Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

רק שאחר כך נחקק החוק שאוסר ואתה נמצא היום עם חוק שונה.

אני מבין שקשה לעכל את העובדה שיש מדינות שראש המדיה אשכרה מציית לחוקים בלי לנסות להאשים את כל העולם ואשתו אבל ככה זה בארה"ב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4652

• SlowRide

4465

• פינדר

3516

• m3x7r3m3

2926

לא הבנתי איך זה סותר או משנה משהו.

כן אזוב מאוד לאומנים.

כן הם עדיין קיימים (למרות שבזמן האחרון יש פחות ופחות סרטונים של אנשים עם סמלים נאציים מובהקים אז או שהם מתו או שמצנזרים אותם)

בכול אופן, זה לא קריטי.

''נו ו?''

אוקיי, ארהב מתנהגת באופן צבוע.

נו ו?

אתה מעדיף לא לקבל מהם נשק בכלל?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, RK כתב:

אל תעז להאשים את אשתו!

נראה לך שיש לי אומץ להאשים את אשתו?

אפילו את אשתי אני מפחד להאשים.

• מצחיק 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד אחד שסוף סוף, באיחור של 200 ימים, מניח את המפתחות.

https://m.maariv.co.il/news/military/Article-1093932

https://www.ynet.co.il/news/article/bjqygkx11a#autoplay

הבעיה שאנשים כמוהו יתברגו כמנהלים בחברות ויכניסו את הגישה האווילית שהביאה לכישלון גם למקומות שבהם הם יעבדו.

עדיף שייקח את הפנסיה הצבאית, יחיה בשקט ויחסוך מאיתנו "תרומה" עתידית. במקומו לא הייתי מסוגל לקום בבוקר.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז צדקתי, יש לנו נציגות של משרד החוץ הרוסי 😂 גם צדקתי שיש קורלציה בין ימין קיצוני ואהבת רוסיה של פוטין.
נגד גדוד אזוב כן הופעלו סנקציות אמריקאיות, בזמן שנגד נצח יהודה בינתיים רק סיפורים/כוונות.

ועוד. אותו אזוב מומן על ידי אוליגרך יהודי אוקראיני-ישראלי, משרתים בו יהודים אזרחי אוקראינה ולפי טענת משרד החוץ הרוסי ישראלים יוצאי צה"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קיוויתי שלכבוד הפסח תהיה עסקה, גם אם מדובר רק ב40 חטופים, לפחות שאת החג הם יוכלו לחגוג נורמלי.

וגם לנו מותר לשבור את המילה #רקאומר

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו מקווים אבל כשהבחירה היא בין סיום כל הפעילות הצבאית בעזה לבין החטופים אז עם כל הכאב שבזה, הם לא יחזרו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם סיום המלחמה לא אומר חזרה מהירה שלהם ובטח לא של כולם. מבחינת חמאס למשוך את הכל כמה שיותר זמן בהתאם ליכולת השרידות שלו. זה הפרדוקס של עימות עם ארגון אכזר כמו חמאס ותרבות רצח ערבית-פלסטינית. אין ברירה אלא להמשיך במלחמה עד למחיקת חמאס ובעיקר, הכנסה של כוחות מתנגדים אלטרנטיבים לחמאס. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

כולנו מקווים אבל כשהבחירה היא בין סיום כל הפעילות הצבאית בעזה לבין החטופים אז עם כל הכאב שבזה, הם לא יחזרו.

הסכמתי עם זה בהתחלה ועכשיו אני כבר לא מסכים.

רוב הרצועה הרוסה והכח של חמאס נשחק עד דק.

אם היה אפשר עכשיו להחזיר את כולם (כל מי שעדיין חי), תמורת סיום הלחימה, הייתי חותם על זה מיד.

מקבל אותם, משקם את הצבא ומחכה להפרת ההסכם הראשונה של חמאס, כדי להיכנס ולסיים את המלאכה.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Supertigre כתב:

... אין ברירה ....... ובעיקר, הכנסה של כוחות מתנגדים אלטרנטיבים לחמאס. 

רבין שילם בחייו על רעיון דומה.

היום זה נראה כרע במיעוטו.

עריכה אחרונה על ידי רוןS

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, פינדר כתב:

הסכמתי עם זה בהתחלה ועכשיו אני כבר לא מסכים.

רוב הרצועה הרוסה והכח של חמאס נשחק עד דק.

אם היה אפשר עכשיו להחזיר את כולם (כל מי שעדיין חי), תמורת סיום הלחימה, הייתי חותם על זה מיד.

מקבל אותם, משקם את הצבא ומחכה להפרת ההסכם הראשונה של חמאס, כדי להיכנס ולסיים את המלאכה.

אם שמת שם שלטון אחר אז כן. אם החמאס חוזר אז לא.

• אהבתי 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, רוןS כתב:

רבין שילם בחייו על רעיון דומה.

היום זה נראה כרע במיעוטו.

אכן. אפשר שגם אנחנו נחזור לשלוט שם באופן מלא אבל יש לזה מחירים מאוד גבוהים ובמקרה זה, באמת שחייבים לגייס את כל החרדים. לשלוט שם באופן מלא זה סדר גודל של עשרות אלפי אנשים שזה התפקיד שלהם, בצד הצבאי והאזרחי, כמובן שזה גם עולה המון המון כסף וכמובן שזה יגרור גם השלכות בינלאומיות משמעותיות. 

אני קורא ברשת תגובות של ימניים להתפטרות של מפקד פיקוד מרכז שבמקרה נעשה במקביל לזה של אהרון חליוה, לא רק שהם לא למדו דבר מה-7 באוקטובר, הם רק הולכים ומקצינים עוד יותר. אם ה-7 באוקטובר היה אמור לעשות להוביל למשהו אחר ושונה בסוף, כנראה שהמשך השלטון של ביבי בימים אלו רק יגרום לכך שיהיה כאן רע הרבה יותר לפני שיהיה סיכוי לטוב יותר, אם בכלל. 

כאשר רואים את עמית סגל הזחוח "יודע כל", טיפוסי לבני הציונות הדתית, מבינים שהם כבר מזמן חזרו לשגרה והשגרה שלהם היא סוף מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית עם רוח חילונית. דמוקרטיה תקינה אנחנו כבר מזמן לא ותוסיפו לזה את רוח המשיחיים וקיבלנו את סוף המדינה כפי שאנחנו מכירים אותה ולרעה, מאוד לרעה.  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות חתיכת נרקיסיסט חסר מצפון בשביל להעלות (או לאשר לצוות המדיה שלך) כזה ציוץ, ביום כזה, בשנה כזו.

IMG_8853.jpeg

לפני 8 דקות, Supertigre כתב:

והשגרה שלהם היא סוף מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית עם רוח חילונית.

כשאשתי שואלת אותי איך הגענו למצב הזה, אני מזכיר לה שכבר לפני 20 שנה אמרתי לה שאין פה עתיד. ואז אני מנחם אותה בזה שמפה זה רק ילך וידרדר.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי הבוקר שהמלך ואישתו בילו את ערב החג בוולדוף אסטוריה - מלון שלילה בחדרים היקרים בו עולה כ20 אלף שח. התרוץ: אירחו חיילים בודדים (בטח התפדחו להראות להם את הבריכה הלא משופצת בקיסריה).

מה עוד אפשר להגיד על רמת הניתוק? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...