Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, יבגניפ כתב:

לא שהבעיות ספציפית איתם חדשות, אבל בכל זאת, נראה שהימין על מלא מציח לפורר את המדינה בקצב מרשים.

המקרה המדובר בנצח יהודה התרחש בממשלת לפיד-בנט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4747

• SlowRide

4558

• פינדר

3597

• m3x7r3m3

2926

לפני 13 דקות, יובל .מ. כתב:

הוכחות לטרור פלסטיני ותמיכה מטורפת ברחובות, כולל מצד הרשות הפלסטינאית? גם יש. זה לא מונע מהם לתמוך באבו מאזן.

הם מעבירים לאבו מאזן סיוע צבאי? החוקים המדוברים עוסקים במדינות שמקבלות סיוע צבאי.

לפני 14 דקות, יובל .מ. כתב:

אני מבין שאתם חושבים שכולם הם אנשים לוגים, שיכולים להתנתק מהכל ולחשוב כמו ביטים של 0 ו-1, אבל המציאות מראה שזה לא ככה. זה מה שיגרום לליכודניקים להגיד "כל השמאלנים האלה בוגדים". 

אני לא חושב שיש פה בפורום יותר מדי אנשים שחושבים שמצביעי ביבי הם אנשים לוגים ורציונלים שמתנתקים מהרגשות והולכים רק לפי עובדות ונתונים.

אני גם לא חושב שמנהיגי ה״שמאל״ צריכים להגיד את ההפך ממה שהם חושבים, רק כדי לפתות ביביסטים.

לפני 5 דקות, topop כתב:

על לפיד אפשר להתווכח. בנט הוא ימין קיצוני.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה לא מגן עליהם באופן ישיר, אתה מגן על צה"ל.

זה ערעור באופן ישיר של המחלקה המשפטית.

אני לא רוצה שצהל יתנהג ככה...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

מה הקשר בין מיכאלי לבין חזרת מנדטים לביבי אני לא מסוגל להבין. מישהו אומר לעצמו ״אה אני רוצה להצביע גנץ או ליברמן כי ביבי אפס, אבל בעצם אני אצביע ביבי בסוף כי מיכאלי, זו שהקריסה את מפלגת העבודה לרמה שהם לא עוברים את אחוז החסימה ודי בטוח לא תהייה בכנסת הבאה, כתבה משהו שאני לא אוהב״? אתה מכיר מישהו שחושב ככה? אני לא

בוודאי שיש אנשים כאלו, ולא רק יש - אלא הרבה. הרבה אנשים שבוחרים "לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן". יתרה מזאת, נדמה לי שגם אתה קצת כזה, לא? אני לצורך העניין, אם הייתי מצביע, לא הייתי בוחר במועמד מתוך חיבה יתרה או אמונה גבוהה באינדיבידואל - אלא מתוך בחירה בהכי פחות גרוע/ חסימה לגרוע ביותר. 

אז אתה מתקשה להבין איך אדם יכול להיות עד כדי כך נבוב עד שידיעות מטופשות על ח"כ ישפיעו עליו, אבל אתה לא קהל היעד, קהל היעד הוא אותם אנשים שכ"כ חרדים מה"שמאל" עד שיצביעו שוב ושוב לאדם שהביא להם טנדרים למפתן הדלת. יש הרבה מהם, ועם הפעילות שלך בפורום אני מצפה שתכיר לפחות כמה דוגמאות 😅

לכן ביבי מתמקד בזילות והשנאת כל מה שאינו ביבי, וכך הוא יכול להיות משמיד הערך האפקטיבי ביותר שידעה מדינת ישראל ועדיין לקושש מספיק מצביעים שימושיים שיצביעו לו ולחברים שלו כי מירב מיכאלי עוד יותר מעצבנת לפיד לא סיים בגרות ובנט שוכב עם ערבים. 

הבנאדם מניפולטור מבריק, וכשהוא ייבחר לקדנציה נוספת / ימצא דרך לדחות עת הבחירות רבים פה בשרשור יהיו בשוק הלם תדהמה. 

ברגע האמת, יהיו הרבה מאוד אנשים שידם לא תצליח לשים פתק שמזוהה עבורם כאויב ישראל, לכן ביבי ממתג עצמו כמציל ישראל ויש מספיק אנשים אטומים שבאמת ובתמים לא מצליחים להסתכל מסביב ולראות את הלהבות - וברגע האמת יבחרו שוב בפירומן. 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקראינה מקבלת סיוע צבאי, ושם יש גדוד גזעני "אזוב" של לאומנים לבנים אולטרה ימנים קיצוניים שהואשם בעבר בפשעי מלחמה ותקיפות של מהגרים, אבל עליהם החוק האמריקאי לא חל, כי אוקראינה משרתת אינטרסים אמריקאים.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, oryo כתב:

רבים פה בשרשור יהיו בשוק הלם תדהמה

Golda Meir Smoking A Cigarette by Bettmann

עתידות:

• אהבתי 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, oryo כתב:

ברגע האמת, יהיו הרבה מאוד אנשים שידם לא תצליח לשים פתק שמזוהה עבורם כאויב ישראל, לכן ביבי ממתג עצמו כמציל ישראל ויש מספיק אנשים אטומים שבאמת ובתמים לא מצליחים להסתכל מסביב ולראות את הלהבות - וברגע האמת יבחרו שוב בפירומן

הטימטום האנושי אינסופי.

מצד שני, אחרי הקורונה ביבי לא הצליח להקים ממשלה למרות שהוא התקשר למנכל פייזר 30 פעם בשעה.

הפירומן הפעם נתפס עם המכנסיים למטה יחד עם חבורת חסרי התועלת שהוא אסף סביבו. אין יותר מר ביטחון, גם לא יהיה כי מאד קשה למכור לציבור תמונת ניצחון כשאחרי חצי שנה יש לך חטופים בעזה, 100k מפונים (שחלק לא מבוטל מהם כנראה הצביע לו) והשר האהוב עליך קורא לך דרדלה.

בקיצור הכל יכול להיות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, oryo כתב:

הבנאדם מניפולטור מבריק

הוא מניפולטור מבריק? או שפשוט יש מסה מספיק גדולה של מטומטמים שמצביעים כמו אוהדי כדורגל?
נילך לאמריקה ונשאל את אותה השאלה, טראמפ הוא מניפולטור מבריק או שיש באמריקה מספיק מטומטמים שמצביעים לפי חלוקה סטייל אוהבי פפסי ואוהבי קוקה קולה?

אומרים שביבי חכם וכו'. לא חכם ולא נעליים. לקח את מה שבגין עשה עם הבריכות במנרה (בריכות במנרה! פאקינג קיבוץ מסכן ולא עשיר על גבול הלבנון ששומר על כולנו) ולקח את זה לאקסטרים, ובשילוב עם טכנולוגיה של רשתות חברתיות מקבלים מכונה.
כל טיפש יכול לעשות משהו דומה עם קצת "יועצי תקשורת" ובוטים, הנה תראו את בנגביר שמקושש מספר דו ספרתי של מנדטים ככה, אז בנגביר חכם? יותר ליצן עם קליינטים.

בואו לא ניתן יותר מדי קרדיט להכוונה של אוהדי כדורגל מטומטמים לפתק בקלפי.

בואו נישאל את עצמנו איך מוציאים אותם מהלופ. הנה טבח המוני/אונס/טנדרים שכובשים קיבוצים וערים בישראל הורידו כמה אוהדי כדורגל (בתאוריה) והעבירו אותם קבוצה.
לא יודע אם זה יחזיק מים, אבל מה שמדאיג שיש עדיין הרבה אוהדים לקבוצה שירדה לליגה רביעית באיי פארו אבל מתנהגת כאילו היא עדיין בפריימר ליג, הייתי מצפה שהקבוצה תישאר עם אפס אוהדים או שבמינימום המאמן יפוטר.

נבחן מנהיג האם הוא חכם או לא לפי התפקוד.
ביבי במדיניות פנים? אפס, שיסע ופילג.
ביבי במדיניות חוץ? אפס, ישראל מבודדת מאי פעם.
ביבי בבטחון? אפס, מחדל 7 באוקטובר על שמו.
ביבי באסטרטגיה? אפס, אבי החמאס והפצצה האיראנית.
ביבי בכלכלה? אפס, אחרת שר האוצר שלו היה עף מזמן על טיל.
ביבי הוא טיפש גמור, אפס, המלחמה הזו נוראית, אבל היא מראה של המציאות. כשרון בהישרדות לא מראה על חוכמה, כשרון בלשקר ולרקום דילים כנ"ל.
אני יכול למצוא אלפי אנשים שעושים את זה טוב מביבי, חלקם בכלא, אחרי חלקם אדווה דדון רודפת עם עקבים, חלקם אנשי עסקים ממולחים, חלקם פשטו רגל, חלקם סתם עורכי דין בשקל וחצי, וחלקם מוכרי רהיטים. אם כל אלה עם אייקיו של 140 כנראה שמשהו בבמבחן דפוק לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Coro כתב:

לממשל ביידן יש מוסריות מאוד נוזלית.. תזכירו לי אילו עיצומים הטילו על גדוד אזוב האוקראיני?

לביידן יש מערכת חוקים שהואנמחוייב לבם ובניגוד לרפובליקת הבננות שלנו שם מתייחסים לחוק ברצינות.

יש חוק בארהב שאסור להעביר סיוע למי שמבצע פשעי מלחמה.

כשבחרת לא לבדוקלמעשה ביטלת את הסיוע ליחידה 

• מצחיק 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, topop כתב:

מדובר במהלך שנמשך כבר שנתיים.

העיתוי שנבחר לקבלת מסקנות הועדות והטלת הסנקציות, הוא לא מקרי. זה עוד כשלון של הממשלה הזו.

image.thumb.png.6ea462841c3d8953ce4c76c47ca32ace.png

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Coro כתב:

לממשל ביידן יש מוסריות מאוד נוזלית.. תזכירו לי אילו עיצומים הטילו על גדוד אזוב האוקראיני?

הלכת רחוק האמריקאים בעצמם בעירק התנהגו "ברכות ונעימות" לאוכלוסיה...וזה לא רק שם. מה עם מדינות כמו סעודיה מצרים וכו'? הם יותר מוסריים מאיתנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, yd b-4 כתב:

הלכת רחוק האמריקאים בעצמם בעירק התנהגו "ברכות ונעימות" לאוכלוסיה...וזה לא רק שם. מה עם מדינות כמו סעודיה מצרים וכו'? הם יותר מוסריים מאיתנו?

לפני 55 דקות, Coro כתב:

אוקראינה מקבלת סיוע צבאי, ושם יש גדוד גזעני "אזוב" של לאומנים לבנים אולטרה ימנים קיצוניים שהואשם בעבר בפשעי מלחמה ותקיפות של מהגרים, אבל עליהם החוק האמריקאי לא חל, כי אוקראינה משרתת אינטרסים אמריקאים.

נגיד שאתם צודקים. האמריקאים צבועים, קקות, ביידן שפוט של ראשידה טאליב ואלהן עומר המוסלמיות ובלינקן מפנטז על סטודנטיות סגולות שיער מאונ׳ קולומביה שצועקות מהנהר עד לים.

הכל ידוע. התלות שלנו בהם ידועה. אנחנו צריכים מהם כסף, נשק, תחמושת וווטו במועה״ב.

להתעלם מהאזהרות שלהם, שהיו ידועות לאורך שנתיים לפחות ולהגיע למצב שמקבלים סנקציות על יחידה צהלית, זה כשלון אדיר.

או שאולי זה בעצם ניצחון?

ניצחון של ביבי שמוכיח שכולם נגדנו ורק הוא חזק מול ביידן הסמולני. נצחון של המשיחיים שיראו בזה הוכחה שאין לנו על מי להישען, אלא על עצמנו ואלוקינו.

תיכף יובל יגיד שביידן מטומטם כי הסנקציות האלו רק יגרמו למטומטמים להצביע ביבי. לא ככה?

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 4

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://news.walla.co.il/item/3659688

למישהו היה ספק שזה יעלה מתישהוא??

מזל שיש תאריך לבחירות הבאות, אוקטובר 26. אלא אם כן באיזה פלא יוקדמו.

• מבאס 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, פינדר כתב:

מדובר במהלך שנמשך כבר שנתיים.

התשובה הנכונה להודעה הזאת היא "מה זה רלוונטי". כי מה זה רלוונטי אם זה בנט או ביבי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...