Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אני לא מבין למה אתם טורחים, באמת. 99.9% מהיחס של כל אחד לאירוע נגזר מהצד הפוליטי שלו. 

אי אפשר פשוט להגיד  שיש משהו מאוד פגום באלפי מפגינים פורצים לסנאט בזמן הצבעה, באירוע שמסתיים בירי עם נפגעים? זה מורכב מדי?

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

אני לא מבין למה אתם טורחים, באמת. 99.9% מהיחס של כל אחד לאירוע נגזר מהצד הפוליטי שלו. 

אי אפשר פשוט להגיד  שיש משהו מאוד פגום באלפי מפגינים פורצים לסנאט בזמן הצבעה, באירוע שמסתיים בירי עם נפגעים? זה מורכב מדי?

אולי פיספסתי אבל אני הסקתי מהתגובות פה שכולם מסכימים על כך.

הדיון היה על האם זה חדש/ישן ומדובר בהצגת לייב מיוחדת במינה בליהוק הצד הימין של המפה. אישית, אני חושב שזה לא אירוע חדש.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, חן ג. כתב:

בואו, נו, כולם כאן מודים (ובצדק) שזה אירוע חמור.

ההשוואות לאירועים דומים מצד שמאל לא מלמדות אותנו כלום. סתם אפולוגטיקה.

אני חושב שזה אירוע הרבה פחות חמור ממהומות ההסתה הגזעית, משום שמדובר באירוע נקודתי, ולמעשה ללא שום השפעה מעשית. מה שכן יש כאן זה אירוע תודעתי, וזה דווקא מאוד חשוב. ובעיני מה שחשוב כאן זו לא האישיות של טראמפ, אלא עצם העובדה שחצי מהאמריקאים רוצים אישיות כזו בשלטון, כי הם תופסים את הצד השני כשקרן היותר בעייתי, שיותר מאיים על דרך החיים שלהם.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא השתלטות - זה ביקור פתע.

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, פינדר כתב:

המהומות של BLM היו קשות, אבל ראינו כבר כאלו.

ראינו כאלו באמריקה, באירופה וגם בישראל.

לא רק בשנים האחרונות. בשנות ה60 ה70 וה80.

בד"כ גם היו סיבות קונקרטיות למהומות.

פלוד, רודני קינג, אתיופים בישראל, אפודים צהובים בצרפת.

כמעט תמיד היה איזה טריגר אלים מכיוון השלטון, כמו מוות של אדם שחור או מפגין.

אבל השתלטות אלימה, על סמל השלטון של המעצמה הגדולה בעולם, זה עוד לא ראינו.

וכל זה למה?

כי הנשיא לא מוכן לקבל את העובדה שהפסיד בבחירות.

והמנהיג המכהן (לא אופוזיציה, לא מנהיג של מיעוטים) מסית את התומכים שלו כנגד המוסדות שהוא עצמו עומד בראשן.

מסית כנגד הדמוקרטיה.

גם מבחינתם יש סיבה קונקרטית לאירוע הזה אתה מבין את זה כן?

והתשובה שלך לשאלה שלך "למה?" גם היא לא נכונה.

לתפיסתם הייתה רמאות בבחירות, כזו רמאות שביידן לא באמת ניצח.

עכשיו עזוב אם זה נכון או לא, אם הייתי מעורב בחקירות לא הייתי יכול לכתוב על זה, אבל אני לא מעורב אז גם אין לי Inside Info, לתפיסתם הייתה רמאות והיא עלתה להם בבחירות, וזו הסיבה למהומות, לא בגלל שהוא לא מוכן לקבל שהפסיד בבחירות. אלא כי לתפיסתו הוא לא הפסיד בבחירות!

לפני 9 דקות, חן ג. כתב:

בואו, נו, כולם כאן מודים (ובצדק) שזה אירוע חמור.

ההשוואות לאירועים דומים מצד שמאל לא מלמדות אותנו כלום. סתם אפולוגטיקה.

דווקא יכולה ללמד, רק צריך לרצות ללמוד.

לפני 3 דקות, eitanuch כתב:

אולי פיספסתי אבל אני הסקתי מהתגובות פה שכולם מסכימים על כך.

הדיון היה על האם זה חדש/ישן ומדובר בהצגת לייב מיוחדת במינה בליהוק הצד הימין של המפה. אישית, אני חושב שזה לא אירוע חדש.

ששש אל תהרוס לו, הוא קורא מה שנוח לו, ואז מגיב בהתאם למה שהוא קרא ולא מה שכתוב, ולכן זה לא מפתיע שהוא פיספס לחלוטין שאין כאן אפילו אחד שחושב שאירוע כזה הוא תקין נניח, השאלה היא כמו שכתבת האם זה חדש ומיוחד, וגם האם זה חמור יותר או פחות מאירועים אחרים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, falou כתב:

אני חושב שזה אירוע הרבה פחות חמור ממהומות ההסתה הגזעית, משום שמדובר באירוע נקודתי, ולמעשה ללא שום השפעה מעשית.

אני לא חולק על זה.

ועדיין אני מוצא בצורך הזה להגיד "אבל השמאל...!" משהו אפולוגטי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השתמשתי במושג שמאל או ימין, עידוד תחושת רדיפה לשם יצירת הון פוליטי, זה המשחק הפוליטי כיום. מי שרוצה לדבר על זה, סבבה.

מי רוצה להיות מזדעזע באינטרנט, סבבה, אני לא מזדהה עם תחושת הזעזוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אהבתי איך בחדשות אצלנו מיד ממהרים לעשות השוואות מה יקרה אם מפגינים אלימים "ישתלטו" על הכנסת.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

אהבתי איך בחדשות אצלנו מיד ממהרים לעשות השוואות מה יקרה אם מפגינים אלימים "ישתלטו" על הכנסת.

כן אה? אצלנו גם ככה הכנסת ריקה רוב הזמן... את מי הם ימצאו שם? את יאיר לפיד וסתיו שפיר בוודאי שלא.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, falou כתב:

מי רוצה להיות מזדעזע באינטרנט, סבבה, אני לא מזדהה עם תחושת הזעזוע.

אני היסטוריון של המזרח הקרוב, צריך הרבה יותר מזה כדי לזעזע אותי. לא זה העניין.

• מצחיק 1
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה בדיוק העניין. מוכרים לנו בחדשות עמדה של צד אחד, כל הזמן. ככה נדמה שהימין האמריקאי משחק באלימות, והצד השני מוחה נגדה. ולא כך הוא.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתובת הייתה על הקיר.  המליונים שהגיעו לוושינגטון ניזונים מערוצי תקשורת אלטרנטיביים וכולם בטוחים במאת האחוזים שגנבו להם את הבחירות.  וכל מי שצופה בערוצים האלו בדרך קבע, ידע שיש הר געש שעמד להתפרץ. 

בזמן האחרון אני עוקב אחרי רונן ישראלוב מפרספקטיבה - https://www.facebook.com/Perspectives.Ronen - בימים האחרונים הוא מדווח ישירות מוושינגטון, ראיין עשרות חבר'ה אמריקאים שהגיעו לשם לתמוך בטראמפ - ואף אחד מהם לא נראה משוגע כמו שהתקשורת מנסה להציג. 

מצד שני, אני באמת לא מבין כיצד הצליחו לשבור את כל טבעות האבטחה ולהיכנס לקונגרס, שאמור להיות אחד המקומות המאובטחים בעולם.

עריכה אחרונה על ידי tzahico
וידאו

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

[לא יודע מה קורה בחדשות בארץ כי אני לא ממש עוקב]

אבל אני לא חושב שלכנסת יש את הסימבוליות והסטטוס שיש לביניין הקפיטול ולארהב.

לי בדיון הזה פה נשמע שיש הקטנה וזילזול במה שקרה אתמול, בגלל ה BLM או השמאל או וואטאבר. ולדעתי זה לא כך, זה ממש לא אירוע שהוא בקטנה, לדעתי הוא כן יכנס לספרי ההיסטוריה, בסופו של דבר זה לא באמת "ביקור" ולא "ישבתי על כיסא מזכיר האום בסיור". 

לפני כשעה, falou כתב:

מי רוצה להיות מזדעזע באינטרנט, סבבה

לא יודע אם זה מכוון אלי, אבל אני לא מזדעזע. הדעה שלי על ארה"ב והציפיות שלי ממנה כול כך נמוכות, שזה רק מחזק את דעותי.

יותר מזה - אני גבר לבן במעמד ביניים (אני חושב?) , אני פריווילגי רצח, ואני לא בארה"ב ולא אזרח ארה"ב ולא שואף להיות. הפחד היחיד שיכול להיות לי זה על היהדות שלי, וגם זה... לא כזה מטריד אותי בינתיים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...