Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפעמים החגיגה נגמרת: מאות בני אדם השתוללו במכוניות משופרות בנשר - המשטרה פשטה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז טוב שיש את חוסר החיבה לערבים כדי לגרום לערסים לחשוב פעמיים לפני שהם "מעצבים" את האוטו שלהם.

אם לא טעם אישי אז לפחות זה :lol:

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסי אם ניכנס לנושא הזה נקבל באן מהפורום, אני יכול להביא לך ערבים שיגידו לך בפנים מה התרבות שלהם בהכל, אבל אין מה לעשות גם אצל היהודים לא חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ביקר את הערכים האנושיים של הערבים או של חלקים מהמגזר שלהם. רק ביקרו פה את התרבות המוטורית שלהם ואת הטעם הויזואלי ברכבים.

תרבות מוטורית לקויה יש בכל מקום, פחות או יותר. ועל טעם וריח אין... אך אל תשכח שהמגזר הערבי עני יחסית, ובמקום לקנות רכב ספורט אמיתי הם הופכים רכבים ישנים לרכבי סבורט בהשקעה מינימלית.

אני יודע טוב מאוד מה הולך בכפרים, וסובל מהברבריות של חלק נכבד מהאוכלוסיה..

יחד עם זאת לא צריך להכליל..

אני גר בכרמיאל וגם שם לא חסרים עברייני תנועה!! ולא רק עברייני תנועה.

כי קל להגיד ערבי, אבל יותר קשה להודות בעובדות..

אני שמח שמטומטמים כמו אלו שהיו בנשר נעצרו/קיבלו דוחות/ רכביהם הוחרמו כי לדעתי הם מהווים סכנה ממשית למשתמשי הכביש.. אך אל לנו לשכוח שיש עברייני תנועה ועבריינים אחרים גם בצד השני.

לילה טוב.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרבות מוטורית לקויה יש בכל מקום, פחות או יותר. ועל טעם וריח אין... אך אל תשכח שהמגזר הערבי עני יחסית, ובמקום לקנות רכב ספורט אמיתי הם הופכים רכבים ישנים לרכבי סבורט בהשקעה מינימלית.

אני יודע טוב מאוד מה הולך בכפרים, וסובל מהברבריות של חלק נכבד מהאוכלוסיה..

יחד עם זאת לא צריך להכליל..

אני גר בכרמיאל וגם שם לא חסרים עברייני תנועה!! ולא רק עברייני תנועה.

כי קל להגיד ערבי, אבל יותר קשה להודות בעובדות..

אני שמח שמטומטמים כמו אלו שהיו בנשר נעצרו/קיבלו דוחות/ רכביהם הוחרמו כי לדעתי הם מהווים סכנה ממשית למשתמשי הכביש.. אך אל לנו לשכוח שיש עברייני תנועה ועבריינים אחרים גם בצד השני.

לילה טוב.

השקעה מינימלית, אהבתי.

משקיעים עשרות אלפי שקלים על מה אתה מדבר...

גם אנחנו הרוסים לרוב אוהבים להשקיע ברכב ולהתבלט ולא לקנות עוד רכב כמו לשכן ולנסוע איתו. עיניין של תרבות. בכסף שהשקעתי ברכב כבר הייתי מביא מאזדה 3 מהחברה, הבחירה פה זה שלי לנסוע במשהו שאני בניתי ולא להיות כמו כולם. אם זה בכוח של המנוע, בבודי קיט, פנסים גאנטים וכו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא של גולף מהפורום, אם מערכת רצינית והתקנה איכותית: (שיא spl ישראלי)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=506541&highlight=%D7%A9%D7%99%D7%90

להסתכל על כזו התקנה, לעומת לתקוע 100 רמקולים 6x9 בתוך גוש פיבר צבעוני, זה ההבדל, בין "ערס\ערבי" או איך שלא תבחרו לקרוא להם, לבין חובב רכב\מוזיקה, וכמו שהם אוהבים להגיד "התמונה מדברת".

אפשר לקנות קומפוננט איכותי, או לקנות במחיר שלו 100 רמקולים 6x9 זבל

אפשר לקנות ג'אנט 14' איכותי של momo borbet וכו', ואפשר לקנות ג'אנט ניקל סיני 19' אינץ' באותו המחיר.

זה לא הכמות, זה האיכות, מי שהשתולל במפגש, כנראה שמבין את זה בידיוק ההפך.

אין שום קשר לתרבות מוטורית, ולא לתרבות בכלל, כנראה שהם לא שמעו את הפתגם "כל המוסיף גורע".

גם יש הבדל, בין להשקיע ברכב עם פוטנציאל, עם ערך אספני, לבין סתם להשקיע בסופר לנסר בספויילר גבוה וצבע כתום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעתיד הקרוב (שנתיים +-) ייתכן וגם אני אחפש אחת כזו קופה, בהחלט סוג של חלום.

בהצלחה עם זה, רק עדיף שתחכה שהרכב יהיה אספנות ותייבא לבד, רוב הרכבים האלו במיוחד הקופה/קבריולט גמורים לגמרי בגלל שהיו אצל בני דודים, והם גם רוצים מחירים לא הגיוניים.

כבר הרבה זמן אני מחפש אחת והתייאשתי ואני פשוט מחכה ל2019.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את בעל הגולף עם ה1000 רמקולים, השקעת כלכך הרבה כסף ב"מערכת"- לא יכולת להשקיע בבוכנות לבגאז נורמליות ולא מקל מטאטא צבוע בכחול?!

לדעתי המפגשים האלה יכולים להיות מהנים גם ללא מפגן הראווה בעונדות משוברות וסובר לנסרים עם ספסל בבגאז שורפות צמיגים!

Citroen Xsara sx 2000 TD1.9

VW Golf Mk2 1991 1.6

Rat is not a crime!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק, תודה, זו מחשבה שעלתה לי לראש. אבל זה המון זמן לחכות :(

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים האלו יש מחירים מצחקים בחו"ל כי שם הם נמכרו בכמויות הרבה הרבה יותר גדולות מהארץ.

הרכב הזה הוא חלום ילדות שלי,עדיף לחכות מאשר לקנות רכב שבור בארץ ולהוציא סכומים גבוהים על שיפוץ.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה שהמשטרה מחרימה רכב, הוא נלקח לתמיד או שיש אפשרות לשחררו?

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים האלו יש מחירים מצחקים בחו"ל כי שם הם נמכרו בכמויות הרבה הרבה יותר גדולות מהארץ.

הרכב הזה הוא חלום ילדות שלי,עדיף לחכות מאשר לקנות רכב שבור בארץ ולהוציא סכומים גבוהים על שיפוץ.

אל תטעה, המחירים של הE30 הטובות גם בחו"ל במגמת עליה כי הביקוש עולה על ההיצע. וכשהרכב מגיע לגיל 30 יש קפיצה במחיר כי ניתן לרשום אותו כאספנות ועלויות האחזקה יורדות. בעיה נוספת - ברכבים האירופאים בדרך כלל אין מזגן וברכבים האמריקאים יש ממיר קטליתי שהוא פתח לצרות.

תעשה כמוני, השקעתי שנה וחצי בחיפוש בכל הארץ, עד שמצאתי אחת טובה. בנתיים אני נהנה ממנה כבר שמונה וחצי שנים. מה שאתה צריך למצוא זה רכב עם גוף במצב כמה שיותר טוב, את כל השאר אפשר להחליף.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבארץ הכינוי "ערבי" בכל מה שקשור לעיצוב הפך למושג מקביל ל"חסר טעם".

לכל אחד יש את הזכות לאהוב ולהתלהב מהמ שהוא רוצה. אם הבחור עם הגולף חושב שמאה רמקולים בבגאז זה מגניב, כי "חיים רק פעם אחת" - שיהנה מזה. יש תרבויות שבהן זה מקובל, וזה בסדר. אלא שלרוב זה תרבויות שאף אחד מאיתנו לא ממש שואף להשתייך אליהן. בעייני, הshow off הזה מגוחך. מישהו כאן ישים מחר נוצות על הפנים, יקעקע את כל הגוף שלו ויסתובב רק בתחתונים? הרי אנשים חיים ככה ברחבי אפריקה או אוסטרליה. וזה בערך מה שהוא עושה, רק עם רכב.

זה כמו איזה מאמר שקראתי פעם על סיכות בצה"ל. הועלתה שם טענה שבצבאות במדינות בעלות אופי דיקטטוריאלי או מדינות עולם שלישי נהוג לקשט את החיילים בהמון סיכות מכל סוג אפשרי. לראיה, בברה"ם כל ג'ובניק כמו אבא שלי סיים את השירות הצבאי שלו עם סט של איזה 20 סיכות שונות. פעם בצה"ל זה לא ממש היה ככה, אבל בשנים האחרונות יש נטיה לכל פלוגה אפשרית בערך להכין סט סיכות משלה. זה בדיוק אותו דבר. חוסר טעם והתרברבות בנוצות. זה לא הופך אף אחד ללוחם יותר טוב או נהג יותר מוכשר או אישיות יותר מגניבה.

זה בכלל מבלי לפתוח את שאלת ה"כמה פעמים בשבוע שכניו של מר "חיים רק פעם אחת" רוצים להרוג אותו, כי הוא מפעיל כל הרמקולים שלו באיזה גינה ציבורית באמצע עיר תמימה".

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל מבלי לפתוח את שאלת ה"כמה פעמים בשבוע שכניו של מר "חיים רק פעם אחת" רוצים להרוג אותו, כי הוא מפעיל כל הרמקולים שלו באיזה גינה ציבורית באמצע עיר תמימה".

תתבייש לך. הבחור יכול להפעיל את הרמקולים שלו בכל מקום שיבחר, מדובר במדינה דמוקרטית.

2ztlnfnzgmil.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...