Jump to content

djyakini

 • הודעות

  1,244
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  חיפה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של djyakini

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

1

מוניטין

 1. שלום ישה זהו שכיום יש שם תמרורים עם ההגבלה, אבל ב21.07 הם לא היו שם. כנראה לאחר תלונות של מקבלי דוחות התקינו בהם מתישהו לאחר מכן.
 2. ביו 2:30 ל4:30 בלילה.. כמובן שזה לא נרשם על ידי פקח חניה שמסתובב ביום בכחול לבן. זה מתבצע על ידי הסיור העירוני שפעילים 24/7 ופשוט הוסיפו לסיבוב שלהם את מגרש הרכבת בלילות. ישנן שתי כניסות לחניון - מכיוון דרום לצפון (מקריית חיים), והכניסה מהצד השני מכיוון צפון לדרום. למי ששאל - הרכב נכנס ב21.07 ויצא ב21.08. גם בצילומים של הפקח הרכב נראה באותו המקום עם ערמת הדוחות עליו.
 3. אחדד שהיא נכנסה מהצד הדרומי* ולא מהצפוני. כלומר מכיוון קרית חיים בצד המזרחי, שמשם למי שהגיע לחניון באותה עת השלט היחיד היה מוסתר בצד ימין מאחורי העץ - והיא בכלל חנתה בצד שמאל בסמוך למדרכה. היום היינו במשפט והתובעת הציגה לשופטת שלושה תמרורים מהצד הצפוני, ואמרנו לה שהחברה נכנסה מהצד הדרומי ומה שהיה לה להגיד זה "זה לא בתחום שיפוטנו, זה קרית חיים". לבסוף התובעת הסכימה לצמצם לשלושה דוחות למרות שהשופטת סוג של הפצירה בה שיש פה מקום לעוד התגמשות. הסכמנו להפגש בשנית בדצמבר בעוד התובעת אמורה להביא ראיות לתאריך התקנת התמרורים. יש לי תחושה שהשופטת יותר לצידנו, וזה עוד לפני שציינו סיבות אישיות מדוע 750 ש"ח זהו סכום מאוד גדול בשביל החברה. נציין אותם בדיון הבא. שימו לב לתמונות - למי שמגיע מהכניסה הדרומית השלט היחיד היה מוסתר מאחורי עץ בכניסה למתחם חניה בצד ימין. בשביל להבחין בו צריך לעצור לאחר העץ ולהסתובב ימינה ואחורה. כמובן שגם אם הבחנת בו, זה עדיין נראה הגיוני להחנות במדרכה בצד השמאלי, כי הרושם הנוצר הוא שההגבלה היא רק למתחם מימין. לכל אורך הקיר והמדרכה שהיא חנתה בה ובכל האיזור הזה לא היה אפילו סימן אחד על ההגבלה, מלבד אותו תמרור מוסתר מאחורי עץ בצד הימני של התמונה האחרונה.
 4. אציין שהטיסה שלה היתה ב21.07. מחיפוש באינטרנט הבנתי שהם התחילו את התקנה הזאת ב21.07, ככה שיכול מאוד להיות שלא היה שם תמרור בכלל כשהיא הגיעה - והוא הוצב שם לאחר שהרכב חנה.
 5. שלום. בחודש אוגוסט חברתי החנתה את רכבה בחניון הרכבת בקרית מוצקין. המדרכה היתה בצבע אפור, היא שאלה עוברי אורח אם אפשר להחנות בחינם ואמרו כן, מתמונות שעשתה לא ניתן לראות שום שילוט לגבי הגבלה כלשהי. היא השאירה את הרכב ונסעה ברכבת לנתב"ג ומשם לחו"ל, וכעבור חודש חזרה ומצאה 7 דוחות חניה על סך 250 כל אחד, מחכים על השמשה. שהלכתי לבדוק את המקום מצאתי רק שלט אחד קטן בכניסה למתחם מהחלק הצפוני שבו כתוב שהחניה אסורה בין השעות 2:30-4:30, ורק בשפה העברית. אציין שהיא עולה חדשה ולא קוראת עברית ברמה טובה, המדרכה האפורה והאישור מהסובבים הספיק לה להבין שאין בעיה עם החניה. לאחר דברים עיריית קרית מוצקין הסכימה בטובה לבטל רק 2 מהדוחות, ונשארו 5 על סך 1250 סה"כ. הגשתי בקשה למשפט ומחר הוא יתקיים. העילה הראשית שלי היא שהרכב לא זז מהמקום ובעצם מדובר בעבירה יחידה ואבקש לאחד את הדוחות לאחד, וזאת בנוסף לשאר הטענות על השילוט רק בעברית וכו'. למה עלי לצפות? האם זה נסגר בדלפק בחוץ כמו בעבירות תנועה, או שממש רואים שופט? כל טיפ ועזרה יתקבלו בברכה! תודה
 6. ozal5 אין לי מושג מה הם משיגים מלעשות שבוע-שבוע עם הלוחיות רישוי.. הGT בכל אופן לפחות מאפריל עם הלוחית הזו.
 7. מידע מעניין. תודה רבה!
 8. מגניב שאפשר להכנס עם זה לארץ..
 9. נתקלתי בפייסבוק בתמונה הנ"ל ותהיתי לגבי הלוחית הזו. פעם ראשונה שאני רואה אחת כזאת בישראל. ראיתי קצת באירופה אבל גם שם לא ידעתי על מה מדובר. אה כן והרכב מהמם. צילום של Abdalla Salama
 10. שלום לאחרונה אני מחפש דרך לאפס את מערכת הIDRIVE CIC ברכבי E92. הבעיה היא שבגרסה הזו אין אפשרות לעשות זאת דרך הממשק (כן, קראתי הרבה פורומים בחו"ל). השאלה אם יש איזשהו מכשיר חיצוני שאני צריך לרכוש שיאפשר לי לעשות זאת? הכוונה ממש לאפס את כל המערכת להגדרות יצרן, כולל מחיקת כל המידע וההגדרות. תודה לעוזרים!
 11. סוף סוף אני מבין למה ראיתי רכב לימוד נהיגה בן לפחות עשור - עם לוחית 8 ספרות. היה מוזר לראות רכב ישן עם לוחית כזאת..
 12. בארץ מעגלי הפינות ועם אחוז המכוניות הקטן המתדלקות 98 הייתי נמנע מכך, אם אין צורך ממשי. בהעדר תחלופה מספקת יש סיכוי גדול יותר שהמיכלים בתחנה מכילים מי גשמים, לכלוך ושאר מזיקים.
 13. תודה על המידע המועיל! נוקנוק, אז הרוסים שנכנסים לשם מחזיקים ברשיון סיני? כי הבנתי שרכבים משני הכיוונים עוברים בגבולות של רוסיה-סין.
 14. היי אני רק שאלה (מוזרה ), אפשר להכנס עם הרכב לסין? ובהרחבה: אז כידוע אירופה צמודה לרוסיה, אנחנו חברים של רוסיה (המדינה היחידה הידידודית לישראלים המקשרת בין אירופה וסין), יש ברוסיה כביש בצד הדרומי שעובר מאוקראינה במערב ועד סין שבמזרח, ושם יש מעבר גבול שפתוח לציבור הרחב. ממידע שמצאתי רכבים חוצים את הגבול הנ"ל משני הכיוונים, כולל אוטוביסים וכו'. הבעיה היא שבסין נוהגים בצד שמאל, וברוסיה בצד ימין. בעיה נוספת היא שבסין רשיון בינלאומי לא תקף וצריך להוציא רשיון זמני, אפשר די בקלות בשדה תעופה אבל במקומות אחרים בעייתי יותר ואפילו מצריך מבחן מעשי. ואפילו שמעתי שבכל מחוז צריך להוציא רשיון מחדש אבל אשמח אם מישהו יוכל לתת קצת מידע אם אפשר להכנס לסין עם רכב בעל הגה בצד שמאל, שלא בעל לוחית רישוי רוסית? וכנ"ל לגבי תאילנד? כי אם כבר הגעת לסין, למה לא להמשיך עד תאילנד, או הודו (שגם בהן נוהגים בשמאל ) אני שואל כחלק מנסיון להבין עד כמה רחוק מזרחה אני יכול להגיע עם הרכב הרומני (גרמני) שלי הנמצא ברומניה, כמובן. תודה לעונים!
 15. ממה שקראתי ברחבי הרשת במקרה הכי גרוע אפשר לקבל "אישור מעבר" - אישור כניסה ל72 שעות בלבד לאזרבייגאן מבלי להפקיד ערבות. בכל מקרה אין לנו תוכניות להשאר שם יותר משתי לילות ככה שזה מספיק. בתרחישים טובים יותר מקבלים אישור ל10 ואפילו 30 יום כניסה עם הרכב ללא ערבות. לגבי ויזה, אפשר לעשות אותה על המקום בגבול, או שחובה להצטייד מראש? אני יודע שבשדה תעופה מקבלים גם במקום, לא יודע לגבי מעבר יבשתי. תודה על המידע!
×
×
 • תוכן חדש...