Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית קרוסאובר משפחתי עד 100 אלף

הראל657

פוסטים מומלצים

אהלן,

מתלבט בין מאזדה cx30 2020

מיצובישי אקליפס קרוס 2019

קארוק 2018-2019 וקיה סלטוס 2020 .

יש לי תביעה אחת כך שמחיר ביטוח חשוב לי אך גם האמינות לא פחות .

הדלק פחות משמעותי כי נוסעים מעט כ13 אלף ק"מ בשנה.

אשמח להמלצות נוספות לרכב מרגש ולא משעמם מבחינת העיצוב והנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה וקארוק במקום הראשון, מאזדה בשביל אמינות ארוכת טווח ודינמיות, קארוק גם כן איכותי אבל יהיה פחות אמין, עם זאת היא יותר חזקה 

מבין השתיים האחרות הסלטוס לדעתי עדיפה בגלל עיצוב ואבזור חדשניים , המיצובישי אחרונה מכל הבחינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטות אחרונה הגענו לאחר נסיעת מבחן לדילמה בין cx5 2019 לסקודה קארוק 2020 דגם סטייל .

הסקודה מרגישה יותר חזקה ויותר מהנה לנהיגה לפחות לדעתי האישית והמאזדה גדולה מרווחת ומפנקת יותר עם מושבי עור ושאר ירקות .

בבקשה המלצות ועזרה להגיע להחלטה נבונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם סיאט אטקה 2021 נכנסת בתקציב?
זו הצורה החדשה ופשוט דגם מצוין בלי תקלות, נהנים מכל העולמות- טורבו חיסכון יחסי בדלק נהיגה מהנה ורכב מהמם מבפנים ובחוץ ולא גדול מידי.
אם אתה מקובע על שתיהן הייתי לוקח את המאזדה בלי לחשוב פעמיים בגלל שוק מאוד חזק שיתרום לסחירות עתידית, ואמינות!! שילוב גיר מנוע הכי אמין שיש.
שים לב שהביטוח עליה יכול להיות חבילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...