Jump to content

Blakey85

 • פרסום הודעות

  98
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Blakey85

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. וואלה סליחה על האיחור, לא נכנסתי לאתר זה זמן. אני לא זוכר, היא אמרה לי בטלפון אחרי שנתתי לה דגם ומספר רכב. אתה מוזמן לשחק אותה ראש קטן, להתקשר ולתת לנציגה לדבר. אם היא לא תפרט הייתי ממליץ להתקשר שוב אחרי כמה זמן, ככה אולי תיפול על מישהי אחרת שכן תפרט.
 2. היי, קיבלתי קריאה ל Recall על כרית אוויר ועל הדרך הבנתי שיש עוד איזה 4 recall אחרים שהם לא בגדר בטיחות ולכן לא קראו לי במיוחד לפני. נאמר לי שסיכוי טוב כי זה יקח יותר מיום. האם מגיע במקרים האלה רכב חלופי? מדובר בלובינסקי.
 3. @Liviur סתם כי היה תקלה שנעלמה לאחר מחיקה שבועיים לפני. רוצה לדעת שהמערכת לא מרגישה דבר לא תקין. תודה לשניכם.
 4. היי, רציתי לדעת אם יש משמעות או סיבה לבדיקה שכזאת אם אין מנורה. האם המערכת תזהה תקלה אבל לא תקפיץ התראה בהכרח.
 5. עבד בסוף. לא יודע למה לא עבד בפעמים הקודמות, אולי בגלל שקראתי שצריך להחזיק את הכפתור ל 10 שניות וזה מה שעשיתי, ופעם האחרונה דווקא אחזקתי רק לשניה שתיים. אולי גם זה ביצעתי את זה הפוך פעם קודמת - למטה ולמעלה ולא למעלה למטה (והיה בעיה עם העלאה בעיקר). תודה.
 6. זהו שניסיתי...למרות שאני לא אומר שאולי לא טעיתי. חלק מהבעיה היא שהחלון עולה בשלבים, גם בלחיצה ארוכה. לכן שאני אמור ללחוץ לחיצה ארוכה עד לעליה ולהחזיק, זה בעצם 6 לחיצות כאשר האחרונה ארוכה. אנסה שוב.
 7. היי, ניתקתי את המצבר מספר פעמים בזמן האחרון לטיפול בתקלה אחרת. שמתי לב החלונות לא נסגרים לבד בנעילת האוטו, פונקציה שהייתה קיימת לפני. בנוסף, בפתיחה וסגירה של החלון ה auto לא עובד, ובסגירה הסגירה מקוטעת - צריך ללחוץ על הכפתור כ 6 פעמים להביא לסגירה מלאה של החלון. כל פעם הוא עולה שישית ונעצר. בפתיחה אין את המקטעים האלה ולחיצה ארוכה תביא לפתיחה זורמת. ניסיתי את הקטע של להביא לפתיחה מלאה ולהחזיק את הכפתור, ואז לסגירה מלאה וללחוץ על הכפתור, אבל או שעשיתי לא נכון או שזה לא עובד. אה וכהערה אחרונה לפני כמה ימים שרציתי לשחרר את המצבר, לחצתי מחוץ לחלון
 8. צודק. הייתי צריך לציין שבסוף היום, אין לי מושג בעצמי.
 9. טוב, אז עדכון - כי יש מלא פוסטים בפורום (ובכלל בכל פורום), ששואלים שאלה ולא עושים follow up ככה שזה לא עוזר לאדם עתידני. אז אתמול יום א' עבדתי לילה, וכמו שאמרתי חיכיתי לאח שלי שיביא מכשיר OBD II על מנת שנראה את התקלה ונאפס אותה, כי חשבתי שזה דווקא יפתור את הבעיה. לילה קודם הגעתי לאוטו, והוצאתי את החיבור למצבר. חזרתי בבוקר לראות אם זה עבד. (חשבתי שמצב זה אולי יאפס את התקלה בלי שאטריח את אח שלי) לצערי זה גרם רק למנורת ESP להעלם, אבל מנורת המנוע הכתומה נשארה, למרות שהאוטו כבר לא היה ב limp mode, והצלחתי לנסוע הביתה 10 דקות באוטו שהרגיש רגיל ותקין ולא היה לו בעיה להגיע למהירות. בחניה ש
 10. מרכז. תודה אחי יש לי אחלה מוסך, פשוט אני מקבל את ההרגשה שזה משהו פתיר. במידה ואני צודק אני אעדכן כאן לצורך סגירת המעגל.
 11. היי, אז נכנסתי היום לאוטו בצהריים המאוחרות לסוע לעבודה. אך שאני מניע נדלקים 2 נורות וצפצוף של המערכת. הנורות הנדלקות הם של מנוע ו ESP. במסך: ' engine fault', לא זוכר אם היה רשום במסך על ה ESP או רק הנורה בצד. נורת המנוע כתומה\צהובה, לא אדומה. בנוסף, רעש מוגבר מהמנוע שמה שאני מנחש זה דווקא מאוור המנוע, שלרוב אין לו צורך לעבוד ברגיל.זה היה ממש מורגש, כמו שאמרתי לרוב אני לא שומע אותו. קצת רקע לפני שאני אומר מה עשיתי - האוטו ישב בחנייה שבוע, גג 9 ימים. מיום חמישי הקודם לא הזזתי אותו שכן הייתי חולה ובבית. הייתי קצת לחוץ להזיז בשביל למלא את המצבר, אבל לא עשיתי את זה בסוף (אגב י
 12. לא, לא רשמה. השאלה אם כול הקטנות האלה באמת מצטבר לקייס או שזה סתם לתפוס בקטנות? (מספר יושבי הרכב, ופעם אדם מתקרב ומעבר ופעם אדם חוצה). אתה אמור לחכות למשפט עצמו כדי להגיד את הדברים האלה? (ניסיתי בפניות הנהגים על הסתירה במעבר החצייה, אבל לא התייחסו כול עוד אין לי "ראייה חותכת").
 13. לא שיש לי ניסיון, אבל לדעתי עדיף שתגיד לא היה מה שהשוטר טוען במידה וזה באמת המקרה. סה"כ זה המקום להגיד את הצד שלך ולמה שהוא יישאר ריק.אילו לא היה נעלם לי הכמה דקות האלה מהמצלמה, והייתי רושם את מה שרשמתי בדו"ח לגמרי אני רואה קייס לתביעת המשטרה לאחר מכן על פיצוי ועוגמת נפש.הם לא יכולים להמציא דברים סתם כי נכנס לשוטרת משהו לעין. בכול מקרה, תישאר מתורבת ככל האפשר. העלבת שוטר, בעל פה ובכתב לא פותרת ומזיקה הרבה יותר.
 14. מצויין בטופס 90 יום, בכמה מקומות. קראתי על 30 יום באינטרנט, אבל אני מניח שמה שכתוב על הטופס דורס. בנוסף- אימי הייתה איתי ברכב באותו הזמן והיא גם לא ראתה אדם במעבר או בשפה. היא לא רשומה בתור עדה, האם יש דרך להוסיף את זה רטרו? (השוטרת אגב רצתה להשאיר את החלק שלי רק, יענו אין לי מה להגיד. רק אחרי שדרשתי ממנה היא הוסיפה, אבל לא ידעתי לגבי המקום של העדים).
×
×
 • Create New...