביבה שלך, חברים לעבודה, משפחה וכו' או מגורמים שעלולים לתת לך חוות דעת לא תקינה או מוטעית - עשה מה שטוב לך. כיוון שאתה עלול להסתנוור מדעות מפגרות של אחרים.

להתעייץ עם חברים טובים וקרובים וחברי ילדות זה תמיד טוב, בתנאי שהם באמת אובייקטיביים ונותנים דעה לטוב ולרע, על מנת שאתה זה שתחליט מה טוב לך.

אדם שנותן דעה רק לצד אחד בלבד, לא באמת יכול לחוות דעה, עם כל הכבוד.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א לא לדבר יותר מידי לפני או במהלך הדייט? אילו פרטים אני יכול כן לחשוף ואילו לא לחשוף ע"מ להישאר מיסתורי?

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...