Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לעילה לביטול דו"ח תנועה על אי ציות לתמרור 302 (עצור)

פוסטים מומלצים

שלום חברים

קיבלתי דו"ח תנועה על אי ציות לתמרור עצור, היה רכב לפני ממש קרוב שגם לא עצר הוא האט אבל לא עצר, אני יותר עצרתי אבל גם לא ממש,

מדובר בכניסה לתחנת דלק דור אלון עינת למי שמכיר, פנייה שמאלה למתחם התחנה, והשוטרת המתינה מחוץ לנייד על הכביש,

היא רשמה בדו"ח מלא שגיאות כתיב ובין השאר רושמת "רואה בבירור את תמרור 302... וקו עצירה המסומן בבירור על הכביש",

בדקתי ומהנקודה בה היא הייתה אין אפשרות לראות את התמרור, זאת עילה לביטול הדו"ח?

לצערי אין לי עדיין מצלמת רכב שתוכל להוכיח שעצרתי.

מצרף תמונה מהמקום בו היא עמדה, העצים מסתירים את התמרור (התמרור שרואים הוא של אלו שיוצאים מהמתחם, אני הייתי בכיוון השני)

IMG_20240502_203336.jpg

IMG_20240502_203232.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בתמרור עצור, עוצרים עצירה מלאה. זה לא תמרור "תן זכות".

לדעתי גם אם לא רואים את התמרור עצמו, אבל השוטרת יודעת שהוא נמצא שם- ניתן לראות אם עצרת או לא, הרי את הכביש רואים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה יכול להוכיח היכן עמדה השוטרת ?

אם וכאשר תצליח להוכיח את מיקום עמידתה ומכך להוכיח כי לא הייתה יכולה לראות את התמרור -> אז אולי תצליח לשכנע את השופט כי אי אפשר לסמוך על דבריה.

מעבר לכך, אני מצטרף לתשובתו של PAVLIK -> יש תמרור עצור, אז עוצרים !

כפי שהוא ענה, מספיק שהשוטרת בדקה לפני כן כי התמרור קיים. אם היא עמדה במיקום שצילמת, אז היא יכולה לראות אם עצרת או לא (גם מבלי שבאופן מעשי ראתה את התמרור בזמן ביצוע העבירה).

נושא של שגיאות כתיב- מה לעשות. יש אנשים שכותבים עם שגיאות. ויש כאלו שמקלידים במחשב עם שגיאות. זאת לא עילה לביטול הדוח

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה נאמר: "יחי ההבדל הקטן":
image.png.983f50064936d0bfa4aecc7bf938b786.png

פה בפורום אתה מודה בעבירה.

נכון שמשך העצירה לא מוגדר בתקנות, אבל היא אמורה להיות ברורה.

אתה טוען שיש לך "מקרה דניס" - תביא הוכחות. דניס עשה זאת. עד כה אתה לא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים לגמרי ואני לא חולק על זה שבתמרור עצור צריך לעצור, אבל אתם יודעים קורה פעם ב... שלא ממש בעצירה מלאה, במיוחד שם שרואים את הנתיב הנגדי חצי קילומטר (והוא היה לגמרי פנוי),

מה שהרגיז אותי זה שהיא רק עצרה אותי ולא את הרכב שהיה לפני והוא ממש לא עצר, אני הרבה יותר הייתי בעצירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יועיל אם תוכל לסרוק את הדו״ח ולהעלותו לכאן. כמובן הסתר פרטי הנהג והרכב.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כשלים מהותים בדוח. רשום שהשוטרת הייתה באכיפה במקום, קרי מכירה את המקום. רשום "נראה היטב.." בד"כ הכוונה שהקו/התמרור נראה יהטב לנהג ואינו מוסתר ע"י עץ למשל. זה שהרכב לפני לא עצר לא מוסיף ולא גורע מאשמתך. השוטר לא יכול לעצור את כל הרכבים שמבצעים עבירה. עוצרים אחד, רושמים דוח, מסיימים, עוצרים את הנהג הבא.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@fatboy1340 כיוון שיש לא פחות מ-8 סעיפי אישום על אי ציות לתמרור 302, אולי תוכל להסביר איך נבחר הסעיף בכל דו״ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל מופיע בתוך מלל הסעיפים. בגדול -האם זה צומת/לא צומת? האם נתן זכות קדימה/לא נתן זכות קדימה? ככלל, לנהג שלא נתן זכות קדימה (קרי היה רכב נוסף במקום ביצוע העבירה) נרשמת הזמנה לדין.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, fatboy1340 כתב:

אין כשלים מהותים בדוח

אלא אם היא שיקרה, כמו שטוען פות"ש, ולא ניתן לראות את התמרור ממקום עמידתה.

לפני 18 שעות, Pavlik כתב:

אבל השוטרת יודעת שהוא נמצא שם-

תמרורים יכולים ליפול. שוטר שאוכף תמרור צריך לוודא בתחילת האכיפה שהתמרור מוצב בצורה ברורה ותקינה במקום. אם הוא לא נראה לעין במלהך האיכפה (כמו תמרור מהירות למשל) אז צריך לוודא שוב גם בסיום.

אם השוטרת שיקרה ולא ניתן לראות את התמרור ממקום עמידתה אז:

1. מי יודע לגבי מה שיקרה עוד

2. ניתן לטעון שהתמרור נפל אחרי שבדקה אותו.

אין באמור המלצה לפות"ש לשקר ולטעון שהתמרור נפל.

לפני 14 שעות, fatboy1340 כתב:

הייתה באכיפה במקום, קרי מכירה את המקום

מנסיוני זה מעיד על התמקמות יעודת לצורך אכיפה ספציפית של התמרור, בניגוד לאכיפה תוך כדי סיור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלדעתי יהיה יותר מהותי, זה לא אם ראתה את התמרור, אלא אם ראתה את קו העצירה. במידה ולא הדו"ח יבוטל. במידה וכן סביר שלא. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.5.2024 בשעה 10:50, ניקו פ. כתב:

מה שלדעתי יהיה יותר מהותי, זה לא אם ראתה את התמרור, אלא אם ראתה את קו העצירה.

שניהם מהותיים.

כאשר רושמים דו״ח, הוא חייב לכלול את כל יסודות העבירה.

במקרה של אי עצירה בתמרור עצור היסודות הם, התמרור, המקום בו צריך לעצור, והרכב.

את קיומו של התמרור ניתן לוודא לפני ואחרי עריכת הדו״ח, אבל את מקום העצירה והרכב, השוטר חייב לראות מהמקום בו הוא נמצא.

(במקרה של אי מתן ז״ק בתמרור עצור, זה צריך לכלול את הבחנה לפיה רכב אחר אולץ לשנות מהירות או כיוון בגלל שלא קיבל ז״ק.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Be roo כתב:

את קיומו של התמרור ניתן לוודא לפני ואחרי עריכת הדו״ח, אבל את מקום העצירה והרכב, השוטר חייב לראות מהמקום בו הוא נמצא.

זה בדיוק מה שכתבתי (במילים אחרות), אז לא הבנתי את ההודעה שלך.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...