Jump to content

Tsachi89

 • הודעות

  28
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  נתניה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Tsachi89

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

4

מוניטין

 1. איך? לא הגיוני , פחית שימורים חדשה שרק פתחת אמורה להיות מעוקרת, זיהום יש רק אם היה בה חיידקים לא? כל מקרה חברים, מהדעתכם - דיברתי עם שרות טלפוני של אחות של מכבי אתמול, תיארתי לה את המקרה והאחות אנרה שאין סיבה לחשוש מטטנוס בגלל שזו פחיתשימורים שרק נפתחה, וכל עוד המקום לא מזדהם הכל בסדר. אבל המליצו לי לעשות חיסון בלי קשר שיהייהלי זמן, כי עברו יותר מ10 שנים.
 2. היה כתבה מפחידה היום באולפן שישי על כך שהמחלימים לא באמת החלימו. אפיק סויסה למשל עדיין לוקח מדללי דם . ויש מחלימים עם בעיות קרישה , זיכרון וכו. פשוט לא ברור איך עובד הנגיף הזה.
 3. אבל זה מהחלק הפנימי של המכסה שדבוק לדופן . עד שאתה לא פותח אותו הוא לא חשוף לכלום וזה עובר עיקור במפעל, הסיכוי נראה לי אפסי. תחשוב כמה אנשים נחתכים ביום מפחיות שימורים, קשה לי להאמין שכולם רצים לקבל זריקה. טטנוס יותר מופיע במתכות ישנות שהיו באדמה הרבה זמן. בכלל זה אני מתחבט.
 4. אבל זה פחית חדשה והם עוברות עיקור לא? לנסוע למיון עכשיו להסתכן בקורונה בגלל סיכוי ממש אבל ממש נמוך של טטנוס?
 5. פשוט אין לי מזל השבוע.. נחתכתי ממש בקטנה, זה די שטחי עם טיפלה דם שישר נעצר. מהמכסה של פחית שימורים של פרי גליל. זו פחית חדשה שרק פתחתי, אין בה לכלוך או חלודה וכו׳ הסיכוי לטטנוס הוא כמעט אפסי נכון?
 6. הגיע לארץ שלנו דאבל ביג מק, איזה יופי! עכשיו רק נשאר שיחברו אותנו לציויליזציה ויוסיפו אפשרות לבייקון כמו בכל שאר העולם וזה יהייה מושלם:
 7. קניתי ממשתלה זרעים של עגבניות, עגבניות שרי, תירס ורשד. פשוט לשים בעדנית, להדק מתחת לאדמה ולהשקות במים?
 8. טרנספורטר יש לי חתונה החודש ב"נחלה" בבית עובד. אתה מכיר שם? איך הרמה שם? והאם לדעתך יקפידו שם בעלי האולם על ההנחיות?
 9. אבל תראה את המחקר הבריטי הזה: https://davidson.weizmann.ac.il/online/sciencenews/חוקרים-בריטים-השלמת-טיפול-לא-מונעת-עמידות-לאנטיביוטיקה https://www.bmj.com/content/358/bmj.j3418
 10. גילי ושמי גלויים לכל . הכל מופיע בניק. ואתה צודק, החשש שלי מוגזם. אבל לקחתי בסוף , וזה מה שחשוב. בין היתר בזכות התשובות המצויינות שקיבלתי פה שהחזירו אותי לקרקע המציאות. האמת שאני לא יודע למה אני חושש הפעם, לקחתי לפחות פעמיים בעבר בגיל ההתבגרות נגד אקנה ולפני שנתיים לאחר עקירת שן. אולי נלחץ הפעם בגלל כל האוירה הכללית של הקורונה, מי יודע.
 11. רב תודות. חששתי שהכוונה היא לנטילה בו זמנית של שני החצאים מה שיכול היה להיות מאוד קשה לי. אם אפשר שאלה אחרונה - אם הנפיחות יורדת משמעותית כעבור מס׳ ימים, אפשר להפסיק באמצע? ראיתי בגוגל כתבות בוינט מ2017 ועוד אתרי חדשות ישראלים שציטטו איזה מחקר בריטי שטוען שאין בעיה להפסיק באמצע
 12. לא ידעתי אתזה, מעניין
 13. תודה לשניכם. צודק לגבי מאיר אריאל ז״ל. מעניין אם אנטיביוטיקה בזמן הייתה מצילה אותו.. רשום בקישור שהבאתם לחצות וליטול באותו הזמן? מה הכוונה לחצות וליטול באותו הזמן? אם אני בולע חצי אחד וכמה שניות לאחר מכן את החצי השני זה בסדר? לא ברור מה הכוונה באותו הזמן..
 14. תודה רבה. אעשה זאת. מותר לחצות אותו לשתיים ? הוא יותר מדי גדול
×
×
 • תוכן חדש...