Jump to content

YLKLN

 • פרסום הודעות

  154
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

23 נייטרלי

אודות YLKLN

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. המוביל אצלך נראה שלם בתמונה .המוביל זה הפלאסטיק השחור שעל הידית במידה וכן הוא שלם דחוף את הידית מעט כח לפי השגם וזהו
 2. אם הידית של גיר רגיל תחילה יש להלביש את המוביל על ידית ההילוכים בכח אפילו תוך כדי דפיקות פטיש קלות רק תניח חתיכת עץ לא לדפוק ישירות על הפלאסטיק שים לב לכיוון השגם. אחכ תניח את התפוח שגם מול החריץ בתפוח ומכה עם היד זה נכנס למקום כמו חדש.אני הרכבתי ב 206 לפני חודש.
 3. צריכת דלק מאוד תלויה באופי הנהיגה וזה נכון לכל סוג רכב
 4. שום ירידה תלולה מחירון 130 בפועל נמכר ב 126 עשרת אלפים שקל הנחה על ליסינג יד ראשונה בעלים יהיה יד שניה ההפחתה במחירון בדכ גדולה יותר. בכל מקרה קניה מעולה מחיר של סופר מיני לרכב משפחתי מרווח מאובזר ובעל ביצועים מעולים.
 5. בנסיעה משולבת רגועה כ 12 קמ לליטר בין עירוני כ 15קמ לליטר
 6. אין שום בעיה במנוע החדש . המנוע הזה חדש לגמרי הוצג ב 2018 ומאז ועד היום אין בעיות ידועות או תקלות לא בארץ ולא באירופה שם הפוקוס נמכרת בעשרות אלפים ומדורגת בין ארבעת הדגמים הנמכרים ביותר ביבשת מידי חודש. כל הרעש זה על דור קודם עד 2017 שגם עליו סהכ אין כל כך הרבה מקרים. סהכ אכן קניה מאוד משתלמת ללא מתחרים בעיצוב באבזור העשיר באיכות הניהוג ו כוח מנוע . אני קניתי מהמשלוח הראשון ונהנה מכל רגע.
 7. גם לכל תוצרת VAG ותיבות ה DSG הייתה תביעה והרבה יותר גדולה משתי מקרים שיש בפורד אז ממש התרחקו מתוצרת הקונצרן ?. בינתיים הוא מוכר הכי הרבה באירופה וגם בארץ לא מעט. אתה ממש קופץ למסקנה על כלום ובכלל הדור האחרון הוא לא נושא התביעה זה כבר נאמר בתחילת השרשור וגם בנוסח התביעה.
 8. המנוע של הפוקוס החדשה 1.5 טורבו 3 צילנדרים חדש לגמרי ( הטעות באתר שצרפתה)תיבת ההילוכים פלאנטארית 8 הילוכים כמו כן האוטו יושב על רצפה חדשה ולמעשה לא חולק שום דבר מהעבר של דיגמי פורד חוץ מהשם.
 9. במגזין אוטו לא כתוב שמי שקנה פורד פוקוס אכל קש אבל בכותרת שלך זה כתוב אנשים רואים את הכותרת פחות מתעמקים בתוכן את הנזק כבר עשית על כלום וחבל
 10. הכתבה המצוטטת ממגזין אוסטרלי ומתיחסת לשוק האוסטרלי בכלל לא בטוח שמתאימה ונכונה לשוק הארופאי שממנו אנו ניזונים. בכל מקרה גם ליצרן וגם ליבואן מותר לשנות מפרט לטוב ולרע ואני לא מבין את הסנסציה בידיעה .גילוי נאות אני בעלים מרוצה של פוקוס st line
 11. גם סקודה אוקטביה החדשה בליסינג 0 קמ והיא רק היגיעה וקיה סטוניק ב 0 קמ ולמעשה כל רכב ניתן לקנות דרך האפיק הזה .לא רואה בזה חוסר הצלחה של פורד פוקוס .מסכים עם כל מילה של print הפוקוס נותנת תמורה מעולה למחיר מבחינת איכות נהיגה איכות כללית של המוצר איבזור עשיר וסהכ אין שום סיבה שלא תצליח.
 12. נורת מפתח לאחר הקשת הקוד ולאחר מספר שניות שהסוויץ פתוח אמורה לכבות במידה ולא זאת בעיית קודן.אם זה אותו קודן כמו שהיה אצלי בגולייטה אוכל להדריך אותך בניתוק.
 13. האם שאתה מנסה להניע נשארת נורית מפתח כתומה דולקת?
 14. ה 308gt הגיע לארץ לפני שנה וקצת סהכ משלוח אחד של כמה עשרות מכוניות .תומחרה גבוהה ולא נתנו הנחות מכרו עשרות בודדות ונתקעו אם השארית כבר מעל שנה ועכשיו מוכרים בזול יחסית מיד 1 0 קמ.במידה והיו נותנים את המחיר מהתחלה היו מוכרים יותר ואני אולי הייתי בינהם.בקיצור בארץ זה יהיה רכב נדיר.גילוי נאות בסוף קניתי פוקוס st line וחושב שעשיתי עסקה טובה יותר.
 15. מצרף ציטוט מספר הנהג של פורד פוקוס החדשה מהנדסי פורד בהחלט חשבו על בלימת מנוע בניגוד למה שחושב פותח השרשור המודאג.
×
×
 • Create New...