Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפעמים החגיגה נגמרת: מאות בני אדם השתוללו במכוניות משופרות בנשר - המשטרה פשטה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבל שהם עשו את זה ככה.

אם היו סוגרים מקום כמו שצריך, ולא באיזה מגרש חנייה באזור תעשייה, זה היה יכול להיות מאוד מעניין.

תחשבו על אירוע בדיוק כזה, רק מחולק לאיזורים של אודיו, אסתטיקה, שיפורים וכו', אבל מתוחם כמו שצריך ומקום מיוחד בשביל לעשות את ענייני הפרפורים ובלאגנים כשאין סכנה לאף אחד.

צריך להבדיל בין תרבות מוטורית לתרבות נהיגה.

כפי שאני רואה את זה, תרבות מוטורית זה כל המפגשים האלה. אנשים עם אותו תחום עניין נפגשים ומדברים על מה שהם אוהבים. נותנים עצות, קובעים להיפגש במוסך לאיזה טיפול מעניין לרכב, סופ"ש של שיפוץ רכב מעניין וכו'.

בדיוק כמו מפגש מועדון החמש באותו מקום בדיוק בכל יום שישי, ומפגש אודיו פעם בחודש גם לא רחוק משם.

פשוט אנשים עם תחום עניין דומה יושבים, מדברים, מחליפים עצות ונהנים.

תרבות נהיגה לעומת זאת זה מה שקורה ברגע שנמצאים מאחורי ההגה. בכבישים נוהגים כמו שאמורים לנהוג רק במסלול, בחניונים עושים שטויות מבלי לחשוב על ההשלכות האפשריות (פרפורים וכו'), ובמפגשים עושים הכל רק בשביל האגו (מי יעלה הכי הרבה עשן, מי ייסע הכי מהר בתוך חניון רכבים...)

בקיצור, רעיון נחמד, ביצוע גרוע.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא נכחתי במפגש, אבל לפי התמונות שהעלו לרשת והסרטונים, נראה מפגש ענק. לפחות 1000 איש ורכבים!

וכן זה היה מסודר עם הזמנה, זאת ההזמנה:

https://www.facebook.com/events/1456514711241619/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

טריילר למה שהיה:

[

אכן. 1000 איש זה באמת משהו ריציני ולא סתם התפרעות ספונטאנית.

חוץ מזה עקבתי אחרי כל ההתכתבויות בפייסבוק ולא היו שום עצורים או הורדת רכבים מהכביש. סתם רעש וכותרות לעיתונות המשועממת!!

גם אני פספסתי.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לנפץ לך את בועת הלאומיות שלך אבל גם ערבים-ישראלים הם ישראלים.

אתה רוצה להגיד שבערך 10% מהנוכחים היו יהודים.

לא ניפצת לי שום דבר, אז טעיתי בניסוח.

כל מה שיש לך לומר גובל באמירה פוליטית.

תשאר על הנושא ואל תסחף.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד במפגשים שלהם יש בלאגן, רק שהפעם היה אובר בלאגן.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק חדש פה?

אני זוכר את עצמי לפני כמעט עשור, כבעל רישיון טרי, נוסע כל יום שישי למפגשים של מאחורי האצטדיון ברמת גן. אותם הדברים נעשו גם שם, עד שהתחילה תקופה של פשיטות-כנסות-והורדות והכל נגמר לתקופה מה. בוודאי הותיקים יותר כאן זוכרים את סיפור של דוושות אלומיניום המקוריות של S2000.

דבר היחידי שהשתנה מאז אלה הם המכוניות, שרמתם עלתה כמה מדרגות טובות. מי היה מעלה בדעתו בכלל אז, שנראה מכוניות כמו פרארי במפגשים כאלה כאן בארץ.

מגניב? לגמרי.

האם הייתי מגיע בעצמי? כבר זקן מדיי.

טוב שיש מפגשים כאלה, פשוט לא מתאים לכל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר לבוא למפגש כזה עדיף לבוא לאחד שיש בו מלא ערבים כי כשמגיעה משטרה במפגש של ערבים הם מפחדים לצאת מהאוטו וכשהמפגש במרכז כולם היו אוכלים הורדות ולמי שלא מאמין מוזמן להזכר במפגש ישן כזה שצולם והועלה בזמנו ליוטיוב ורואים בו טוב מאוד כמה המשטרה מרתיעה במפגשים הצפוניים שלנו...not

http://www.youtube.com/watch?v=vXSjKKgeG7k דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר לבוא למפגש כזה עדיף לבוא לאחד שיש בו מלא ערבים כי כשמגיעה משטרה במפגש של ערבים הם מפחדים לצאת מהאוטו וכשהמפגש במרכז כולם היו אוכלים הורדות ולמי שלא מאמין מוזמן להזכר במפגש ישן כזה שצולם והועלה בזמנו ליוטיוב ורואים בו טוב מאוד כמה המשטרה מרתיעה במפגשים הצפוניים שלנו...not

http://www.youtube.com/watch?v=vXSjKKgeG7k דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אתה צודק וטועה בו זמנית, אני תומך בזה שכל אחד ישפר את האוטו שלו איך שהוא רוצה (אפילו מוכן לסבול לנסרים כתומות עם בוברט,כל אחד והטעם שלו) , אני נגד העניין של הורדת רכב משופר מהכביש, כי הרכב לא אשם, לנסר כתומה עם בורבט לא עושה רע לאף אחד, זה הנהג שעולה על ההגה וחושב שהוא קן בלוק תוך כדי שהוא מנסה להפגין כישורים עלובים של דריפט עם הנעה קידמית וכמעט מוריד עשרות צופים, זה מה שצריך לעצור, לא את הרכבים, את הנהגים!

זה עניין של מזל\זמן עד שמישהו ייהרג באירוע כזה כי איזה גבר בב.מ.וו ניסה לצאת מהסאנרוף תוך כדי דריפט, איבד שליטה וכמעט עלה על קבוצת צופים, וזה לא שאני נותן דוגמא חסרת בסיס, תסתכל על הבחור עם הב.מ.וו ב4:30, "מפגש" כזה, שאנשים עומדים במעגל סביב רכב שעושה צלחות, עם רכבים לא מתאימים\חוסר ניסיון\טעות אנוש או מכנית, צריכים לרוץ במגרש מצד לצד להתחמק מרכבים שעפים לכל כיוון בלי שמץ של שליטה, זה מפגר, זה לא ראוי להיקרא מפגש, ולפעמים חבל שהמשטרה מפחדת מהם ולא מתחילה לחלק שלילות והחרמות, אם כמה שאני לא בעד המשטרה בתחום הזה.

כשקורה "מפגש" כזה, הספורט המוטורי הולך עוד צעד אחורה, מקבל דעה שלילית במדיה וצועד לאחור, ההתנהגות הזאת במפגשים, במיוחד מהסוג שהעלת בסירטון, רק דופקת את כולנו, וחבל שמעודדים אותה.

זה עניין של זמן עד שמישהו ייפצע או ייהרג במפגש כזה (והסיכויים מאוד מאוד גבוהים לקהל), ואז נראה איך כל מפגש, אפילו הכי פשוט ורגוע של מועדון ה5, הופך להיות בהשגחת משטרת ישראל, אם יס"מ שמחכה לפרק במכות את הגבר הראשון שיגרום לצמיגים לצווח, ואם תיק שמן במשטרה והחרמת הרכב, אז לא הייתי ממהר לעודד אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגעיל, תרבות הערסיאדה. :evil:

המערכות שמע שלהם עולות יותר מהרכבים.

שלא נדבר על ירידה באיכות השמיעה בגיל מוקדם...

על מה תמליץ להם במקום התחביב הזה? לבלות במועדונים בת"א?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכחתי במפגש, אבל לפי התמונות שהעלו לרשת והסרטונים, נראה מפגש ענק. לפחות 1000 איש ורכבים!

וכן זה היה מסודר עם הזמנה, זאת ההזמנה:

https://www.facebook.com/events/1456514711241619/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

טריילר למה שהיה:

http://www.youtube.com/watch?v=aSXgyjnBDmg&feature=youtu.be דרך יוטיוב

חח עשו שם את המפגש עלק "חיים פעם אחת" אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו, מי שלא היה שם לא יכול להבין את החוויה,

מאות רכבים, רובם משופרים קוסמטית, חלקם גם פנימית, נפגשים במקום אחד ועושים בלאגן.

אסור שכל מפגש רכב יהיה כזה, אבל פעם בכמה זמן אם יאורגן אירוע כזה רק יותר מסודר...

חוויה לכל החושים- רק לראות מאות מכוניות מיוחדות באותו המקום, לשמוע את המנועים והפורקים, להריח את הגומי השרוף ברחבי כל המתחם...

בתור חובבי רכב אני מאמין שאם הייתם שם הייתם נהנים מאוד רק מהאווירה והחוויה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר להיבט התעבורתי, מעניין שאף אחד לא נתן פה את הדעת לכך שהמעשה של הנוכחים הוא פלילי. בריונות ועבריינות לשמה.

סעיף 151 לחוק העונשין:

"שלושה אנשים לפחות שנתקהלו לשם עבירה, או שנתקהלו למטרה משותפת, ואפילו כשרה, ומתנהגים באופן הנותן לאנשים שבסביבה יסוד סביר לחשוש שהמתקהלים יעשו מעשה שיפר את השלום, או שבעצם התקהלותם יעוררו אנשים אחרים, ללא צורך וללא עילה מספקת, להפר את השלום, הרי זו התקהלות אסורה, והמשתתף בהתקהלות אסורה, דינו - מאסר שנה אחת."

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוובר בגבול מטושטש מאד בין המותר (התקהלות או הפגנה) לאסור (אפשרות פגיעה באחרים). לפי התאור כאן היו לא מעט שנהגו בצורה פרועה, והתנהגות זו צריכה להיות מטופלת. מי שבא להנות ממכוניות עתיקות או אפילו "משופרות" לא צריך להיות קורבן לנהיגה חסרת אחריות של חלק מהמשתתפים.

לגבי נושא השיפורים - לצערנו אנחנו מכירים את בעל הרכב הישראלי ש"ישפר" מכלולים מסויימים, ויזניח אחרים. נחמד להוסיף לרכב כוח, אבל צריך להתאים גם את שאר המכלולים ואני מסופק אם הישראלי המצוי ישקיע בשיפור מאוזן. לכן גם אם מאפשרים לשפר רכבים חייב להיות על כך פיקוח מקצועי הדוק, וסביר לדרוש מהמשפרים אגרה שתכסה את הוצאות המדינה לביצוע הפיקוח. אני סקרן כמה "חובבי רכב" יהיו מוכנים לשלם את שכרו של מהנדס שיבדוק אם רכבם עומד בדרישות לאחר השיפור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר להיבט התעבורתי, מעניין שאף אחד לא נתן פה את הדעת לכך שהמעשה של הנוכחים הוא פלילי. בריונות ועבריינות לשמה.

שמתי לב שהבימרית ב04:30 נסעה גם עם אורות ערפל שלא לצורך:

(ד) הותקנו ברכב פנסי ערפל כאמור בתקנות 347 ו-347א מותר להפעילם רק במקרה של ערפל או כשיורד גשם שוטף או שלג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...