Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

כאן צחקתי.

"שמרן" עוד לא קראו לי...

אבל להאשים אותי בזה שהייתי תומך בעבדות, זו כבר אמירה מנוולת, והיא ממחישה את חוסר האונים האינטלקטואלי שלך לענות באופן ענייני לנושא ההגירה הלא חוקית לארה"ב.

הויכוח פה הוא בין ניסיון לנהל ויכוח ענייני לבין צדקנים מוסרניים שחושבים שיש להם יתרון מוסרי, רק כי הם "נגד". אין שומדבר מאחורי מה שאתה כותב מלבד צדקנות אישית, העדר התייחסות לעובדות, וניסיונות נואלים להשמיץ אישית את מי שאתה משוחח איתו עם אמירות שלא קשורות למה שאני כותב.

שמח שצחקת.

אני לא מאשים אותך. אנחנו לא בבית משפט.

אתה שמרן. זו עובדה. זה עלה בויכוחים איתך בעבר. אתה כל הזמן מציג דעות שמסבירות למה לא צריך למהר עם התקדמות, למה היא יכולה לפגוע ולמה היא תמיד יכולה להרוס. והאתרים שאתה קורא להנאתך הם "the american conservatitve".. איך מישהו פה אמר? "אני אנסה להראות מופתע". (אה ואני לא קורא את the daily commie או משהו כזה.).

אז אני לא מאשים אותך. אני מסיק מהקריאה של מה שאתה כותב, גם כאן. זו גם הסיבה שבויכוח התורן הזה אתה מגונן על ההפרדה. ולמעשה זה גם יותר עמוק מזה, אבל זה לא דיון שאפשר לנהל כאן בגלל "חוסר אונים אינטלקטואלי".

אה ואתה גם מסלף.

כתבתי פה כמה עובדות. למשל זה שרק באזור ה-200 ילדים הופרדו מהמבוגרים שליוו אותם, כי לא יכלו להוכיח שמדובר במשפחה, או זה שבמדינות אחרות מתייחסים באופן שונה למהגרים לא חוקיים.

התייחסתי גם לעובדה שעדויות מהגבול מתארות מסכות של התעללויות, אונס ואלימות נגד הילדים. וגם את זה שיש מנהיגים רפובליקנים, שמתנגדים להפרדה.

זה עובדות.

ולכתוב "אפשר להניח שלא יודעים של מי הילד אם הוא בא ללא מסמכים לגבול" - זו הצטדקות בפחות משקל, כדי להגן על משהו שאתה יודע שהוא חרא.

כל מה שאתה עושה עכשיו זה פשוט חוסר יושר אינטלקטואלי בשקל חצי; ניסיון להצדיק משהו שאתה יודע שהוא חרא.

זה נכון או לא נכון?

תגיד לי, אתה באמת בן 5?

לא, לא נכון. בקנדה השכנה ובאוסטרליה לא מפרידים מהגרים לא חוקיים מילדיהם.

אתה עדיין לא מבין? לכתוב את זה שוב? יותר לאט?

האמירה הכללית "עבריינים מופרדים מהילדים שלהם" לא נכונה. לא על כל עבירה שולחים לכלא. לא בכל מדינה ומדינה מתייחסים באותו האופן למהגרים לא חוקיים. והנה, איזה יופי, גם בארה"ב לא היה נהוג בעבר להפריד ביניהם.

עכשיו אני אראה מופתע

כי אתה עשית דוקוטורט בנושא הגירה לאמריקה.

לכן המצאת כבר שתי תאוריות על ילדים מהגרים ועל איחוד משפחות, וכששאלתי אותך כמה מקרים אתה מכיר של הורים שהגרו אחרי הילדים, לא ענית. ולכן הייתי צריך לצטט ולהסביר לך מה כתוב בכתבות שאתה עצמך קישרת אליהן כאן.

חלאס.

תפסיק להניח שאתה מבין בכל נושא רק כי זה אתה. זה לא מכובד. במקרה הזה שנינו בנינו דעה על סמך תפיסה מוסרית כלשהי (מפתיע שהיא שונה. הרי אתה כזה אוניברסלי). ומסתבר שגם במקרה הזה, התרוצים שלך לא מבוססים. אם תחפש במנוע החיפוש האהוב עליך, תגלה שאפילו באמריקה לא ממש בטוחים למה התחילו להפריד פתאום - בין אם מתוך פרשנות לחוק, לבין אם מתוך ניסיון לייצר הרתעה (שבזה עוד יש הגיון, נניח).

מה לגבי אונס על ידי מהגרים לא חוקיים?

מקרי רצח רבים, כנופיות, קרטלים.

זה לא חשוב?

מה לגבי לקרוא את מה שאני כותב?! שיגרשו את כולם, מה איכפת לי?!

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי אונס על ידי מהגרים לא חוקיים?

מקרי רצח רבים, כנופיות, קרטלים.

זה לא חשוב?

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

אני כבר יודע מה יענו לך :), "מה? אמריקאים לבנים לא רוצחים ואונסים?"

איך שהוא בשמאל הקיצוני ("הטרנדי", ה PC) אין את היכולת להיכנס למספרים וסטטיסטיקות - נניח ש 20% מהמהגרים מעורבים בפשע? מה זה משנה? יש גם פושעים שהם לבנים ילידי המקום, ובכלל זה רק בגלל שלא מטפחים את המהגרים.

בדיוק כמו שרוני ענה על הפרדת ילדים מהוריהם, ארה"ב מפרידה ילדים מהוריהם (העבריינים, שאולי גם מנצלים אותם בצורה צינית) וזה קורה גם במדינות עולם שלישי ==> מסקנתו של רוני - ארה"ב = עולם שלישי ואפילו יותר גרוע.

כי מארה"ב אנחנו מצפים, והעולם השלישי, ובכן הוא עולם שלישי לא מפותח ואין לנו ציפיות.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שמרן. זו עובדה. זה עלה בויכוחים איתך בעבר. אתה כל הזמן מציג דעות שמסבירות למה לא צריך למהר עם התקדמות, למה היא יכולה לפגוע ולמה היא תמיד יכולה להרוס. והאתרים שאתה קורא להנאתך הם "the american conservatitve".. איך מישהו פה אמר? "אני אנסה להראות מופתע". (אה ואני לא קורא את the daily commie או משהו כזה.).

כל מה שכתוב למעלה, לא נכון.

זה חלק מהדביליזם שמצריך לגדר כל משתתף בדיון בתוך מתחם פוליטי, כדי שתוכל לחשוב שאתה טוב ממנו. זה לא עובד בשבילך, כי למרות ההזיות שלך, שומדבר ממה שכתבת לא נכון. תצטרך לעשות מאמץ אינטלקטואלי ולהתדיין לעניין.

אז אני לא מאשים אותך. אני מסיק מהקריאה של מה שאתה כותב, גם כאן. זו גם הסיבה שבויכוח התורן הזה אתה מגונן על ההפרדה.

אני לא גוננתי על ההפרדה, אני שאלתי שאלה פשוטה, ואתה לא ענית עליה, כי אין לך מושג. אתה עסוק בתיוגים אישיים במקום בעובדות, וכל ניסיון להכנס לסוגיה נענה באטימות מחשבתית, וקריאה בשמות.

כי ההבדל ביני לבינך זה כשהסוגיה עלתה הלכתי לקרוא על העובדות (פשוט הייתי בארה"ב ונהלתי כמה דיונים בעניין, וגם הלכתי לקרוא) והסיפור סביב ההפרדה ה-רבה יותר מורכב מהדיבליזם של: טראמפ אמר להפריד הורים מילדים. המדיניות הרבה יותר מסובכת, תלויה בחקיקה ופסיקה.

אבל כן, יש בעיה עם מבוגרים שחוצים את הגבול עם ילדים שלא יודעים אם הם שלהם, ולא, ההפרדה היא לא מדיניות חד משמעית ודרך פעולה יחידה.

https://www.washingtonpost.com/news/fact-checker/wp/2018/05/30/fact-checking-immigration-spin-on-separating-families-and-1500-lost-children/?noredirect=on&utm_term=.8acc1d62d022

כתבתי פה כמה עובדות. למשל זה שרק באזור ה-200 ילדים הופרדו מהמבוגרים שליוו אותם

רק?!

מתוך כמה ילדים שסה"כ הופרדו?

התייחסתי גם לעובדה שעדויות מהגבול מתארות מסכות של התעללויות, אונס ואלימות נגד הילדים. וגם את זה שיש מנהיגים רפובליקנים, שמתנגדים להפרדה.

עדויות?!

כמה? מה היקף התופעה? כמה הן אמינות? כמה זה יותר נפוץ מאשר בקרב האוכלוסיה הכללית?

יש פוליטיקאים שמתנגדים לכל מיני דברים, ואולי בצדק, אבל זו לא אסמכתא לשומדבר, אם אתה לא מתייחס לתוכן.

ולכתוב "אפשר להניח שלא יודעים של מי הילד אם הוא בא ללא מסמכים לגבול" - זו הצטדקות בפחות משקל, כדי להגן על משהו שאתה יודע שהוא חרא.

לא, אני לא יודע שהוא "חרא". זה אתה יודע, למרות שגם לדבריך לא קראת כלום על הסוגיה (לפחות עד עכשיו).

זה שלא יודעים של מי הילד בגבול, זו עובדה.

אם מחר ישחררו כל ילד והמבוגר שאיתו, בלי יכולת מעקב, זה בסדר?

תגיד לי, אתה באמת בן 5?

לא, לא נכון. בקנדה השכנה ובאוסטרליה לא מפרידים מהגרים לא חוקיים מילדיהם.

מהגרים לאוסטרליה, שהיא אי... זו המקבילה שלך?

ומהגרים לקנדה, שחייבים לעבור דרך ארה"ב... כמה כאלו יש?

ושוב, לא מפרידים ילדים מהוריהם. יש ילדים שמפרידים מהוריהם... ועדיין לא ענית על השאלה.

אם ההורים בכלא, מה עושים עם הילדים?

האמירה הכללית "עבריינים מופרדים מהילדים שלהם" לא נכונה. לא על כל עבירה שולחים לכלא. לא בכל מדינה ומדינה מתייחסים באותו האופן למהגרים לא חוקיים. והנה, איזה יופי, גם בארה"ב לא היה נהוג בעבר להפריד ביניהם.

עבריינים מופרדים מהילדים שלהם, זה נכון. גם עברייני מס.

אולי לא על כל עבירה שולחים לכלא, אבל אנחנו מדברים על כאלו ששלחו לכלא.

אתה לא יודע אפילו מה נשתנה מהעבר.

אתה לא טרחת לבדוק מה הבעיה של המדיניות הקודמת עם ילדים, שהביאה בחלקה למצב הקיים:

https://www.portman.senate.gov/public/index.cfm/2018/4/portman-opening-statement-at-psi-hearing-on-oversight-of-hhs-dhs-efforts-to-protect-unaccompanied-alien-children-from-human-trafficking-abuse

תפסיק להניח שאתה מבין בכל נושא רק כי זה אתה. זה לא מכובד. במקרה הזה שנינו בנינו דעה על סמך תפיסה מוסרית כלשהי

לי אין תפיסה מוסרית לגבי ענייני ההגירה בכללותן. זה אתה ששם את עצמך קודם כל בתוך איזה מחנה דימיוני ואז רץ לתקוף את כל מה שמחוץ לגדיר. אני חושב שאת המהגרים הלא חוקיים שיש בארץ, למשל, צריך לאזרח, אם לא מוצאים להם מדינה חלופית מוסכמת.

מה לגבי לקרוא את מה שאני כותב?! שיגרשו את כולם, מה איכפת לי?!

הנה חוסר ההבנה שוב. אי אפשר לגרש באופן גורף או אוטומטי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאתרים שאתה קורא להנאתך הם "the american conservatitve".

בדיוק קורא לפני עליה למטוס. תגובה תבוא...

http://www.theamericanconservative.com/articles/fragmented-future/

למה לא צריך למהר עם התקדמות, למה היא יכולה לפגוע ולמה היא תמיד יכולה להרו

לכן זה כ"כ חשוב לשמר את מה שעובד כרגע כ"כ טוב, כי במקרה של חוסר אחת הנטיות האנושיות היא לקום ולקחת בכוח משכנך, והיום שכנך זה כל העולם.

הדגשה שלי כמובן. ויש עוד מלא ציטוטים כאלו. פשוט למה לטרוח? אתה כנראה לא מבין מה אתה כותב. או נאיבי מספיק בשביל לא להבין שמזה שהיום השמרנות שלך במקרה מתיישבת עם ״הגנה״ על ״ערכי המערב״ עדיין אפשר לזקק.. ובכן.. את השמרנות.

אני לא גוננתי על ההפרדה, אני שאלתי שאלה פשוטה, ואתה לא ענית עליה, כי אין לך מושג.

עניתי עליה כמה פעמים.

אני לא אטרח לצטט אותך שוב מסביר ש״אפשר להניח״ שיש אנשים שמגיעים עם ילדים לא שלהם. משם בלולינות די פתטית רצת לספר שהגיעו עשרות אלפי ילדם ללא מבוגרים. כשהסברתי לך שזה מקרים שונים, כתבת על איחוד משפחות שאלתי אותך כבר 6 פעמים, לדעתי, האם מתאפשר להורי הילדים להגיע לאחר מכן לארה״ב, ולא ענית. ממש מפתיע למה.

והשאלה המאוד קונקרטית שלך כאילו אי אפשר לדעת - אז יש עליה תשובה.

ולא שזה מאוד משנה, כן? כי לא זו הסיבה שבגללה מפרידים. וגם את זה היית יודע, אם היית... קורא.

זה שלא יודעים של מי הילד בגבול, זו עובדה.

המספרים לא לטובתך.

הנה חוסר ההבנה שוב. אי אפשר לגרש באופן גורף או אוטומטי.

הנה חוסר ההבנה שוב. אפשר לשנות חקיקה. שזה מה שחלק מהרפובליקנים בארה״ב מבקשים לעשות עכשיו.

סליחה שלא לעסתי את זה בתגובה של 10 מילים לבנצי. כנראה הייתי צריך לכתוב גם על זה פוסט דוקטורט מהסוג שאתה כותב בכל תגובה שלך (עם קישורים לאיזה סרטון טוב ביוטיוב, כמובן).

אה וכמובן שגם שוב לא הבנת את הפואנטה. ה״מצידי שיגרשו את כולם״ נועד להסביר את זה שבניגוד למיוחס לי (הרי אני שמאלני נודע), אני לא בעד איזו קליטה המונית של מהגרים מכל העולם באמריקה. אני בסך הכל נגד זה שיתעללו באלו שלא יקלטו.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לינק אחד מאתר "שמרני" שם אותי במחנה הזה, וכל הלינקים מאתרים "שמאלנים" לא הופכים אותי לשמאלני?

אבל ככה זה עם חסרי מחשבה, לוקח פיסת מידע קטנה ועושה ממנה הכללה שמאפשרת לתחום בעל דעה אחרת (אפילו לא מנוגדת) כמשהו אחר ממך.

ברמה האינטלקטואלית, השאלה המתבקשת המיידית היא למה היה חשוב לך לשאול את השאלה.

כי היא מבהירה את המציאות של הבעייתיות של הטיפול במהגרים לא חוקיים במסגרת הקיימת, שהיא הרבה יותר מורכבת מ-אסור להפריד משפחות.

אני לא אטרח לצטט אותך שוב מסביר ש״אפשר להניח״ שיש אנשים שמגיעים עם ילדים לא שלהם.

אתה אומר שזה קרה 200 פעמים, לא?!

זה ה-200 שתפסו או ה-200 שהוכיחו?

אז "אפשר להניח" שזה קורה או לא?

כתבת על איחוד משפחות שאלתי אותך כבר 6 פעמים, לדעתי, האם מתאפשר להורי הילדים להגיע לאחר מכן לארה״ב

הם יכולים להגיע לפני, ואז הילד משוחרר לרשותם. במקרים אחרים הילדים משוחררים לידי קרובים אחרים, שהם גם לא חוקיים. את את המוטיבציה של ההורים להצטרף לאחר מכן לילד ששוחרר והתבסס בארה"ב, לא צריך להסביר.

אני שואל שוב: אתה מכיר מדינה שמכניסים ילדים למעצר עם ההורים?

או שמה שאתה מציע זה לא לתבוע מהגרים לא חוקיים?

סבבה, אז מה כן אתה מציע לעשות, בהתחשב במגבלות החוקתיות הקיימות בארה"ב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תצחק. זה יעזור לך. ולא לינק אחד. עשרות תגובות, כמו זו עם הציטוט השני שצרפתי (והתעלמת ממנו).

אבל ככה זה , לוקח פיסת מידע קטנה ועושה ממנה הכללה שמאפשרת לתחום בעל דעה אחרת (אפילו לא מנוגדת) כמשהו אחר ממך.

עשרות תגובות בפורום זו לא ״פיסת מידע קטנה״. אתה מציג תמונת עולם די כוללנית, שלשמרנות מקום מרכזי בה.

עכשיו, הבעיה היא אפילו לא עם זה. התלבטתי אתמול אם לכתוב את זה, כי ידעתי שזה לא יתרום הרבה חוץ מלעצבן אותך (וחבל כי לרוב אני באמת נהנה להתווכח איתך). אבל בכל זאת. מכיוון שבעייני עצמך אתה עילוי ואינטלקטואל על, תעשה עם עצמך את המשחק האינטלקטואלי המאוד פשוט הזה. קח את הציטוט שלך מהתגובה הקודמת שלי. דמיין שאתה חוזר אחורה למאה ה-19. המשפט ״חשוב לשמר את מה שעובד כרגע כ״כ טוב״ הוא א-זמני, א-היסטורי, א-הכל. כי מילת המפתח בו היא ״כרגע״. מה עבד טוב במאה ה-19?

וזו בדיוק הנקודה.

וכמובן שאני שופט רק על פי מה שאתה כותב בפורום. יכול להיות שביומיום אתה נרדם גם עם ״קפיטליזם״ ביד.

כי היא מבהירה את המציאות של הבעייתיות של הטיפול במהגרים לא חוקיים במסגרת הקיימת, שהיא הרבה יותר מורכבת מ-אסור להפריד משפחות.

ברור לכולנו שהיא מורכבת. אבל ברור לכולנו שגם חלים בה שינוים.

לדעתי החובבנית ההפרדה נועדה לייצר הרתעה, כמו שרומן גם התייחס חזה. ואני (יחד עם המוני אמריקאים) חושב שזה עובר את הגבול. אתה לצד השני מנסה לבנות תאוריות שמוצאות להפרדה הסברים מעבר. וזה לא שהתאוריות כשעלצמן הן בעיתיות. פשוט הן לא בהכרח רלוונטיות לקבלת ההחלטות של הממשל בארה״ב.

אז "אפשר להניח" שזה קורה או לא?

אפשר. רק שזו לא הסיבה להפרדה. באסה.

הם יכולים להגיע לפני, ואז הילד משוחרר לרשותם. במקרים אחרים הילדים משוחררים לידי קרובים אחרים, שהם גם לא חוקיים. את את המוטיבציה של ההורים להצטרף לאחר מכן לילד ששוחרר והתבסס בארה"ב, לא צריך להסביר.

לפני ואחריי זה לא אותו הדבר. מניח שאפשר להסכים על זה.

הטענה שלך נורא מתאמצת. גם כי לא זו הסיבה להפרדה. וגם כי אתה בונה תאוריה. אז תעשה את האקסטרה מייל: תמצא משהו שמראה שמה שאתה בונה זה באמת גם משהו ששחושבים עליו בממשל באמריקה. ואת זה אתה לא עושה.

אני שואל שוב: אתה מכיר מדינה שמכניסים ילדים למעצר עם ההורים?

קנדה, אוסטרליה, מדינות האיחוד האירופאי

כבר כתבתי לך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנקרא:

3c9.jpg

ובמילים אחרות - אני מאוד נהנה מהדיון, אבל בואו ננסה (וזה כולל אותי) להפסיק לקלל אחד את השני.

סיבה אחרת היא, שבמקרה הזה אנחנו אפילו לא יודעים מה היא הסיבה האמיתית למהלך. כי טראמפ טוען שהוא נאלץ לפעול כך בגלל הדמוקרטים, ואחרים טוענים שזה נועד לייצר הרתעה או נובע מפרשנות לא נכונה של החוק בארה"ב.

זה כמובן שקר גס מצד טראמפ - מי שאחראי לחוקים ולמדיניות כיום אלו הרפובליקנים. להאשים את הדמוקרטים שהם לא עוזרים זו בדיחה עצובה.

וכאשר נשאל אותכם - מה הפיתרון לבלונים המעופפים.

כרגיל אתם תספרו ותרשמו - מה אסור לעשות, ותמצאו את הטוב והאנושי במפרחי הבלונים.

לא נכון.

אתם הרי מתיימרים להיות שומרי-החוק .. ובעצם אתם לא שומרים ומתכחשים לחוקים.

הרי חוקי היסוד של המדינה הם - חוק כבוד האדם חירותו ורכושו.

האם מבחינתכם - אפשר לסכן ולשרוף רכוש של אזרחי המדינה, והמדינה לא צריכה להגן עלייהם.

לא שמעתי מכם מילה - התומכת בזכות האזרחים בדרום, לקבל הגנה מהמדינה

כאשר שורפים את רכושם, ואת עמל עבודתם, ומסכנים יום-יום את חיי, הילדים שלהם.

להגיד שמישהו לא שומר חוק או מתכחש לחוק בגלל שאותו מישהו לא אמר משהו כנגד טרוריסטים בישראל במהלך דיון על נשיא ארצות הברית זה משולל הגיון.

וכדי להבהיר: לא שמעת מאיתנו מילה על זכות האזרחים בדרום לקבל הגנה מהמדינה - כי זה פאקינג דיון על דונלד טראמפ!

ממשל טראמפ - מנסה להגן על אזרחי ארה"ב ואתם שוללים זאת - אבל לא נותנים פיתרון.

מעניין מה תהיה תגובתכם, אם וכאשר מדינת ישראל תפעל להגן על אזרחי ישראל בדרום.

או, סוף סוף טראמפ. אז שאלה לי אליך: נניח (להבדיל) שביבי ינסה להגן על אזרחי ישראל ע"י ירי חסר אבחנה לעבר מרכז עזה "בשביל הרתעה". לדעתך זה בסדר?

אני כבר יודע מה יענו לך :), "מה? אמריקאים לבנים לא רוצחים ואונסים?"

איך שהוא בשמאל הקיצוני ("הטרנדי", ה PC) אין את היכולת להיכנס למספרים וסטטיסטיקות - נניח ש 20% מהמהגרים מעורבים בפשע? מה זה משנה? יש גם פושעים שהם לבנים ילידי המקום, ובכלל זה רק בגלל שלא מטפחים את המהגרים.

הצחקת אותי בגדול. "בשמאל הקיצוני אין את היכולת להיכנס למספרים וסטטיסטיקות". ראשית בגלל ה"קיצוני" (כי כבר אין "סתם" שמאל) ושנית בגלל שהימין חוטא בזה בדיוק באותה צורה, אז תעשה לי טובה.

מעבר לזה - אף אחד לא אמר שמהגרים לא מעורבים בפשע, או שאם הם מעורבים בפשע צריך לסלוח להם כי הם מסכנים. כל מה שנאמר הוא שאי אפשר לקבוע א-פריורי שהם מעורבים בפשע! אתה יודע, חזקת החפות וכאלה.

בדיוק כמו שרוני ענה על הפרדת ילדים מהוריהם, ארה"ב מפרידה ילדים מהוריהם (העבריינים, שאולי גם מנצלים אותם בצורה צינית) וזה קורה גם במדינות עולם שלישי ==> מסקנתו של רוני - ארה"ב = עולם שלישי ואפילו יותר גרוע.

כי מארה"ב אנחנו מצפים, והעולם השלישי, ובכן הוא עולם שלישי לא מפותח ואין לנו ציפיות.

הטיעון הלוגי שלך שגוי בתכלית. הטיעון הנכון:

ארה"ב מפרידה ילדים מהוריהם (שאתה לא יכול לקבוע אם הם עבריינים או פליטים שאין להם פתרון אחר), וזה רע.

בנוסף דברים מהסוג הזה קורים גם במדינות עולם שלישי.

==> ארה"ב, שהיא התגלמות הדמוקרטיה והעולם החופשי, מבצעת פשעים גרועים כמו במדינות עולם שלישי.

(שים לב, לא שארה"ב היא מדינת עולם שלישי)

זה כמובן לא דבר חדש כי הרבה מדינות מערביות מבצעות דברים איומים ונוראים. אבל כמו שאתה אומר לילד שלך בהנחה ויש לך אחד - זה שכולם עושים את זה לא אומר שזה בסדר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנימה אחרת, טראמפ אמר אתמול שכשהוא אמר "אנשי המודיעין שלי אמרו שרוסיה התערבה בבחירות, פוטין אמר לי באופן תקיף וחזק שהוא לא התערב בבחירות, אני לא רואה סיבה שזו תהיה רוסיה", הוא בעצם התכוון "אני לא רואה סיבה שזו לא תהיה רוסיה" (באנגלית wouldn't במקום would).

אז א. היה לו ולצוות שלו את כל הדרך חזרה מפינלנד לחשוב על תירוץ וזה מה שהם חשבו עליו? כמה נמוך אפשר לרדת.

וב. מדהים לראות איך במהלך האמירה הזאת הוא לא התנצל אפילו פעם אחת. להפך, הוא אמר דברים כמו "חשבתי שזה יהיה ברור, אבל חשוב לי להבהיר כי אולי זה לא היה ברור מהוידאו" אבל כמובן שהוא לא אמר "סליחה, טעיתי". המלך אף פעם לא טועה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תצחק. זה יעזור לך. ולא לינק אחד. עשרות תגובות, כמו זו עם הציטוט השני שצרפתי (והתעלמת ממנו).

זה לינק אחד.

מלבד זה אין לך שומדבר מלבד אובססיה להגדיר את האחר וחוסר יכולת לא לצאת מדעתך ככשואלים אותך משהו שאולי נראה לך שמעיד על כיוון מחשבה שונה משלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

בא לכם להתווכח - סבבה.

בא לכם לקלל - לא סבבה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לינק אחד.

לא זה לא. זה לינק וציטוט. ציטוט אחד כי אין סיבה להביא עוד. וזה נכתב בעמוד ה-300 בערך של שרשור, אחד מן הרבים, בו לקחת חלקת וכתבת פעם אחר פעם מה אתה חושב. ובגלל הנטייה שלך לכתוב בתאוריות כוללניות, אז זה גם היה... כוללני.

מלבד זה אין לך שומדבר מלבד אובססיה להגדיר את האחר וחוסר יכולת לא לצאת מדעתך ככשואלים אותך משהו שאולי נראה לך שמעיד על כיוון מחשבה שונה משלך.

הו כן, לא כתבתי פה באריכות את דעתי בנושא. לא התייחסתי למאמרים שאתה עצמך קישרת אליהם. זה לא קרה. גם לא קישרתי עכשיו לטור בו מסופר על מדינות בהן לא מפרידים ילדים והורים במעבר גבול לא חוקי. התגובה הראשונה שלי בשרשור הסתכמה ב״פאלו הוא שמרן״.

מה אתה יודע עלי בכלל?

שאתה מתנשא בצורה קיצונית ונורא נפגע כשעונים לך באותה הדרך?

מה בדיוק אני צריך לדעת עליך? אתה מציג תפיסת עולם שמרנית. אני מעלה תהייה האם השמרנות לא גורמת לך לפעמים לפספס ולא להבדיל בין הרצון ״לשמר את מה שעובד כרגע״ לבין ״הערכים המערביים״ שאתה מהלל כחלק מתפיסתך המאוד אוניברסלית.

צריך שניים לטאנגו, אתה יודע. ובאמת חבל שאנחנו לא מצליחים לנהל פה ויכוח ענייני כמעט אף פעם. להגיד שזה באשמתי יותר משזה באשמתך?! לך ספור כמה פעמים איבדת את הסובלנות והלכת לספר לי שאני לא יודע לקרוא או כל דבר דומה, כי לא הצלחת לשכנע. אז אני מתאים את עצמי למה שיש. למרות שגם אני לא שיא הסובלנות לפעמים.

אני באמת לא מבין על מה כל הזעם (הפעם) גם. כי הצגתי לך משהו שאולי נראה לך שמעיד על כיוון מחשבה שונה משלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאשר אני מחפש נקודות הסכמה או כינוס מחשבה.. זה לא מצליח עם התשובות שלכם..

שאלנו מה הפיתרון שלכם - לגבי עצירת המהגרים לארה"ב, המגיעים בכוונה עם הילדים

להשתמש בהם לכניסה ו כהגנה מגירוש - הרי אדם נורמטיבי, מגיע לבד למקום זר וחדש

מתבסס במקום, ואז מביא את המשפחה.

שאלו במקביל - מה הפיתרון ואיך נגן על תושבי ה דרום בישראל, ודרום ת"א.

שוב לא קבלנו תשובות - קבלנו הערות לסדר..- והשאלות התהפכו כרגיל, לשאלה עבורנו

מה דעתנו על הפגזת תושבי עזה..

כרגיל תשובות של ילדים קטנים, המסרבים לקחת אחריות ולרשום פיתרונות.

מהפחד להכשל - כן הפחד להכשל מוביל אותכם, רק לדבר ולא לפעול - אתם רוצים להשמע

- אבל לעולם לא לקחת אחריות ולהציג פיתרונות

כלל התשובות הן - שוב אוננות פסיכו דרמה.. מוחית.

תתעוררו - יש עולם אמיתי מסביב, כואב מצחיק, מחייכים נותנים מחמאה וגם מתמודדים עם האתגרים

החיים האמיתיים יותר מורכבים - מלהג וכתיבה, על הבנת מפריחי הבלונים..

מתוך הזדהות של חולשה עצמית.

תתמודדו , חשבו ורשמו ביקורת אבל בונה - תמיד יש מה לשפר

ולא כל הזמן רק להעביר ביקורת, ולהרגיש צדקן הומני על-לאומי, דרך ההתנשאות על אחרים

התנהגות זו מאירה משפט חכם ונכון - הפוסל.. במומו פוסל -

והמאכזב.. אתם לא מפעילים את כל כלי-המחשבת, שיש לכם.. ויש לכם

מכם הייתי מצפה להעלות רעיונות - ראיה רחבה, לנסות להבין מדוע טראמפ נבחר

מה הקשיים העוברים על אזרחים, אשר מגיעים להחלטה לבחור במנהיג שונה מהרגיל.

והאם זו מגמה, אשר תגדל גם במקומות אחרים.

האם - עקב גישת הבנת היתר, ב הומניות וההתחשבות, בקיצונים - או זו סתם מחאה מקומית.

רצוי - לא להתקבע על הרעיון המונפץ , כי זו הייתה טעות.. ומחר התושבים יבינו

בדקו באמת, דברו עם אנשים נוספים, מחוץ למעגל התמיכה, הפסאודו-הומניסטי שלכם -

דברו עם אנשים אמיתיים, תושבים החיים וגרים בשכונות..

ולא לרשום - אבל מחירי הדירות בתחנה המרכזית עולים

זה לעג לרש - להסתכל מבחוץ לראות דבר אחד, ועליו להצדיק תאוריה.

המחירים עולים - ורוב התושבים שם, חוששים - ומפחדים לצאת בלילה מהבית.

הדעה הזו - מגיעה לא רק מהמתנגדים לכאורה.. הדעה מתחילה לבעבע גם בחלקים מהשמאל

כתב - שלום בוגוסלבסקי

עכשיו, אני מניח שכמה מכם עושים עכשיו "עוד פעם הוא מתחיל עם השמאל-באשינג שלו".

אז כן, באשינג, כי זה פשוט לא יכול לעבוד ככה יותר.

לא יכול להיות, שמול כל השיט שאנחנו רואים יעמוד כוח (הכוונה לאנשי השמאל)

שלא יודע לעשות כלום חוץ מלהיות צודק..

ולא חושב שמעניינו לדעת. (מה באמת קורה בדרום.. ת"א)

אל תגידו לי שהשמאל תמיד דאג לנושא החברתי

ואל תנופפו לי בהצעות החוק של ח"כים מהשמאל.

בפיד שלי יש מאות "(ראו) - מסוכן בדרום סודן" - ומעט מאוד

"חרא בשכונת התקווה".

כאשר אלו הן האפשרויות, אין מה להתפלא שמי ש "לטובת הישראלים"

גורף יותר תמיכה מאשר מי ש "לטובת הזרים".

אז לאלו שזה כן נוגע להם: אני יכול לחשוב כמוכם על הרבה דברים,

אתם חברים שלי, מת עליכם ומוזמנים לבירה בירושלים בכל עת.

אבל באמת, אלא אם כן אתם מתכוונים להפסיק להיות חלק מהבעיה

ולהתחיל להיות חלק מהפיתרון,

כי אם לא - תעשו טובה, קחו את הדרכון הפולני שלכם

ותזדיינו מפה לברלין. אין לי דרך יותר יפה להגיד את זה.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא. זה לינק וציטוט.

את הציטוט הוספת לאחר מכן, ולאחרי התגובה שלי.

ציטוט ללא הקשר לא אומר כלום.

אבל הצורך האובססיבי שלך להגדיר אותי, להשמיץ, לחשוב שאתה מתדיין יותר תרבותי, הוא זה שמראה איזו פתולוגיה אישית שלך כלפי.

ואני מביא לפה את התגובה הראשונה שלך למה שכתבתי:

גם בהעפלה לא״י לפני הקמת המדינה הגיעו הורים עם ילדים. אם יש ראיות כלשהן לכך שמסיבה הזויה ככל שלא תהייה הגבול לארה״ב נחצה על ידי אנשים עם ילדים לא שלהם - זה משהו אחד. אחרת זו סתם ספקולציה רעה וצינית במיוחד.

זה עוד לפני שאפילו רוני כתב "תגובה עלובה".

ככה שאם יש בעיה עם תרבות הדיון, היא מתחילה אצלך.

אם יש מישהו שמחפש לריב, זה אתה.

והאובססיה שלך עם מי אני, מה הדעות שלי ומה חושבים עלי "משתמשי הפורום" מראה שמי שיש לו קושי נפשי זה לך איתי ולא ההפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלנו מה הפיתרון שלכם - לגבי עצירת המהגרים לארה"ב, המגיעים בכוונה עם הילדים

העניין הוא שאתה לא מסוגל לנסח פתרון מאפס. הרשויות האמריקאיות כבולות בחקיקה קיימת, ויותר מכך, בפסיקה קיימת. כיום, כמו בארץ, לא ניתן לעכב אדם אם אין נגדו הליך פלילי עומד (ובצדק). מכאן בא הניסיון להפליל כמה שיותר מהגרים לא חוקיים. מכאן גם באה ההפרדה מהילדים, כי ילדים לא יושבים בכלא. אלו שנשארו במתקני לינה הם אלו שלא נמצאו להם קרובים מקומיים.

להשתמש בהם לכניסה ו כהגנה מגירוש - הרי אדם נורמטיבי, מגיע לבד למקום זר וחדש

מתבסס במקום, ואז מביא את המשפחה.

מה שאתה קורא "נורמטיבי" רלוונטי לחיים שאתה מכיר, כאדם מבוסס בחברה מערבית. אתה לא יכול להכיל את הנורמות הללו על מי שבא ממדינות עולם שלישי.

שאלו במקביל - מה הפיתרון ואיך נגן על תושבי ה דרום בישראל, ודרום ת"א.

אצלנו הבעיה הרבה יותר קלה. גבולנו הדרומי נסגר. צריך לאפשר תושבות למי שכבר כאן, ולאפשר לו להתפרנס ולחיות בכבוד או למצוא לו מדינה שתוכל לקבלו, בהסכמה. לביבי היה מתווה בובה, אבל בטיפשות אין קץ הוא נדחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...