Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילה די רצינית מהבלוק.

פוסטים מומלצים

היי מה קורה מדובר בקטנוע sh300 2014 

יש נזילה די רצינית לפי הסתכלות שלי זה נוזל או מהסטרטר או מאחוריו. מאחורי הסטסטר קיים חיבור של הבלוק מנוע באיזור הקראנק. 

לפני שאני מנקה את האיזור ובודק בדיוק מאיפה הנזילה כדי לדעת להערך רציתי לדעת האם הגיוני שהנזילה מהסטרטר?

ו2 אם הנזילה מהבלוק האם אידיאלי לתקן בעזרת דבק והאם באמת הכי מומלץ זה סיליקון אטמים אדום ארטיבי עמיד בחום? 

שמן הולך בערך כחצי מדיד בנסיעה של שעתיים בינעירונית. 

(נגיד 100-200 מ״ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tribel כתב:

מוזמן לעלות תמונה ברורה של האזור על מנת שיהיה אפשר להבין במה מדובר

לא רואים כי הסטרטר מסתיר. לפני שאני פותח הכל רוצה לדעת אם לקנות את הדבק או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק בלתי נפרד מתהליך התיקון זה פירוק המכלול והערכת מצב ואז משם לראות איך אפשר לתקן ולהתקדם,
אף אחד לא יכול לנחש מה הולך אצלך שם במיוחד שאתה לא מספק תמונות, אם אין לך הבנה טכנית של איך החלקים מתחברים ואם יש שם בכלל אטמים אז בכלל אין מה לדבר.
לפחות תנקה בקטנה ותבחן מאיפה הנזילה אולי יש סדק שנראה לעין, אם אתה לא רוצה לפרק אז תפתח דיאגרמות ותראה איך המכלולים בנויים ואיך הם מתחברים ומשם כבר תעשה ניחוש מושכל מה היה יכול לנזול שם, אולי בכלל מדובר באטם.
אפשר לתקן הכל, תיקון בדבק או בסילקון תלוי מאוד במקרה, יכול להחזיק שנים אם לעשות נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Alberrto כתב:

חלק בלתי נפרד מתהליך התיקון זה פירוק המכלול והערכת מצב ואז משם לראות איך אפשר לתקן ולהתקדם,
אף אחד לא יכול לנחש מה הולך אצלך שם במיוחד שאתה לא מספק תמונות, אם אין לך הבנה טכנית של איך החלקים מתחברים ואם יש שם בכלל אטמים אז בכלל אין מה לדבר.
לפחות תנקה בקטנה ותבחן מאיפה הנזילה אולי יש סדק שנראה לעין, אם אתה לא רוצה לפרק אז תפתח דיאגרמות ותראה איך המכלולים בנויים ואיך הם מתחברים ומשם כבר תעשה ניחוש מושכל מה היה יכול לנזול שם, אולי בכלל מדובר באטם.
אפשר לתקן הכל, תיקון בדבק או בסילקון תלוי מאוד במקרה, יכול להחזיק שנים אם לעשות נכון.

אני מבין איך הכל עובד. האיזור צפוף ואי אפשר לראות. יש הרבה עבודה לפרק ואין טעם לעשות את זה פעמיים. לכן אני רוצה לדעת אם קיימת כזאת תופעה בכלל שסטרטר יכול לנזול בכמויות כאלה ולפי זה לדעת אם ללכת לקנות את הדבק מראש או לא. וגם אם הדבק הזה שווה משהו. 

האיזור גם מאוד מלוכלך אי אפשר לנקות את זה בלי לפרק ואי אפשר לבחון ככה כלום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קניתי את הדבק של ויקטור ריינץ,

פתחתי את האיזור שטפתי, נסעתי כ8 דקות והמסקנה היא שהנזילה מהסטרטר. 

(לפי מה שהבנתי ברכבים אין דבר כזה נזילה מסטרטר אבל בקטנועים יש?)

הגומי שם יבש, אני סטודנט ואין לי זמן ללכת למוסך או להתעכב עכשיו עד שתגיע גומיה. אני צריך את הקטנוע למוצאי שבת. 

אפשר לשים את הסיליקון שקניתי כבר על הגומיה וזהו? 

סרטון לפני השטיפה לאחר פירוק הבית פילטר אוויר שהפריע:

סרטון אחרי שטיפה:

אחרי השטיפה ונסיעה של 6 דקות:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממזמן הזמנתי סט גומיות מאלי כי הייתי לי נזילה בצנרת המזגן 
זה הסט : https://www.aliexpress.com/item/1005005886360158.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.23.2bd91802cLeI14 יש שם 530 גומיות בכל מיני גדלים
תבדוק אם יש שם מדיה שמתאימה לך אתה מוזמן להגיע לקחת אם אתה רוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה… אתה יודע אם הגומיות האלה עמידות בחום?

הייתי צריך פיתרון מיידי. קשה לי להאמין שזה יתאים, אם כבר אני פותח שוב אני חושב להזמין מהחברה כבר גומיה וזהו..

בנתיים לקחתי גומיה מקטנוע אחר גם ישנה. עוד לא נסעתי אז לא יודע אם זה יעבוד או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, חורך הגלגלים כתב:

תודה רבה… אתה יודע אם הגומיות האלה עמידות בחום?

אם להאמין למה שהמוכר כתב בתיואר המוצר, כן.
נניסתי לשרוף אותם עם מצית, הגומי לא מתלקח עושה רושם כי הוא עמיד בחום

לפני 15 שעות, חורך הגלגלים כתב:

הייתי צריך פיתרון מיידי. קשה לי להאמין שזה יתאים, אם כבר אני פותח שוב אני חושב להזמין מהחברה כבר גומיה וזהו..

כמובן שעדיף להזמין משהו מקורי, אי אפשר לדעת מה מוכרים באלי

עריכה אחרונה על ידי Alberrto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...