Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 18 דקות, יובל .מ. כתב:

משל ביידן בלחץ מגורמים מוסלמיים במפלגת הדמוקרטית. ביום שהוא מאשר חבילת סיוע מטורפת הוא חייב לתת להם משהו כדי להגיד "הנה תראו אני בעד הפלסטינים". אם הם בלחץ מפעולות לא חוקיות הם היו צריכים לתקוף בעצמם בעזה כי כולם שם תומכים בפשעים של חמאס.

אם אנחנ היינו מעמידים לדין חיילים סוררים כמו למשל אלה שעמדו מהצד כשהטרוריסטים שרפו מכוניות לא היו מטילים סקנציות אבל כשאתה מגבה אותם אתה לא מותיר לעולם ברירה אלא להקיא את כל היחידה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4762

• SlowRide

4578

• פינדר

3607

• m3x7r3m3

2926

בתאריך 19.4.2024 בשעה 19:13, MiniMiz3r כתב:

גם בנתב"ג יש מטוסים משנות ה-70. לא צריך להיות גאון כדי להבין שלא בזבזו חימוש מתקדם מאוד כדי לפגוע בגרוטאה סובייטית אמריקאית שגם ככה תתפרק בהמראה.

אתה רק שוכח שמי שמבזבז את החימוש המתקדם זאת ישראל 

בתאריך 19.4.2024 בשעה 21:44, Shmulik_Miata כתב:

מקפיץ את ההודעה שלך מה-7/10. באמת מעניין מה יהיה.

לא ישתנה כלום. 

כל עוד יתמכו באנשים שמחפשים את הפתרון הקל ולא הנכון הדברים ימשיכו. אז אולי ביבי האיש ילך אבל ביבי הרעיון ישאר.

בתאריך 19.4.2024 בשעה 23:11, David32 כתב:

https://www.israelhayom.co.il/news/politics/article/15627661

מעולה.

ואז במקום לתת להם חזרה את הפיתות ולחסוך את הכסף, החליטו להביא להם במקום פיתות לחם לבן, שהוא עדיין יקר יותר מאפייה עצמית.

נפלא, חכם.

#תחזירו_תפיתה

הבעיה היא שהם מקבלים לחם טרי לא שמונעים מהם חוויות 

לפני 18 שעות, SlowRide כתב:

ההתלהבות היא לא ממה שהושמד.

זה הפגנת יכולת לפגוע איפה שרוצים בלי להתגלות. לפי מה שהבנתי, ירו גם טיל אינרטי לאזור שבו מתקיים רוב המחקר הגרעיני שלהם. לא רצו לגרום נזק, רק לרמז על יכולות.

אם כבר מצליחים לירות טיל אז לא עדיף כבר להכאיב להם? 

לפני 16 שעות, פינדר כתב:

מאוד חכם להעביר מסר לאויב, שההגנה שלו לא מספיק טובה ושכדאי שישפר אותה, לפני שנתקוף באמת.

אני מקווה שאתה ציני 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, יובל .מ. כתב:

רצות הברית לא "חוקרת מקורות מידע", ממשל ביידן בלחץ מגורמים מוסלמיים במפלגת הדמוקרטית. ביום שהוא מאשר חבילת סיוע מטורפת הוא חייב לתת להם משהו כדי להגיד "הנה תראו אני בעד הפלסטינים".

קשקוש.

החוק מחייב אותם לחקור ולבחון את ראיות. בשני גופים נפרדים, במחלקת המדינה ובמשרד ההגנה. הגופים האלו הגיעו למסקנה שיש ראיות אמינות.

לפי פירסומים ביידן ובלינקן קיבלו את המסקנות כבר לפני זמן ודחו את הסנקציות.

אבל תמשיך עם הגישה של זה רק הגורמים המוסלמים, הכל שקרים של סמולנים ושאר השטויות שאתה מתחבא מאחוריהן פה כבר שנים. הגישה הזו הביאה אותנו למצב הנפלא שאנו נמצאים בו.

• רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, עדי-אל כתב:

אם כבר מצליחים לירות טיל אז לא עדיף כבר להכאיב להם? 

הכאבת להם מאוד ובמקום שהכי כואב להם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, עדי-אל כתב:

אתה רק שוכח שמי שמבזבז את החימוש המתקדם זאת ישראל 

חימוש זה לא השקעה בבורסה. מטרתו להגן על האנשים והמדינה. וחשבון כאן עושים בצורה שונה. תחשוב לנזק שהיה נגרם אם אותם טונות של חומר נפץ היו נופלים לך על הראש.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

1. ארצות הברית לא "חוקרת מקורות מידע", ממשל ביידן בלחץ מגורמים מוסלמיים במפלגת הדמוקרטית. ביום שהוא מאשר חבילת סיוע מטורפת הוא חייב לתת להם משהו כדי להגיד "הנה תראו אני בעד הפלסטינים".

מחלקת המדינה פנתה לצה"ל כדי לקבל את התחכירים על המקרים שהיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

קשקוש.

החוק מחייב אותם לחקור ולבחון את ראיות. בשני גופים נפרדים, במחלקת המדינה ובמשרד ההגנה. הגופים האלו הגיעו למסקנה שיש ראיות אמינות.

לפי פירסומים ביידן ובלינקן קיבלו את המסקנות כבר לפני זמן ודחו את הסנקציות.

אבל תמשיך עם הגישה של זה רק הגורמים המוסלמים, הכל שקרים של סמולנים ושאר השטויות שאתה מתחבא מאחוריהן פה כבר שנים. הגישה הזו הביאה אותנו למצב הנפלא שאנו נמצאים בו.

זה לא נראה לך צירוף מקרים מעניין שבדיוק באותו יום שמאשרים סיוע מכריזים על סנקציות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, עדי-אל כתב:

זה לא נראה לך צירוף מקרים מעניין שבדיוק באותו יום שמאשרים סיוע מכריזים על סנקציות?

ארה״ב מחמשת את ישראל ומאפשרת לה הלכה למעשה להמשיך לנהל את המלחמה, אבל במקביל מענישה יחידה אקראית בצהל, כדי לרצות מוסלמים דמוקרטים?

מרגיש לי קצת כמו תאוריה חסרת הגיון פנימי.

מה לעשות שיש אנשים לא נחמדים גם בצד שלנו. שוב, רק לפני כמה ימים תועדו מתנחלים מציתים רכבים של פלסטינאים בזמן שחיילים עומדים בצד ולא עושים כלום. נסו להתמודד עם זה (ורצוי לא כמו ליאור, דרך סיפורים על זה שאנחנו לא ראינו מה היה קודם ואולי הרכב הוא בכלל רובוטריק שתקף את המתנחלים ראשון או משהו). ומפה תבינו שהשילוב בין זה לבין ממשלה ימנית דתית, שגם מתנהלת בהתרסה מול ארה״ב, מבטיחה שנראה עוד סנקציות כאלו בעתיד.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

ארה״ב מחמשת את ישראל ומאפשרת לה הלכה למעשה להמשיך לנהל את המלחמה, אבל במקביל מענישה יחידה אקראית בצהל, כדי לרצות מוסלמים דמוקרטים?

מרגיש לי קצת כמו תאוריה חסרת הגיון פנימי.

מה לעשות שיש אנשים לא נחמדים גם בצד שלנו. שוב, רק לפני כמה ימים תועדו מתנחלים מציתים רכבים של פלסטינאים בזמן שחיילים עומדים בצד ולא עושים כלום. נסו להתמודד עם זה (ורצוי לא כמו ליאור, דרך סיפורים על זה שאנחנו לא ראינו מה היה קודם ואולי הרכב הוא בכלל רובוטריק שתקף את המתנחלים ראשון או משהו). ומפה תבינו שהשילוב בין זה לבין ממשלה ימנית דתית, שגם מתנהלת בהתרסה מול ארה״ב, מבטיחה שנראה עוד סנקציות כאלו בעתיד.

יבגני, הכל זה פוליטיקה.

יש בחירות באופק. הם רוצים גם את הקולות של הדמוקרטים שאוהבים את ישראל וגם את "הליברלים" שונאי האדם שאוהבים את המחבלים.

בינתיים מדינות באפריקה מוציאות את חיילי ארה"ב משטחן בתמורה לקבלת חיילים רוסים.. יש פה דברים יותר גדולים מנצח יהודה.

*אגב, לובשי המדים לא היו חיילים לפי מה שאני מכיר.

ובזמן שכל הפוליטיקאים מתאחדים להגן על צה"ל, מירב מיכאלי תוקפת את הגדוד עם הצהרה שנראית כמו טקסט של נשיאת הרווארד.

אמרתי כמה פעמים - רוב המנדטים היום נגד ביבי, מטומטמות כמו מיכאלי יכולות להחזיר את המנדטים אליו.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, יובל .מ. כתב:

בזמן שכל הפוליטיקאים מתאחדים להגן על צה"ל,

גנץ ואייזנקוט, בניגוד לתעמולה של מכונת הרעל הביביסטית, הם ימין. לא מושחתים כמו ביבי ויותר מוכוונים לטובת המדינה, אבל ימין.

שניהם רמטכלים לשעבר ויש להם אחריות למעשים של נצח יהודה.

לא מפתיע שהם מתייצבים מאחורי הגדוד הזה.

לא קראתי מה כתבה מרב מיכאלי, אבל אני מניח שבתור מישהי שכנראה גמרה את הקריירה הפוליטית שלה ושלא היתה קצינה בכירה בצבא, היא פחות מרגישה צורך לצופף שורות ולהתעלם מהעובדות.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, יובל .מ. כתב:

יש פה דברים יותר גדולים מנצח יהודה.

ובזמן שכל הפוליטיקאים מתאחדים להגן על צה"ל

למה אני צריך לתמוך בהם??????

למה אני צריך להגן עליהם??

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, יובל .מ. כתב:

יבגני, הכל זה פוליטיקה.

יש בחירות באופק. הם רוצים גם את הקולות של הדמוקרטים שאוהבים את ישראל וגם את "הליברלים" שונאי האדם שאוהבים את המחבלים.

בינתיים מדינות באפריקה מוציאות את חיילי ארה"ב משטחן בתמורה לקבלת חיילים רוסים.. יש פה דברים יותר גדולים מנצח יהודה.

ובזמן שכל הפוליטיקאים מתאחדים להגן על צה"ל, מירב מיכאלי תוקפת את הגדוד עם הצהרה שנראית כמו טקסט של נשיאת הרווארד.

אמרתי כמה פעמים - רוב המנדטים היום נגד ביבי, מטומטמות כמו מיכאלי יכולות להחזיר את המנדטים אליו.

לא, יובל. לפעמים חרא זה חרא. גם אם הוא מתפלל לזה שאסור לציין את שמו ולא לאללה, ומספר לך שאתה והוא אחים. וגם החרא הזה לא מצטיין באהבת אדם יתרה, מה לעשות.

אתה יכול לא לאהוב את זה, אבל עדויות לאלימות של מתנחלים וחיילים וחיילים מתנחלים קיימות. 

מה הקשר בין מיכאלי לבין חזרת מנדטים לביבי אני לא מסוגל להבין. מישהו אומר לעצמו ״אה אני רוצה להצביע גנץ או ליברמן כי ביבי אפס, אבל בעצם אני אצביע ביבי בסוף כי מיכאלי, זו שהקריסה את מפלגת העבודה לרמה שהם לא עוברים את אחוז החסימה ודי בטוח לא תהייה בכנסת הבאה, כתבה משהו שאני לא אוהב״? אתה מכיר מישהו שחושב ככה? אני לא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לממשל ביידן יש מוסריות מאוד נוזלית.. תזכירו לי אילו עיצומים הטילו על גדוד אזוב האוקראיני?

• אהבתי 3

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, mikyl כתב:

מירב מיכאלי לפי הסקרים לא עוברת את אחוז החסימה. אז בואו לא נסחב )

לפני 15 דקות, פינדר כתב:

גנץ ואייזנקוט, בניגוד לתעמולה של מכונת הרעל הביביסטית, הם ימין. לא מושחתים כמו ביבי ויותר מוכוונים לטובת המדינה, אבל ימין.

שניהם רמטכלים לשעבר ויש להם אחריות למעשים של נצח יהודה.

לא מפתיע שהם מתייצבים מאחורי הגדוד הזה.

לא קראתי מה כתבה מרב מיכאלי, אבל אני מניח שבתור מישהי שכנראה גמרה את הקריירה הפוליטית שלה ושלא היתה קצינה בכירה בצבא, היא פחות מרגישה צורך לצופף שורות ולהתעלם מהעובדות.

זה לא משנה אם היא עוברת או לא, היא אחת ממנהיגות השמאל (או מה שנשאר ממנו).

אני מבין שאתם חושבים שכולם הם אנשים לוגים, שיכולים להתנתק מהכל ולחשוב כמו ביטים של 0 ו-1, אבל המציאות מראה שזה לא ככה. זה מה שיגרום לליכודניקים להגיד "כל השמאלנים האלה בוגדים". 

אייזנקוט לא ימין. זה לא אומר שהוא "בוגד", אבל בוא.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

לא, יובל. לפעמים חרא זה חרא. גם אם הוא מתפלל לזה שאסור לציין את שמו ולא לאללה, ומספר לך שאתה והוא אחים. וגם החרא הזה לא מצטיין באהבת אדם יתרה, מה לעשות.

אתה יכול לא לאהוב את זה, אבל עדויות לאלימות של מתנחלים וחיילים וחיילים מתנחלים קיימות. 

מה הקשר בין מיכאלי לבין חזרת מנדטים לביבי אני לא מסוגל להבין. מישהו אומר לעצמו ״אה אני רוצה להצביע גנץ או ליברמן כי ביבי אפס, אבל בעצם אני אצביע ביבי בסוף כי מיכאלי, זו שהקריסה את מפלגת העבודה לרמה שהם לא עוברים את אחוז החסימה ודי בטוח לא תהייה בכנסת הבאה, כתבה משהו שאני לא אוהב״? אתה מכיר מישהו שחושב ככה? אני לא.

יש מלא כאלה. גם בהולנד אגב @David32

(הממשק בפלאפון לא נוח וחשבתי לרגע שזה דוד אבל השארתי בכל מקרה.. מתאים לסיטואציה).

עדויות על אלימות מתנחלים? יש.

הוכחות לטרור פלסטיני ותמיכה מטורפת ברחובות, כולל מצד הרשות הפלסטינאית? גם יש. זה לא מונע מהם לתמוך באבו מאזן.

לפני 12 דקות, David32 כתב:

למה אני צריך לתמוך בהם??????

למה אני צריך להגן עליהם??

אתה לא מגן עליהם באופן ישיר, אתה מגן על צה"ל.

זה ערעור באופן ישיר של המחלקה המשפטית.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

עדויות על אלימות מתנחלים? יש.

הוכחות לטרור פלסטיני ותמיכה מטורפת ברחובות, כולל מצד הרשות הפלסטינאית? גם יש. זה לא מונע מהם לתמוך באבו מאזן.

לא הבנתי.

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

אני מבין שאתם חושבים שכולם הם אנשים לוגים, שיכולים להתנתק מהכל ולחשוב כמו ביטים של 0 ו-1, אבל המציאות מראה שזה לא ככה. זה מה שיגרום לליכודניקים להגיד "כל השמאלנים האלה בוגדים". 

ליכודניקים מימלא יצביעו ליכוד. יש שם עדיין 21 מנדטים לפי הסקרים. אולי יותר. אבל מי הם אותם האנשים שלא מפעילים הגיון, חושבים עכשיו לא להצביע לביבי לפי הסקרים, אבל יחזרו אליו בגלל מירב מיכאלי?

והאמת, הרבה לפני: ללמה לא להתייחס לבעיה ולשאלה: האם חיילים מנצח יהודה עברו על החוק ולא נענשו או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...