Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלך המזגן בניסן מקסימה 2016

bjlb

פוסטים מומלצים

ערב טוב

כבר לפני חודש הרגשתי שאין קירור, והאוויר מסריח.

היום הסתכלתי על מדחס ולאורך הצנרת אין נזילה נראית לעין עד קיר האש מכיוון המנוע.

שהתכופפתי מתחת לתא כפפות ופירקתי את פנל פלסטיק שמשמאלו ,ראיתי על הפנל בחלק הפנימי נוזל ירוק ושהעברתי יד לאורך היחידה שהמפוח יושב בתוכה, הכל שמנוני וירוק. כמו שנראה המאייד נוזל, למרות שלא ראיתי אותו בעיניים.

לאחר חיפוש באינטרנט, זה רק מחזק את האבחון שלי, אבל ההחלפה היא פשוט מטורפת, כפי שניתן לראות בלינק הבא, פירוק טוטאלי של כל הדשבורד

נראה סיפור שיכול להגיע לחמש ספרות תיקון.

מה שאני מבקש ממכם זה מקצוען אמיתי שיכול לעזור מאזור הצפון ,שאגש אליו לאיבחון ותיקון.

תודה, ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מפרץ חיפה טוב לך? אז גש לדרעי מזגנים. השיש 47 מפרץ חיפה.

עוד דבר. מציע לבדוק גובה נוזל קירור. לשלול רדיאטור חימום.

• רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה צפון?

יש בבנימינה את יוסי, שיושב במוסך של אליקו.

אם תרצה אני יעביר לך את הנייד,שלו בפרטי.

הוא מאוד יסודי, ומקצוען.

אם הוא לא יוכל לטפל ישר יגיד לך, ואולי יש לו הצעות.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בוקר טוב,

אחרי שבחג יוסי לא היה זמין, דיברתי איתו אתמול.

אכן צריך לפרק את כל הדשבורד בשביל להגיע ליחידה הפנימית. והבנתי שזה ככה כמו ברנו מגאן גראנד קופה.

בכל מקרה אין להשיג את החלק בארץ, גם לא אצל היבואן. יותר מזה, היבואן לא מוכר את המאייד הפנימי בנפרד, הוא מוכר את כל המכלול, עם המפוח ויחידת הבקרה המפוצלת, מה שמגיע לסכום של 12000 לפני מעמ ושוב זה רק בהזמנה אין בארץ.

יוסי אומר שאם אביא את המאייד הפנימי אפשר להסתדר - ופה אני צריך את העזרה שלכם - מאיפה להזמין ואיך אני מוודא שזה אכן מתאים לרכב שלי

מצאתי את זה ב EBAY:
For 2015-2020 Nissan Maxima 3.5L A/C Evaporator Core 865XD28 2016 2017 2018 2019 | eBay

ואת זה באמזון:
Amazon.com: A-Premium A/C Evaporator Core Compatible with INFINITI JX35 2013, QX60 2014-2020 & Nissan Altima 2013-2018, Maxima 2016-2021, Murano 2015-2021, Pathfinder 2013-2020, with Pressing Plate : Automotive

אני מעדיף אמאזון כי הם מטפלים במכס.

איך אני יודע שזה אכן החלק המתאים לרכב שלי?

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, bjlb כתב:

בוקר טוב,

אכן צריך לפרק את כל הדשבורד בשביל להגיע ליחידה הפנימית. והבנתי שזה ככה כמו ברנו מגאן גראנד קופה.

בכל מקרה אין להשיג את החלק בארץ, גם לא אצל היבואן. יותר מזה, היבואן לא מוכר את המאייד הפנימי בנפרד, הוא מוכר את כל המכלול, עם המפוח ויחידת הבקרה המפוצלת, מה שמגיע לסכום של 12000 לפני מעמ ושוב זה רק בהזמנה אין בארץ.

יוסי אומר שאם אביא את המאייד הפנימי אפשר להסתדר - ופה אני צריך את העזרה שלכם - מאיפה להזמין ואיך אני מוודא שזה אכן מתאים לרכב שלי

מצאתי את זה ב EBAY:
For 2015-2020 Nissan Maxima 3.5L A/C Evaporator Core 865XD28 2016 2017 2018 2019 | eBay

ואת זה באמזון:
Amazon.com: A-Premium A/C Evaporator Core Compatible with INFINITI JX35 2013, QX60 2014-2020 & Nissan Altima 2013-2018, Maxima 2016-2021, Murano 2015-2021, Pathfinder 2013-2020, with Pressing Plate : Automotive

ליאור.

מה צבע נוזל הקירור ברכבך ?

להזמין מאייד חדש לרכבך רק לפי מספר שלדה או ברר במחסן של הייבואן מה המק"ט על המאייד.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, bjlb כתב:

בוקר טוב,

מצאתי את זה ב EBAY:

ואת זה באמזון:

ליאור.

מציע לפנות לדרעי מזגנים. יש לו רתך. לפעמים בונה יחידות מאייד. אולי יוכל לבנות לך. או לתקן. לפחות להתייעץ אייתו.

לפני שנים. הוא בנה יחידה לססאב 9000.  רכב של לקוח שלנו. 

• רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עדיין מפרקים את כל הדשבורד, אם כבר עושים פירוק כזה, לא עדיף להזמין חלק חדש?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה חדש. אבל לפי האתר PARTSOUQ אין לו מספר קטלוגי:
BODY ELECTRICAL | Nissan MAXIMA 02.2016 C - CASHMERE | Parts Catalogs | PartSouq

למרות מה שראיתי ב-איביי ואמאזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירון .ה.

•  

אם דרעי יתאים חלק. אז זה יהיה מחלק חדש. אולי יש לו דרך. להשיג גם חלק חליפי חדש. בפחות מחיר.

צריך לשואל. 

הוא גם תיקן יחידה. של יונדאי אקסנט. דור ראשון  הצינור העבה. היה רקוב.  הרתך שלו חתך תצינור. וריתך צינור אחר. זה החזיק.

מציע לפותח השרשור להתקשר. או לקפוץ. לא יזיק.

עריכה אחרונה על ידי yor2
  • רעיון טוב! 1

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, מרק10 כתב:

מה צבע נוזל הקירור ברכבך ?
כחול - מקורי אני החלפתי בעצמי.
להזמין מאייד חדש לרכבך רק לפי מספר שלדה או ברר במחסן של הייבואן מה המק"ט על המאייד. פריסבי לא ממש חוזרים אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, bjlb כתב:

אני רוצה חדש. אבל לפי האתר PARTSOUQ אין לו מספר קטלוגי:
BODY ELECTRICAL | Nissan MAXIMA 02.2016 C - CASHMERE | Parts Catalogs | PartSouq

למרות מה שראיתי ב-איביי ואמאזון.

אם לא קיים מק"ט של הייצרן למאדה אז הסינים ממציאים מק"ט (אמת לאמיתה) ומוכרים חלק תחליפי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת מפחיד אותי, שהאיכות תיהיה בהתאם.

לא ממש בא לי להשקיע אלפים על תיקון ופירוק דשבורד והחלק הסיני יתפגר אחרי שנתיים.

למרות שעדיין עלות של 4 החלפות כל שנתיים עדיין תיהיה פחות מעלות של כל היחידה המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי אמר לך. שהחלק לא יוצר בסין. 

הספר לך סיפור. הייתה לי סוזוקי איגניס דור ראשון. יום אחד נשברה האנטנה. ניגשתי למחסן היבואן. אומר המחסנאי. 300 שקל פלוס מע"ם.

אמרתי לא תודה. שמתי חוט חשמל וככה נסעתי. עד שיום אחד. הבית שלה התחיל להתפורר. 

אז ניגשתי עוד הפעם. הפעם המחיר היה 200 שקל פלוס מע"ם. אבל מה. החלק במקום להיות מיוצר ביפן. יוצר בסין.

ככה שיש סיני טוב. ויש שפחות טוב.

למשל החלפתי מעבה מזגן.  תוצרת סין. יבוא של בשן. בינתיים טפו טפו מחזיק.

אולי כדאי לברר דרכם. https://www.bashanrad.com/

פעם היה להם מחירון נגיש יותר.

עריכה אחרונה על ידי yor2

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...