Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, falou כתב:

מוכרים לנו בחדשות עמדה של צד אחד, כל הזמן. ככה נדמה שהימין האמריקאי משחק באלימות, והצד השני מוחה נגדה. ולא כך הוא.

נכון, אבל זו התקשורת הישראלית, שלא רלוונטית לכלום כי היא מעצבת את דעת-הקהל של הציבור הישראלי, שאין לו שום השפעה על המתרחש בארצות הברית.

בכל אופן, מאז ומתמיד היה נכון לגשת לסיקור תקשורתי בספקנות. זה לא חדש ל-2020: זה ככה מאז ה-Acta Diurna.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

לי בדיון הזה פה נשמע שיש הקטנה וזילזול במה שקרה אתמול, בגלל ה BLM או השמאל או וואטאבר. ולדעתי זה לא כך, זה ממש לא אירוע שהוא בקטנה, לדעתי הוא כן יכנס לספרי ההיסטוריה, בסופו של דבר זה לא באמת "ביקור" ולא "ישבתי על כיסא מזכיר האום בסיור". 

כאן אני אומר שכדאי לעשות ריאליטי צ'ק.

לפני 1 דקה, חן ג. כתב:

נכון, אבל זו התקשורת הישראלית, שלא רלוונטית לכלום כי היא מעצבת את דעת-הקהל של הציבור הישראלי, שאין לו שום השפעה על המתרחש בארצות הברית.

יותר לכיוון "מעצבנת" את דעת-הקהל של הציבור הישראלי 😂

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, חן ג. כתב:

בכל אופן, מאז ומתמיד היה נכון לגשת לסיקור תקשורתי בספקנות. זה לא חדש ל-2020: זה ככה מאז ה-Acta Diurna.

זה נכון גם לחדשות בארה"ב, שהן לא פוקס ניוז, ואלו שפונות יותר לקהל הגלובאלי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

זה נכון גם לחדשות בארה"ב, שהן לא פוקס ניוז

טוב נו, זה כבר לא "כל הזמן"...

אתה לא מזדעזע ממהומות אלימות בארצות הברית. אני לא מזועזע מסילוף של עיתונאים. זה מדיום שטחי ומגמתי, בין אם מתוקף נטיה פוליטית, מתוקף הצעקנות שאינהרנטית למקצוע הזה, וגם עקב חיוניות מטעה של "אייטמים" חדשותיים מסוימים כמו זה שכאן.

זה לא חדש.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי תחפושת לפורים? 😅

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוויטר החליטה לחסום לצמיתות את חשבונו של טראמפ.

מצד שני, לחסום מנהיגים/בכירים מוסלמים שקוראים שוב ושוב להשמדה של היישות הציונית (או של השטן הגדול)?   זה כבר פגיעה בחופש הביטוי.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 3
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה כי הם הרבה יותר מוכווני ארה"ב, וזה נתפס אחרת?

הרשתות החברתיות לא עושות מספיק כדי למנוע הפצה של רעיונות אלימים (לא שזה גם באמת אפשרי בסופו של דבר), אבל זה אקט סימבולי טוב בעייני לפחות. לא?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, יבגניפ כתב:

בארץ בטח היה מתקבל לאיזה ריאליטי. לא יודע אם בארה"ב זה יעזור לו.

רוב המצולמים כבר נעצרו.

גם הבחור הזה נעצר או בדרך להיעצר.

הם הולכים לכלא, כנראה להרבה שנים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

הרשתות החברתיות לא עושות מספיק כדי למנוע הפצה של רעיונות אלימים (לא שזה גם באמת אפשרי בסופו של דבר)

הם מתפרנסים מהדברים האלה, למה שישחטו תרנגולת שמטילה ביצי זהב?

יותר רעיונות אלימים ופייק ניוז > יותר ויכוחים סוערים > יותר טראפיק > יותר פרסום > יותר כסף.

אם היו רוצים לחתוך את כל הדברים האלה, היו עושים.

לא קונה לשניה את הסיפורים שלהם על "חופש ביטוי", "אין לנו שליטה על זה", "אנחנו רק רוצים שיהיה טוב", "היוזרים שמים את זה", וכו'.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. לא נראה לי שהחסימה של טראמפ נובעת (רק) מדאגה לשלום הציבור האמריקאי או עקב הפרה של "חוקי הפורמט" מצידו.

לדעתי יש פה עוד מניעים, בין אם זה לחץ מצד קבוצות שונות, ניסיון להיראות טוב בעיניי קהל היעד או סתם דרך להתנקם בטראמפ לקראת סיום תפקידו בבית הלבן.

מה שטוויטר כנראה לא מבינים זה שהחלטה כזאת עוד יכולה לחזור אליהם בהפוכה כמו שאומרים.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מתנקם באף אחד, זה שיקול כלכלי קר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...