Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

הוא מניפולטור מבריק? או שפשוט יש מסה מספיק גדולה של מטומטמים שמצביעים כמו אוהדי כדורגל?

אתה מדבר על זה כאילו זה mutually exclusive, יענו "או זה או זה", כאשר המציאות הפוכה לחלוטין. 

יש מספיק מטומטמים בעולם (בערך 50% חכמים פחות מכל השאר😅) - וביבי מניפולטור מבריק כי הוא יודע כיצד לאגד מספיק אנשים לטובת האינטרסים שלו. אם זה כ"כ קל אז תסביר לי - למה כל השאר כושלים, ולמה אתה משחית זמנך בפורום במקום להפוך למליונר...? 

אתה חושב שמרקטינג זה קל, ואתה טועה, בענק. לא "כי אור אומר" - כי המציאות מעידה. 

לביבי יש יכולת תקשורתית חריגה, הוא בתכלס גאון בתחום הזה. בנוסף אין לו יותר מדי עכבות מוסריות, ולכן הוא גם מאוד מאוד אפקטיבי. 

ולשאלתך - כמובן שטראמפ גאון (תקשורתי), הוא כבש את המפלגה הרפובליקנית כנגד רוב האנשים מתוך המפלגה עצמה ובקרוב יחזור להיות נשיא לאחר שעמד מול כתבי אישום ומעורב בשלל עניינים עם מוסריות מפוקפקת בלשון המעטה - ועדיין, איכשהו, יחזור למשרד הסגלגל.

סלח לי על הבוטות אבל צריך להיות אדם מאוד פשוט ע"מ להתעלם מהמציאות כשהיא מובהקת בצורה כ"כ אובייקטיבית וברת מדידה. התירוץ "כולם חוץ ממני טיפשים" עובד בעיקר מול אנשים טיפשים, אם לכבוש את המפלגה הרפובליקנית היה כ"כ קל ו/או להפוך לרהמ ישראל לגזיליון קדנציות כאשר ברקע אתה ליטרלי שורף את המדינה, אז כל אחד היה עושה את זה. אם תגיד לי שהם מספיק עשירים אז אציין שיש עוד עשירים רבים בעולם. 

זה לא זה, זה כשרון, האנשים האלו מוכשרים מאוד בתחומם (מרקטינג / תקשורת), ואני אומר את זה בתור מי שמתעב את שניהם ברמות הגבוהות ביותר. 

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 1
  • מבאס 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4725

• SlowRide

4532

• פינדר

3574

• m3x7r3m3

2926

לפני שעה, yd b-4 כתב:

הלכת רחוק האמריקאים בעצמם בעירק התנהגו "ברכות ונעימות" לאוכלוסיה...וזה לא רק שם. מה עם מדינות כמו סעודיה מצרים וכו'? הם יותר מוסריים מאיתנו?

לא כל מה שמותר לרבי מותר גם לחסידים.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Coro כתב:

אוקראינה מקבלת סיוע צבאי, ושם יש גדוד גזעני "אזוב" של לאומנים לבנים אולטרה ימנים קיצוניים שהואשם בעבר בפשעי מלחמה ותקיפות של מהגרים, אבל עליהם החוק האמריקאי לא חל, כי אוקראינה משרתת אינטרסים אמריקאים.

יש לנו נציג של זחרובה בפורום? כן, בעבר גדוד הורכב ממתנדבים פעילי ימין קיצוני. וכן היו עליו סנקציות של אמריקאים. אבל מאז שנטמע במערכת הביטחון האוקראינית עבר שינוים. אותם רוסים טוענים שנלחמים שם גם ישראלים יוצאי צה"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, topop כתב:

המקרה המדובר בנצח יהודה התרחש בממשלת לפיד-בנט. 

אני קורא על נצח יהודה כבר כמה שנים. אבל אני לא בטוח שממשלה פחות ימנית קיצונית היתה מגיעה למצב כזה, שאשכרה יש סנקציות.

לפני שעה, yd b-4 כתב:

הלכת רחוק האמריקאים בעצמם בעירק התנהגו "ברכות ונעימות" לאוכלוסיה...וזה לא רק שם. מה עם מדינות כמו סעודיה מצרים וכו'? הם יותר מוסריים מאיתנו?

תגידו את זה לביידן פעם הבאה כשאתם פוגשים אותו. או יותר טוב: תבקשו מנבחרי הציבור שלכם לצייץ את זה בטוויטר. ככה ביידן יתבייש מייד, יגיע ברגל לארץ לבקש סליחה מעם ישראל, ובמקום סנקציות יפנק את חיילי נצח יהודה במיליון דולר לכל חייל.

...

עריכה: איזה אדיר זה, שכל ה"דמוקרטים" מהימין המשיחי ביביסטי "לא הבינו" איך יכול להיות שאנחנו מפחדים שלא יהיו בחירות עם הרפורמה המדהימה שלהם, ועכשיו אחד מהמהנהיגים שלהם אשכרה מציע את זה בקול רם. באמת. מי היה מאמין שזה יקרה?!

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 2
  • מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

לביידן יש מערכת חוקים שהואנמחוייב לבם ובניגוד לרפובליקת הבננות שלנו שם מתייחסים לחוק ברצינות.

אני מקווה שאתה לא מאמין ברצינות לשטות שכתבת כאן עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא המדובר הוא צודק לגמרי. יש פוליטיזציה מובהקת של (אי) האכיפה נגד מתנחלים, במיוחד האלימים שביניהם.

• אהבתי 2

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, oryo כתב:

ביבי מניפולטור מבריק

אני אגיד שהוא לא העיפרון הכי חד שיש בקלמר. יש לו את הכלים שבהם הוא משתמש בחוכמה רבה.

גם אם שכבת הבוהמה המזרחית מתפקדת ומוציאה כמה וכמה פובלציסטים שיכתבו כל הזמן בעיתון בשביל לשרת את המטרה ולכתוב על ענייני היום, עדיין אפשר לראות שיש כאלה שמכינים מראש "אבל אמרתי שזה לא טוב" לשעת צרה, הדמיקולו ינון מגל עושה בזה שימוש רב לא בכזאת חוכמה אבל עדיין עושה ה"פובלציסטית" עירית לינור גם עושה אבל די עוטפת את המילים שלה באהדה לביבי/ימין.

הכי עצוב שאין כל כך "פובלציסיטים" ימניים פרופר, יש רק כאלה שעשו את המעבר. כמו עירית לינור - לפי מה שכתוב בויקיפדיה

ציטוט

בתחילת דרכה התקשורתית הייתה שמאלנית בעלת השקפה ציונית ופמיניסטית. במהלך השנים שינתה את דעותיה וכיום מזוהה כימנית וכשמרנית.

מה שעצוב שזה הם נדרשים לעבור צד בשביל למכור יותר ולא באמת מאמינים בזה (לא שזה קריטי לי סתם מציק).

גם אפשר לראות את אמיר חצרוני עושה לאט ובטוח את השינוי הנדרש בשביל שהוא יהיה רלוונטי בתוך השגעת פה..

זה מתחיל ביציאה במהלך פודקאסט או סטרים זניח וממשיך לקבלת כבוד מלכים בפאנל של ערוץ 14.

בשביל לשרוד במדינה הזו צריך לעשות אדפטציה אחרת זה לא יעבוד וכולם יסתכלו עלייך עקום.

והכי חשוב לביבי יש רשת בוטים משוכללת מספיק בשביל להריץ שטויות בכל מיני קבוצות או אדיוטים שימושיים שמפיצים עבורו את השטויות, ככה שצריך הרבה תקשורת ישירה ועקיפה בשביל לפרוץ את "תקרת הזכוכית" של ראשות הממשלה.

בתוך הליכוד ומחוצה לו..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, יובל .מ. כתב:

יבגני, הכל זה פוליטיקה.

כן, יש גם פוליטיקה אך זה לא בתוכן אלא רק במועד ההכרזה שכן החקירה בנושא הזה החלה עוד בשנת 2022 וכמובן שהייתה מוכרת היטב לישראל שלא עשתה מספיק כדי לעצור את זה ואיך יעצרו אם יש שרים כמו בנגביר וסמוטריץ' שאשכרה קיבלו אחריות על פעולות צה"ל/משטרה בשטחים? ביביסטים, כמו ביבי, חושבים שאפשר לעבוד על האמריקאים כמו ילדים קטנים עם תירוצים מפגרים, אבל האמריקאים יודעים בדיוק מה קורה בשטחים והרבה יותר מכל אזרח ממוצע בישראל שבתכלס אין לו כמעט מושג מה קורה שם. 

אז נמאס להם, אין להם יותר סבלנות יותר למה שקורה שם ולממשלת ישראל הגזענית, לזה שביבי מחזיק ממשלת אפסים רק כדי לשמר את שלטונו. מה שקורה בשטחים זו חבורת אנשים שעבורם אין דין ואין דיין ולא רק שאין דין, יש להם חברי ממשלה שמאפשרים להם את זה ותומכים בזה. אז לאמריקאים נמאס מזה, כבר אי אפשר לתרץ את זה יותר באיזה קשקוש בטחוני. 

אני כישראלי נדהם לראות חיילים מאבטחים פורעים, נדהם שאין שם חוק כפי שיש כלפי, שהם זוכים שם למימון מלא מהמדינה עליו אני צריך לשלם, שמה שמוביל את המדינה שלי זה איזה פירוש אנושי חולני לאיזה דמות דמיונית. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MostlyWicked כתב:

אני מקווה שאתה לא מאמין ברצינות לשטות שכתבת כאן עכשיו.

אתה מכיר את החוק שמחייב אותו לוודא שכל גוף שמקבל סיוע צבאי מציית לכל דיני המלחמה הבינלאומיים?

אתה מודע לזה שסנקציות דומות כמעט הוטלו על יחידה אוסטרלית?

אתה מודע לזה שאם ישראל היתה בודקת ומעמידה לדין פלילי עבריינים כמו אלה שגרמו תמות אזרח אמריקאי בן 80 כל הדיון הזה לא היה מתקיים?

מנחש שלא כי למה לבדוק עובדות?

לפני 14 דקות, Supertigre כתב:

אני כישראלי נדהם לראות חיילים מאבטחים פורעים

אני לא נדהם. אני נגעל ומתבייש.

• אהבתי 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, oryo כתב:

אם זה כ"כ קל אז תסביר לי - למה כל השאר כושלים, ולמה אתה משחית זמנך בפורום במקום להפוך למליונר...? 

אתה מדבר על זה כאילו לקחו אדם רנדומלי מהרחוב, טבעוני שמאלני שאוסף גורים נטושים ושיכנעו אותו שטרנספר זה רעיון שאפשר לעשות מחר בלי בעיה.
זה יותר דומה ללקחת אוהד בית"ר מהיציע המזרחי ולשכנע אותו לצעוק "מוות ל*****".
הקהל הביביסטי הוא אוסף של שונאים שלא מעניין אותם שום דבר חוץ ממה שפעם ה"אשכנזים הרעים" "עוללו" לאבא שלהם והם מאשימים את כל העולם ואישתו בבעיות שלהם חוץ מאת עצמם ואת ביבי שיורק עליהם. לא אני אמרתי את זה, אחד מהיועצים הקרובים לביב אמר את זה.
לקחת קהל כזה מטומטם (מצטער אין לי תאור אחר) ולעשות עליו מניפלציות זה לא מסובך בטח בימינו עם שלל עזרים טכנולוגיים.
זה מפיל אנשים חושבים בפח אז אנשים כאלה? מה הבעיה...

ה"גאונות של ביבי" שהוא הבין שיש מסה מספיקה של אנשים כאלה כדי לשנות פה את המפה הפוליטית, לא שהוא היה הראשון, כפי שאמרתי בגין הקדים אותו והסוקר האמריקאי הוותיק שלו ז"ל הוא הגאון האמיתי שהתווה את הדרך.
ביבי ידע לבצע את ההתאמות לעידן הדיגיטלי והוא בנאדם פח אשפה בלי גבולות מה שהופך אותו למאוד מוצלח בזה. טראמפ די דומה לו מהבחינה הזו.

כמו סוחרים שמרמים זקנים חסרי ישע, אין ממש הבדל, ואין שום דבר גאוני בזה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

הקהל הביביסטי הוא אוסף של שונאים שלא מעניין אותם שום דבר חוץ ממה שפעם ה"אשכנזים הרעים" "עוללו" לאבא שלהם והם מאשימים את כל העולם ואישתו בבעיות שלהם חוץ מאת עצמם ואת ביבי שיורק עליהם. לא אני אמרתי את זה, אחד מהיועצים הקרובים לביב אמר את זה.
לקחת קהל כזה מטומטם (מצטער אין לי תאור אחר) ולעשות עליו מניפלציות זה לא מסובך בטח בימינו עם שלל עזרים טכנולוגיים.
זה מפיל אנשים חושבים בפח אז אנשים כאלה? מה הבעיה...

יצא לי להיתקל בעיר שלא קיימת (פתח תקווה) במשפט שרוסס בגרפיטי "כסף אשכנזי, עוני מזרחי" על אחד הקירות ברחוב.

זה כל כך מושרש השנאה אז מה נעשה? אי אפשר לשנות את המצב הזה.

כל דבר שתעשה, יהיה קונספירציה שהאשכנזים עשו או הפגנות השמאל או משפחות החטופים.

בנושא אחר לגמרי,

ראיתי את הפרסומים שיש מצב שיש רק 40 חטופים חיים, האם מכינים אותנו לשלב שבו יפרסמו 90 חטופים שנהרגו בעת השבי?

בתחושה שלי, זה יהיה כמו פלסטר שצריך להוריד, ויורידו אותו מהר מאוד כנראה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״המקורות המודיעיניים של תיק דבקה״? 😢

האמת היא שאני פסימי מלכתחילה וכלל לא אופתע אם המספר יותר קטן. יש סיבה לכך שהחמאס דיבר על עסקה לשחרור 20 חטופים. ואני בכלל לא בטוח שיש מישהו שיודע נתוני אמת. אפילו לא סינוואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.10.2023 בשעה 21:56, DareDevil כתב:

קמתי ביום שבת לסרט אימה, זה התחיל כמו כל סבב אבל הפעם זה משהו אחר לחלוטין, הייתי קו שני להיתקלות ביישוב, תכלס נקלעתי במקרה לסיטואציה, הייתי בכלל צריך לחזור עם רכב לאחר שהורדתי מישהו אבל נתקלנו בחוליות, ברחתי אחורה, עזרתי במה שיכולתי, הצלנו את עצמנו כי לא היה מישהו אחר, צהל לא קיים, לא היה בכלל קיים. לא הודעה מראש, כלום, אני עדיין לא יודע איך לעכל את זה. 

הצלחנו בגלל כיתת כוננות ואנשים חמושים, תושייה, וואצפ ואקדחים.

כדורים שורקים מעליי, משהו שלא יכולתי לדמיין אחרי רבע מאז שהתעוררתי. חלום בלהות. חיים יום ביומו ומנצחים אותו.

לפחות שעה הם היו והסתובבו חופשי ועשו מה שבא להם.

הסיפורים של האנשים שאני שומע, אלו שחיים, בכאילו, חיים.. הזוי ומעצבן..

כמות החברים של המשפחה שכבר לא איתנו, הזויה לחלוטין.

עכשיו הכל טוב, המשפחה הגרעינית בסדר אבל נותרו עןד כמה שלא הצליחו לצאת ותקועים עדיין באחד היישובים.ק

אם אתם עדיין בבית ולא גוייסתם, תכינו את הבית ללחימה. תצברו ציוד, שתייה ואוכל.

אם אתם יכולים לקנות גם נשק קר אז תקנו.

אני זוכר איך אני יושב באיזה לופט, בקבוק ערק על השולחן, עושה לי ערבוב עם לימונענע או מיץ חמוץ כלשהוא.

מנסה להוריד את הקצה (באנגלית זה נשמע יותר מגניב) אחרי טראומה, מנסה להבין למה נפלתי לכזה תהום, אחרי נסיעה פאקינג ארוכה בתוך לופט עם עוד המון משפחות שברחו מהתופת. האדרנלין כבר יורד והכאבים מהשרירים מתחילים לתפוס תאוצה.

תמיד שקשה ערק הוא חבר טוב בשביל להעביר את היגון, דיכאון וגם את הכאב (למרות שאני יודע להשים אותו בצד כשזה עובר לי).

הימים עברו אבל משהו נשאר שם. יש לי ימים נוראיים כל כך שזה מכעיס אותי נורא, קשה לי לבוא ולדבר על זה וגם לתפקד תוך כדי בעבודה/חיים.

בא לי לפעמים לקחת יום חופש/מחלה רק כי זה נדרש לנפש. זה לא משבית אותי כל כך אבל וואלה לפעמים בא לי לחתוך, להסתגר בבית ולא לצאת.

קיבלנו חיבוק כל כך גדול בימים שלאחר מכן, העיר והתושבים שלה עשו לנו טוב.

לפני 21 דקות, sperial כתב:

״המקורות המודיעיניים של תיק דבקה״? 😢

האמת היא שאני פסימי מלכתחילה וכלל לא אופתע אם המספר יותר קטן. יש סיבה לכך שהחמאס דיבר על עסקה לשחרור 20 חטופים. ואני בכלל לא בטוח שיש מישהו שיודע נתוני אמת. אפילו לא סינוואר.

אבו צאלח יותר טוב 😆

• אהבתי 1
  • מבאס 3
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אספר לכם משהו על תככים לגבי החוק האמריקאי שאמור למנוע העברת נשק לגדודים שעושים בפשעי מלחמה והתעמרות על בסיס גזע.

לפני כמה שנים, שני חברי קונגרס אמריקאים צעירים שעבדו על תקציב לאוקראינה, גילו במקרה שארה"ב מעבירה ישירות לאזוב, הגדוד הנאצי באוקראינה.

מי הגדיר שהגדוד נאצי - הרשויות האמריקאיות עצמם.

לגדוד הייתה היסטוריה של ניצול נשק אמריקאי לפשעי מלחמה, רצח והתעללות בצוענים ומי יודע מה עוד.

חברי הקונגרס גילו שהCIA סיפק לאזוב נשק ואפילו אימן אותם במשך כמה שבועות על אדמת ארה"ב לא פחות!

אז מה עשו שני חברי הקונגרס, מהמפלגה הדמוקרטית יש לציין?

עשו את הדבר הנכון וניסחו סעיף שמונע בארה"ב תפסיק להעביר לגדוד אזוב תחמושת ואימונים.

אלא שכאן הם גילו שהם נכנסו לקן צרעות.

מייד הופעל עליהם לחץ אטומי מגורמים בפנטגון לבטל את הסעיף.

שלחו אליהם נציגים שדרשו שיבטלו אותו מהסיבה המצחיקה שיש חוק אחרי שכבר מטפל בזה אז החוק שלהם מיותר.

נשמע קצת far fetched כי אז מה איש יש חוק כפול שמטפל בזה? מה הנזק בשני חוקים שאוסרים על אותו דבר? הלחץ העצום מהמערכת הצבאית על הפוליטית בשביל לבטל "חקיקה כפולה" פשוט לא נראה הגיוני.

בסופו של דבר, שני חברי הקונגרס נכנעו ללחץ ואיפשרו חידוש הסיוע לגדוד הנאצי. אי אפשר לעמוד בלחץ של הפנטגון.

אח"כ הסתבר שהחוק שהפנטגון דיבר עליו כלל לא מונע סיוע לכאלה גדודים, אלא באישור הדרג המדיני.

זה היה ב2015. בערך אותה תקופה, המנהיג של אזוב הצהיר שהגדוד שלו יטהר את אירופה מכל הגזעים הלא לבנים הנחותים שמונהגים בידי מנהיגים שמים..

עם זה לביידן אין בעיה. דמיינו מה היה קורה אם טראמפ היה תומך בניאו נאצים...

כמה שאלות:

אצל איזה נשיא האנטישמיות הייתה יותר גרועה? אצל טראמפ או ביידן?

האת הסיקור של האנטישמיות כשטראמפ היה נשיא מול הסיקור כשביידן נשיא תואם לרמות האנטישמיות?

כמה פעמים ביום ביקשו מטראמפ לגנות את האנטישמיות מול כמות הפעמים ביום שביקשו מביידן?

בתמונה: דגל היחידה עם דגל נאצי.

image.thumb.jpeg.1522264b0a0cd8493a8ded210c6c211e.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Coro
  • אהבתי 3
  • מבאס 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...