Jump to content

idannave

 • הודעות

  182
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של idannave

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

10

מוניטין

 1. שלום לכולם וחג שמח, המערכת (המקורית) ברכב של אשתי שבקה חיים, והחלפתי אותה למערכת זולה אחרת (Foxway). המערכת החדשה עם חיבור canbus לרכב, ויש שליטה כרגע על המערכת באמצעות הידיות המובנות ברכב (שלט על הרדיו), חיווי על דלתות פתוחות ונתונים ממחשב הדרך (צריכת דלק וכו). במערכת המקורית היו עוד התראות שכרגע אני לא רואה שהן קיימות (לדוגמה בניתוק או הפעלה של ESP, שינויים במזגן וכו). רציתי לדעת האם ניתן "ללמד" את המערכת התראות נוספות, או לחילופין כן לראות את כל ההגדרות שהיו רק במערכת המקורית. תודה.
 2. מסכים בעיקר עם החלק השני של המשפט.... הרכב של הגברת, אני לא נוסע בו אז לא יכול להתלונן יותר מידי. חזר לתפקד כרגיל בנסיעה אחרי ההנעה הראשונה של הבוקר.
 3. חזר לעבוד כרגיל והסתדר כמו שצריך. תודה בכל מקרה. בדקתי גם עם המוסך והמצבר מתאים
 4. כן, טעינה לאחר הבדיקה הייתה 14.6. צירפתי תמונה של המצבר, לדעתי זה 99% הדגם הזה.
 5. שלום לכולם, לאחר טיפול במוסך מורשה, נאמר לי שהמתח שמספק מצבר הרכב הינו נמוך מידי ועלי לשקול החלפת מצבר, שהיה כבן 4 שנים. כמובן שהמחיר במוסך היה מוגזם, 1250 ש"ח, אז החלפתי מצבר במקום אחר. מצבר סטארט סטופ 70 של בוש. לאחר החלפת המצבר נורת start stop דולקת באופן קבוע, והמערכת לא עובדת. האם המצבר צריך להיטען שהמערכת תכנס לפעולה? או שמשהו עם התקנת המצבר נעשה בצורה לא טובה? מדובר על פיג'ו שנת 2016, צורה ישנה. מנוע 1.6 טורבו 165 כ"ס.
 6. ניסיתי לברר איתו, אך התשובות שלו לא כ"כ ברורות: "לא היו תביעות יש לי ביטוח ללא השתתפות עצמית. לכן השתמשתי להחליף את הפנסים כי הם היו דהויים פה היתה לי השתתפות אך הפנסים עלו 7000₪ לכן שווה היה לי. בשנית החלפתי מראת צד ימין ללא השתתפות עצמית וללא תביעה בעלות של 100₪. בשלישית בחנית הרכב בין עמודי הכניסה לחניה הדלת נשרטה קצת אז החליפו לי דלת חדשה ולא תיקון צבע שוב ללא תביעה וללא השתתפות עצמית. פשוט מאחר ושילמתי על ביטוח ללא השתתפות עצמית שהוא יקר יותר מביטוח רגיל אז קיבלתי החלטה גם להחליף את הפנסים הדהויים גם את המראה הימנית ובכניסה לחניה הדלת נשרטה והם על דעתם החזירו לי את הרכב עם דלת חדשה, יתכן שזה זול להם מאשר עבודת פחחות וצבע כך שהרכב הרוויח. גם בבירור מולם בחודש הבא בחידוש הביטוח אני אשלם את אותו המחיר הקודם שכולל ביטול השתתפות עצמית. חברת 9000000 זו חברה מעולה לאחר סקר שוק עמוק והשירות שלהם ממש מדהים."
 7. אהלן ושבוע טוב, אני מחפש לרכוש רכב יד שנייה, ולאחר התעניינות ברכב ספציפי, בעל הרכב טוען שהרכב נקי, ללא שריטות ותאונות, ונמצא אצלו משנת 2019. הוצאתי דו"ח סליקה של חברות ביטוח, ונראה בבירור שיש תביעות מתקופת הבעלות שלו על הרכב, ואף אובדן ערך כלשהו, 2.5% אם אני מבין נכון. לפני שאני מנסה לבדוק איתו את הנתונים(אנחנו גרים באזורים רחוקים וטרם נפגשנו) יש פה עוד מוקשים כלשהם? תודה לעוזרים.
 8. היי, הרכב המדובר הינו סיטרואן C4 שנת 2016 מנוע 1.2 טורבו. יד ראשונה מטופלת במוסך מורשה. בעל הרכב עדכן אותי בע"פ שהוחלף מנוע ברכב (מצויין גם בהיסטוריית הטיפולים, יכול להיות שהותקן מנוע של 308?). עוד משהו אחר שקופץ לכם וצריך להעלות סימני שאלה? תודה. היסטוריה C4.pdf
 9. מקריאה קצרה כאן לא מומלץ להתקרב לאופל מריבה, נכון?
 10. הייתי הבעלים של כמה צרפתיות בעבר, ממש אין לי בעיה עם סיטרואן. לדעתי הבעיה היחידה שלי עם הקקטוס זה עם החלונות מאחורה, הם לא יורדים כלפי מטה, נכון?
 11. אין לי בעיה לרדת בשנתונים. כל עוד לא תהיה עלייה מטורפת בק"מ, והרכב יהיה במצב סביר, יכול לבוא בחשבון.
 12. היי, בעוד כחודשיים אני מסיים את עסקת הליסינג על הקיה פיקנטו שברשותי (סיפור ארוך למה בכלל לקחתי את העסקה הזו, אבל זה כבר לנושא אחר...) קיימת בפני אופציה לרכוש את הרכב, כאמור אני יד 00 הרכב כרגע עם 70 אלף קמ, מודל עלייה לכביש 06/2018 דגם LX (פחות מאובזר) ב 40 אלף ש"ח (לפני נסיונות משא ומתן). אך בגלל שהילדים שלי יחסית גדולים (12 ו 9) הרכב לא ממש "משפחתי" עבורנו, ולא הכי נוח לנסיעות בין עירוניות בהרכב מלא (אנו מתגוררים בקיבוץ, לכן כל הנסיעות שלנו הם בעצם בין עירוניות). אני מתלבט האם לחפש רכב אחר סביב אותו התקציב, ובכלל אילו אופציות יש ברשותי? או להישאר עם הקיה שאני יודע שלא היו תאונות, שום תקלות או תיקונים מיוחדים במוסך וכו. אשמח לשמוע את דעתכם, תודה.
 13. שלחתי לו מייל בשישי, בינתיים לא הגיב... איך אפשר לחפש מספר מקט למודל שלי?
×
×
 • תוכן חדש...