Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אוטו ב 20 אלף שקל זה צרות של מישהו אחר." האם נכון? החלטתי לבדוק.

Buki

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, Buki כתב:

וכן יותר כייף לנסוע בו מאשר באאודי 80 1.3 שנת 86 או באופל קדט 1991...

אחת מהן תהפוך למחסום חניה?

• מצחיק 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 32 דקות, Buki כתב:

אין כבר זמן לשרוף את כל הסופש"ים על התעסקות ברכבי אספנות אז זה כנראה השינוי שרציתי לעשות. קניה ספונטנית לגמרי

התחום של רכבי האספנות הפך ליקר מדי. היום צריך יותר מ20 אלף שקל כדי לקנות רכב אספנות שיהיה כיף לנסוע בו ושלא צריך לשפץ ולהתעסק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Buki כתב:

התקנתי את התוכנה, תודה. 

יש לי מתאם מקורי Obdlink LX, לא מופוע אצלם בנתמכים אבל זו גרסה פשוטה יותר של Obdlink MX שכן מופוע, מקווה שיעבוד. 

בהצלחה, איזו גרסה התקנת ? חינמית או בתשלום?

כעיקרון אם הוא יעבוד זה כבר טוב, אבל זה כנראה יעבוד על המודול של המחשב מנוע, בשביל לגשת לשאר המודולים תצטרך מתאמים או דונגל שתומך ב multiplexing . יהיה מעניין לשמוע אם הצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, innvision כתב:

בהצלחה, איזו גרסה התקנת ? חינמית או בתשלום?

חינמית כרגע, אם זה יעבוד אולי אקנה את זו שבתשלום.

הדונגל שיש לי זה זה, ממש כזה מקורי ולא חיקוי או שכפול שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה מוצר טוב, אני מהמר שיעבוד לפחות על המחשב מנוע אולי עוד מודול, אני כבר לא זוכר. אבל עדיין צריך מתאמים למודולים הנוספים. זה סך הכל כבל שמצליב חוטים, זול מאוד. אבל אני מציע שקודם תראה שזה מתחבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לראות שהלכת על פיאט 500.

תהנה ונקווה רק לטיפולים שגרתיים.

יש שידרוגים בקנה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, רק ידני כתב:

יד חמישית עם רק 85k? אין חשש שעשו קצת דיאטה לבימבה?

מכרתי רכב יד חמישית (בן 8 (עם קמ דומה

מה קשורה היד לכמות הקמ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי חייל רכשתי פונטו ספייס בכ15 אש"ח. 

מהדואר ישר למוסך, יישור קו יזום ב3000 שח, שבאופו מפתיע בגלל העלות הזולה של החלפים בפיאט החליפו המון דברים. 

מאז נסיעות של 150 ק"מ ביום. שרדה יופי 0 תקלות ונמכרה הלאה ומי שקנה הרוויח. 

אפשר למצוא אחלה רכבים בתקציב כזה  

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! נראת מצוין!

אני עם הפנדה שחולקת את אותו גיר ומנוע ונהנה מכל רגע. אצלי כבר הרכב מתקרב ל270k והאמינות באמת מעל המצופה; כן, היא קצת שורפת שמן ולאחרונה התחילה בעיה רנדומלית עם משאבת הדלק (האמ @innvision האמ), אבל לרכב בפחות מ10k אין תלונות. ממש קל לעבוד על המנוע הזה, מלא חלפים והרבה מידע. ממליץ על fiatworkshop להזמנת חלפים מקוריים, המחירים ממש זולים (לפעמים יותר מתחליפי) ומשלוח לא יקר בכלל לארץ. ממליץ לגמרי Multiecuscan. אני משתמש גם כן בגרסה בתשלום, יחד עם obdlink ex ומתאמים שרכשתי בזמנו מ ebay. אתה כמובן מוזמן גם כן להשתמש אם תרצה.

עריכה:

שכחתי לציין שיש גם את התוכנה alfaobd שהיא גם כן נחשבת מצוינת, ולזכרוני עם יותר אפשרויות לחובב המיומן.

עריכה אחרונה על ידי GaT
  • אהבתי 3

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי קיה סראטו ב2018 עם 160K עבור 10K ש"ח.

מאז עברו 70K, הוחלף בזמן הזה רדיאטור, חיישן חמצן ומייסב גלגל (צמיגים ומצבר אבל מתייחס לזה כבלאי טבעי).

מקפיד לטפל פעם בשנה ונוהג על הרכב רגוע, זה בהחלט אפשרי.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי פיאסטה ידנית בסכום הזה, הייתה אצלי קצת יותר משנתיים.

אוטו מעאפן ברמות, אבל חוץ מהטיפול כל 10 אלף לא היה לו כלום.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, shakedi כתב:

קיבלתי כזה כרכב השכרה פעמיים, היה מדובר בגרסה ״החדשה״ שמשווקת באירופה כהיברידית - בפועל מה שנקרא מיילד הייבריד, מנוע 1.0 אטמוספרי 3 צילינדרים עם עזרה חשמלית כלשהי ותיבת הילוכים ידנית עם 6 מהלכים. 

קליקית ומדוייקת, ממש גיר נעים לשימוש וזה בניגוד גמור לרכבי השכרה ידניים מודרניים אחרים שיצא לי לנסוע בהם לאחרונה (לדוגמה אופלים, פורד ואפילו פולקסווגן)

התוצאה היתה מגניבה לגמרי, גרגור נעים מהאגזוז, תאוצה סבירה לגמרי, הפתיעה אותי לטובה מאוד גם ב-130 על האוטוסטרדה וגם פרקטית באופן מפתיע כמצטייר מהתמונה הבאה: 

מעניין איך הביצועים שלו ביחס ל-1.25 הותיק.

תיבת ההילוכים אכן זכורה לי לטובה.

גם ב-500 שהייתה לי היה איזשהו גרגור נחמד ונסעה בסדר גמור בכביש 6 ביחס לרכב מיני. הרבה יותר טוב מפיקנטו\ספייס סטאר\i10. גם בעליות מאילת נסעה לא רע בכלל (בסדר, זו לא הארונה שהייתה אחריה וזו בטח לא הטסלה, אבל ביחס לרכב מיני, עלתה יפה את העליות עם 3 מבוגרים ומזגן דלוק).

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה ברשותי פורד פיאסטה במשך שנה וקצת שעלתה חצי מהסכום שצויין בכתורת - נסעתי איתה 18 אלף קמ' בערך.

2 טיפולים שוטפים בלבד - אחד כשקניתי והשני לאחר שנה.

נמכרה, לאחר שלושה ימים ממועד הפירסום, במצב מצויין לחייל משוחרר שאני בטוח שיהנה ממנה.

חוץ מזה שהיא חלשה, רכב מאוד מהנה (באופן יחסי)

חד משמעית אפשר למצוא (ולהנות) מרכבים זולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...