Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למגרשי רכב באזור חדרה

ExeAction

פוסטים מומלצים

נשמע שאתה מחפש את הפתרון הקל.

פנה לאחד שמתעסק באיתור רכב עבורך ויידע לבדוק ולתת לך את כל המידע הנגיש ולפעמים את הפחות נגיש.

אצלנו בפורום יש את @הלוחש למכוניות

מעולם לא רכשתי או מכרתי דרכו, זו אינה המלצה ואין בינינו קשר.

כן מכרתי רכב דרך אדם אחר שעוסק בתחום שהגיע מטעמו של הקונה וביצע בדיקה דיי מקצועית ומו"מ. נשמע לי שזה מודל שעשוי להתאים לך.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי קנה פעם דרך מישהו כזה ניסאן קשקאי 2009 ששירתה אותו בנאמנות שנים רבות והגיעה ל 230000 ק"מ עד לפני כמה שבועות כשהחליט להתקדם.

הוא לא היה מוצא לבד את הרכב כי הוא גר רחוק ממנו ולא היה נוסע מעצמו כך שבמקרה זה היועץ סיפק את הסחורה היטב.

אך יש לזכור שכמו שבתיווך דירות המתווך לא בעד הקונה ולא בעד המוכר אלא בעד עסקה שתצא אל הפועל כי זוהי פרנסתו.

הוא לא ינהל מו"מ על המחיר אלא אתה הקונה והוא גם לא אחראי על הבדיקה במכון אלא אתה הקונה בודק במכון ומשלם על הבדיקה.

מה שהיועץ עושה זו הבנת הצרכים שלך , הגדרת תקציב הגיוני , סינון ראשוני של מכוניות ונסיעות ברחבי הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק. מכיר כאלה שמנהלים מו"מ ובודקים את הרכב בצורה טובה. 

אכן בנוסף לתשלום על עבודתו צריך להוסיף גם תשלום על בדיקת המכון, כמו גם על צמיגים אם צריך להחליף...

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, zvigolden כתב:

אחי קנה פעם דרך מישהו כזה ניסאן קשקאי 2009 ששירתה אותו בנאמנות שנים רבות והגיעה ל 230000 ק"מ עד לפני כמה שבועות כשהחליט להתקדם.

הוא לא היה מוצא לבד את הרכב כי הוא גר רחוק ממנו ולא היה נוסע מעצמו כך שבמקרה זה היועץ סיפק את הסחורה היטב.

אך יש לזכור שכמו שבתיווך דירות המתווך לא בעד הקונה ולא בעד המוכר אלא בעד עסקה שתצא אל הפועל כי זוהי פרנסתו.

הוא לא ינהל מו"מ על המחיר אלא אתה הקונה והוא גם לא אחראי על הבדיקה במכון אלא אתה הקונה בודק במכון ומשלם על הבדיקה.

מה שהיועץ עושה זו הבנת הצרכים שלך , הגדרת תקציב הגיוני , סינון ראשוני של מכוניות ונסיעות ברחבי הארץ.

הכל נכון, במקרה שלי כל המו"מ היה טלפונית מול המתווך/מאתר, אחרי שבא ובחן את הרכב.

עם הבעלים החדש נפגשתי בחניון ליד הרכבת, הגיע, פתחתי מחשב, הוא ביצע העברת זה"ב, ראיתי שנכנסה, ביצענו העברת בעלות ולהתראות.

לא "תוריד לי עוד 2000 שקל" ולא שום דבר.

לא הייתה בדיקה במכון, קיבל ממני דו"ח שמאי רלוונטי ובחן את הרכב בעצמו.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ExeAction כתב:

בדיקת היסטוריה ביטוחית לפני לא תתן לי את השקט שהרכב לא עבר משהו רציני?

לא. ממש לא.

ההיסטוריה הביטוחית מראה רק תביעות ששולמו ע"י חברת הביטוח. 

לרכב שלא היה ביטוח מקיף, או שלא תוקן במסגרת תביעה של הביטוח - לא תראה כלום.

כל רכב הליסינג וההשכרה אינם מבוטחים בביטוח מקיף. 

זאת אומרת שהמידע שם - גם אם חשוב מאוד, לא מלא לגמרי.

אתה יכול לקחת לבדיקה במכון - אבל כל המגרשים מכירים את כל המכונים באיזור, והבדיקה תצא בד"כ הרבה יותר סימפטית מאשר אם תיקח מפרטי את אותו רכב לאותו מקום.

תיאורטית - 

אם היסטורית ביטוחים נקייה ויש לך היסטוריית טיפולים מלאה ותואמת ובדקת במכון וחשוב מאוד - דיברת בטלפון עם הבעלים הקודם (שיכול לספר לך - שמע, לא יודע מה להגיד לך, עשיתי עם הרכב תאונה משמעותית והעפתי אותו לסוחר בחצי מחיר), אז אתה מכוסה באחוז יפה של המקרים.

תמיד תחשוב, למה רכב הגיע למגרש? 

הרי מגרש משלם משמעותית פחות ממחיר השוק - ובצדק, הוא רוצה להתפרנס. הוא לא יכול לקנות במחירון ולמכור במחירון - הוא יפשוט רגל תוך שבוע. 

אז יש מגרשים שמגיעים אליהם רכבים של אנשים שעושים טרייד אצל היבואן לרכב חדש, שמה הרבה פעמים היבואן מצליח לבלום חלק מהורדת המחיר של המגרש ע"י ביטול הנחות על הרכב החדש והלקוח פסיכולוגית פחות מרגיש את זה. יש גם לא מעט אנשים שאוהבים להחליף רכבים כל X שנים בלי להתעסק עם השוק הפרטי ומוכנים לשלם מחיר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו פה ללכת ולהשכיר רכב. במחירים של היום, אולי שווה בכלל לקנות רכב ב2000 שקל במרקטפלייס (כמובן לעשות ביטוח - אחרי מכירת הרכב הזול וקניית הרכב היקר - הביטוח יתקזז איתך) ואחרי שמצאת את הרכב שאתה מחפש כשאין עלייך לחץ כלשהוא ובזמן שנוח לך, מבלי לחפש בכל מיני מגרשים. תוכל למצוא משהו שמתאים לך.

היום אפשר למצוא הרבה רכבים זולים ברמת מחירי קורקינטים, אומנם עם תקלות מסוימות אבל לא ברמה שאתה לא תוכל לשרוד איתן.. מקסימום שמן זול ממקס סטוק או מים מהברז לרדיאטור.

היום אני יודע שהייתי צריך לקנות רכב זול ב2000 שקל מהמרקטפלייס ולחפש בצ'יל רכב נורמלי מאשר ללכת לקנות במגרש כי צריך לקנות מהיום להיום רכב.

הנה 3 אלף - https://www.facebook.com/marketplace/item/920458299851596/ 

דורש שיפוץ של השסתום, מן הסתם אתה לא תתקן את זה אבל תעביר את זה הלאה אחרי שתקנה את הרכב היקר יותר.

או בחמישיה יונדאי גטס 

https://www.facebook.com/marketplace/item/1829181287584472/

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גטס כזו זה רעיון טוב לרכב ביניים,

אבל הקנגו דוגמא גרועה, ורק אלוהים יודע מה הכוונה ב'שסתום'...

פות"ש, באיזה תקציב מדובר בכלל?

עריכה אחרונה על ידי אליה

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Nakamichi כתב:

לא. ממש לא.

ההיסטוריה הביטוחית מראה רק תביעות ששולמו ע"י חברת הביטוח. 

לרכב שלא היה ביטוח מקיף, או שלא תוקן במסגרת תביעה של הביטוח - לא תראה כלום.

כל רכב הליסינג וההשכרה אינם מבוטחים בביטוח מקיף. 

זאת אומרת שהמידע שם - גם אם חשוב מאוד, לא מלא לגמרי.

מעניין מאוד תודה!

Just now, אליה כתב:

פות"ש, באיזה תקציב מדובר בכלל?

65-80K עבור רכב קומפקטי אך עם תא נוסעים מרווח (1.82 ורחב כתפיים) אידאלי קילומטרז' סביב 50K ומטה.
לרוב לנסיעה בין חדרה נתניה ומד פעם לנסיעות יותר ארוכות עד שעתיים.

עשיתי סיבוב ליד תחנת רכבת נתניה היום ונכנסתי ל-3 עסקים.
- א.א מוטורס ששם יש 0 שקיפות, 0 מסמכי טיפולים, אפילו רישיון רכב משחק מחבואים איפשהו. לקחתי לסיבוב שברולט ספארק והיה סבבה בסך הכל אבל כמובן לא אמשיך איתם.
- חנות היבואן של יונדאי. היה להם 2024 i10 שנסעה רק 1500 קמ ב90K שקל. קצת מעבר לתקציב אבל זה תכלס רכב חדש ומבחינת נוחות ישיבה היה טוב.
- מגרש freesbe שיש להם  i10 2021 שנסעה 70K ב62אלף שקל. הם כבר יכלו להביא היסטוריית טיפולים והכל אצלהם מסודר. נבדוק את הרכב שבוע הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, ExeAction כתב:

2024 i10

לא בדיוק עף על הרובוטית שלהם ולא גם הרובוטית של הפיקנטו

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, DareDevil כתב:

לא בדיוק עף על הרובוטית שלהם ולא גם הרובוטית של הפיקנטו

אחרי הנסיעה קראתי בפורום ועל העניין הזה. איך בערך זה אמור להשפיע על הנסיעה?
אני חושב שהרגשתי מן איטיות בתאוצה אבל לא סגור על זה. סה"כ נהגתי 3 על זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ExeAction כתב:

אחרי הנסיעה קראתי בפורום ועל העניין הזה. איך בערך זה אמור להשפיע על הנסיעה?
אני חושב שהרגשתי מן איטיות בתאוצה אבל לא סגור על זה. סה"כ נהגתי 3 על זה. 

חילופי הילוכים איטיים. בהאצה מרגישים את ההחלפה בין ההילוכים מה שמביא "מכות" קלות.

אני מעדיף את האוטומט ולרדת בשנתון אבל זו העדפה שלי.

המלצה כנה לעשות עוד סיבוב יותר ארוך ולהרגיש בעצמך. יכול להיות שאתה לא תתרגש מזה..

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגודל של ה-i10 המתאים לך, אולי כדאי לגשת ולבדוק את הספייס סטאר של מיצובישי.

עד כמה שזכור לי היא מעט מרווחת יותר.

באתרי 0 ק״מ היא מוצעת סביב ה-85 ואתה מקבל רכב חדש (ממגרש כמו שאתה רוצה 😜) ,כמו כן לא הייתי פוסל וניגש גם יבואן ומקבל הצעת מחיר ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ExeAction כתב:

- חנות היבואן של יונדאי. היה להם 2024 i10 שנסעה רק 1500 קמ ב90K שקל. קצת מעבר לתקציב אבל זה תכלס רכב חדש ומבחינת נוחות ישיבה היה טוב.

וכמה היא תעלה חדשה יד 00 ו-7 ק״מ על השעון? והפעם בלי ספקות לגבי החודשיים שהיא על הכביש?

או במגרשי 0 ק״מ? כאן כבר קיבלנו רמז

לפני שעתיים, bv12 כתב:

באתרי 0 ק״מ היא מוצעת סביב ה-85 ואתה מקבל רכב חדש (ממגרש כמו שאתה רוצה 😜) ,כמו כן לא הייתי פוסל וניגש גם יבואן ומקבל הצעת מחיר ממנ

רק צריך לוודא מה בדיוק מקבלים, כי יש הרבה רמות אבזור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף קניתי מאדם מבוגר שמחליף כל 4 שנים רכב עקב סיוע מהמדינה להורים שכולים של 50 אלף שקלים לקניית רכב חדש.
פיג'ו 2019 208 38 אלף קילומטרז ב57K שקל. הנסיעה הרבה יותר חלקה מהi10. 
אולי חסרון יחיד שאין מצלמת רוורס אבל אברר לגבי שידרוג לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסרון העיקרי של הפיג'ו הזו זה המנוע הבעייתי שלה.

אם אתה רוצה שהוא לא יעשה בעיות, תחליף רצועת טיימינג כמה שיותר מהר (אלא אם יש החלפה בהיסטוריה של הרכב), ותעשה לו טיפול כל 10 אלף או שנה, בשמן שעומד בתקן שצריך.

בנוסף, החלפת רצועת טיימינג צריכה להתבצע כל 4 שנים או 60 אלף קילומטר, ולא לפי הוראות יצרן.

יש על המנוע הזה שרשור ארוך בפורום...

https://carsforum.co.il/topic/651105-מנוע-psa-12-puretech-השרשור-המרוכז-לגבי-עניין-האמינות-של-רצועת-התזמון-הטבולה-בשמן/

עריכה אחרונה על ידי שחר 1
הוספת קישור
  • אהבתי 2

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...