Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

aka77

 • פרסום הודעות

  866
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי aka77

 1. יחד עם הפוקוס הייתי מסתכל גם על מאזדה 3
 2. למכירה קיה ספורטאז' שנתון 2016 1.6 urban יד 01 כ-60,000 ק"מ טסט עד פברואר 2022 טופל עד האחריות במוסך מורשה יבואן ולאחר מכן במוסך מורשה אחר, טיפולים מבוצעים בזמן עם קבלות. הרכב עבר תאונה כמה חודשים אחרי הקנייה ב-2016 ובוצע תיקון במוסך מורשה של החברה. ישנם כמה סימני פתיחת דלתות אך לא מהותי. נמכר בעקבות התחדשות ברכב חדש. פרטים נוספים ניתן לקבל בהודעה פרטית
 3. אם חנית טוב, למה שיבקש ממך לחנות כמו שצריך? אם זה פעם ראשונה שאתה חונה שם וזה לא ממש ליד הבית שלך, אני הייתי חונה במקום אחר. מעדיף ראש שקט ושכנות טובה מאשר הזדמנות להסלמה.
 4. 87 קג"מ, וואו. כרגיל הם יודעים לעשות תכשיטים נהדרים.
 5. אני יודע דבר אחד, חלק גדול מהכנסות המיסים בארץ זה מיסוי רכב. המדינה לא תרצה לאבד את תרנגולת הזהב הזו. לדעתי זה גם עניין של זמן עד שיימסו את החשמל לרכב.
 6. כמות הקילומטרז' שאני עושה בשנה נמוכה כדי שיהיה כדאיי בשבילי לקנות טסלה, אולי רכב אחר אבל כרגע במלאי הקיים בארץ גם לא. בהנחה ויש לי מלא כסף עשרות מיליונים... גם אז לא אקנה טסלה אלא משהו חשמלי אחר 🏎️
 7. aka77

  רשמית: טסלה בישראל

  אני לא חושב שזו הסיבה או לפחות מקווה בשבילם. אני חושב שהם פשוט פחות מקצועיים/מבינים את התחום, או לפחות מקובעים ומתקשים לשנות פאזה. אגב אני לא חושב שההגעה של טסלה עכשיו תשנה את השוק בישראל, זה כי עכשיו לרוב המתחרים יש מענה שיגיע עוד השנה.
 8. בהחלט, אם הם התחילו את המסלול העוקף הצפי הוא לעיכוב של כ-4 שבועות.
 9. זה אומנם בחו"ל אבל קראתי שמישהו קנה פנטהאוז במגדל יוקרתי דרך כרטיס האשראי. אני מניח שעם כרטיסים נבחרים לאנשים בעלי הממון ניתן לקנות בסכומים כאלה. (מאות אלפים פיר עסקה). ניסיתי בעבר לשלם עם כרטיס אשראי סכום חלקי על רכב, היבואן לא הסכים. יחד עם זאת במבצעי "חבר" כן מאשרים עד 30k.
 10. לא רלוונטי לה. הפור נפל. העיקר שהיא תהיה מרוצה, זה שווה הכול.
 11. אני לא יודע מה הסטנדרט בחו"ל (בטוח יותר טוב), זה גם לא רלוונטי. מה שכן רלוונטי זה מה נותנים בארץ ומה המתחרים נותנים. אני מסכים שיש תמורות יותר טובות מאשר הגולף. ואם זאת 99.9% שאזמין גולף, האישה קבעה והאמת שמבחינתי למה שהיא צריכה, מערכות בטיחות, חיישנים מהמפעל, זכרונות וכו' לגולף יש, לעומת המתחרים שיש כמעט הכול וחסר איזה משהו קטן שיש רק לגולף. מאוד אהבתי את הCX30 אבל אין עניין מהלקוחה.
 12. אוי נו, תלכו גם לקופרה בקומה 6 בניין צמפיון בני ברק.
 13. סקרנות נטו - האם התקשרו אליכם להודיע שהרכב הגיע לארץ מוקדם מהצפוי?
 14. גם אני הייתי היום וגם בקופרה. קיבלתי יחס מעולה, לא ניסו למכור לי כן אמרו שהמלאי נגמר מהר אבל יגיעו עוד תוך כמה חודשים. יש הרבה הזמנות של הרכב עוד לפני ההשקה, כנראה לקוחות שמשדרגים... נאמר לי שאין הנחות בגולף בהשקה, מיודעיי דבר (לא עבדו עליכם). אישית לא הרגיש לי הכי איכותי כבר ראיתי מתחרה ששמה אותם בפינה מיבשת אסיה. מה חסר לכם בגולף לייפ פלוס? אני הייתי שמח למצלמה 360
 15. בין 7K-7.6K תלוי דגם + מתנה חיישני חניה אחוריים.
 16. אנחנו נכנסים למה זה פרימיום, ונראה שלכל אחד זה משהו אחר. אצלי צפיפות ונוקשות לא מתקשרות בפרימיום (טרם יצא לי לנהוג בדגם הנוכחי). אלא דווקא רמת הפרטים, איכות החומרים אלו נחשבים בעיניי. וחוץ מהגולף החדשה הייתי וראיתי את כולן. אני גם חושב שכול המבחנים מדברים על הייחודיות הזו במאזדה.
 17. ממש עכשיו מחפשים רכב חדש ויש מבצע "חבר" על מאזדה/פורד. אני חייב להגיד שכשנכנסתי למאזדה 3/CX30 הרגיש לי פשוט רכב דרגה אחת מהמתחרות שלה. הכול עור, רך, נקי. ממש מתחבר למה שרשמת על משענת היד. אפילו מאחורה משענת היד בדלתות רכות, משהו שהיום בהרבה רכבים לא רואים. אני דווקא לא רואה אותה כרכב יקר, כי היא פשוט נותנת משהו אחר שלמתחרים אין, נתנו ביקורת שהיא סמי פרימיום. לדעתי היא פרימיום אך ללא הפינוקים. הנדסת האנוש משובחת.
 18. עדכון מהיום לקראת סוף החודש, יש דיבורים על סביבות ה-22 לחודש.
 19. גם אני רואה את השרשור באיחור. תהנה וסע בזהירות! המחירים שאתה מציין מאוד נמוכים, אולי גם אני צריך ללמוד להתעסק בעצמי ברכב
 20. בישראל (לא יודע בקשר לחו"ל), יש בעיה עם כל הבניין ייקנה רכב חשמלי, מיטב המוחות עובדים על פתרון (כבר כמה שנים טובות). אני מאמין שעוד כמה שנים זה יהיה מאחורינו (תחנות חשמל נוספות, סולארי, ואגירה) אני יודע שיש בתים שמקבלים הגדלת מתח, לא יותר אם זה רלוונטי לכם ואתם גם ככה לא שם. מונה נפרד נשמע רעיון מעניין.
 21. לא היה מקרה דומה במאזדות 3 לפני כמה שנים? הדשבורד משנה צורה...
 22. aka77

  רשמית: טסלה בישראל

  אני חושב (בכל זאת אין לי מושג מה עובר בראש של הכתב מכלכליסט) שההשוואה למודל 3 מול רכבים חשמליים אחרים יותר קטנים בגלל האיכות והמתחרות (שהן רק חשמליות עממיות). למה אני מתכוון - טסלה 3 אינה רכב פרימיום, לא מתחרה בזה ובחייאת כמעט כל טסלה יוצאת קצת שונה מאחיותיה במפעל. (רווח בין הברזלים כאן ובאחרת רווח במקום אחר - אין איחוד על הסרגל שם), בנוסף מאסק בעצמו נתן ראיון שיש להם בעיות כאלה ואחרות. לכן בארץ כרגע אין הרבה רכבים חשמליים עממיים בואותו הגודל של טסלה שיכולים להיתחרות בה. ההשוואה של מרצדס/במוו לטסלה S הן לאו דווקא הגודל אלא האיכות, בכל זאת טסלה S היא לא רק ג
×
×
 • תוכן חדש...