Jump to content

markb205

 • פרסום הודעות

  2,709
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

markb205 שיחק אותה בתאריך יוני 3

התכנים של markb205 היו האהובים ביותר!

מוניטין

149 טוב

אודות markb205

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ב 2008 אין אופציה לפתחי מיזוג גם בחו"ל.
 2. ברשותי ספורטאז' ממאי 2017. תא הנוסעים שלם ותקין בדיוק כמו ביומו הראשון. שום קירקוש או דהיה. מכוער? הייתי אומר שמרני / פונקציונלי. לא משהו חריג לרעה לעומת מקביליו האסייתים (פרט ל cx5).
 3. כתבת שמתיחת הפנים צפויה בשבועות הקרובים. לכן תיקנתי אותך. המבצעים של לובינסקי בחודשים האחרונים מביאים הנחות טובות. זה לא רק על ה 3008. אם הדגם המתוח ינחת כאן בעוד חצי שנה, זו תהיה הפתעה. מי שמחפש עכשיו לקנות רכב, יקבל רכב מצויין בהנחות נאות. מי שלא חייב עכשיו (כמוני למשל), טוב יעשה אם ימתין לינואר 2021.
 4. מבחינת מחיר, המאזדה נשמעת עסקה משתלמת. הבעיה שהציעו לך את הרכבים הלא הכי נקיים במגרש... פח חזית זה לא טמבון. והחלפת החלקים במאזדה יכולה להעיד על תאונה רצינית. קח את המאזדה לבדיקה מטעמך וחזור לכאן עם הממצאים. בשום אופן אל תסתמך על הבדיקה שמוצגת לך במגרש.
 5. מתיחת פנים ל 3008 תוצג בחו"ל ב 7/10/2020. לא צפויה להגיע לכאן לפני 2021.
 6. עם בדיקה כזאת נקיה לא הייתי מתעקש על כלום... מצאת רכב במצב מצויין. אם יסכימו להחליף רפידות, מה טוב. אם לא, לא נורא. קח את הרכב למוסך לבדיקה פיזית של הבלמים ופעל בהתאם.
 7. לסיטרואן יתרונות נוספים כמו מושב אחורי מפוצל נע על מסילה, תא מטען גדול וחמש שנות אחריות. ניראה שיתרונותיו יצדיקו אובדן ערך גבוה יותר (אם בכלל) עבורכם.
 8. בדיקה מצויינת. למעשה, בדיקה ללא כסת"ח. שזה מאוד מוזר... כמה קילומטר עבר הרכב ומתי טופל לאחרונה? בקש החלפה/קיזוז על עלות הבלמים ותתחדש.
 9. אם ככה, הייתי מחפש סוזוקי קרוסאובר 2015/6 (סביב 60k) . רכב אמין, זול (מאוד) לאחזקה. שיתן ראש שקט לשנים רבות גם כשיהפוך לרכב משני. היתרון גובה שלו יתן לכם נוחות בחגירת הילדים וקלות העמסת הציוד.
 10. ממש מוזר לי שלמרות התלונות הרבות על שילוב מנוע הטורבו 177 כ"ס והגיר הרובוטי כפול המצמדים, עדיין יונדאי/קיה ממשיכים לשווק את הרכבים עם יחידת הכח הזו ללא שינוי.
 11. הגדרת בטיחות ואמינות לפני הכל. נתתי לך אופציות שיענו על הדרישה הזו. לפוקוס אין מערכות בטיחות, אמינות המנוע לא גבוהה, צריכת הדלק מזעזעת והסחירות נמוכה.
 12. אתמול היה כתוב בקארטיוב שהשיווק יתחיל בחודש הקרוב עם מנוע 2 ליטר וגיר רציף או 1.6 טורבו המוכר מהספורטאז'.
 13. קח את הרכב לבדיקה מטעמך. אם יופיע שוב סעיף הנקישות, בקש תיקון מהסוכנות. מצבר מקורי ברכב בן 3 יכול להעיד על סופו הקרב. אם מדובר בחברת ליסינג, בקש הנחה ותקן בעצמך במוסך מורשה על חלקים איכותיים (כנ"ל לגבי בלמים). אם זה טרייד אין של יבואן והם מציעים תיקון במוסך שלהם, אז אין בעיה שהם יתקנו. או שיתנו לך שובר לתיקון על חשבונם במוסך היבואן.
 14. פער של 6k שקל כ-4 אחוז. אינו מצדיק רישום יד שניה מליסינג. לנסועה נמוכה כל כך אין צורך בדיזל. מנועי דיזל מיועדים בעיקר למי שנוסע הרבה ובכבישים מהירים. אקסיד טובה אבל נמוכה. בשבועות הקרובים יוצג בישראל הקיה סלטוס. יהיה מעניין לראות מה הוא יציע ובאיזה מחיר. לבנתיים הייתי מציע לך לבדוק 3008 אקטיב 1200.
 15. אתר אמין. מייצג מחירי 0 קילומטר בחברות הליסינג הגדולות. נסה בלובינסקי טרייד ובטריידמוביל. מחיר ה c5 באולם התצוגה יכול להגיע קרוב למחיר 0 קילומטר. תיגף גם מתחיל מבצע חבר בלובינסקי. יש להשוות את מחיר האפס קילומטר למחיר באולם ולא למחיר המחירון.
×
×
 • Create New...