Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפעמים החגיגה נגמרת: מאות בני אדם השתוללו במכוניות משופרות בנשר - המשטרה פשטה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואו נעזוב לרגע את כל החוקים.

המפגש היה חוויה!!! נקודה.

אני לא אוהב שאנשים מתפרעים וגם לא מחבב במיוחד את המגזר, אבל מה שהיה שם, היה פשוט מטורף.

לשמוע פריקות על ימין ועל שמאל, לראות רכבים מושקעים (כי את זה אי אפשר לקחת מהם), להריח ריח של צמיגים שרופים...

אני יצאתי מהמפגש בהרגשת אדרנלין.

לראות הונדות שלוחצות עד שהרכב מת! (כן כן!) זאת חוויה.

אולי התקשורת הוציאה לזה שם רע, אבל לא היה כל כך נורא שם. אני מדבר בתור אחד שהיה שם וזה לא המפגש הראשון שלו.

השוטרים וויתרו ל-2 נהגים מהורדות וקנסות, ולפי זכרוני האישי רק קנס אחד נרשם במפגש.

אולי נזכה לראות עוד מפגשים כאלו...חוויה.

אתה מודע לכך שהונדה סיביק ומאזדה 3 נמכרו תחת קטגוריית המשפחתיות (כן, כאלה שאבא ואמא מובילים בהן ילדים לטיול בחיק הטבע) ולא כרכב ביצועים עתיר מומנט, נכון?

אנשים חייבים להתחיל לקחת בפרופורציה את הרכבים שלהם.

מנוע 1600 סנטדרטי וגיר אוטומטי 4 הילוכים -הם-לא- שילוב ספורטיבי. גם לא עם אגזוז שעושה רעש של מכסחת דשא.

אני למשל מעדיף לראות אלפא איכותית שיודעת לסוע במסלול. גולף gti שעשויה נכון או כל רכב שכשיצא מהמפעל היצרן ייעד אותו לעשות קצת יותר מהנעה של 5 נפשות מנקודה א לב

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מודע לכך שהונדה סיביק ומאזדה 3 נמכרו תחת קטגוריית המשפחתיות (כן, כאלה שאבא ואמא מובילים בהן ילדים לטיול בחיק הטבע) ולא כרכב ביצועים עתיר מומנט, נכון?

מנוע 1600 סנטדרטי וגיר אוטומטי 4 הילוכים -הם-לא- שילוב ספורטיבי. גם לא עם אגזוז שעושה רעש של מכסחת דשא.

אני למשל מעדיף לראות אלפא איכותית שיודעת לסוע במסלול. גולף gti שעשויה נכון או כל רכב שכשיצא מהמפעל היצרן ייעד אותו לעשות קצת יותר מהנעה של 5 נפשות מנקודה א לב

ואתה מודע לכך שאם היית מקדיש דקה וחצי מהחיים המסכנים שלך היית רואה שחוץ מ-מזדה 3 והונדה סיויק היו שם עוד מליון רכבים, וכן כאלו שיש להם מערכת קצת יותר מורכבת מ 4 הילוכים ומנוע בנפח 1600. אתה מוזמן לרשום ביוטיוב "אלפא איכותית" ולהישאר בבית. ליצן.

ולכל אלו שמצטטים חוקים ד' סעיף 1245 פסוקה ז' מקווה שיום אחד תתעוררו מהסרט שאתם חיים בו. מה נסגר איתכם? גם בייעוץ המשפטי ובכלל לכל אורך הפוסטים בפורום הזה אותם אנשים צהובים, חסריי חיים, מלאי מרירות ומירמור שמנסים לפזר אותו לכלל הגולשים. תחפשו חיים מחוץ לפורום... יש עולם שלם שם בחוץ שאפשר לחייך אליו ולפעמים הוא גם מחייך בחזרה.

Amp #1 Phase Evolution RS4 | Amp #2 Sundown SAZ1500.1D | Comp F Rockford Fosgate T1652-S | Subs DC Audio Level 4 12" x2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לגמרי. מה שאומר שמי שנהנה מהונדה סיויק או מאזדה 3 - מקומו בכלא!!!! ואסור אסור אסור להנות מהנהיגה או לנהוג נהיגה ספורטיבית אם זה אוטו משפחתי! DAMN RIGHT.

אם קניתי רכב "משפחתי" אסור לי להנות ממנו? גם AUDI A3 עם מנוע 2 ליטר TSFI נמצאת בקטגורית משפחתיות, למרות שיש לה 200 כ"ס ומנוע מוגדש.

אז אם אני קונה A3 אני מגביל את עצמי לנהיגה משפחתית ותו לא?

אני באמת בפורום של חובבי רכב??? מה אכפת לי מה אתה מעדיף? אותי לא מעניין לראות אלפא או סופר רייסר, העיקר שזה יהיה יפה. גם מאזדה 3 ספיריט זה רכב משפחתי, זה אומר שזה רכב רע?

עזוב, עדיף שתעזוב את התחום של רכב ומוטוריקה - ברור שאתה לא קשור אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל נהיגה ספורטיבית זה לא לשרוף צמיגים ולהשתגע בחניה ציבורית איפה שמסתובבים אנשים, חבר.

למי אכפת אם זה סיביק או מאזדה 3, כל אחד והטעם שלו והתקציב שלו. אבל למה לעשות פדיחות לכל חובבי הרכב בתקשורת ולהתנהג כמו חבורת ערסים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל נהיגה ספורטיבית זה לא לשרוף צמיגים ולהשתגע בחניה ציבורית איפה שמסתובבים אנשים, חבר.

למי אכפת אם זה סיביק או מאזדה 3, כל אחד והטעם שלו והתקציב שלו. אבל למה לעשות פדיחות לכל חובבי הרכב בתקשורת ולהתנהג כמו חבורת ערסים?

עם זה אני מסכים.. הכוונה שלי הייתה שאם הכל מסודר ומאורגן כמו שצריך, לא כל כך ישנה לי אם מדובר בקאמרו או מאזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בואו נעזוב לרגע את כל החוקים.

המפגש היה חוויה!!! נקודה.

אני לא אוהב שאנשים מתפרעים וגם לא מחבב במיוחד את המגזר, אבל מה שהיה שם, היה פשוט מטורף.

לשמוע פריקות על ימין ועל שמאל, לראות רכבים מושקעים (כי את זה אי אפשר לקחת מהם), להריח ריח של צמיגים שרופים...

אני יצאתי מהמפגש בהרגשת אדרנלין.

לראות הונדות שלוחצות עד שהרכב מת! (כן כן!) זאת חוויה.

חוויה זה מושג מאד רחב.

גם זו חוויה:

http://www.youtube.com/watch?v=fSwNhXv3RF8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

גם שם שורפים צמיגים ולוחצים עד שהאוטו (והנהג) מת.

נכון שהמפגש שהיה בנשר זה כלום לעומת זה, לפחות מהסרטונים, אבל הוא כבר עשה את הנזק התדמיתי שלו לחובבי הרכב בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא שאבואב עוד לא מצא זמן לשאת נאום חוצב להבות על העניין הזה. כנראה כי אף אחד לא עבר במפגש את ה-90 קמ"ש.

ברצינות - תעלולים כאלו, על ידי נהגים לא מיומנים, מכוניות שלא הותאמו לעניין, במקום לא מסודר ובקרבה כזאת לקהל - דינן להסתיים יום אחד בטרגדיה.

הפתרון הוא לא באכיפה אלא בהסדרת הנושא - פתיחת שני פרקים מוטוריים בישראל, אחד גדול בנגב שגם יכלול מסלול ברמה של F1 ואחד קטן יותר בגליל וחקיקה הולמת להסדרת נושא רישוי מכוניות משופרות/מיוחדות/קיט.

באופן הזה בחור עם הונדה סיוויק משופרת יוכל לקבל אישור לנהוג בה בתנאים מסוימים לאחר שנבדקו השלדה, הבלמים וההיגוי, להגיע ליום מפגש במגרש הג'ימקנה של הפרק המוטורי בנגב, לשלם 100 ש"ח על כרטיס כניסה וביטוח, לחבוש קסדה ולשים רתמות מירוץ ולשרוף צמיגים כאוות נפשו בזמן שהקהל מתבונן מאחורי גדר סופגת אנרגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

באופן הזה בחור עם הונדה סיוויק משופרת יוכל לקבל אישור לנהוג בה בתנאים מסוימים לאחר שנבדקו השלדה, הבלמים וההיגוי, להגיע ליום מפגש במגרש הג'ימקנה של הפרק המוטורי בנגב, לשלם 100 ש"ח על כרטיס כניסה וביטוח, לחבוש קסדה ולשים רתמות מירוץ ולשרוף צמיגים כאוות נפשו בזמן שהקהל מתבונן מאחורי גדר סופגת אנרגיה.

לא שאתה לא צודק, אבל עם ההגבלות (הנכונות) שכתבת, מראש לא יגיעו למסלול הזה אותם "לקוחות" שהשתוללו בנשר. אתה רואה אותם מתקינים 6 point harness וחובשים קסדות? שלא לדבר על זה שאם תבדוק להם רכבים ותמצא אותם לא תקינים, יהיו מריבות שיתעלו על הדריפטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Doc Slow, כבר יש חקיקה כזו.

יש מספר אפור שאפשר להוציא לרכב, והוא אכן גם נדרש לבדיקות לפני ואחרי תחרויות שונות.

הבעיה היא שהחוק לא ממש, עד כמה שאני יודע, מאפשר לנסוע עם רכב משופר בכבישים, אני לא רואה איך כל החברים האלו יוותרו על הנסיעות היומיומיות לטובת הסדרת הנושא.

מעבר לזה, מסלול של ממש עדיין לא קיים גם כן בארצנו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש משהו כזה, אבל זה חלקי בלבד. גם בלי מסלול מסודר כל החקיקה הזאת די ריקה מתוכן.

צריך לאפשר הסדרה של רכב משופר בכפוף לבדיקה במכון מתמחה לעניין. אני מאמין שזה יעלה סכום התחלתי של כמה אלפי ש"ח ויעלה את מחיר הטסט השנתי באופן משמעותי, אבל זה עדיף על המצב הקיים.

פארק מוטורי יהיה גם מקור להכנסה ויוכל בנוסף לאירוח תחרויות, אירועים וסתם ימי מסלול "לאנשים מהישוב" - לשמש גם מרכז לחינוך לנהיגה נכונה וגם כמרכז אקדמאי כולל מסלולי ניסוי ומעבדות בשת"פ עם הפקולטות להנדסה השונות בארץ גם דגש על הנעה חשמלי וניהוג אוטונומי. אבל על זה כבר טחנו מים רבים בפורום זה, באחרים ובשלל מאמרי דיעה במגזינים ומוספי רכב.

זה הגזר, לגבי המקל - רכבים לא מוסדרים ישלחו למכון בדיקה (על חשבון הבעלים) ואם ימצאו כבלתי כשירים לחלוטין - ישלחו לגריטה, קומפלט עם הטורבו, הקסנונים הלא מכוונים, האגזוזים בגודל המוביל הארצי, הכל יהפוך לפחיות שתיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם טעם רע נכנס תחת קטגוריה של טעם.

מדינה מסודרת צריכה לאפשר גם לקבוצה הזו לתת ביטוי לטעם שלה.

בהמון מפגשים ברחבי העולם "שורפים צמיגים" כדרך קבע וגם שם הנושא יוצר התרגשות ואהדה.

תתפלאו או לא, גם מזדות משוברות הן חלק מתרבות מוטורית עדכנית.

הנושא נופח, כי זוהי דרכה של התקשורת לייצר כותרות.

אם זאת, חייבים לשמור על שלום הציבור ולדאוג שהמשתתפים לא יסכנו את עצמם או את שאר הציבור.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נניח שאין וויכוח בנוגע לרמת הביצוע ואיכות המכוניות באירוע...

אבל למה במקום ציבורי של מרכז קניות??? זה נראה אירוע "אלים" (שריפת צמיגים במקום כזה נחשב לדעתי).

מתכנן האירוע בן 12 שלא יכול לחשוב קדימה? חסר מקומות שאפשר לעשות את זה....? זה לא שבאמת היה מסלול ונסעו, שבארץ באמת אין הרבה מקומות. אלה סתם עשו פוזות ואפשר לעשות את זה במאות מקומות בארץ.

אגב לא חושב שהוציאו שם רע לחובבי האירועים, יש ויש והציבור לא דביל שלא לדבר שלא ממש אכפת לו מאירועים כאלה בארץ/עולם.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה בדיוק מה שאני אומר. למי אכפת מהסגנון של השיפורים במכוניות, למה לעשות את זה עם כ"כ הרבה רעש והשתוללויות בחנייה ציבורית איפה שמשפחות יוצאות לבלות בשישי בערב?

גם המפגש של מועדון ה5 היה שם פעם, איך זה שלא שמענו עליהם לרעה בחדשות אף פעם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לגמרי. מה שאומר שמי שנהנה מהונדה סיויק או מאזדה 3 - מקומו בכלא!!!! ואסור אסור אסור להנות מהנהיגה או לנהוג נהיגה ספורטיבית אם זה אוטו משפחתי! DAMN RIGHT.

אם קניתי רכב "משפחתי" אסור לי להנות ממנו? גם AUDI A3 עם מנוע 2 ליטר TSFI נמצאת בקטגורית משפחתיות, למרות שיש לה 200 כ"ס ומנוע מוגדש.

אז אם אני קונה A3 אני מגביל את עצמי לנהיגה משפחתית ותו לא?

אני באמת בפורום של חובבי רכב??? מה אכפת לי מה אתה מעדיף? אותי לא מעניין לראות אלפא או סופר רייסר, העיקר שזה יהיה יפה. גם מאזדה 3 ספיריט זה רכב משפחתי, זה אומר שזה רכב רע?

עזוב, עדיף שתעזוב את התחום של רכב ומוטוריקה - ברור שאתה לא קשור אליו.

תהנה ממה שאתה רוצה. מצידי תקנה מזדה בימבה 121 ותעוף איתה במסלולים. רק קח את עצמך בפרופורציה, שכח מהפוזות של ערס בן 15 ותבין באיזה רכב אתה יושב.

גם לאבא שלי יש רכב עם מנוע חזק יחסית והאמת שגם מראה שבכל מקום מוגדר (ואני מצטט) "קרבי".

אני עדיין לא חושב שאני יושב בפרארי. כולה מיצובישי לנסר עם מנוע קצת יותר גדול מ1600 וג'נטים.

אז נכון שאני מבסוט שב120 לא מרגישים בכלל את המנוע עדיין והוא עוד מנמנם אבל זה לא מגדיל לי את הפין המוטורי או יוצר לי פוזה שווה.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין הערסים שהיו שם עם לאנסרים למיניהם ואנשים שמעניין אותם לנהוג.

רוב מי שהלך למפגש הזה הם לא חובבי נהיגה.

הם לא מבינים קווי מסלול, לא מבינים העברות משקל ולא מבינים נהיגה בכלליות.

הנהיגה לא מעניינת אותם וגם לא התקינות של הרכב, אז להגיד "תנו להם מקום לעשות את זה" זה בדיוק הדבר השגוי.

הם רוצים להיות עבריינים ורוצים להרגיש כמו חבורה של מורדים במוסכמות.

להפריע לאחרים זו בדיוק הנקודה, וכמה שיותר מופרע, יותר טוב.

אני מניח שאלו שהיו שם עם קורבטים או עם הפרארי לא עשו יותר מדי שטויות אבל הערסים הקטנים עם הבימרים או הגולף שמלאה ברמקולים, הם לא אנשים שהנהיגה מעניינת אותם, אז ביניהם ובין מסלול אין שום קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...