Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Pika007 כתב:

רוצה לנחש כמה אוניברסיטאות יש בארה"ב?

רמז: לא 2.

אתה מקל במצב.

להזכירך, 3 נשיאות אוניברסיטה התבטאו בצורה מדאיגה.

הרצאה של יוסף חדד התבטלה עקב איומים.

מרצה ישראלי לא הורשה להכנס לקמפוס בטענה שזה "לטובתו".

סטודנט שקרוב לסיום התואר ונטש את האוניברסיטה תאר בראיון לרדיו את המצב.

אז אולי  לא כל מה שיובל  אומר זה שטויות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4655

• SlowRide

4476

• פינדר

3523

• m3x7r3m3

2926

לפני 12 שעות, יובל .מ. כתב:

מתעסקים בכמה סוגי תאי שירותים צריך להיות בבית ספר יסודי בלי להבין שהסיבה היחידה שלא הייתה מלחמת עולם כבר 75 שנה היא אך ורק בגלל שהם היו השוטרים של העולם.

לפני 12 שעות, יובל .מ. כתב:

. העיקר דוד ג'ו הביא טרנסג'נדרים שירקדו עירומים בחצר של הבית הלבן.

הכי מצחיקים אותי הימנים השמרנים שמתלוננים ומזלזלים בשמאל שמתעסק בשטויות כמו תאי שירותים וטרנסג׳נדרים עירומים בחצר של הבית הלבן (זה באמת קרה?).

אבל אין להם בעיה עם ממשלה שהופלה בגלל סנדוויצים בבתי חולים, עם שר אוצר שהודיע מראש שהוא מתכוון לנהל את הכלכלה לפי חוקים שהוכתבו לו מישות אלוהית, עם ממשלה שחושבת שאנחנו לא צריכים את תמיכת העולם כי יש איזו דמות דמיונית כל יכולה שניצבת לצידנו.

העיוורון הזה הוא מופלא בעיני. רק חבל שהוא גורר אותנו לגיהנום (עוד המצאה של מאמינים ״רציונלים״).

לפני 5 דקות, רוןS כתב:

זה לא שטויות ולא צריך להקל בזה ראש, אבל בסופו של דבר מדובר במיעוט של המיעוט. קולני מאוד, אבל מיעוט. כמה אלפים, או עשרות אלפים, מתוך מדינה של 350 מליון איש.

• אהבתי 7
  • רעיון גרוע 2
  • מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, פינדר כתב:

הכי מצחיקים אותי הימנים השמרנים שמתלוננים ומזלזלים בשמאל שמתעסק בשטויות כמו תאי שירותים וטרנסג׳נדרים עירומים בחצר של הבית הלבן (זה באמת קרה?).

אבל אין להם בעיה עם ממשלה שהופלה בגלל סנדוויצים בבתי חולים, עם שר אוצר שהודיע מראש שהוא מתכוון לנהל את הכלכלה לפי חוקים שהוכתבו לו מישות אלוהית, עם ממשלה שחושבת שאנחנו לא צריכים את תמיכת העולם כי יש איזו דמות דמיונית כל יכולה שניצבת לצידנו.

העיוורון הזה הוא מופלא בעיני. רק חבל שהוא גורר אותנו לגיהנום (עוד המצאה של מאמינים ״רציונלים״).

זה לא שטויות ולא צריך להקל בזה ראש, אבל בסופו של דבר מדובר במיעוט של המיעוט. קולני מאוד, אבל מיעוט. כמה אלפים, או עשרות אלפים, מתוך מדינה של 350 מליון איש.

זלזלו בצבי יחזקאלי כשעשה תחקיר על האחים המוסלמים באירופה, ואנחנו רואים את המצב שם היום.

להזכירך שוטרים בריטים איימו על יהוד לפני כמה ימים במעצר כי הוא "עם חזות יהודית שמתריסה בפני המפגינים", ואלה מפגינים עם רעלות וכאפיות שצועקים מוות לישראל וקוראים לאינתיפאדה.

המחבלים האלה באוניברסיטאות יהיו פקידי ממשל בעוד 5-6 שנים. תמשיך לזלזל.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

זלזלו בצבי יחזקאלי כשעשה תחקיר על האחים המוסלמים באירופה, ואנחנו רואים את המצב שם היום.

להזכירך שוטרים בריטים איימו על יהוד לפני כמה ימים במעצר כי הוא "עם חזות יהודית שמתריסה בפני המפגינים", ואלה מפגינים עם רעלות וכאפיות שצועקים מוות לישראל וקוראים לאינתיפאדה.

המחבלים האלה באוניברסיטאות יהיו פקידי ממשל בעוד 5-6 שנים. תמשיך לזלזל.

תכלס, מה אתה מצפה שיקרה פרקטית? פה, באירופה, בארה״ב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, רוןS כתב:

אתה מקל במצב.

הרצאה של יוסף חדד התבטלה עקב איומים.

מרצה ישראלי לא הורשה להכנס לקמפוס בטענה שזה "לטובתו".

סטודנט שקרוב לסיום התואר ונטש את האוניברסיטה תאר בראיון לרדיו את המצב.

לא הכל, 95% מהעמודים האחרונים.

הרצאה של יוסף חדאד בוטלה- באוניברסיטת קולומביה.

מרצה ישראלי נחסם מלהיכנס לקמפוס- באוניברסיטת קולומביה.

סטודנט שקרוב לסיום התואר נטש- באוניברסיטת קולומביה.

כמו שכתבתי בפוסט הקודם, יש 2 מקומות מאוד מאוד קיצוניים. קולומביה ו UCB.

התמונה שיובל מנסה לצייר היא כאילו בתור ישראלי אתה מסכן את עצמך שאתה נכנס לכל אוניברסיטה בארה"ב.

המצב בפועל הוא שלמעט 2 המקומות האלו יש עוד 3-4 מקומות שאתה עלול לראות פה ושם איזשהו מפגן תמיכה מצומצם ולא אלים בצד הפלסטיני, ומיליון אחרים שבהם לא תראה כלום.

בשני המקרים לא יגידו לך יותר מדי בתור ישראלי ואתה תמשיך עם חייך בדיוק כמו לפני זה.

חוץ מזה שעיקר השטויות אליהן אני מתייחס הוא הטענות שלו שארה"ב הפסיקו לתפקד כמדינה ועסקם כל היום וכל הלילה הוא בתאי השירותים של כאלו שלא מסוגלים להגדיר את הזהות שלהם או איזה קשקוש אחר, ושכל מקרה שבו ארה"ב לא מלקקת לנו את הרגליים בצורה עיוורת זה בגלל המוסלמים בסנאט או משהו.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, רוןS כתב:

רק ש-2 מהן כבר התפטרו בעקבות הביקורת החריפה על הופעתן בקונגרס. בזמן שמרצה של אוניברסיטה מכובדת בארץ ישראל אשר הכחישה זוועות שביצע חמאס ממשיכה עדיין ללמד. היגיע זמן לארוז מזוודות?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יובל .מ. כתב:

מזלזלים בצבי יחזקאלי כי יש לו נטיה מוכחת לערבב עובדות עם שקרים, כדי לשרת את תפיסת העולם היהודית משיחית שלו.

לגבי המצב ב״אירופה״. מה בדיוק המצב ב״אירופה״?

להזכירך, אירופה היא יבשת המורכבת מכ50 מדינות ו750 מליון אנשים.

אתה בעצמך כועס כשמתייחסים לחצי מליון איש שגרים בתא שטח מצומצם של יו״ש, כמקשה אחת של נערי גבעות מתנחבלים, אבל זה לא מונע ממך להסיק מסקנות מרחיקות לכת, לגבי המצב בארצות רחבות ידיים ועתירות אוכלוסיה, על סמך כמה סרטונים שראית מהפגנות באונ׳ בניו יורק או ברחובות לונדון.

• אהבתי 6

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה בעצם כמו הרקדנים האלה שמפגינים באוניברסיטאות כי בטוחים שבישראל יש משטר של עליונות יהודית שמתעלל בערבים כי הם ראו סרטון אחד של חרדי בועט בערביה בירושלים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.4.2024 בשעה 18:20, פינדר כתב:

צריך להיות חתיכת נרקיסיסט חסר מצפון בשביל להעלות (או לאשר לצוות המדיה שלך...

צוות מדיה? איזה צוות מדיה בראש שלך?

באמת נראה לך שזה מה שמעסיק את המנהיגים שלנו בימים אלו? להתעסק בצוותי מדיה?

הנה לדוגמא התמונה שהעלו הזוג הדואג בערב החג. אם הם היו מתעסקים בצוותי מדיה במקום בדברים החשובים במדינה התמונה לא הייתה כ"כ אותנטית.Screenshot_20240424_143158_Chrome.thumb.jpg.4fb2707dc606ceb9ffb336b7372d29a4.jpg

(אז לראיה, רמת הניתוק היא לא מהעם. מסתבר שרמת הניתוק היא מהמציאות הכוללת אם היא אשכרה חשבה שהתמונה הזאת "תעבור מסך"). 

• מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין כמה נשים מפרסמות תמונות כאלה וגם חושבות שהן עוברות מסך או שהן יעברו מסך?

סך הכול לשרה יש בעיה קלה עם המראה שלה ובגלל זה שהיא ביקשה פוטושופ. 

אפשר לחשוב. 

ראית איך מדונה נראת? הן באותו הגיל. 

לא כול כך מבין מה נתפסו על זה. רובן ככה.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pika007 כתב:

לא הכל, 95% מהעמודים האחרונים.

הרצאה של יוסף חדאד בוטלה- באוניברסיטת קולומביה.

מרצה ישראלי נחסם מלהיכנס לקמפוס- באוניברסיטת קולומביה.

סטודנט שקרוב לסיום התואר נטש- באוניברסיטת קולומביה.

כמו שכתבתי בפוסט הקודם, יש 2 מקומות מאוד מאוד קיצוניים. קולומביה ו UCB.

התמונה שיובל מנסה לצייר היא כאילו בתור ישראלי אתה מסכן את עצמך שאתה נכנס לכל אוניברסיטה בארה"ב.

המצב בפועל הוא שלמעט 2 המקומות האלו יש עוד 3-4 מקומות שאתה עלול לראות פה ושם איזשהו מפגן תמיכה מצומצם ולא אלים בצד הפלסטיני, ומיליון אחרים שבהם לא תראה כלום.

בשני המקרים לא יגידו לך יותר מדי בתור ישראלי ואתה תמשיך עם חייך בדיוק כמו לפני זה.

חוץ מזה שעיקר השטויות אליהן אני מתייחס הוא הטענות שלו שארה"ב הפסיקו לתפקד כמדינה ועסקם כל היום וכל הלילה הוא בתאי השירותים של כאלו שלא מסוגלים להגדיר את הזהות שלהם או איזה קשקוש אחר, ושכל מקרה שבו ארה"ב לא מלקקת לנו את הרגליים בצורה עיוורת זה בגלל המוסלמים בסנאט או משהו.

יובל בסהכ משקף הלך רוח של ישראלים רבים, שתפיסת העולם שלהם נבנית ע"ס הכותרת האחרונה בטמקא ולא עפ"י דברים משעממים כמו נתונים. 

כמות הפעמים שאנשים עלו איתי לשיחה ושאלו אותי בשיא הרצינות "אבל מה מצב האנטישמיות אצלכם? אתה מרגיש בטוח?" - is too damn high. אתם לא מבינים עד כמה השאלה הזו מנותקת כי כל אתרי הקליקבייט וחדשות הדרמה מאכילים אתכם בזבל. 

מתוך גזיליון אוניברסיטאות יש כמה בודדות עם ילדי כאפות שצועק פלסטין חינם? אמריקה קורסת! עבריין גזען מטורלל בונה מיליציה פרטית ונציגי ממשל בוזזים את הקופה הציבורית בזמן שדירוג האשראי יורד והחוב הציבורי תופח כאשר ברגעים אלו מוסיפים עשרות אלפי מלשבים למאגר של חמאס? הכל טוב אחי יש פה פלאפל. 🤔

אם רוצים לדבר על ברבור שחור, אז אלו לא הדגנטים חסרי החיים והמשכל שלוואקום בחייהם נכנסה אג'נדה פרו פלסטינית, אלא לביבי נתניהו האמריקאי שהולך לקחת את הנשיאות בהליכה ולך תדע איזה נזק יעשה הפעם אחרי שכמעט נכנס לכלא. מקווה שהדמוקרטיה פה מספיק חזקה להתמודד עם הטרול הכתום, נחיה ונראה. 

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 3

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, אורח לרגע כתב:

צוות מדיה? איזה צוות מדיה בראש שלך?

באמת נראה לך שזה מה שמעסיק את המנהיגים שלנו בימים אלו? להתעסק בצוותי מדיה?

הנה לדוגמא התמונה שהעלו הזוג הדואג בערב החג. אם הם היו מתעסקים בצוותי מדיה במקום בדברים החשובים במדינה התמונה לא הייתה כ"כ אותנטית.Screenshot_20240424_143158_Chrome.thumb.jpg.4fb2707dc606ceb9ffb336b7372d29a4.jpg

(אז לראיה, רמת הניתוק היא לא מהעם. מסתבר שרמת הניתוק היא מהמציאות הכוללת אם היא אשכרה חשבה שהתמונה הזאת "תעבור מסך"). 

עצבו את שרה שתראה כמו בת 20 שתפסה שוגר דדי. אוי הניתוק. מרחם על הציבור שלהם שאוכל את החירטוטים האלה.

לפני 4 דקות, oryo כתב:

כמות הפעמים שאנשים עלו איתי לשיחה ושאלו אותי בשיא הרצינות "אבל מה מצב האנטישמיות אצלכם? אתה מרגיש בטוח?" - is too damn high. אתם לא מבינים עד כמה השאלה הזו מנותקת כי כל אתרי הקליקבייט וחדשות הדרמה מאכילים אתכם בזבל. 

זה שווה ערך לכל אלה שנמצאים בארה"ב וחיים את החיים הטובים ומהללים את ביבי. תבואו ותחיו עם הכפיה הדתית שיש פה ,השנאה שיש פה ואז תבואו ותגידו היידה ביבי. מאוד קל להלל את הנוכל כשנמצאים ונהנים מכל ההטבות של הדוד סם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי *אישית* כבעל כובע מאלומיניום, נראה שכול ההפגנות האקסטרא מפגרות האלה (כן כן, university of the people, באוניברסיטה עם שכר לימוד של 90K דולר, איזה פיפל בדיוק?) זה איזו מניפולציה / הפעלה של חמאס/קטאר/רוסיה/אזרבייג'ן/אנערף. 

פשוט חשוד לי מדי. אבל אני:

Afbeeldingen over Aluminum Foil Hat – Blader in stockfoto's, vectoren en  video's over 1,473 | Adobe Stock

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, David32 כתב:

לא כול כך מבין מה נתפסו על זה. רובן ככה.

ברור, הגבה של ביבי יותר מרתקת. נראה כמו גרסה לא בריאה של דווייט שרוט מחקה את הפרצוף הדבילי של ג׳ים הלפרט. 

לפני 37 דקות, oryo כתב:

יובל בסהכ משקף הלך רוח של ישראלים רבים, שתפיסת העולם שלהם נבנית ע"ס הכותרת האחרונה בטמקא ולא עפ"י דברים משעממים כמו נתונים. 

מילא זה. אני לא מצליח להבין מה הם מציעים אופרטיבית.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, David32 כתב:

רובן ככה.

רובן לא אחראיות לגורלם של החטופים שהיא מצטלמת עם התמונות שלהם, תו״כ ששלוחיה מסיתים בפראות נגד המשפחות שלהם.

ההתעסקות הזו בפוטושופ המגוחך להחריד הזה, בתקופה כזו, פשוט מראה מה באמת חשוב למשפחה הזו.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...