Jump to content

markb205

 • הודעות

  3,781
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

markb205 שיחק אותה בתאריך יוני 3 2020

התכנים של markb205 היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של markb205

פורמוהוליק

פורמוהוליק (9/14)

370

מוניטין

 1. כדאי לבדוק גם קאיה סלטוס. הסוזוקי מיושנת. הפוקוס כנראה מעט בעייתית ולה שוק חלש. הסובארו לא חסכונית וטובה למי שצריך יכולת שטח מסויימת. המאזדה טובה אבל תנוחת הנהיגה נמוכה. לא רק ביחס לג'יפונים שהוזכרו כאן.
 2. markb205

  קיה ספורטאג

  אורבן טופ עם מנוע 2000 הגיעה באפריל 2017 לארץ ולה כל התוספות למעט כיסא נוסע (ליד הנהג) שלא מתכוונן לגובה. אצלי צריכת הדלק 1/10. רכב משפחתי מצויין. מרווח, אמין ובטיחותי. פתחי מיזוג אחוריים קיימים בכל הדגמים ממודל 2016.
 3. markb205

  רכב פנאי קטן

  סטוניק 1400 זה דגם אמין מאוד. מנוע וגיר ותיקים ואמינים. אבל הביצועים לא משהו וצריכת הדלק לא להיט. אז אם את נוסעת מעט ובעיקר בעיר/פקקים, הסטוניק מצויינת עבורך. הבעיה שקשה מאוד למצוא 1400 משומשת ול-1000 טורבו לא הייתי מתקרב כי הארונה טובה יותר (לשתיהן גיר בעייתי יחסית). ממליץ לבדוק סוזוקי ויטארה 1600 שתהיה אמינה ומאוד חסכונית בדלק ובשאר עלויות. או סוזוקי קרוסאובר טורבו 2017/8 שתהיה מרווחת וזריזה יותר. ועם אותן יתרונות חוץ מעיצוב פחות מוצלח.
 4. למה לא למכור לבד ביד2? אם הרצון הוא בעסקה מהירה, אז דע שהשוק רותח ומי שמוריד קצת את המחיר, מוכר מהר מאוד. למה לתת למגרש לעשות כסף על חשבונך?
 5. ספורטאז' אורבן טופ קיים עם מנוע 2 ליטר כבר מאפריל/מאי 2017. ונכנס בתקציב. יש לי כזה, מאוד ממליץ.
 6. בדיקה מצויינת. סעיף המנוע זה כסת"ח. סטיות קלות בהגה זה שטויות (ולמה כתבו בכתב יד כוון פוט...?). קבלו הצעת מחיר לפנס, תוריד עוד קצת על הצורך בטיפול(?) ואולי מצבר עייף. בכל מקרה זה דגם עם שוק חלש עד לא קיים. אז קחו זאת בחשבון.
 7. עזרתי לחבר למכור לאחרונה רכב עם ירידת ערך של 6 אחוז. לרכב הוחלפו: פגוש קדמי. זוג פנסים. גריל. מכסה מנוע. תוקנו כנפיים קדמיות. הוחלף רדיאטור. היינו בטוחים שבבדיקה יצא משמעות גבוהה בסעיף שילדה. אבל לא, הבוחן אמר שאין נזק בטיחותי לרכב. הקונה היתה מאושרת, וגם המוכר. קח את הרכב לבדיקה אבל רק אחרי שהמוכר מראה לך מסמכים כמו דוח שמאי/קבלה עבור התיקון/דוח סליקה.
 8. תפעול מערכות דרך מסך המולטימדיה קיים ב 3008 ולא ב c5. כבעלים של ספורטאז' 2.0 2017 אני יכול להמליץ עליה מאוד למי שמחפש רכב משפחתי, מרווח ובטיחותי. אין ספק שהפיג'ו עדיפה מבחינת נוחות, עיצוב וחומרים. ואני אישית שוקל להחליף ל 3008 חדשה. אבל חושש מהחזקה של אחת כזו שלא באחריות. למרות שמדובר בדגם אמין ונטול מחלות ידועות.
 9. לידיעתך, מעולם יבואן סוזוקי לא הסיר אבזור בטיחותי כזה או אחר. הוא פשוט הזמין את הרכבים ללא אבזור בטיחות והתקין מובילאי בארץ. רכב חדש עם מובילאי, נניח סוזוקי קרוסאובר, בטיחותי בהרבה מסוזוקי ליאנה או sx4. ודרך אגב, גם יבואן סוזוקי נכנע לדרישות הלקוחות והחל לשווק כאן רכבים עם מערכות בטיחות מקוריות.
 10. תלוי כמה אתה נוסע בשנה. אם מעט יחסית, אז תאזן את הממוצע ולא תצטרך להגיע לתיקונים יקרים ולהפחתת מחיר במכירה העתידית. וכן, צריך לבדוק טוב טוב רכב ליסינג שכזה.
 11. באפריל נצפתה אחת. משום מה, מספר הרישוי שלה כבר לא נמצא במאגר משרד התחבורה. מצורפת תמונה שקיבלתי באמצע אפריל השנה.
 12. סובארו ליאונה מהצורה הזו שווקה בישראל בין השנים 85 ל-93. כאשר עד 89 הסיומת היתה שנת היצור ומשנת 90 הסיומת היתה 03. המספר שבצילום לא שייך לרכב. ואם נתמקד יותר, נראה שהרכב בתמונה מצוייד בגריל של השנתונים הראשונים (85-86) ובפנסים של השנתונים המתקדמים יותר. יש גם מראה ימנית שהגיעה כסטנדרט מ 89. אז קשה לדעת את שנתון הרכב כי הוא לא במצב מקורי.
 13. יתרון ספורטאז' 2000 על פני 1600 מתבטא בזמינות כח עדיפה ותאוצות מהירות יותר. יש גם יתרון אבזור תלוי בדגם.
 14. ספורטאז' (במיוחד עם מנוע 2000) הוא רכב משפחתי מצויין אם שמים בצד את נושא צריכת הדלק (1/10 אצלי). מרווח מאוד, אמין מאוד, סחיר מאוד, בטיחותי מאוד ודי נעים לנסיעה מבחינת נוחות נסיעה ובידוד רעשים. הדגם שהגיע ב-2016 כולל מערכות בטיחות בכל הדגמים. בניגוד לטוסון המקביל. ה asx נמצאת קטגוריה אחת מתחת.
 15. להונדה מערכות בטיחות רק בדגמים המפוארים (והיקרים בטירוף). המאזה ישנה ולא ממש חסכונית. הויטארה תהיה אופציה טובה אם מחליטים להתפשר על מערכות בטיחות מקוריות. היא מרווחת מספיק עם תא מטען סביר, תנוחת נהיגה גבוה ושדה ראיה מצויין. היא מאוד חסכונית בדלק ובעלויות האחזקה (טיפולים, חלפים, ביטוח). אבל היא מעט מיושנת וכדאי לבצע נסיעת מבחן על דגם ה 1600 כדי לראות אם הוא מספיק לך. אישית הייתי בוחר ב asx אינסטייל/פרימיום שמגיעה עם מערכות בטיחות. גם אם צריכת הדלק שלה טובה פחות.
×
×
 • תוכן חדש...