Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

שוב, בגלל זה אני חושב שהדיון פה עקר, כל דעה שאתה מביע אינה מוצגת כדעה אישית, הכל חד משמעי וברור.

גם אם מדובר בהשערה או ספיקולציה.

מצד אחד כל דעה שונה משלכם מתורגמת ל"עיוורון" או "מידע שמגיע מהתקשורת הימנית" אך על מה הדעות שלכם מבוססות?

הפתיחות הצבועה של הדמקורטים היא המפלה שלהם.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילארי שיחקה את המשחק של בעלה, של אובאמה ושל כל מי שנגד ארה"ב כמעצמה עוצמתית וחזקה - הדמוקרטים, המהגרים, השחורים, ההיספאנים, בקיצור כל מי שרוצה ארה"ב חלשה.

רועי, אני מתייחס למצוטט מכיוון שזה מרגיש קצת בדיוק כמו שהימין בארץ אומר על השמאל בארץ וכנראה כל ימין אומר על כל שמאל בעולם.

ל-"כח" של מדינה יש כל מיני מרכיבים. יכולות צבאיות זו דוגמא אחת. חוסן חברתי זו דוגמא אחרת. אבל קשורה, כי במדינה מתפוררת חברתית אנשים גם פשוט יכולים לסרב לקחת חלק בשירות הצבאי. כח כלכלי זו דוגמא שלישית, כי צריך כסף כדי לממן גם את הצבא וכל דבר אחר.

לטעון שהדמוקרטים (או מי שהיה הנשיא של ארה"ב) רוצים ארה"ב חלשה זה קצת קצת over קונספירטיבי. גם אם אתה מאמין מאוד בדרך אחת ולא מאמין בדרך אחרת, תן את מינימום הקרדיט למפלגה הדמוקרטית (על שחורים והיספאנים כקבוצות אני אפילו לא מדבר) שהאינטרסים שלה ומנהיגיה קצת יותר מורכבים מלפורר את ארה"ב.

אני בטוח שגם שם, בטח בטופ, יש ציניקנים גמורים. אבל גם אז, אמריקה חלשה זה לא אינטרס של אף אחד מהם.

בנצי, בחייאת, במקום לכתוב כל הזמן שלא מוכנים לקבל שום דעה אחרת:

אתה באמת חושב, כמו רועי, ששחורים והיספאנים ודמוקרטים רוצים לראות אמריקה חלשה ומתפוררת?!

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסוננס באבו אבוהה.

מעולם לא היית באיזו שהיא עצרת (באמת???) ואתה מקשקש 9 סעיפים על התנהלות של עצרת.

כתבת "תשקר באופן גס" - זאת אומרת שאתה מודע לעובדה שמחלקת המכירות משקרת (באופן עדין?), ואיך שהוא חי עם זה בשלום ולא מתפטר על רקע הרמה המוסרית של מקום העבודה.

דיסוננס או מוסר כפול או גם וגם?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס, אני לא מומחה למכירות, אבל אני יודע שני דברים:

1. כשהם מוכרים משהו שלא קיים, זה לרוב דופק אותי כי זה מייצר לחץ בפיתוח.

2. כשהם מוכרים משהו שהוא ממש ממש ממש לא קיים ולא יהיה קיים, מפטרים אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אחד שלא מבין בעצרות

והשני לא מבין במכירות

אבל העיקר שהדעה שלהם מבוססת והגיונית.

נו שוין. האמת שזה די משעשע אותי על הבוקר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאמריקה חלשה זה לא האג'נדה של הדמוקרטים...

גבולות פרוצים?

מתן זכות הצבעה ללא חוקיים?

עזרה סוציאלית מוגזמת שמעודדת אבטלה?

תראה את כל הערים שמונהגות על ידי דמוקרטים, רגע, אתה לא יכול לראות באמת, כמו שאתה לא יכול לראות איך אמריקה נראית באמת ואיך זה באמת מרגיש לגור פה ולחיות פה כאדם מן המניין.

את כל המידע שלכם אתם מקבלים מהאינטרנט ועדיין, בצדקנות מוגזמת טוענים שאתם באמת יודעים מה קורה.

בדיוק כמו אלה שמותחים ביקורת על כל פעולה בעזה מרחוק.

הבורסה לא התרסקה כשטראמפ נבחר.

המדינה לא נהרסה, להפך.

שנה אחרי ואתם דשים בכל כך הרבה חרא פוליטי ששווה לקליפת השום.

האם טראמפ עושה עבודה טובה? לדעתי כן, היה צורך בניעור הפוליטיקלי קורקט וזה מה שהוא הביא לשולחן.

קלינטון הפסידה כי היא שיחקה עם קלפים שחוקים, אני אשה, אז נשים צריכות להצביע לי.

אני עם אובאמה אז שחורים צריכים להצביע לי.

אני מנוסה... במה בדיוק? כמו ננסי פולסי, טובה בלגייס כסף למפלגה ושום דבר מעבר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אחד שלא מבין בעצרות

והשני לא מבין במכירות

אבל העיקר שהדעה שלהם מבוססת והגיונית.

נו שוין. האמת שזה די משעשע אותי על הבוקר.

כשתפתח שרשור על מכירות, מבטיח לא להגיב שם, ולתת לך את הקרדיט שאתה אחד שמבין.

אבל השרשור הזה על טראמפ. ואם אתה חושב שהבנה עמוקה במכירות זה תנאי מקדים לויכוח על טיבו של פוליטיקאי - חבל.

בכל מקרה, המשכתי עם האנלוגיה שלך, אבל קצת פספסת את הפואנטה של מה שכתבתי.

כן, זה ברור.

תראה את כל הערים שמונהגות על ידי דמוקרטים, רגע, אתה לא יכול לראות באמת, כמו שאתה לא יכול לראות איך אמריקה נראית באמת ואיך זה באמת מרגיש לגור פה ולחיות פה כאדם מן המניין.

יש בעיהנ אינהרנטית בכל הגישה שלך לויכוח. אתה בא ואומר כל הזמן שאנחנו לא יודעים איך זה, כי אתה היחיד שחי שם.

אבל אתה לא האמריקאי היחיד, נכון? וטראמפ לא ניצח 100% - 0%, נכון?

את כל המידע שלכם אתם מקבלים מהאינטרנט ועדיין, בצדקנות מוגזמת טוענים שאתם באמת יודעים מה קורה.

אני לא צריך להיות אורח קבע בcompton כדי לדעת שזה לא כיף לחיות באזור מוכה פשע עם מלחמות בין כנופויות.

אבל כאמור, אתה לא האמריקאי היחיד בעולם.

אתן לך דוגמא: לפני חצי שנה הייתי באיזו ארוחת ערב עם 3 אמריקאים שבאו לארץ במסגרת איזו תוכנית של סטודנטים. שניים הצביעו קלינטון. מי שהמצביע טראמפ עשה זאת כי סלד מקלינטון. גם הם לא יודעים איך זה?

אמריקה לא מורכבת רק מבנצי ומהגרים היספאנים לא חוקיים.

האם טראמפ עושה עבודה טובה? לדעתי כן, היה צורך בניעור הפוליטיקלי קורקט וזה מה שהוא הביא לשולחן.

המדינה לא נהרסה גם כשאובמה היה הנשיא.

האם טראמפ עושה עבודה טובה?

לא יודע. בחלק מהתחומים הוא כנראה רק מדבר (בפעם האחרונה שקראתי לא באמת התחילו לבנות שום חומה בגבול עם מקסיקו).

בחלק הוא כנראה מזיק.

בחלק אולי הוא עושה עבודה טובה ואולי לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שליליות, לא אמרתי שאני היחיד בעולם, אמרתי שמולך יש לי את הזכות להתנשאות ואני מוותר עליה, אז פגשת אנשים מאמריקה.

אני לא חי בקומפטון, אני גר בלב עמק הסיליקון.

כתבת שטראמפ בעיקר מדבר, בעיקר מזיק, ואין חומה עם מקסיקו.

בינתיים שיעורי האבטלה הנמוכים ביותר (וכן אובאמה הצהיר שאין סיכוי שטראמפ יכול להביא לשינוי בתחום).

דרך אגב, קומפטון, אוקלנד ושיקגו מנוהלות על ידי דמוקרטים במשך שנים ארוכות. סתם לידע כללי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת ש״

אתה לא יכול לראות באמת, כמו שאתה לא יכול לראות איך אמריקה נראית באמת ואיך זה באמת מרגיש לגור פה ולחיות פה כאדם מן המניין.״.

אז לא ויתרת על ה״התנשאות״ (זו גם לא התנשאות כל כך). ואני בתגובה הסברתי לך שעדות של בן אדם אחד היא עדיין רק עדות של בן אדם אחד. כן, אז פגשתי אנשים מאמריקה שלא חשבו ולא חושבים כמוך. גם הייתי שם, ויש לי די הרבה קרובי משפחה שם. וגם חברים טובים של ההורים, שהם בקשר יומיומי איתם ושומעים מהם לא מעט גם כן.

אז שים לב מה הטענה. זה לא עולם של רק או בנצים או מהגרים לא חוקיים. יש אמריקאים, אפילו די הרבה מהם, שלא מסכימים איתך. אז כנראה שגם כשכן חיים בארה״ב, עדיין אפשר לראות דברים באופן שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסוננס באבו אבוהה.

מעולם לא היית באיזו שהיא עצרת (באמת???) ואתה מקשקש 9 סעיפים על התנהלות של עצרת.

כתבת "תשקר באופן גס" - זאת אומרת שאתה מודע לעובדה שמחלקת המכירות משקרת (באופן עדין?), ואיך שהוא חי עם זה בשלום ולא מתפטר על רקע הרמה המוסרית של מקום העבודה.

דיסוננס או מוסר כפול או גם וגם?

תלמד לקרוא ואח"כ תדבר.

כתבתי שהקשבתי לפודקאסט מעניין (של אשה שהשתתפה ב-200 עצרות של טראמפ, אגב) והעליתי נקודות שהיא אמרה כנושא לדיון - כי זה נראה לי מעניין.

ומעולם לא הייתי בעצרת בחירות, זאת הכוונה.

בנוגע למכירות - אתה עושה את ההבחנה בין שקר גס לשקר עדין. אני לא הגעתי לשם. הבעיה שלי היא לא עם פוליטיקאים שמשקרים באופן כללי. זה קרה, קורה וימשיך לקרות. רק כשזה קורה כחלק מאג'נדה, כחלק ממדיניות ושיטה, וכשלא רק שאין התנצלות כשנתפסים בשקר אלא אפילו לא "אז מה?", כשמעצימים את השקרים ומוכרים אותם לאנשים עד שהם קונים אותם בלי למצמץ - אז זה נעשה בעייתי הרבה יותר.

גבולות פרוצים?

מתן זכות הצבעה ללא חוקיים?

עזרה סוציאלית מוגזמת שמעודדת אבטלה?

הבורסה לא התרסקה כשטראמפ נבחר.

המדינה לא נהרסה, להפך.

שנה אחרי ואתם דשים בכל כך הרבה חרא פוליטי ששווה לקליפת השום.

א. תוכיח בבקשה שדמוקרטים רוצים גבולות פרוצים.

ב. תוכיח בבקשה שדמוקרטים רוצים מתן זכות הצבעה ללא חוקיים

ג. תוכיח בבקשה שעזרה סוציאלית גורמת לאבטלה

ד. המדינה לא נהרסה כי דברים כאלה לוקחים שנים.

ה. ניעור הפוליטיקלי קורקט? זאת העבודה הטובה שהוא עושה? בוודאי שאתה יכול למצוא עוד דברים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לחדד מכיוון אחר:

יצרת לעצמך איזו אידאה מוסרית לגבי האופן שמצופה ממנהיג של מעצמה להתנהג,

אבל לא טרחת לבדוק האם יש איזה שהוא פוליטיקאי בעולם שעומד בקריטריונים.

בכל פעם שמבקשים ממך דוגמה למי שכן, אתה עונה "לא יודע" או מצביע על פוליטיקאי שלא עומד באותם קריטריונים אחרי בדיקה פשוטה.

ובאותו כיוון, אתה ישר קופץ על משתתפי עצרות של טראמפ כי מישהו כתב על זה, אבל בדיקה פשוטה עם עיניים ורגליים שמשוטטות מחוץ לאתרים של דמוקרטים תגלה לך שכל העצרות הפוליטיות ביקום מתנהלות עם אותם מאפיינים בדיוק של הבטחות שווא, התלהמויות, ססמאות ריקות ועדריות שמאוד קוסמת (משום מה) לטיפוסים מסוימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לראות באמת, כמו שאתה לא יכול לראות איך אמריקה נראית באמת ואיך זה באמת מרגיש לגור פה ולחיות פה כאדם מן המניין.

את כל המידע שלכם אתם מקבלים מהאינטרנט ועדיין, בצדקנות מוגזמת טוענים שאתם באמת יודעים מה קורה

הפוך, דווקא מי שנמצא בחוץ יש לו פרספקטיבה על הנעשה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, אין לך פרספקטיבה, יש לך רזולוציה מאוד מוגבלת.

העברתי שלושה שבועות בארה"ב לאחרונה. אתה לא רואה מכאן מה שרואים משם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על עצמי. העניין שלי בארצות הברית הוא קטן, ואני לא מתיימר להיות מומחה לעניינה. אני עוסק בה בעיקר בכל הנוגע למדיניות החוץ שלה, בעיקר במזרח התיכון.

אבל אני לא חושב שחייבים לשהות בארצות הברית כדי לדון בעניינה, ולא שמי שהוא תושב ארצות הברית צריך להציג את טענותיו בדיון הזה כמלך בגדוד.

בכל נושא מחקרי, זה מי שקרוב לעניין שנוטה לקבל מסקנות על בסיס השקפה (Observation) ולא על בסיס נתונים. אנשים רבים (כולל עבדך הנאמן) בוחרים לחקור מקומות שרחוקים ממקום מושבם אלפי קילומטרים ו/או מאות ואלפי שנים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לחדד מכיוון אחר:

יצרת לעצמך איזו אידאה מוסרית לגבי האופן שמצופה ממנהיג של מעצמה להתנהג,

אבל לא טרחת לבדוק האם יש איזה שהוא פוליטיקאי בעולם שעומד בקריטריונים.

בכל פעם שמבקשים ממך דוגמה למי שכן, אתה עונה "לא יודע" או מצביע על פוליטיקאי שלא עומד באותם קריטריונים אחרי בדיקה פשוטה.

ובאותו כיוון, אתה ישר קופץ על משתתפי עצרות של טראמפ כי מישהו כתב על זה, אבל בדיקה פשוטה עם עיניים ורגליים שמשוטטות מחוץ לאתרים של דמוקרטים תגלה לך שכל העצרות הפוליטיות ביקום מתנהלות עם אותם מאפיינים בדיוק של הבטחות שווא, התלהמויות, ססמאות ריקות ועדריות שמאוד קוסמת (משום מה) לטיפוסים מסוימים.

"לא טרחת לבדוק" - כאילו שאפשר באמת לבדוק. וכאילו שצריך - די ברור שאף מנהיג לא מתנהג בצורה אידיאלית.

"בכל פעם שמבקשים ממך דוגמא למי שכן" - ראה למעלה. והאמת, אם אתה רוצה דוגמאות לפוליטיקאים יותר הגונים מטראמפ, אפשר למצוא בקלות רבה.

לא "קפצתי" על משתתפי עצרות של טראמפ. העליתי נקודות מעניינות ששמעתי. בדיקה פשוטה עם עיניים ורגליים - מעניין, השתתפת בכל העצרות הפוליטיות ביקום? לא חשבתי. אז אולי, רק אולי, אל תבטל כל דבר שמישהו אמר כ"פייק ניוז" רק כי זה לא מתאים לתפיסת העולם שלך.

חן, אין לך פרספקטיבה, יש לך רזולוציה מאוד מוגבלת.

העברתי שלושה שבועות בארה"ב לאחרונה. אתה לא רואה מכאן מה שרואים משם.

וואלה, גם אני.

וזה שלא רואים מכאן מה שרואים משם, לא אומר שמה שרואים משם משתלב עם תפיסת העולם של טראמפ.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...