Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 20 שעות, פינדר כתב:

כשאשתי שואלת אותי איך הגענו למצב הזה, אני מזכיר לה שכבר לפני 20 שנה אמרתי לה שאין פה עתיד. ואז אני מנחם אותה בזה שמפה זה רק ילך וידרדר.

אם לפני 20 שנה ידעת שאין פה עתיד ובכל זאת נשארת כנראה אתה לא באמת מאמין בזה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4652

• SlowRide

4463

• פינדר

3514

• m3x7r3m3

2926

או שאני לא תלוי רק בעצמי.

בכל זאת זו הערכה ולא ידיעת העתיד. לא חשבתי שזה יגיע בצורה כזו וכל כך מהר.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שר מנותק בממשלת ישראל.

לא מבין למה צריך בחירות אבל אם חוק ההשתמטות לא יעבור הוא יעזוב.

ברור שהוא מרוצה - יש לנו ראש ממשלה הכי סחיט שיכול להיות.

מעניין אם היה מוכן שידחו את הבחירות אחרי 2026 ( כפי שהציע בכתבה ) אם היה יושב באופוזיציה.

ממשלת ביזה וביזיון.

image.thumb.png.40b0eadf57ad513f544fe221ef4c613c.png

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא מנותק.

פשוט אומר בפנים את כל הגישה שלו -" אני מייצג ציבור מסויים, דואג רק לאינטרסים שלו, מרוצה מתפקוד הממשלה ( לטובת האינטרסים של הבוחרים שלי), לא רוצה לזוז מהכיסא, ומוכן להצביע על דחיית הבחירות מעבר לתאריך המתוכנן ב 2026.

לא מוכן שיגייסו חרדים, גם את אלה שלא לומדים תורה באמת ( נשתדל שגם הם ילמדו)".

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • אהבתי 6

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיש יש עסק משגשג של גני ילדים, על חשבון משלם המיסים, זה כל מה שהוא דואג לו, שהכסף ימשיך לזרום והעיקר בלי פיקוח. השיטה של החרדים מזה שנים זו מערכת חינוך ועמותות בתמיכת המדינה, כך הם דואגים לפרנסה וכסף, לעצמם ולאלו שתלויים בהם, הכל כמובן על חשבון משלם המיסים. 

• אהבתי 8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vladclar כתב:

דווקא לא מנותק.

פשוט אומר בפנים את כל הגישה שלו -" אני מייצג ציבור מסויים, דואג רק לאינטרסים שלו, מרוצה מתפקוד הממשלה ( לטובת האינטרסים של הבוחרים שלי), לא רוצה לזוז מהכיסא, ומוכן להצביע על דחיית הבחירות מעבר לתאריך המתוכנן ב 2026.

לא מוכן שיגייסו חרדים, גם את אלה שלא לומדים תורה באמת ( נשתדל שגם הם ילמדו)".

כמו שאירגוני הטרור עשו תרגולים מעבר לגדר ולא ראינו או שעשינו את עצמנו שלא מסתכלים.

הם אפילו השקיעו והוציאו סרטונים שלהם קופצים דרך חישוק אש ואומרים שהם עושים זאת על מנת להילחם ולהיכנס לישראל.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.4.2024 בשעה 01:06, Coro כתב:

בוא אני אספר לכם משהו על תככים לגבי החוק האמריקאי שאמור למנוע העברת נשק לגדודים שעושים בפשעי מלחמה והתעמרות על בסיס גזע.

לפני כמה שנים, שני חברי קונגרס אמריקאים צעירים שעבדו על תקציב לאוקראינה, גילו במקרה שארה"ב מעבירה ישירות לאזוב, הגדוד הנאצי באוקראינה.

מי הגדיר שהגדוד נאצי - הרשויות האמריקאיות עצמם.

לגדוד הייתה היסטוריה של ניצול נשק אמריקאי לפשעי מלחמה, רצח והתעללות בצוענים ומי יודע מה עוד.

חברי הקונגרס גילו שהCIA סיפק לאזוב נשק ואפילו אימן אותם במשך כמה שבועות על אדמת ארה"ב לא פחות!

אז מה עשו שני חברי הקונגרס, מהמפלגה הדמוקרטית יש לציין?

עשו את הדבר הנכון וניסחו סעיף שמונע בארה"ב תפסיק להעביר לגדוד אזוב תחמושת ואימונים.

אלא שכאן הם גילו שהם נכנסו לקן צרעות.

מייד הופעל עליהם לחץ אטומי מגורמים בפנטגון לבטל את הסעיף.

שלחו אליהם נציגים שדרשו שיבטלו אותו מהסיבה המצחיקה שיש חוק אחרי שכבר מטפל בזה אז החוק שלהם מיותר.

נשמע קצת far fetched כי אז מה איש יש חוק כפול שמטפל בזה? מה הנזק בשני חוקים שאוסרים על אותו דבר? הלחץ העצום מהמערכת הצבאית על הפוליטית בשביל לבטל "חקיקה כפולה" פשוט לא נראה הגיוני.

בסופו של דבר, שני חברי הקונגרס נכנעו ללחץ ואיפשרו חידוש הסיוע לגדוד הנאצי. אי אפשר לעמוד בלחץ של הפנטגון.

אח"כ הסתבר שהחוק שהפנטגון דיבר עליו כלל לא מונע סיוע לכאלה גדודים, אלא באישור הדרג המדיני.

זה היה ב2015. בערך אותה תקופה, המנהיג של אזוב הצהיר שהגדוד שלו יטהר את אירופה מכל הגזעים הלא לבנים הנחותים שמונהגים בידי מנהיגים שמים..

עם זה לביידן אין בעיה. דמיינו מה היה קורה אם טראמפ היה תומך בניאו נאצים...

כמה שאלות:

אצל איזה נשיא האנטישמיות הייתה יותר גרועה? אצל טראמפ או ביידן?

האת הסיקור של האנטישמיות כשטראמפ היה נשיא מול הסיקור כשביידן נשיא תואם לרמות האנטישמיות?

כמה פעמים ביום ביקשו מטראמפ לגנות את האנטישמיות מול כמות הפעמים ביום שביקשו מביידן?

בתמונה: דגל היחידה עם דגל נאצי.

image.thumb.jpeg.1522264b0a0cd8493a8ded210c6c211e.jpeg

ארה"ב היא המעצמה הכי גדולה שמונהגת על ידי אימפוטנטים שלא רואים מה קורה להם מתחת לאף, מתעסקים בכמה סוגי תאי שירותים צריך להיות בבית ספר יסודי בלי להבין שהסיבה היחידה שלא הייתה מלחמת עולם כבר 75 שנה היא אך ורק בגלל שהם היו השוטרים של העולם.

הם יעשו מה שטוב להם בטווח זמן המיידי בלי התחשבות בהשלכות לטווח הרחוק (כמו האימפוטנטים שלנו, רק שהם משפיעים על כל העולם ואצלנו משפיעים רק עלינו).

מלחמת עולם שלישית בפתח. העיקר דוד ג'ו הביא טרנסג'נדרים שירקדו עירומים בחצר של הבית הלבן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל חייבת להתחיל לחשוב על העתיד הקרוב (20-30 שנה לפחות) והיא חייבת להתחיל לפתח לעצמה חקלאות, אמל"ח ועוד. את הצעירים "הליברלים" בעולם כבר לא מעניינת האמת ההיסטורית והם מונעים מאידאולוגיה שקרית. אם לא נשכיל להבין זאת עכשיו, בעוד עשרות שנים מצבנו יהיה קשה ביותר כיוון שאותם "ליברלים" יהיו במוקדי השלטון ומה שראינו במלחמה הנוכחית יהיה פי כמה קשה יותר בעתיד. 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, יובל .מ. כתב:

ארה"ב היא המעצמה הכי גדולה שמונהגת על ידי אימפוטנטים שלא רואים מה קורה להם מתחת לאף, מתעסקים בכמה סוגי תאי שירותים צריך להיות בבית ספר יסודי בלי להבין שהסיבה היחידה שלא הייתה מלחמת עולם כבר 75 שנה היא אך ורק בגלל שהם היו השוטרים של העולם.

הם יעשו מה שטוב להם בטווח זמן המיידי בלי התחשבות בהשלכות לטווח הרחוק (כמו האימפוטנטים שלנו, רק שהם משפיעים על כל העולם ואצלנו משפיעים רק עלינו).

מלחמת עולם שלישית בפתח. העיקר דוד ג'ו הביא טרנסג'נדרים שירקדו עירומים בחצר של הבית הלבן.

בחייאת יובל, כמה שטויות אתה שופך פה בקצב כבר עמודים.

הכל זה המוסלמים. ארה"ב לא מתעסקת בטריליון ואחד דברים, אלא רק בטרנסג'נדרים והתאי שירותים שלהם. כל העולם אנטישמי, זה לא שחס וחלילה לביקורת יכולה להיות סיבה אחרת.

נתבל פה ושם בקצת "נאצים" ומה לא.

הלוואי עלינו הנהגה של "אימפוטנטים" כמו בארה"ב. בתור מקום עם מדיניות פנים וחוץ סדורה, אתה יכול להגיד עליהם הרבה דברים- אבל לא מתחשבים בהשלכות לטווח ארוך זה ממש לא אחד מהם.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

מלחמת עולם עם מי בדיוק?

רוסיה טחנה את עצמה רק עם אוקראינה ולא מתמודדת בכלל עם העוצמה המלאה (הטכנולוגית) של המערב.

סין?
סין לא תלחם מול המערב (ארהב הולכת יד ביד עם המערב באירופה)

עריכה אחרונה על ידי Lior_Django
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

75 שנה היא אך ורק בגלל שהם היו השוטרים של העולם.

🤣

יכולים להיות הרבה סיבות, אבל העיקרית היא שאצל ארסים משני הצדדים ישנו נבוט גדול.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Lior_Django כתב:

מלחמת עולם עם מי בדיוק?

רוסיה טחנה את עצמה רק עם אוקראינה ולא מתמודדת בכלל עם העוצמה המלאה (הטכנולוגית) של המערב.

סין?

איראן, סין, צפון קוריאה, רוסיה, חות'ים, מיליציות, לא חסר.

רוסיה לא טחנה את עצמה, יש לה עוד כמה מיליוני אזרחים שיכולים להיות בשר תותחים שלא אכפת להם לוותר עליהם.

לפני 3 שעות, Pika007 כתב:

בחייאת יובל, כמה שטויות אתה שופך פה בקצב כבר עמודים.

הכל זה המוסלמים. ארה"ב לא מתעסקת בטריליון ואחד דברים, אלא רק בטרנסג'נדרים והתאי שירותים שלהם. כל העולם אנטישמי, זה לא שחס וחלילה לביקורת יכולה להיות סיבה אחרת.

נתבל פה ושם בקצת "נאצים" ומה לא.

הלוואי עלינו הנהגה של "אימפוטנטים" כמו בארה"ב. בתור מקום עם מדיניות פנים וחוץ סדורה, אתה יכול להגיד עליהם הרבה דברים- אבל לא מתחשבים בהשלכות לטווח ארוך זה ממש לא אחד מהם.

אוקי, נרשם 👍

תנסה בינתיים ללכת לאיזה אוניברסיטה שם תגיד לי מה המצב איתך אחר כך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן אני אומר שאתה מדבר שטויות וניזון מהטופ של הכותרות בלבד.

כן, אם אלך לקמפוס ספציפי של אוניברסיטת קולומביה יצעקו לי בפרצוף ויהיה מאוד לא נעים. יש מצב שאפילו יחסמו לי כניסה לחלק מהמקומות. 

בלמונט+וושינגטון הייטס מצד שני, לא יקרה יותר מדי.

כנ"ל אם אנסה לדרוך בקורנל, פרינסטון, בראון, פן סטייט, MIT, אמברי רידל, ג'ונס הופקינס, UCLA, קאלטק והרשימה נמשכת עד אינסוף.

יודע בכמה אוניברסיטאות בארה"ב יש הפגנות שעברו לפן של עימות לא נעים? 

2.

קמפוס מסוים של קולומביה, וברקלי (UCB) שידועים כבר מעל עשור בהיותם מטורללים על כל הראש ותמיד יקחו עמדה "פרוגרסיבית" קיצונית במיוחד.

רוצה לנחש כמה אוניברסיטאות יש בארה"ב?

רמז: לא 2.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יובל .מ. כתב:

ארה"ב היא המעצמה הכי גדולה שמונהגת על ידי אימפוטנטים שלא רואים מה קורה להם מתחת לאף

זהו? אתה חוזר להצביע בן גביר? בחיית, מה אתה ואחרים מהימין רוצים בכלל מהאמריקאים? חייבים לנו משהו? שיתעסקו במה שבא להם, את המחיר הם ישלמו לא אתה, אנחנו הרי בכלל יכולים להסתדר בלי אף אחד בעולם, לא?

לפני 7 שעות, Shmulik_Miata כתב:

את הצעירים "הליברלים" בעולם כבר לא מעניינת האמת ההיסטורית והם מונעים מאידאולוגיה שקרית. אם לא נשכיל להבין זאת עכשיו, בעוד עשרות שנים מצבנו יהיה קשה ביותר כיוון שאותם "ליברלים" יהיו במוקדי השלטון ומה שראינו במלחמה הנוכחית יהיה פי כמה קשה יותר בעתיד. 

פרוגרסיבים, שבכלל צריכים להיקרא רגרסיביים, עושים הרבה רעש אבל כל דבר צריך לקחת בפרופורציה הנכונה. מרבית האנשים שלומדי בחוגי הכלום ושום דבר, לא מגיעים לשום תפקיד משמעותי, פה ושם כמובן אפשר למצוא אחד כזה בתפקיד בכיר אבל בכמות זניחה ולא מספיק משמעותית. לצד זה, אל תשכך שאלו טיפוסים חסרי תוכן בחיים, אז היום זה עזה ומחיר זה "עזה מי"?

כן ההגירה ההמונית ממדינות איסלם והשקעות העתק של קטאר וטורקיה בתקיעת הדגל האיסלמי בארה"ב ואירופה בעייתית, אבל היא קודם מסוכנת לתושבי המקום שהם אלו שחיים את זה יום יום. גם זה, דרך אגב, טעות ישראלית או כמו שביבי אמר "אין לי אנשים שמסוגלים לדבר באנגלית טובה לכן אין הסברה", זו עוד מחלה קשה של מדינת ישראל מהשלטון של הנבלה הזה. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Lior_Django כתב:

מלחמת עולם עם מי בדיוק?

סין?

רוסיה יכולה להשתמש בגרעין שלה.

אגב, ממליץ לראות את הסדרה התיעודית בנטפליקס "נקודת המפנה - המלחמה הקרה", סדרה דיי חדשה שמראה את הקונפליקט הקר בין המדינות ועל נושא הגרעין. סדרה סופר מעניינת שמציגה גם את האינטרסים של ארה"ב במשך השנים (לא מזמן הנושא הזה קפץ כאן) ועד כמה הם השפיעו על משטרים באמצעות מניפולציות, ועל איום הגרעין שעדיין קיים. מומלץ.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...