Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אכן, מסתבר שאנשים מעדיפים ליצנים על פני מתנשאים. נקודה למחשבה.

בחיים לא אבין למה אתה קורא ״מועמד קלאסי״, זה כאילו שאתה חי בעולם אחר -

פוליטיקה היא דבר מלוכלך שלפעמים מסתתר מאחורי מילים רהוטות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שראית את זה בדיוק הפוך ממני. הילארי שיחקה הכי חזק שלה והפסידה. הוא שיחק כמו ילד קטן וניסה לגרום למתחרים שלו לעוף בכל דרך. איים עליהם, דרך עליהם, אפילו קרא להם בשמות. עשה הכל הפוך ממה שמועמד קלאסי לנשיאות היה עושה - וזה מה שעזר לו לנצח. כנראה שמספיק אנשים באמת רוצים ליצן בבית הלבן...

כי הוא רואה דרך הפריזמה שלו, ואתה דרך שלך. בפועל הרי שניהם שיחקו מלוכלך מאד, ברמה די שווה, כל אחד לכיוון שלו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, מסתבר שאנשים מעדיפים ליצנים על פני מתנשאים. נקודה למחשבה.

בחיים לא אבין למה אתה קורא ״מועמד קלאסי״, זה כאילו שאתה חי בעולם אחר -

פוליטיקה היא דבר מלוכלך שלפעמים מסתתר מאחורי מילים רהוטות.

א. תגיד, כשטראמפ אומר שהוא יותר חכם מכולם, שהבוחרים שלו הכי חכמים, שכל מי שחושב שונה ממנו הוא שקרן או בעל אג'נדה, שכל המתמודדים נגדו הם ___ (השלם את החסר עם מילה משפילה כלשהי) ורק הוא יכול להציל את ארה"ב - זה לא מתנשא? אז אם החלטת שהילארי מתנשאת, סבבה. אבל במקום סתם איזו סמולנית מתנשאת קיבלת ימני במסווה שהוא גם מתנשא וגם ליצן. וואלה, הרווחנו.

ב. "מועמד קלאסי" - תסתכל על כל שאר המועמדים נגד טראמפ בבחירות של 2016. תסתכל על כל שאר המועמדים של הדמוקרטים. הם ניהלו קרב סטנדרטי. טראמפ בא ושיחק במגרש אחר לגמרי. הוא היה אלים מילולית, תקף אנשים אישית, צייץ ואמר הצהרות שאף מועמד אחר לא היה חולם לעשות - וזה הצליח לו. יותר מהכל זה מטריד, כי אם מועמדים אחרים לקחו הערות ויישמו אותו הדבר בבחירות 2020, נקבל חבורה של מועמדים שמייצגים רק את עצמם, מורידים את השיח לרצפה, תוקפים ומתייחסים בגסות למי שבא להם ומשקרים לציבור בלי למצמץ במרבית ההצהרות שיוצאות להם מהפה. אם נדמה לך שזה, איכשהוא, יוביל לשיפור הממשלה לטובת הציבור, אז אתה לוקה באשליות.

כי הוא רואה דרך הפריזמה שלו, ואתה דרך שלך. בפועל הרי שניהם שיחקו מלוכלך מאד, ברמה די שווה, כל אחד לכיוון שלו.

יאללה, I'll bite, באיזה אופן הילארי שיחקה מלוכלך?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותן הדרכים שעליהן אתה מתלונן - קראה למצביעי טאמפ בשמות, למשל. וכל הקטעים עם האימיילים, תכניות ב' מוכנות בשיתוף ה-FBI ומכאן ועד לכמה אתה מוכן להאמין לתיאוריות קונספירציה (אתה מאמין להן הרי במקרה השני, לא?)...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותן הדרכים שעליהן אתה מתלונן - קראה למצביעי טאמפ בשמות, למשל. וכל הקטעים עם האימיילים, תכניות ב' מוכנות בשיתוף ה-FBI ומכאן ועד לכמה אתה מוכן להאמין לתיאוריות קונספירציה (אתה מאמין להן הרי במקרה השני, לא?)...

או, מצוין. אז בוא נדבר על זה.

א. קראה למצביעי טראמפ בשמות - נכון. באירוע התרמה היא אמרה שחצי מהם deplorables. היא חטפה על זה אש (בצדק) והתנצלה. האמת, פשלה רצינית מצידה - אף אחד לא רוצה לשמוע שהוא deplorable וברגע שהיא אמרה את זה, אני בטוח שעברו לא מעט קולות ממנה לטראמפ. יודע מה ההבדל בינה לבין טראמפ? הוא יכול להגיד את זה ולאף אחד לא יהיה אכפת, והוא גם לא יתנצל לעולם.

ב. קטעים עם אימיילים - חוצמזה שזה איום ונורא וצריך לזרוק אותה לכלא, איך זה קשור למשחק מלוכלך?

ג. תוכניות ב' מוכנות בשיתוף ה-FBI - לא ברור לי על מה אתה מדבר.

ד. אני לא מאמין לתיאוריות קונספירציה מאף צד. עד כמה שמשעשע אותי לחשוב שיש סרטון של טראמפ עם זונות רוסיות שמשתינות על המיטה, אני מעדיף להתמקד בעובדות שאני רואה למול עיניי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה - אז הנה, הם קראו האחד לשני בשמות, they naughty boys them, ומה? כל היתר זה המשחק הפוליטי. אתה כועס על טראמפ שהוא לא מתבטא בממלכתיות, אחרים כועסים על הילארי שהיא הלכה על קמפיין סקטוראלי (נשים, מיעוטים) ומפלג. כל אחד הלך על מה שחשב שיביא לו את הניצחון, והיועצים של טראמפ עשו עבודה יותר טובה מאלה של הילארי. זה כל הסיפור.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. היא לא קראה לו בשמות - היא קראה לבוחרים שלו, פעם אחת, והתנצלה. עד כה הבאת מקרה אחד ויחיד שבו הילארי שיחקה מלוכלך.

ב. טראמפ שיחק מלוכלך מאות פעמים לאורך הקמפיין שלו. זה לא "לא מתבטא בממלכתיות", זה הרבה יותר מזה.

ג. קמפיין סקטוריאלי זה לא "לשחק מלוכלך".

ד. קמפיין מפלג - מי ישמע שהקמפיין של טראמפ מאחד את כל העם...

ה. אתה מניח פה שטראמפ מקשיב ליועצים שלו. מכל מה שאני שומע, זו הנחה די לא סבירה. לא שזה משנה - כי עובדה שמה שהוא עשה בסוף, עבד.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. היא לא קראה לו בשמות - היא קראה לבוחרים שלו, פעם אחת, והתנצלה. עד כה הבאת מקרה אחד ויחיד שבו הילארי שיחקה מלוכלך. תצטרך לסלוח לי שאני לא חופר יותר בהיסטוריה של הילארי. וודאי לא בשיעור האובססיה שלך לטראמפ. לא תסלח - אצטרך לחיות עם זה.

ב. טראמפ שיחק מלוכלך מאות פעמים לאורך הקמפיין שלו. זה לא "לא מתבטא בממלכתיות", זה הרבה יותר מזה. מה "יותר מזה"? הרי זה כל מה שהבאת. גם אמרת במספר הזדמנויות שאתה משווה בין דיבורים למעשים. המעשים שלו עד עכשיו הם בעיקר מילוי הבטחות בחירות.

ג. קמפיין סקטוריאלי זה לא "לשחק מלוכלך". מה שעפר אמר, And then some.

ד. קמפיין מפלג - מי ישמע שהקמפיין של טראמפ מאחד את כל העם... לא ברמות הפילוג של הילארי. מה שהיא, ואובמה לפניה, עשו זה בגדול מה שמירי רגב עושה פהץ. ניגון על הקלף העדתי, עם מגבר שמכוון ל-11.

ה. אתה מניח פה שטראמפ מקשיב ליועצים שלו. מכל מה שאני שומע, זו הנחה די לא סבירה. לא שזה משנה - כי עובדה שמה שהוא עשה בסוף, עבד. מת על זה. שוכר מיליון יועצים בשביל מה? בשביל לא להקשיב להם?

באדום.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הילארי שיחקה מלוכלך?

קודם כל היא באה מהמערכת הפוליטית, בזמן המירוץ שלה לנשיאות היא נבחנה על ידי ההיסטוריה שלה בפוליטיקה, איפה זה בא לידי ביטוי? בשקרים.

1. אימיילים, בחקירה הראשונית היא טענה כי מעולם לא עבר חומר מסווג דרך השרת הפרטי, דבר שהוכח כשקר.

2. המחדל בבנגאזי, הניסיון שלה להתנער מאחריות אל מול הממצאים, סיפור מגעיל.

3. הטענה לפיה כאשר היא וביל עזבו את הבית הלבן הם היו עניים ובחובות, חובות כן, לכולם יש תשלומים, אך שווי הנכסים בבעלותם עמד על כמות נכבדת של מיליוני דולרים.

4. הטענה במהלך המרוץ לפיה היא התנגדה נחרצות לNAFTA, שוב, שקר גס.

באחד מהספרים שלה היא כתבה את ההפך הגמור, ושיבחה את הברית המאעפנה שבעלה קידם.

אני יכול להמשיך עם רשימה מאוד ארוכה, הקשר הקרוב עם מנהיג הKKK, ההקלטות שלה צוחקת לגבי תיק האונס שבו היא ייצגה את האנס בזמן היותה עורכת דין, היא אשכרה האשימה את הילדה בפיתוי וצחקה על זה בראיון כמה שנים לאחר מכן.

אולי השקר לפיו אמה קראה לה הילארי בגלל אדמונד הילארי, האיש הראשון שטיפס לפסגת האוורסט, הבעיה, זה קרה חמש שנים אחרי שהיא נולדה.

היא לא יכלה לנקוף הישג אחד לזכותה בתור פוליטיקאית.

ולגבי השטויות של טראמפ ורוסיה, שאלה לי

מתי הרוסים ניסו להתערב במערכת הבחירות? ב2016.

מי היה הנשיא באותו הזמן? אובאמה.

מי היה ראש הCIA? ג'ון בראנן.

מי היה ראש המודיעין? קלאפר.

מי היה ראש הFBI? מולר ואז קומי.

אנחנו ב2018, וכל השמות ברשימה מנסים להרשים את טראמפ... חומר למחשבה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היינו בזה לפני כמה עמודים - אין קשר בין רהיטות הדיבור לבין היכולת כאיש עסקים/מנהיג/מה לא.

תמיד אפשר להביא את הדוגמה ההפוכה של אנשים רהוטים וחדי-לשון

שלא אתה ולא אני היינו נותנים להם לנהל את ועד הבית. :-)

להגיד לך שאני נהנה מהציוצים האלה? לא.

קודם כל, אני חולק על דעתך. לא מדובר ב״רהיטות הדיבור״, מדובר בטוויטים שמשקפים מנטליות של ילד קטן.

שנית, בלי שום קשר ליכולות אחרות, לי אישית חשוב מאוד שהמנהיג שלי, זה שאני הולך אחריו וזה שמייצג אותי במידה מסוימת, יפגין מידה מסוימת של בגרות (אני לא אומר ״ממלכתיות״, כי לא כל-כך ברור מה זה) בהתבטאויות שלו. לא רהיטות - אין לי שום בעיה שיהיה מגמגם או אפילו סתם לא ידע להתבטא בצורה שוטפת. אבל התבטאויות (והרבה) שמעידות על מנטליות ילדותית הן בעייתיות מאוד מבחינתי. גם ברמה הייצוגית וגם מכיוון שקשה לי לתת את אמוני במישהו שמתבטא ככה באופן קבוע.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. היא לא קראה לו בשמות - היא קראה לבוחרים שלו, פעם אחת, והתנצלה. עד כה הבאת מקרה אחד ויחיד שבו הילארי שיחקה מלוכלך. תצטרך לסלוח לי שאני לא חופר יותר בהיסטוריה של הילארי. וודאי לא בשיעור האובססיה שלך לטראמפ. לא תסלח - אצטרך לחיות עם זה.

ב. טראמפ שיחק מלוכלך מאות פעמים לאורך הקמפיין שלו. זה לא "לא מתבטא בממלכתיות", זה הרבה יותר מזה. מה "יותר מזה"? הרי זה כל מה שהבאת. גם אמרת במספר הזדמנויות שאתה משווה בין דיבורים למעשים. המעשים שלו עד עכשיו הם בעיקר מילוי הבטחות בחירות.

ג. קמפיין סקטוריאלי זה לא "לשחק מלוכלך". מה שעפר אמר, And then some.

ד. קמפיין מפלג - מי ישמע שהקמפיין של טראמפ מאחד את כל העם... לא ברמות הפילוג של הילארי. מה שהיא, ואובמה לפניה, עשו זה בגדול מה שמירי רגב עושה פהץ. ניגון על הקלף העדתי, עם מגבר שמכוון ל-11.

ה. אתה מניח פה שטראמפ מקשיב ליועצים שלו. מכל מה שאני שומע, זו הנחה די לא סבירה. לא שזה משנה - כי עובדה שמה שהוא עשה בסוף, עבד. מת על זה. שוכר מיליון יועצים בשביל מה? בשביל לא להקשיב להם?[/color].

א. לא ביקשתי שתחפור, אבל הצהרת משהו, מן הראוי שתוכיח.

ב. הבאתי לאורך השרשור עשרות דוגמאות, אבל בסדר - הבנתי כבר שלדעתך הקמפיין של טראמפ היה מקביל לזה של הילארי. אני טוען אחרת, וכהוכחה - הוא נבחר. במקום פוליטיקאית משופשפת ומוערכת (בקרב רבים, גם אם מושמצת בקרב אחרים), נבחר מיליארדר כוכב ריאליטי. לזכותו ייאמר שהוא הבין היטב שאם ישחק את אותו המשחק כמו האחרים, הוא יפסיד. והצחקת אותי לגבי מילוי הבטחות בחירות - אין כמעט שום דבר שהוא עשה שבאמת ממלא את ההבטחה לבוחריו.

ג. סליחה, אתה באמת רוצה לומר לי שהילארי קלינטון הייתה צריכה להדחיק את העובדה שהיא אשה? או לא לפנות למיעוטים? על מה אתם מדברים?

ד. לא ידעתי. אתה מוכן להרחיב?

ה. לא יודע כמה יועצים הוא שכר, אבל כמו שאתה מתאר לעצמך אני מתעניין במה שקורה בבית הלבן, ולפחות מהשמועות שמגיעות ישירות משם, הוא לא באמת מקשיב לאף אחד.

איפה הילארי שיחקה מלוכלך?

קודם כל היא באה מהמערכת הפוליטית, בזמן המירוץ שלה לנשיאות היא נבחנה על ידי ההיסטוריה שלה בפוליטיקה, איפה זה בא לידי ביטוי? בשקרים.

1. אימיילים, בחקירה הראשונית היא טענה כי מעולם לא עבר חומר מסווג דרך השרת הפרטי, דבר שהוכח כשקר.

2. המחדל בבנגאזי, הניסיון שלה להתנער מאחריות אל מול הממצאים, סיפור מגעיל.

3. הטענה לפיה כאשר היא וביל עזבו את הבית הלבן הם היו עניים ובחובות, חובות כן, לכולם יש תשלומים, אך שווי הנכסים בבעלותם עמד על כמות נכבדת של מיליוני דולרים.

4. הטענה במהלך המרוץ לפיה היא התנגדה נחרצות לNAFTA, שוב, שקר גס.

באחד מהספרים שלה היא כתבה את ההפך הגמור, ושיבחה את הברית המאעפנה שבעלה קידם.

אני יכול להמשיך עם רשימה מאוד ארוכה, הקשר הקרוב עם מנהיג הKKK, ההקלטות שלה צוחקת לגבי תיק האונס שבו היא ייצגה את האנס בזמן היותה עורכת דין, היא אשכרה האשימה את הילדה בפיתוי וצחקה על זה בראיון כמה שנים לאחר מכן.

אולי השקר לפיו אמה קראה לה הילארי בגלל אדמונד הילארי, האיש הראשון שטיפס לפסגת האוורסט, הבעיה, זה קרה חמש שנים אחרי שהיא נולדה.

היא לא יכלה לנקוף הישג אחד לזכותה בתור פוליטיקאית.

ולגבי השטויות של טראמפ ורוסיה, שאלה לי

מתי הרוסים ניסו להתערב במערכת הבחירות? ב2016.

מי היה הנשיא באותו הזמן? אובאמה.

מי היה ראש הCIA? ג'ון בראנן.

מי היה ראש המודיעין? קלאפר.

מי היה ראש הFBI? מולר ואז קומי.

אנחנו ב2018, וכל השמות ברשימה מנסים להרשים את טראמפ... חומר למחשבה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

כל מה שכתבת לא קשור לניהול הקמפיין, אבל בכל זאת:

1. טכנית היא לא שיקרה - אף אחד מהאימיילים לא הוגדר כמסווג, וזה מה שהיא אמרה. מה שכן - התוכן כלל חומרים מסווגים.

בנוגע לכל השאר - אתה טוען שאני עושה פיל מזבוב, ואז מדבר איתי על שטויות כמו מנהיג ה-KKK ותיק האונס (לשניהם יש הסברים טובים מאוד שאתה כמובן מסרב לקבל כי מבחינתך היא השטן).

לא יכולה לזקוף הישג לרשותה - עוד שקר.

במקביל, אחרי שאתה תוקף את הילארי על דברים כאלה, אתה מסתכל על התצוגה של טראמפ בהלסינקי וקורא לזה "שטויות" - הוכחה ניצחת שטראמפ יכול להגיד מה בראש שלו והתומכים שלו יהנהנו עם עיני עגל. הנה, רק אתמול הוא צייץ שהוא מודאג שרוסיה תנסה להתערב בבחירות הביניים לטובת הדמוקרטים כי אף מנהיג לא היה קשוח יותר איתם ממנו, וכי הם בוודאות לא רוצים אותו נשיא. אתה בטח גם מאמין לזה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני חולק על דעתך. לא מדובר ב״רהיטות הדיבור״, מדובר בטוויטים שמשקפים מנטליות של ילד קטן.

שנית, בלי שום קשר ליכולות אחרות, לי אישית חשוב מאוד שהמנהיג שלי, זה שאני הולך אחריו וזה שמייצג אותי במידה מסוימת, יפגין מידה מסוימת של בגרות (אני לא אומר ״ממלכתיות״, כי לא כל-כך ברור מה זה) בהתבטאויות שלו. לא רהיטות - אין לי שום בעיה שיהיה מגמגם או אפילו סתם לא ידע להתבטא בצורה שוטפת. אבל התבטאויות (והרבה) שמעידות על מנטליות ילדותית הן בעייתיות מאוד מבחינתי. גם ברמה הייצוגית וגם מכיוון שקשה לי לתת את אמוני במישהו שמתבטא ככה באופן קבוע.

קשה לנו להבין מנטליות אמריקאית, ולכן היא בהחלט עלולה להיתפס כמנטליות של ילד קטן. לדעתי קצת קשה להקים אימפריה כלכלית עם מנטליות של ילד בן חמש ולכן אני כן מפריד בין היכולות השונות, במקרה הזה כושר הביטוי. זה בדיוק כמו נכות, בנאדם ללא כושר הליכה יכול להנהיג מדינה בדיוק כמו לקוי ראייה או לקוי כושר התבטאות.

לגבי מה שחשוב לדעתך עבור המנהיג שלך - מה שכתבת מקובל עליי לגמרי. רק שזה לא המנהיג שלי אז זה לא כל כך מפריע לי באופן אישי. :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...