Jump to content

JLoist

 • הודעות

  256
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פתח-תקוה פיתוח
 • איזה רכב יש לך?
  מיצובישי אטראז'
 • מקצוע
  סטודנט

הנקודות של JLoist

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

11

מוניטין

 1. שלום, בעת נסיעה לאחור - הווליום מונמך באופן אוטומטי, מצלמת רוורס נדלקת וגם רעש/ צפצוף מתגבר ככל שמתקרבים לעצמים סמוכים. האם יש דרך לבטל את הרעש?
 2. רמת פעילות מתקבעת במדרגות קבועות. המדרגה הראשונה היא אחרי שלוש שנים ו-9 חודשים בקבע. בשלב הזה גם אחרי שעוברים לתפקיד ברמת פעילות נמוכה יותר, ממשיכים לקבל 40% פחות או יותר מהתוספת של רמת הפעילות שהתקבעה. המדרגה הבאה היא אחרי כחמש שנים וחצי (לא זוכר מדויק).
 3. מה עם המלון הסקוטי בטבריה?
 4. ממה שאני יודע מדובר על 12 באוקטובר.
 5. בינתיים העברתי את ה-S8 לאמא שלי. אחרי factory reset ניתן היה להפעיל את ה- wi fi calling, שלפני כן פשוט לא הופיע ברשימת האופציות.
 6. תודה על ההצעות, אבל אין צורך בניידות. היא מסתדרת עם הטלפון החכם ורוצה מחשב, עדיף עם מסך גדול. חשבתי לנסות למצוא מיני-PC עם מפרט סביר, כדי שלא יישב על הרצפה. מניח שזה יהיה לה פחות נוח.
 7. שלום, דודה שלי (מתקרבת ל-70) ביקשה את עזרתי ברכישת מחשב. גרה לבד, ללא ניסיון בשימוש במחשב, ונראה שתקופת הקורונה עשתה את שלה בעניין הזה. חשבתי ללכת על מיני PC עם מסך 24-26 אינץ', ואולי על All in One, אבל אני מניח שזה יהיה יקר יותר. האם אפשר למצוא משהו סביר שיתאים לשימושים הצפויים (בעיקר גלישה באתרי חדשות ואולי נחבר אותה לפייסבוק), ב-2,000 ש"ח כולל מסך? תודה מראש
 8. מישהו יודע ממתי סלקום נותנים את השירות של wi fi calling? בעבר שאלתי אותם לגבי זה ונאמר לי שהשירות לא קיים אצלם. בנוסף, במכשיר הטלפון שלי (Samsung Galaxy S8) לא קיימת האפשרות להשתמש בשירות (בדקתי, השוויתי - אין). האם הפונקציה הזו מוצגת במכשיר רק כאשר הרשת הסלולרית מאפשרת wi fi calling?
 9. היאריס שכורות, ניתנות לפי תפקיד (אולי גם כתמריץ?) ולא ולפי דרגה
 10. עם טורקיש יש עצירה נוספת בברזיל, למיטב זכרוני, שלא כוללת ירידה מהמטוס למי שממשיך לבואנוס איירס. זה כן מאריך את זמן השהייה במטוס, שגם הוא חשוב בהחלטה איזה כרטיס לרכוש. ו-15 שעות רצוף במושב של מחלקת תיירים זה לא פשוט.
 11. תודה. בחיפוש בגוגל מצאתי שפרסומים היו בסוף פברואר ובמרץ דווקא. בכל מקרה זו אותה תקופה בשנה ונראה שהיא מסתדרת לא רע עם התכניות.
 12. שלום, נהגת בת 70 (אמא שלי), החליטה שהגיע הזמן להחליף את ה-107. אם לא הגיר הרובוטי, שקצת נמאס עליה, ה-108/C1 היו המחליפות האידיאליות מבחינת גודל. הכיוון כרגע הוא C3. אציע לה גם אלטרנטיבות של יצרנים אחרים, אבל יש העדפה לתוצרת PSA אצלם (בעבר - ZX, קסארה, C4. הרכב הנוסף בבית הוא 2008.) הנסיעה הצפויה נמוכה מאוד, אבל כרגע ויתור על רכב לא רלוונטי. מאחר שאין לחץ להחליף, חשבתי לחכות למבצע חבר. בשנה שעברה מבצע חבר של פיג'ו-סיטרואן נערך בחודש מרץ. מישהו יודע מתי הוא צפוי השנה? לחלופין, נבדוק אפשרות לרכישת C3 בת כשנה. תודה
 13. ה- 308GT מגיעה עם מנוע דיזל 2.0 ליטר (180 כ"ס) ומחירה 180,000 ש"ח.
 14. מניסיון עם שתי 107 במשפחה (עם אותו מנוע וגיר) - טפו טפו רק דלק ואחזקה שוטפת. שתיהן עושות כמעט רק נסיעות עירוניות וצריכת הדלק סביב 1:15-1:16.
 15. JLoist

  ג'יפון עד 80K לזוג+1

  ה-2008 עם מנוע 1.2 טורבו נשמעת מתאימה למשימה. הרכב נוח והמנוע הולם את הרכב בסה"כ. צריך לקחת בחשבון שבמושב האחורי נכנסים שני אנשים/ מושבי בטיחות. מצד שני, אני לא בטוח שהג'וק מרווחת יותר.
×
×
 • תוכן חדש...