Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 28 דקות, farkash7 כתב:

ביביסטים הם מטומטמים, אני אומר את זה הרבה, ומצטער אם אני מעליב מישהו, זה לא קשור לאם הם משכילים או לא, מי שעדיין מאמין למותג הדהוי הזה שנקרא בנימין נתניהו אחרי כל מה שעברנו חייב להיות מטומטם.
להקביל את ביבי לשאלת הכן לא מדינה פלסטינאית זה קצת לחטוא למטרה, ביבי הרבה יותר גרוע.

אני מקביל משהו אחר: את העובדה שאתה בעצמך מעדיף את הנח והמוכר מאשר כל חשיבה על משהו אחר, כי זה מפחיד. זה המנגנון הביביסטי לבחירה חוזרת בביבי, בלולאה אינסופית. ״הוא לא מושלם, אבל אלוהים ישמור תתנו ללפיד לשלוט!? ישראל תחרבבבב״.

ליטרלי אותו מנגנון 1:1, פשוט כשזה על ביבי אני ואתה יודעים שיש הר של עובדות אובייקטיביות לכך שהוא משמיד את ישראל, וכשזה על פתרון מול פלסטינים אני ואתה לא מסכימים על העובדות האובייקטיביות, למרות שטרם הסברת לי מה ההבדל העצום בין מדינת פלסטין ומדינת לבנון (בכוונה בחרתי בגרועה ביותר מבין האלטרנטיבות מצרים/ירדן/סוריה). עובדתית, אנחנו לא כובשים את לבנון ורובנו ממש לא מתגעגעים לשליטה בדרום לבנון למרות שהמצב שם רחוק(קקקק) מאידיאל.

ישראל חיה בשכונה חרא, לכן ישראל צריכה תמיד להיות הכי חזקה

Speak softly, and carry a huge fucking stick

• אהבתי 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4632

• פינדר

3647

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, oryo כתב:

מה אתה רציני? זה לתת להם שליטה.

ואם זה לא ברור מאליו - אף אחד (בטח לא אני) טוען שצריך לתת להם מחר מדינה להחל להם הצלחה יאללה ביי, אלא להביע רצון וכוונה לבנות תשתית עבור יעד סופי שהוא מדינה פלסטינית. להכיר בעובדה שזה מה שיקרה בלאו הכי בסוף, ולנסות לחתור לכך שזה יקרה בתנאים האידיאליים עבור ישראל, ולהבין מההתחלה שזה לא ״שלום״ אלא ״פרידה״ - על שלל המשתמע מכך.

כשמדינת הזבל תקום, ותהיה עצמאית אנרגטית, ותחליט לעשות משהו ולאבד מיד את כל התשתיות - זבש״ה. כשיהיה להם משהו לאבד, או שהם יאבדו אותו, או שימנעו מלאבד אותו. אני באמת לא יודע כי מדובר במטומטמים, אני בוודאי יודע שלחימה מול מדינה ריבונית אינה שקולה בשום צורה ללחימה מול אוכלוסיה אזרחית שנמצאת בשליטתך - גם אם בא לך להעמיד פנים שזה לא המצב (כמו בעזה).

אתה באמת מאמין שתקום מדינה פלסטינית ועל 2 רקטות יפרקו להם את כל התשתיות?

לא יגידו שזה פשעי מלחמה?

או שצריך לחכות לפלישה מסיבית לתל אביב כדי לפרק אותם ואז בעצם מה עשינו פה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

מה התוכנית של קטאר ליום של אחרי?

פלישה סטייל השביעי לראש העין, פצמרים וטילים לכפר סבא.

הוד השרון ושאר היישובים מסביב מטווחים עם טילים קצרים.

גופות שורצות בכל מקום, ראשי ערים מתעוררים לתוך תופת ש"לא ידעו שזה יקרה להם".

כיתות כוננות עם מבוגרים שלא עשו מטווח וכמות מצחיקה של 10 אנשים בכיתת כוננות בעיר של 30 אלף.

ראש ממשלה קם בבוקר ולא מאמין שגדר פרוצה ונהר של נשקים שמגיע מאיראן. לא גרמו לכך שלא תהיה פלישת יום ירושלים.

וכמובן הקלאסיקה - כטבמים שמגיעים מאיראן ולבנון.

אבל בסדר, זה סה"כ קורה רק בעוטף עזה, זה לא יכול לקרות פה במרכז. :rofl:

טילים בראש העין? לא נכון, איך זה יכול להיות.

חטיפות של אזרחים והוצאה להורג אחרי שחפרו את הקבר שלהם, מי היה מאמין?!

אנשים חיים פה בסרט..חחחח טיפשים..

מערכת רואה יורה -> אין

גדודים שיושבים על הגבול -> אין

מערכת כיפת ברזל -> אין

מערכת התראת צבע אדום שמכוונת על האיו"ש -> אין

גדר חכמה -> אין

גדר שלמה ולא פרוצה -> אין

כיתות כוננות גדולות שמתאימות לגודל האוכלוסיה -> אין

כיתות כוננות שמאומנות ומבצעות תרגילים בשוטף -> אין

ראשי עיר שמשקיעים מאמץ להקים כוח תגובה ראשוני -> אין

שיהיה לנו בהצלחה עם הפלישה לכפ"ס

חחחח...

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, oryo כתב:

אבל אנשים כמוך מעדיפים, כפי שאתה כותב ממש, לחיות לנצח על החרב.

סליחה שאני מתערב, אבל אני לא חושב שהוא כתב שהוא מעדיף, או שאנשים מעדיפים, לחיות לנצח על החרב, אלא לכל היותר בבחינת אין ברירה.

לפני 51 דקות, oryo כתב:

זה לא עובד כ"כ טוב כי זה נותן גושפנקא לפלסטינים עבור אוק7, יש להם 'חטופים' משלהם. 

למה אתה מתכוון?

לפני 51 דקות, oryo כתב:

אם ההרג הוא עבור מטרה של ישיבה למומ על פתרון, זה כבר נשמע יותר טוב. ואם הצד השני לא רוצה לשבת, יופי, תן להם בראש.

זה לא בדיוק מה שקורה עכשיו ברפיח? מפעילים לחץ צבאי כדי להביא את חמאס למו"מ.

אבל שוב, פתרון אמיתי (בר קיימא והומאני בסטדנרט מערבי) יכלול היקף כזה או אחר של חינוך מחדש. זה נושא שכמעט ולא עולה ידי מי מהשחקנים.

לפני 39 דקות, oryo כתב:

או לספק הסבר חזק אחר

אני מניח שרוב האנשים מעדיפים שלא לחיות לנצח על החרב, הייתי מהמר על רוב מוחלט, אלא חיים כך רק בגלל שאין ברירה. בעוד שבהחלט קיים מיעוט שמעדיף (ממש) לחיות כך. 

--

כמובן שצריך להגדיר היטב מה זה אומר "לחיות לנצח על החרב".

--

כמו החות'ים, חיזבאללה, מיליציות שיעיות בעיראק וסוריה וכמובן חמאס, מי שיילחם בישראל משטח המדינה הפלסטינית כנראה לא יהיה הצבא הפלסטיני אלא ארגון טרור "סורר". אם לבנון היא דוגמא מספיק קרובה, אז אנחנו נקבל משהו בין חיזבאללה לחמאס ואיכות/עוצמתם הצבאית תיגזר מהיכולת של איראן ושותפיה להבריח אליהם נשק ולאמן אותם. ההפרדה בין ארגון הטרור השולט על תא שטח מסוים והאוכלוסיה האזרחית שנמצאת בו היא בין הכלים המשמעותיים ביותר במלחמה א-סימטרית.

• אהבתי 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לכם פה טנקים או כל בסיס עם ציוד שיכול בסוג של להגן על הערים הללו. זה בלתי אפשרי..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, oryo כתב:

מה אתה רציני? זה לתת להם שליטה.

ואם זה לא ברור מאליו - אף אחד (בטח לא אני) טוען שצריך לתת להם מחר מדינה להחל להם הצלחה יאללה ביי, אלא להביע רצון וכוונה לבנות תשתית עבור יעד סופי שהוא מדינה פלסטינית. להכיר בעובדה שזה מה שיקרה בלאו הכי בסוף, ולנסות לחתור לכך שזה יקרה בתנאים האידיאליים עבור ישראל, ולהבין מההתחלה שזה לא ״שלום״ אלא ״פרידה״ - על שלל המשתמע מכך.

כשמדינת הזבל תקום, ותהיה עצמאית אנרגטית, ותחליט לעשות משהו ולאבד מיד את כל התשתיות - זבש״ה. כשיהיה להם משהו לאבד, או שהם יאבדו אותו, או שימנעו מלאבד אותו. אני באמת לא יודע כי מדובר במטומטמים, אני בוודאי יודע שלחימה מול מדינה ריבונית אינה שקולה בשום צורה ללחימה מול אוכלוסיה אזרחית שנמצאת בשליטתך - גם אם בא לך להעמיד פנים שזה לא המצב (כמו בעזה).

אני אתייחס לתגובה הזו ואקשור לתגובה הקודמת שלך בנוגע לנזק שגורמים החותים או המיליציות השיעיות.

יש הבדל בין ירי ממרחק של מאות קילומטרים לבין ירי ממרחק של 10 קמ (עוטף עזה משהו?)

זו הסיבה שהמלחמה באיזור המרכז לא באמת מורגשת גם כשנופלים כאן טילים, לעומת העוטף.

אותה הקבלה לירי מעיראק, תימן, סוריה או איראן אפילו, לעומת ירי מנבי אליאס לכפר סבא. 

תהפוך את הערים המרכזיות שלך, עם התשתיות שבהן, מרכזי החיים ועוד, ל"עוטף", לגבול, לקו האש. ואז כשתרצה לתקוף חזרה מי שיקח או לא יקח אחריות, זו לא תהיה המדינה הפלסטינית או הרש"פ, אלא איזה ארגון טרור צעיר בשם "המוחמדים של מוחמד מחמיד מחמדאללההההה" או שיט אחר. ואז יגידו לך "אבל למההה אתה תוקף את הפלסטינים המסכנייםםם זה רק ההתנגדות של מחמדים מחמוד מחמדאלללהעכהאההה" ותהיה בלופ אינסופי שלא תוכל לצאת ממנו שאותם ארגוני טרור ממשיכים לתקוף אותך 5 ו10 קמ ממרכזי אוכלוסיה ענקיים, בלי שיש לך לגיטימציה או תמיכה מבעלות ברית, ובלי שיש "פרטנר" במדינה השכנה לך שלוקח אחריות ונוקט פעולות כנגד אותם ארגוני טרור.

לפני 15 דקות, DareDevil כתב:

פלישה סטייל השביעי לראש העין, פצמרים וטילים לכפר סבא.

הוד השרון ושאר היישובים מסביב מטווחים עם טילים קצרים.

גופות שורצות בכל מקום, ראשי ערים מתעוררים לתוך תופת ש"לא ידעו שזה יקרה להם".

כיתות כוננות עם מבוגרים שלא עשו מטווח וכמות מצחיקה של 10 אנשים בכיתת כוננות בעיר של 30 אלף.

ראש ממשלה קם בבוקר ולא מאמין שגדר פרוצה ונהר של נשקים שמגיע מאיראן. לא גרמו לכך שלא תהיה פלישת יום ירושלים.

וכמובן הקלאסיקה - כטבמים שמגיעים מאיראן ולבנון.

אבל בסדר, זה סה"כ קורה רק בעוטף עזה, זה לא יכול לקרות פה במרכז. :rofl:

טילים בראש העין? לא נכון, איך זה יכול להיות.

חטיפות של אזרחים והוצאה להורג אחרי שחפרו את הקבר שלהם, מי היה מאמין?!

אנשים חיים פה בסרט..חחחח טיפשים..

מערכת רואה יורה -> אין

גדודים שיושבים על הגבול -> אין

מערכת כיפת ברזל -> אין

מערכת התראת צבע אדום שמכוונת על האיו"ש -> אין

גדר חכמה -> אין

גדר שלמה ולא פרוצה -> אין

כיתות כוננות גדולות שמתאימות לגודל האוכלוסיה -> אין

כיתות כוננות שמאומנות ומבצעות תרגילים בשוטף -> אין

ראשי עיר שמשקיעים מאמץ להקים כוח תגובה ראשוני -> אין

שיהיה לנו בהצלחה עם הפלישה לכפ"ס

חחחח...

אל תתן לעבר הקרוב להאפיל על העתיד הרחוק... תן לזה צ'אנס, במקרה הכי גרוע יהיו מלא הרוגים. במקרה הטוב - נוכל להיכנס באמא אממא שלהם 3 וחצי שעות עד שירביצו ליהודונים באמסטרדם.

לפני 9 דקות, Gosser1860 כתב:

יכלול היקף כזה או אחר של חינוך מחדש. זה נושא שכמעט ולא עולה ידי מי מהשחקנים.

כמה דורות זה יכול לקחת? כי שלום עם מצרים יש לנו כבר חצי מאה, ועדיין אתמול רצחו איש עסקים רק כי הוא יהודי (אז בסדר בתקופות רגועות הולכים לנפוש בסיני.) 

האם הממשל המצרי יעשה משהו בנידון?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות בונות לחברים פה:

1. אין כמעט שמאלנים שחושבים שיהיה פה גן עדן בין העמים. היחידים שאני שומע שחושבים שזה אפשרי, זה חלק מהמתנחלים שמאמינים שהערבים בולבלו עי אשפ, ושכחו שהם רק רוצים למכור לנו חומוס בשוק, או "שלום כלכלי", כמו שקרא לזהבנט נראה לי

2. לוקח שנים, דורות, להעלים שנאה הדדית מהסוג שיש כאן. לא חתימה על הסכם כזה או אחר.

3. כמו אור, אני מאמין שפלסטין תהיה חור תחת. ואני מאמין בשני דברים נוספים: אם לא תהיה פלסטין, גם ישראל תהיה חור תחת, כי היא תסומן כמדינת אפרטהיד עי העולם בין אם תתן זכויות לערבים ביוש לבין אם לא. ואמונתם של ישראלים כמו אלי שיוש זה חלק מישראל זה צעד בכיוון. ואם תהיה פלסטין בלי say ישראלי ובלי הסדר, זה ידפןק אותנו מאוד חזק, כי זה ישמר את הקונפליקט

4. כמו שכתבנו הוא ואני, מספר פעמים, קל להוכיח שהמוני ישראלים מתנגדים לפשרה טריטוריאלית לא בגלל שיקולים בטחוניים. לכתוב בפעם המאה שיש נאצים בצד השני לא רלוונטי לזה. זה לא מה שמקבע את ההתייחסות לפינוי התנחלויות כ"טרנספר".

• אהבתי 4
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, EliC25 כתב:

אל תתן לעבר הקרוב להאפיל על העתיד הרחוק... תן לזה צ'אנס, במקרה הכי גרוע יהיו מלא הרוגים. במקרה הטוב - נוכל להיכנס באמא אממא שלהם 3 וחצי שעות עד שירביצו ליהודונים באמסטרדם.

פה שנייה בשבוע לאהוב את התמימות של האנשים פה..

פעם שלישית גלידה!

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Gosser1860 כתב:

חיים כך רק בגלל שאין ברירה

הויכוח הוא תמיד על המה זה "אין ברירה".

ללבנוני שמתגייס לחיזבאללה או מוסלמי מבריטניה שטס להלחם עבור דעאש אין ברירה? אם תשאל כנראה שיגידו לך שאין. כולם, הרי, חושבים שהם אנשים טובים. זה כנראב הדבר היחידי שמשותף לכל התרבויוצ בעולם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, EliC25 כתב:

זו הסיבה שהמלחמה באיזור המרכז לא באמת מורגשת גם כשנופלים כאן טילים, לעומת העוטף.

זה לא זה.

פשוט אלו שגרים במרכז ונמצאים גם בנקודות מפתח, לא כל כך אוהבים טילים ב3 בלילה. זה נטו הסיפור אחרת היית נכנס כבר במהלך תחילת התמרון לרפיח ולא לצפון הרצועה.

אנשים חיים בסרט, זה מה שאני אוהב פה.

מחכה כבר לטילים של חיזבאללה ולא הדרדלה שהם יורים לנו על ק"ש.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, DareDevil כתב:

זה לא זה.

פשוט אלו שגרים במרכז ונמצאים גם בנקודות מפתח, לא כל כך אוהבים טילים ב3 בלילה. זה נטו הסיפור אחרת היית נכנס כבר במהלך תחילת התמרון לרפיח ולא לצפון הרצועה.

אנשים חיים בסרט, זה מה שאני אוהב פה.

מחכה כבר לטילים של חיזבאללה ולא הדרדלה שהם יורים לנו על ק"ש.

או שאתה לא הבנת מה כתבתי

או שאני לא הבנתי מה שכתבת.

לפני כשעה, oryo כתב:

סיבה שאני יכול לספור על יד אחת אנשים מצליחים, אובייקטיביים, שהם ביביסטים

אולי הקפת את עצמך באנשים שחושבים כמוך לכן אתה יכול לספור אותם על יד אחת. אני מככיר המון אנשים משכילים, מהנדסים, הייטקיסטים ואפילו רופאים רחמנא ליצלן, שתומכים בביבי. אני האמת לא מבין למה, יכול לשער שזה בגלל שהם נופלים בפח שביבי = ימין וכל מה שלא ביבי = שמאל ולכן קשה להם לשנות את הקיבעון הזה.

אגב מה זה אומר "אובייקטיבים"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, EliC25 כתב:

כמה דורות זה יכול לקחת? כי שלום עם מצרים יש לנו כבר חצי מאה, ועדיין אתמול רצחו איש עסקים רק כי הוא יהודי (אז בסדר בתקופות רגועות הולכים לנפוש בסיני.) 

האם הממשל המצרי יעשה משהו בנידון?

אני לא חושב שאפשר להקיש מ/אל הקונפליקט מול מצרים. אני מניח שמצרים תפעל בנושא.

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

הויכוח הוא תמיד על המה זה "אין ברירה".

ללבנוני שמתגייס לחיזבאללה או מוסלמי מבריטניה שטס להלחם עבור דעאש אין ברירה? אם תשאל כנראה שיגידו לך שאין. כולם, הרי, חושבים שהם אנשים טובים. זה כנראב הדבר היחידי שמשותף לכל התרבויוצ בעולם.

ללבנוני אני מניח שזה תלוי לאיזה זרם הוא נולד. לבריטי? כמובן שיש.

החלק האחרון שכתבת הוא כנראה הסבר טוב ללמה האנושות ככל הנראה תשמיד את עצמה 😕

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, EliC25 כתב:

או שאתה לא הבנת מה כתבתי

או שאני לא הבנתי מה שכתבת.

זה מיוצר מלאכותית שהמלחמה תהיה באזור הדרום, ככה שלא יקומו קולות זעקה של אנשים, של "איך אפשר לחיות ככה". מתוך עקרון שזה לא יגרום ליותר מדי זעזוע בקרב אנשים במרכז, IE רוב המצביעים של הליכוד.. תבין ביבי לא באמת אכפת לו שזה קורה בדרום, אחרת הוא היה עושה מאמץ לסכל הכל. גם די התרגלו פה במרכז לסבבי לחימה. סוג של נימבי. התרגלו לשמוע את זה בחדשות ולהתלונן על כך בשיחות תמי4. "כמה שהערבים האלה מיותרים וצריך לעשות טרנספר לכולם". על נוחות משלמים.

גם בצפון יהיו לנו חודש חודשיים של טילים לאזור המרכז, יעשו מאמץ לסכל את הטילים הארוכים וישארו רק עם טילים קצרים.

מבחינת מלחמתית - הדבר הכי נכון היה לעשות זה להתחיל מהדרום - ציר פייסדאק (ציר פילדלפי) וככה למנוע בריחת אנשים, הברחת נשקים ואמל"ח.

אבל שקט בקרב מצביעי הליכוד יותר חשוב מחיי אדם..

בעיקרון עדיף תנועת מלקחיים אבל אנחנו לא מספיק גדולים בשביל זה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, DareDevil כתב:

זה מיוצר מלאכותית שהמלחמה תהיה באזור הדרום, ככה שלא יקומו קולות זעקה של אנשים, של "איך אפשר לחיות ככה". מתוך עקרון שזה לא יגרום ליותר מדי זעזוע בקרב אנשים במרכז, IE רוב המצביעים של הליכוד.. תבין ביבי לא באמת אכפת לו שזה קורה בדרום, אחרת הוא היה עושה מאמץ לסכל הכל. גם די התרגלו פה במרכז לסבבי לחימה. סוג של נימבי. התרגלו לשמוע את זה בחדשות ולהתלונן על כך בשיחות תמי4. "כמה שהערבים האלה מיותרים וצריך לעשות טרנספר לכולם". על נוחות משלמים.

גם בצפון יהיו לנו חודש חודשיים של טילים לאזור המרכז, יעשו מאמץ לסכל את הטילים הארוכים וישארו רק עם טילים קצרים.

מבחינת מלחמתית - הדבר הכי נכון היה לעשות זה להתחיל מהדרום - ציר פייסדאק (ציר פילדלפי) וככה למנוע בריחת אנשים, הברחת נשקים ואמל"ח.

אבל שקט בקרב מצביעי הליכוד יותר חשוב מחיי אדם..

בעיקרון עדיף תנועת מלקחיים אבל אנחנו לא מספיק גדולים בשביל זה..

אנחנו בעצם אומרים אותו דבר.

המלחמה לא מורגשת במרכז. בוודאי לא כשהמטחים כבר מזמן קצרי טווח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, EliC25 כתב:

אנחנו בעצם אומרים אותו דבר.

המלחמה לא מורגשת במרכז. בוודאי לא כשהמטחים כבר מזמן קצרי טווח

אנשים אולי יתעוררו מהשינה שלהם כשהמלחמה תהיה בצפון אבל כמו שאני מכיר את ביבי, זה לא יקרה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...