Jump to content

Blakey85

 • הודעות

  116
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Blakey85

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

2

מוניטין

 1. יש לי ביטוח צד ג'. האוטו שלי אינו אוטו בעל ערך רב, לכן לא ראיתי סיבה לבטח מקיף. מדובר בנזק לצד ג'. הנזק אצלי שולי עד אפסי. ממש שראיתי, ייתכן כי הגריל הקדמי, אשר מכיל רשת פלסטיק שכזאת, נסדק מעט. אבל אני גם לא בטוח, אולי היה ככה לפני. מדובר בסיטרואן C3, מודל 2011, שכל הפלסטיקה מאוד שבירה לצערי. כביכול יש דו"ח שמאי, למרות שלא ראיתי את הדו"ח. נכון לעכשיו רק עדכנו אותי מהחברת ביטוח ושאלו אותי מה אני רוצה לעשות.
 2. אהלן, אז הגיע אליי תביעה על מכה שהייתה באפריל. מדובר בתאונה במהירות נמוכה, כאשר האדם לפני בלם חזק ובהפתעה והפתיע אותי. עכשיו אני לא אומר שלא היה נגיעה, אבל נזק לא היה. עכשיו הם טוענים שנגרם נזק, צריך פחחות או משהו. הסוכנת הייתה מעט מבולבלת, שכן יש לה הרבה תביעות על הראש, אבל דיברה איתי על כ 4 אלף - שזה שכר טרחה יחד עם הנזק. מצרף עזרים ויזואלים. לדעתי אני רוצה שזה ילך לבית משפט. אני לא מסכים שנגרם נזק. הייתי שם ובעל סירטונים ותמונות, אין דבר חוץ מאבק על הפגוש. מה עליי לעשות? VID-20210707-WA0002.mp4
 3. בטוח שזה מה שעשיתי. על מה לא לחצתי. טוב אני אנסה שוב. תודה.
 4. אהלן, לחבר המבוגר של אמא שלי יש i20 חדשה. יש שם מערכת מולטימטדיה שראיתי מופיע בעוד דגמים של יונדאי. עכשיו יש שם אפליקציית רדיו built in (בנוסף לעוד כמה כמו רדיו 100fm, אבל לא בזה מדובר). לא יודע מה הוא שיחק וכל התחנות השמורות אצלו עכשיו זה בין הערוצים, שזה סטטיק, או ערבית. הוא ביקש ממני למחוק אותם ולשמור את האהובות שלו. ככה שיופיעו בתחנות השמרות למטה. כמובן אני מתמצא בפלאפונים, טאבלטים וכו' אבל שום לחיצה או לחיצה ארוכה, הגדרות וכו' לא אפשרה לי לשמור תחנה חדשה למרות שיש מקומות וגם לא הצלחתי למחוק מיותרות. אותה מערכת או מערכת דומה מאוד האם מישהו מכיר את המערכת ויודע מה אני עושה? תודה.
 5. אהלן, אז האוטו לא יסע הרבה בחודשים הקרובים. זאת אומרת פעם בשבוע זה המצופה אבל לא יותר מזה, אולי פחות. מצאתי פוסט מ2014 פה אבל זה היה שם חילוקי דעות לגבי דברים. (לדוגמא ניתוק מצבר). חשבתי להשאיר ביטוחים שכן בכל זאת יסעו בו פעם ב וגם ככה זה כסף קטן (אלפיים כול הביטוח כולו) יחסית לסיכון. מדובר בסיטרואן C3 2011.
 6. אולי תוכל להגיד איזה ניתוח עשיתה? תמיד רציתי לעשות והמלצות חיוביות יעזרו.
 7. קיצר, סתם בשביל העדכון וזהו - המוסכניק, שאול - השתמש באוטו רק בשביל לבדוק שזה עובד איזה 4 פעמים עד לבית שלו. אני לא מבין בכלל איזה עבודה הוא עשה. זה היה סיפור גדול. מתסבר שלהניע ולעשות סיבוב לתחנה מרכזית לא מספיק. ממש קופי-פייסט של כול חמור מיצאתה צדיק. אחד לאחד. המשטרה - זה רק תביעה אזרחית, מסתבר שגנבת רכב (או גניבת 'שימוש' בשפה המקצועית) לא קשור אליהם. בולשיט כי אם היה טלפון של דוגמנית כושלת באוטו כן היו שולחים swat. החלק הזה נגמר. עכשיו נשאר לי רק חברת האשראי.
 8. ברור לפני 5 דקות כתבתי, גם פה אני אחפש וארשום אם אין. האמת רציתי לחכות עם הביקורת עד שאני אסיים עם הגורמים המקצועיים ועם חברת האשראי - אבל פשוט עלה לי הדם לראש עכשיו שחזרתי הביתה ואמרתי שאני אבדוק את זה. זה פשוט מרתיח. כול מקרה, אני לא מוצא איפה פה מבצעים חוות דעת על מוסך, אבל מדובר ב'מוסך שאול', פאול קור 20 בתל אביב. ממש לא ממליץ. מגובה בניירת, סרטונים ותמונות.
 9. צודק, למרות שבפעם ההיא אמרתי לעצמי 'רוח החג' והלוואי וזה יהיה הבעיות שלי בתיקון הרכב. הפעם גם המחיר, גם התיקון וגם נסיעות. זה פשוט מעל ומעבר. מה שגם פעם שעברה הוא היה חמור מספיק לנתק את המצלמה, עכשיו היא הייתה מחוברת - יש לזה פן אחר שאתה רואה סרטונים של האוטו שלך עושה טיול שנתי מאשר רק שומע או חושד על כך.
 10. לא ציפיתי לתשובה כזאת. אין לי מה לדבר איתו, אני לגמרי לא מבסוט מהטיפול ושאר הדיבור זה רק מול גורמים מוסמכים. וזאת פעם שנייה שהוא לוקח לי את האוטו לסיבוב, פעם אחרונה הוא סיפר לי סיפור אך היה חג והוא ממש היה צריך והחלקתי לו. האם הם אמורים לקחת את האוטו עד לבית שלהם לבדוק שזה תקין?
 11. היי, ידעתי שיש עוד משהו מוזר באוטו שקיבלתי אותו מהמוסך. הרגיש כאילו הדלק ירד יותר ממה שציפיתי. הסתכלתי במצלמה והוא נסע אליו הביתה, מתל אביב לכפר סבא, וחזור כמובן. אולי גם סידורים על הדרך. השאלה שלי, אני יכול לגשת למשטרה או משהו עם הדבר הזה? הרי אין לו ביטוח על האוטו שלי. לא היה לו שום רשום להשתמש בו בתור הסעה או מונית. אני גם לא מדבר על זה שהוא דפק אותי במחיר חבל"ז בסוף.
 12. אולי זה היה באמת רק החיישן,בנוסף היה גם התראה על התרמוסטט שגרמה למאוורר מנוע לפעמים להידלק בעוצמה מאוד חזקה עם ההנעה. לא קרה בינתיים. בחיפוש באינטרנט אני כן רואה מצערות ממתכת לדגם הזה אז לא ממש ידוע על מה מדובר. ואני לא רוצה ללכלך אורן, אבל לפני 3\4 שנים עשיתי אצלך יישור קו לאוטו שרק קניתי אותו. בו נגיד ששנה אחרי זה בטיפול השנתי הראו לי שמה שרשמתה גם נמצא בספק. אז לך תדע למי להאמין. מוסכים זה מכה. כל מקרה, מכיוון שמה שכן מוצהר שם הוא מחיר מופרז ולא מה שסיכמו ראשונית - אני כבר בשלבי תלונה בכמה ערוצים. אולי יצא מזה משהו. מה שכן, הוא איבד לקוח ואני יתנהל בצורה שונה בעתיד. תודה לעונים.
 13. אם כבר בנושא של ריקול של סיטרואן, מישהו ממליץ על מוסך לובינסקי מסויים שלהם מהמרכז? יש כמה וכמה.
 14. בידיוק. אמרתי לו ממתי משלמים על הנוזל ועל התהליך - הרי אתה לא משלם על המים בשטיפה של רכב. זה ממש בולשיט. חבל שבאתי אחרי משמרת לילה בבית חולים. במבט מעמיק לא הייתי משלם לו בכלל. רק רציתי לקחת את האוטו וללכת הביתה.
 15. כן בטח, במוסך לפני זה שהייתי חיבר ולא חייב על זה דבר. הוא כמובן דאג לחבר שתי סעיפים יחד ככה שאולי זה יראה לגטימי יותר ולא יהיה ברור על מה החיוב. זה העלה בידיוק אותם תקלות שראיתי ב obd, שמצביעים על המצערת. התלוננתי לגביו על המחיר, והעובדה שאני לא מבין וציפיתי לטיפול אחר. אמר שהוא יזכה אותי בסכום מסויים. אני רוצה לראות כמה זה יוצא לפני שאני מתלונן לאיגוד המוסכים, המועצה לצרכנות ומשרד התחבורה.
×
×
 • תוכן חדש...