Jump to content

YLKLN

 • הודעות

  172
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של YLKLN

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

27

מוניטין

 1. הגומי בתחתית החלון הקידמי הוא דקורטיבי בלבד לא יכנס משם מים. המחלה ידועה גם באחיותיה טויוטה איגו וסיטרואן c1 הגומי תפוס בשתי הקצוות ובמשך השנים בשמש מתארך ולכן נוצרת בטן . אני פתרתי את הנושא בהפרדת קצוות הגומי מההדבקה והכנסתו חזרה למקום ואז בשמש יש לאן להתפשט כבר חודשים לא יוצא מהמקום.
 2. גם אצלי זה כך נומאלי לחלוטין
 3. מחזיק פוקוס כזאת מהמישלוח הראשון ללא שום תקלה או בעיה אין צריכת שמן ,דלק ממוצע 12.5 קמ לליטר חזקה מאוד ,שקטה מזגן מעולה וטיפול זול. גם הבעיה שהייתה בשעון במולטימדיה טופלה בעדכון תוכנה ונפתרה. סהכ ממומלץ ביותר
 4. מעניין באיזה קבוצה מדובר? בכל האתרים בחול ששם הרכב נמכר בכמויות גדולות בהרבה לא מוזכרת שום בעיה אופיינית לדגם.אני יכול להעיד שב 11 חודשים שיש לי אותו ו 9000 קמ אין שום בעיה ןהוא כיפי מהנה לנהיגה ונסיעה ומאובזר ובטיחותי ובמחיר שעלה נותן תמורה מעולה.נ.ב השעון במולטימדיה אכן מעצבן.
 5. החזקתי גולייטה 8 שנים עמדה בשמש אבל אבל גדול תמיד שמתי צילון בחלון ולא נתתי לדשבורד להיות יום שלם בשמש ישירה לא התנפח ולא נסדק ונשאר כחדש.
 6. כבעל פוקוס חצי שנה ו 6000 קמ יכול להעיד שאין רעידות מנוע בכלל יש רעידות לפעמים כתוצאה מהימצאות התיבה בהילוך גבוה ביחס למהירות נגיעה בגז יורד הילוך ואין רעידות המנוע הזה משייט ב 120קמש ב 2200 סלד ורוב הזמן נמצא בסלד נמוך מאוד.המנוע חזק מאוד ומגיב מהר וחזק כך שזה כלל לא מפריע בכללי אופי התיבה בת 8 הילוכים נעים מאוד וחלק .במולטימדיה בג אחד ויחיד שזה עדכון השעה בשעון חוץ מזה האנדראיד אוטו עובד מעולה נוח וידידותי ובכלל איכות הסאונד טובה מאוד למע מקורית.בכללי חשוב להתחבר בכבל דטה איכותי.
 7. אצלי רק בעיית שעון אנדרואיד אוטו וטלפון עובד מעולה .אולי בעיית המכשיר הנייד או גירסת אנדרואיד במכשיר.אצלי סמסונג a50 אנדרואיד 10 כש האנדרואיד אוטו מובנה בה.
 8. האתר הראשון זה האתר הרישמי ולפי מס שילדה לא נותן עדכון.האתר השני זה לא אתר רשמי וזה תוכנה של מפתחים ולא רשמית לא הייתי נוגע בה.הבעיה העקרית והמעצבנת זה עדכון השעון.בגדול נראה שצריך לבטל עדכון שעון מ gps באיזה תפריט נסתר השעון הולך כמו שצריך ולא פעם שמתניעים רואים שעה נכונה ואז הוא הולך לעדכון ומתאפס ל 0200. גם במנהרות הוא מאבד שעה וחוזר ביציאה.אני לא כל כך מבין מאיפה בכלל יש לו נתון gps אלה עם יש לנו ברכבים מע ניווט שבחרו לבטל אותה?? בכל מקרה זה לא כזה נורא בדכ לאחר שתי דקות זה מתעדכן תתחדש ותהנה מהאטו .
 9. YLKLN

  סיכום מסירות - 2020

  Aviv19 תתחדש ותהנה אני נהנה מאוד כבר חצי שנה אפילו שהשעון לא תמיד מתעדכן.
 10. YLKLN

  סיכום מסירות - 2020

  פוקוס מכרה 476 רכבים ומבחינתי זה לא עקרוני אם זה האקטיב או ה st line שניהם הצבק לחצי שנה ראשונה .זה סדר גודל של כל ההצבקים .העיתונות קיבלה יפה את הפוקוס וממשיכה לפרגן לה חבל שבפורום יש מי שדואג לפגוע בה.
 11. היי אני ניסיתי כרגע אצלי זה עובד ולא עשה לי בעיה עד היום שים לב שהשלט חייב להיות מינימום 30 סמ מהחיישן ולפעמים תזוזה קטנה של הגוף מספיקה שלא יעבוד.לא הייתי משתמש ברכב מודרני בנשק של ניתוק מצבר לעיתים תכופות גם הניצוץ בחיבור וגם אובדן זיכרון וגיבוי לא בריא למערכות הרכב.
 12. נראה שהוא נכנס לפעולה רק במהירות שניה שזה כבר חם מידי כמו כן מנוע המאוורר בפייאסטה ידוע כבעייתי אולי עובד חלש מידי
 13. מבחן השוואתי שערכו במגזין topgear https://www.topgear.com/car-news/twin-test-ford-focus-vs-seat-leon השורה התחתונה מבחינתם העדפה קלה לפוקוס בהתנהגות כביש ובתפעול הבקרות השונות שלא דרך המסך בלבד בלאון. הם העדיפו את זה הפשוט של פוקוס. Anyway, however brilliant these two ordinary cars are, we can pick one from the other without much hesitation. That’s the Focus. It’s a bit more fun, and its dash is a lot less annoying. We’ll just have to pass on the Seat’s flash-dash showroom appeal and “Audi’s diffusion range” soundbyte. בשקלול המחיר האטרקטיבי והאבזור העשיר בהחלט הפוקוס קניה טובה מאוד .
 14. אני הזמנתי את זאת מחיר מעולה משלוח זול השתמשתי איתה כמה פעמים עושה את העבודה https://www.ebay.co.uk/itm/TOOLZONE-3-8-DRIVE-TORQUE-WRENCH-20-110NM-/164046766441 השמאלית שמופיעה בקישור https://www.ebay.co.uk/itm/TOOLZONE-3-8-DRIVE-TORQUE-WRENCH-20-110NM/164046766441?hash=item2631f30169:g:4LMAAOSwLF1X2~gT קישור שעובד
×
×
 • תוכן חדש...