Jump to content

JLoist

 • פרסום הודעות

  254
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות JLoist

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פתח-תקוה פיתוח
 • מקצוע
  סטודנט
 1. היאריס שכורות, ניתנות לפי תפקיד (אולי גם כתמריץ?) ולא ולפי דרגה
 2. עם טורקיש יש עצירה נוספת בברזיל, למיטב זכרוני, שלא כוללת ירידה מהמטוס למי שממשיך לבואנוס איירס. זה כן מאריך את זמן השהייה במטוס, שגם הוא חשוב בהחלטה איזה כרטיס לרכוש. ו-15 שעות רצוף במושב של מחלקת תיירים זה לא פשוט.
 3. תודה. בחיפוש בגוגל מצאתי שפרסומים היו בסוף פברואר ובמרץ דווקא. בכל מקרה זו אותה תקופה בשנה ונראה שהיא מסתדרת לא רע עם התכניות.
 4. שלום, נהגת בת 70 (אמא שלי), החליטה שהגיע הזמן להחליף את ה-107. אם לא הגיר הרובוטי, שקצת נמאס עליה, ה-108/C1 היו המחליפות האידיאליות מבחינת גודל. הכיוון כרגע הוא C3. אציע לה גם אלטרנטיבות של יצרנים אחרים, אבל יש העדפה לתוצרת PSA אצלם (בעבר - ZX, קסארה, C4. הרכב הנוסף בבית הוא 2008.) הנסיעה הצפויה נמוכה מאוד, אבל כרגע ויתור על רכב לא רלוונטי. מאחר שאין לחץ להחליף, חשבתי לחכות למבצע חבר. בשנה שעברה מבצע חבר של פיג'ו-סיטרואן נערך בחודש מרץ. מישהו יודע מתי הוא צפוי השנה? לחלופין, נבדוק אפשרות לרכישת C3 בת כשנה. תודה
 5. ה- 308GT מגיעה עם מנוע דיזל 2.0 ליטר (180 כ"ס) ומחירה 180,000 ש"ח.
 6. JLoist

  פ'יגו 108 חוות דעת

  מניסיון עם שתי 107 במשפחה (עם אותו מנוע וגיר) - טפו טפו רק דלק ואחזקה שוטפת. שתיהן עושות כמעט רק נסיעות עירוניות וצריכת הדלק סביב 1:15-1:16.
 7. JLoist

  ג'יפון עד 80K לזוג+1

  ה-2008 עם מנוע 1.2 טורבו נשמעת מתאימה למשימה. הרכב נוח והמנוע הולם את הרכב בסה"כ. צריך לקחת בחשבון שבמושב האחורי נכנסים שני אנשים/ מושבי בטיחות. מצד שני, אני לא בטוח שהג'וק מרווחת יותר.
 8. JLoist

  ליסינג צבאי - מה בתכנון?

  פיקנטו הוא רכב שכור, ניתן כתמריץ לסרנים תמורת חתימה לתקופת שירות נוספת – ולעיתים בתקופת התמריץ מקודמים ואז נשארים איתו עד לתום תקופת התמריץ. המכרז יתקיים רק בקיץ הבא. עד אז כל "דיבור" הוא בגדר ספקולציה. המכרז בטח יכלול דרישות לבטיחות מינימלית, ככה שהספקולציה הזו נראית לי קלושה. צודק אגב מי שאמר שהרכב של הרנ"גים והרס"נים זהה.
 9. JLoist

  ליסינג צבאי - מה בתכנון?

  האטראז'ים עדיין משרתות רס'נים וימשיכו עד הקיץ הבא, אז צפויה החלפה של ראשונות האטראז'ים. המבוגרות ביותר בצי הצה"לי הן משנת 2014. למעשה, מדובר בתוצאה של החלטה לערוך בידול בין רס"נים לבין סא"לים. הרס"נים לא צפויים לקבל איוניק פשוט משום שהתקציב שצה"ל מעמיד פר רכב נמוך יותר. ממה שידוע לי, גם נשקלת האפשרות לתת לרס"נים המעוניינים בכך רכב האצ'בק קטן ולא סדאן קטנה.
 10. מניסיון עם אטראז' צה"לית, שהיא למעשה ספייסטאר עם בגאז' - יש הרבה תקלות קטנות ומעצבנות. נורות שנדלקות בלי סיבה (לפעמים עם), בגאז' שנפתח סתם כך ועוד. וזה בלי להיכנס לאיכות הנמוכה של האוטו (מנוע חלש, רועש, מאוד מאוד לא נוח, לא יציב). בעיניי ה- 108/C1 ופיקנטו/i10 עדיפות בהרבה. גם ספארק.
 11. למה נדרש המדף? מניחים את המייבש על המכונה, לא?
 12. כרגע הכיוון הוא מכונה רגילה ועליה מייבש בכל זאת. ה"מחיר" הוא חסימת חלון קיפ שממילא איננו פותחים (מדובר בחדר שירות עם שני חלונות - אחד קיפ ואחד רגיל). תודה לעוזרים.
 13. כרגע אנחנו בלי מייבש ומסתדרים. ההתלבטות העיקרית היא בין מכונה רגילה למכונה משולבת, ולאור התגובות פה נראה שנמשיך עם מכונה רגילה ונתלה את הכביסה על מתלה. תודה
 14. יודע לומר מה הדגם? בזאפ אין מכונות כביסה של בקו משולבות מייבש
 15. משהו התחדש? מישהו שינה דעתו? אנחנו שוקלים לקנות מכונת כביסה משולבת מייבש. עדיין לא ראינו דגמים וכרגע ההתלבטות היא בעיקר עקרונית. ההתלבטות מגיעה משום שמכונת הכביסה עושה קולות שמיצתה את החיים. כרגע אנחנו בלי מייבש ומסתדרים, אבל רוצים גם את הנוחות של מייבש. מצד שני, השטח קטן ולכן חושבים על מכשיר משולב. מכירים גם את האפשרות של תליית המייבש, אבל מעדיפים שלא. יכולים גם להישאר גם עם מכונת כביסה בלבד ולהמשיך לייבש על מתלה כביסה. כמובן שאם יש המלצה על דגם ספציפי נשמח. תודה.
×
×
 • Create New...