Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אתה יכול לנהל עסק במיליארדים. אני יכול. אחיין בן ה-5 שלי יכול. גם אם תבוא כל יום למשרד ותשב 8 שעות ביוטיוב העסק ימשיך להתגלגל.

עסק שמגיע לגודל מסוים הופך למפלצת אדירה שמזינה את עצמה ומורכבת מעשרות אלפי ברגים קטנים (עובדים) שכולם יחד גורמים למפלצת להמשיך להתקדם, אך באופן בודד אף מהם לא משמעותי להמשך פעילות הארגון.

אגב, למה הוא לא מוכן לפרסם את הדוחות המס האישיים שלו? נכון, הוא לא חייב, אבל רוב נשיאי ארצות הברית פרסמו.

איך זה שאדם שחצן כמו טראמפ שטוען כל ימי חייו שהוא גאון פיננסי לא מוכן לפרסם דוחות מס. הייתכן ויש בדוחות נתונים שעלולים לסדוק את התדמית שהוא בנה במשך עשרות שנים? לא יודע...

בנוגע לתוכנית טלוויזיה - הוא טיפוס, הוא לא מפחד לפתוח את הפה, הוא עשיר והוא מקושר. גם קים קרדשיאן מריצה תוכנית טלוויזיה סופר מצליחה. אז?

בחירה לנשיאות ארה"ב - אדם עשיר, מקושר, ידוע מאוד בקרב הציבור האמריקאי וניגוד מוחלט לפוליטיקאי אמריקאי טיפוסי. בארצות הברית כנראה יש מספיק אנשים שחיים בזבל ואחד כמו טראמפ נראה להם כמו מישהו שיכול לשנות את המצב.

מצד שני אובמה גבר שחור משכונת עוני בהוואי הצליח לפלס את דרכו לבית הלבן. עכשיו זה דורש יכולת וכישרון.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמגאי, ניהלת פעם עסק כלשהו?

בטח שמעת על עסיס. היתה אימפריה שייצאה לכל העולם והיתה מפעל סופר מודרני לתקופתו. אחרי שהבעלים נפטר הבן קיבל את המושכות ותוך מספר שנים פשט רגל.

גם טראמפ פשט רגל מספר פעמים עם אימפריות של מיליארדים אז אפילו הוא קצת הורס את התיאוריה שבנית.

לגבי הבחירות הוא נבחר כמו שקצב נבחר לנשיא המדינה. שניהם התמודדו מול אנשים שנואים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניגוד מוחלט לפוליטיקאי אמריקאי טיפוסי

אם ״טיפוסי״ זה ״מה שהתשקורת הרגילה אותי אליו ב-20 השנים האחרונות״ אז אתה צודק.

נשיאים-קאובויים צעקניים הממעטים בגינונים היו קודם, גם במאה ה-20 וגם במאה ה-19,

אין פה שום דבר חדש או יוצא דופן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנהל עסק במיליארדים. אני יכול. אחיין בן ה-5 שלי יכול. גם אם תבוא כל יום למשרד ותשב 8 שעות ביוטיוב העסק ימשיך להתגלגל.

העסק לא היה שווה מיליארדים כשהוא קיבל אותו...

בנוגע לתוכנית טלוויזיה - הוא טיפוס, הוא לא מפחד לפתוח את הפה, הוא עשיר והוא מקושר. גם קים קרדשיאן מריצה תוכנית טלוויזיה סופר מצליחה. אז?

אז היא לא טיפשה, ואם במקביל היתה לה גם אימפריית נדל"ן והיא היתה המועמדת של המפלגה הדמוקרטית לנשיאות... אז בכלל.

בחירה לנשיאות ארה"ב - אדם עשיר, מקושר, ידוע מאוד בקרב הציבור האמריקאי וניגוד מוחלט לפוליטיקאי אמריקאי טיפוסי. בארצות הברית כנראה יש מספיק אנשים שחיים בזבל ואחד כמו טראמפ נראה להם כמו מישהו שיכול לשנות את המצב.

וזה רק אומר שהוא חכם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שמזמן עברנו את הקטע הזה של הקבלה בין טיפשות/חוכמה לבין גסות/עידון,

שלא לדבר על כישרון עסקי לעומת, סתם לדוגמה, יכולת מילולית מפותחת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני לא אוהב את התער של אוקאם כשבאים לנתח תופעה, כי לפעמים ההסבר פשוט רק כי לא טורחים לרדת לרזולוציה מספיקה.

בהחלט.

חשבתי שמזמן עברנו את הקטע הזה של הקבלה בין טיפשות/חוכמה לבין גסות/עידון,

שלא לדבר על כישרון עסקי לעומת, סתם לדוגמה, יכולת מילולית מפותחת.

צודק. זה סתם הצחיק אותי לקרוא את זה בבוקר, אז שיתפתי. אין לנו באמת את הכלים לדעת אם הוא חכם וסתם מוגבל מבחינת יכולת מילולית. ואני מסכים שהצלחה כלכלית יכולה להיות אינדיקציה, אבל גם לא בהכרח.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצפה ברצינות שאקרא כתבה מ"הארץ"?

אותו קו של דה לגיטימציה מבוססת על פסים אישיים, לא טורח לקרוא.

בנוגע לשקרים והבטחות שווא של פוליטיקאים - אנחנו לא בגנון והיה נדמה לי שכולנו מצוידים ברמה הנדרשת של ציניות. ציניות שאותה "שוכחים" כל מיני גולשים "תמימים" שמצטטים רעל באדיבות החלקים היותר רדיקליים של התשקורת.

קשה, קשה למכור עיתונים כשהמצב טוב.

האמת, דווקא כתבה נחמדה. אהבתי כמה מהציטוטים שם, בעיקר של קרלו צ'יפולה וגם את אפקט דאנינג-קרוגר שהכרתי גם קודם.

אני לא חושב שטראמפ באמת טיפש לפי ההגדרה של המילה. אני חושב שהוא לחלוטין uninformed וגם לא רוצה להיות. הוא חושב שהוא יודע הכל כשבפועל הוא פשוט לא. כתוצאה, הוא עושה הרבה דברים שאנשים סבירים מחשיבים כטיפשיים. זה באמת ההסבר היחידי, למעט כמובן ההסבר ה-unthinkable שהוא "שבוי" של הרוסים.

בנוסף, אתה עושה את אותה הטעות ומשווה את טראמפ לפוליטיקאים אחרים, משל כולם שקרנים באותה המידה. אני לא טוען ששאר הפוליטיקאים לא משקרים, אני טוען שיש דבר אחד שבו טראמפ מנצח את כל השאר בלי להתאמץ - מספר ועוצמת השקרים.

עדיף טיפש הנוהג בתבונה מחכם הפועל בכסילות.

עדיף להיות עשיר ובריא מעני וחולה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסכם את כל הבלאגן בערך.

תמשיך לעצום עיניים עם כל ה-base של טראמפ.

אף אחד לא טוען שנשיא ארה"ב לא צריך להפגש עם פוטין. הבעיה הייתה עם אופי הפגישה ומה שנאמר ולא נאמר בה, לא עם עצם הפגישה. אם תרדד כל דבר ל-meme מטופש, כך גם יישאר השיח.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לפשט את הכל מאשר להכנס למקומות שאתה בוחר להכנס אליהם כמו להחליט איך טראמפ מרגיש או חושב.

בינתיים יש לנו נשיא שעושה ולא רק מדבר.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאני לא מדבר על איך טראמפ מרגיש או חושב. אני מדבר על הפעולות שהוא עושה והמילים שיוצאות לו מהפה. אם נקח את הפגישה עם פוטין אז:

1. נפגש איתו ב-4 עיניים בניגוד להמלצות כל העולם ואחותו.

2. שפע מחמאות לפוטין (להזכירך - שליט לא דמוקרטי שעושה דברים נוראיים בארצו ומחוצה לה)

3. טען מספר פעמים שצריך לקבל בחזרה את רוסיה ל-G7 ושהוא לא רואה סיבה למה שהיא לא תחזור (פלשה לקרים, להזכירך)

4. הצהיר לעולם שהוא מאמין לפוטין במקום לאנשי המודיעין שלו (Putin was extremely strong and powerful in his denial)

5. אמר שהוא לא רואה סיבה שזו הייתה רוסיה שניסתה לפגוע בבחירות בארה"ב

אני יכול להמשיך, אבל נראה לי שזה די ברור שמה שהוא עושה חותר תחת יסודות הדמוקרטיה, יוצר קונפליקטים עם בעלות בריתה של ארה"ב, מחליש את מעמדה של ארה"ב בעולם ומחזק את מעמדם של שליטים דיקטטוריים כמו פוטין או קים.

אתה מוזמן להמשיך לעצום עיניים ולחשוב שהוא עושה משהו לטובתך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אשאל אותך שאלה, השמאל דוחף אג'נדה שלפיה צריך לתת למהגרים לא חוקיים להצביע.

השמאל טוען שרוסיה ניסתה להשפיע על הבחירות.

אתה לא רואה את הצביעות?

אתה מדבר על מנהיג נוראי (פוטין) אבל שוכח את פעולות ממשל אובאמה.

מי מכר אורניום לרוסיה?

מי העביר כספים לממשל האיראני?

מי נפגש עם ראול קסטרו?

מי נפגש עם הוגו צ'אבז?

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נפגש איתו ב-4 עיניים בניגוד להמלצות כל העולם ואחותו.

1 - עשה, 2-5 - אמר.

לגבי 1 - לא מכיר את כל העולם ואחותו, אבל אין אף מנהיג של מדינה גדולה

בשנים האחרונות שלא נפגש עם פוטין ב-4 עיניים.

לגבי אמר - אז אמר.

לגבי 4 והפוליטיזציה של סוכנויות המודיעין למיניהן בארצות הברית, בערך מאז ומעולם -

עדיף שלא תדע (זה הולך לכל הכיוונים, לא רק רפובליקנים/דמוקרטים).

אתה סתם אנטי ברמה שרק הולכת ויורדת. תתאמץ קצת יותר.

אף אחד בדיון לא מעלה אותו על איזה כס, אבל מה שיוצא לך מהמקלדת זה כבר מעבר לאובססיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אשאל אותך שאלה, השמאל דוחף אג'נדה שלפיה צריך לתת למהגרים לא חוקיים להצביע.

השמאל טוען שרוסיה ניסתה להשפיע על הבחירות.

אתה לא רואה את הצביעות?

אתה מדבר על מנהיג נוראי (פוטין) אבל שוכח את פעולות ממשל אובאמה.

מי מכר אורניום לרוסיה?

מי העביר כספים לממשל האיראני?

מי נפגש עם ראול קסטרו?

מי נפגש עם הוגו צ'אבז?

תן הוכחה שהשמאל רוצה שמהגרים לא חוקיים יצביעו ואני אתנגד לכך בפומבי.

ותן לי לחדש לך, זה לא "השמאל" שטוען שרוסיה ניסתה להשפיע על הבחירות, זה אנשי המודיעין של הממשל הפדרלי. ויש להם הוכחות.

אני מדבר על פוטין כעל מנהיג נוראי כי הבחירות בארצו הן רק כאילו דמוקרטיות, כי הוא כולא ואף רוצח את מתנגדיו (כולל לא רק על אדמת רוסיה!), כי הוא תומך באסד, כי הוא פלש לאוקראינה וכי הוא חותר נגד המערב באופן פומבי.

בנוגע לשאר השאלות שלך:

מכירת אורניום לרוסיה - אל תגיד שאתה מדבר על uranium one...

העברת כספים לממשל האיראני - פרט, נמק והסבר.

פגישה עם דיקטטורים - כמו שאמרתי, עצם הפגישה אינו הבעיה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...