Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות: קליאו ספורט או ש"ע (או: פקחו עיניים ועזרו לי למצוא את רכב תחביב)

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@Fazer אני חושב שאתה בכיוון נכון יותר, Hot Hatch בת 15 בערך בתקציב של 50K תיתן לך טעם של פעם, עם חווית תחזוקה סבירה.

החזקתי בעבר קליאו 172 MK1, בהחלט הייתי חוזר לרכב הזה אבל MK2 עם בקרת יציבות ותא נוסעים שלא מזכיר רנו קנגו.

אם אפשר למתוח את התקציב, קליאו 197/203 (MK3) בהחלט יופי של רכב לדעתי.

במקומך לא הייתי מטריד את עצמי יותר מדי בעלויות טיימינג, זה משהו שעושים פעם ב- 5 שנים ולכן את ה"מכה" שוכחים, מה גם שעוד בתקופה שהיתה לי כזו כבר היו מוסכים מומחים שהעלויות בהם היו נמוכות משמעותית.

כן מטריד נושא הטסטים פעמיים בשנה, בתור בעלים של רכב אספנות שעושה פעם בשנה ולמרות שזה רכב אספנות שכביכול אמור לעמוד ברף בדיקות (זיהום אויר וכו') נמוך יותר, זה כל פעם כאב ראש.

עוד אפשרויות:
- מיטו תלתן או 170 כ"ס.

- 206 GTI, כתבת עליה פה, היא לא חזקה כמו הקליאו אבל ההתנהגות היא מה שאתה מחפש. הבונוס הוא שהיא לא מאוד מורכבת מכאנית.

- BMW E36 ידנית- קשה למצוא, אבל גם דגמי 320 יתנו לך חוויה מיוחדת+הנעה אחורית+ עיצוב מהמוצלחים שהיו.

- שירוקו 1.4 ידנית- 160 כ"ס ממנוע קצת מורכב (טורבו+מגדש על), אבל נראית מצויין והבסיס שלה (גולף MK5) לא רע.

- פולו GTI 1.8 טורבו

• רעיון טוב! 2

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד בענייני E36- רוב החלקים שלהם זמינים בשפע, וגם לא באמת יקרים משמעותית מחלקים של רכבים מקבילים מיצרנים עממיים אפילו.

לגבי ה206 - לא יצא לי לנהוג בGTI, אבל כן יצא לי ב306GTI ואם הבגט לא נפל רחוק מהמאפיה, צריך להיות תענוג לחובבי הגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, EliC25 כתב:

עוד בענייני E36- רוב החלקים שלהם זמינים בשפע, וגם לא באמת יקרים משמעותית מחלקים של רכבים מקבילים מיצרנים עממיים אפילו.

לגבי ה206 - לא יצא לי לנהוג בGTI, אבל כן יצא לי ב306GTI ואם הבגט לא נפל רחוק מהמאפיה, צריך להיות תענוג לחובבי הגה.

306GTI נחשבת לאחת ההנעות הקדמיות הספורטיביות הכי טובות שהיו אי פעם, ה- 206 לא בליגה שלה...אבל תספק לו את מה שהוא מחפש.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראבו משודרגת? אולי אפילו זו שהייתה של מארק אולי היא למכירה (מנוע 2.0 דיזל אם אני לא טועה)

בכל אופן קל מאוד לשדרג אותן והן כמו הגרסאות הבכירות יותר שלא נמכרו בארץ

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Avia כתב:

אבארט פונטו?

אחלה רכב בכללי, 

יש חלקים בשוק, 

יש קהילה נחמדה ++

אפשר לשפר די הרבה. 

לפני 8 דקות, dinoZX כתב:

אלפא 145 ?

כנראה בין הבודדות בארץ, ותהיה אספנות עוד 4 שנים

https://www.yad2.co.il/item/c8tafki9

אלפא GT אולי?

145

חוסר חלפים בכללי( הרבה על בסיס חו"ל)

מתחיל להיות נדיר וכך גם המומחים לעיניין,

הרוב מקובצים במרכז. 

אין הרבה מה לשפר במנוע. 

עם הולכים על דגם בוקסר 

אז הצליל מטמטם. 

GT

רק 2.0 ידנית,

לא חסר שגעונות לרכב אבל בכללי אני מאמין שזה אחלה כלי. 

אם איטלקיות, 

אז אולי 147 2.0 ידנית. 

אפשר למצוא משהו בתקציב שלו שמור ולאחר ישור קו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Casper כתב:

אם אפשר למתוח את התקציב, קליאו 197/203 (MK3) בהחלט יופי של רכב לדעתי.

תכלס? רכב תחביב (אספנות או לא - לא מאוד משנה לדעתי) קונים עם הרגש ולא רק עם הראש, והקליאו MK3 כשעמדתי מולה אכן עשתה לי את זה, גם ה MK2 פייסליפט בהחלט מדגדגת לי את בלוטות החשק, אבל פשוט אין כאלו ראויות, עוד לפני שמדברים עם המחיר.

לגבי שאר האופציות שעלו פה, אכן יש כאן אופציות שלא חשבתי עליהן - תוהה כמה כאלו יש בפועל למכירה - ואני כנראה פשוט צריך לעמוד מול  המכוניות ולראות אם הן עושות לי את זה או לא. שוב, קניה רגשית יותר מאשר פראקטית, לפראקטיקה יש לי 7 מושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון דור ראשון? (נראה לי שרק 5 דלתות)

קוראדו (למרות שמיעוט האקזמפלרים בעייתי והן קרובות לאספנות/ חלקן כבר בנות 30)

אאודי tt?

(וואו, נראה לי שאני vagיסט עמוק בארון 🤔)

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • מצחיק 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Markm4 כתב:

אחלה רכב בכללי, 

יש חלקים בשוק, 

יש קהילה נחמדה ++

אפשר לשפר די הרבה. 

145

חוסר חלפים בכללי( הרבה על בסיס חו"ל)

מתחיל להיות נדיר וכך גם המומחים לעיניין,

הרוב מקובצים במרכז. 

אין הרבה מה לשפר במנוע. 

עם הולכים על דגם בוקסר 

אז הצליל מטמטם. 

GT

רק 2.0 ידנית,

לא חסר שגעונות לרכב אבל בכללי אני מאמין שזה אחלה כלי. 

אם איטלקיות, 

אז אולי 147 2.0 ידנית. 

אפשר למצוא משהו בתקציב שלו שמור ולאחר ישור קו. 

לגבי ה-145 - מסכים בהחלט. קרובות לאספנות, דאבל טסט שנתי.

147 - אופצייה מעניינת, אבל רק ידנית וכבר יצטרך לחשוב על שני טסטים בשנה.

לגבי GT - אם כבר, לדעתי - 3.2 (נדיקה ולא בטוח בכלל שבתקציב)

ואם באלפות עסקינן, לא אציע לך 156 למרות שאני בעלים של אחת כזו, אא"כ אתה מוכן לעמוד באחזקה יקרה.

מעניין שלא הציעו לך 159 (גם אחזקה יקרה. נהיו דיי נדירות על הכביש). עיצוב מדהים, במיוחד הסטיישנים היפהפיים.

עריכה אחרונה על ידי חולגי
תוספת

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Fazer כתב:

והקליאו MK3 כשעמדתי מולה אכן עשתה לי את זה, גם ה MK2 פייסליפט בהחלט מדגדגת לי את בלוטות החשק, אבל פשוט אין כאלו ראויות, עוד לפני שמדברים עם המחיר.

לגבי שאר האופציות שעלו פה, אכן יש כאן אופציות שלא חשבתי עליהן - תוהה כמה כאלו יש בפועל למכירה

קליאו 203 ראויות אכן לא צצות הרבה בלוחות. צריך מעט סבלנות.

אבל הן שוות את זה, מניסיון.

לגבי הפונטו,

יש כרגע 3 אופציות ביד 2, לפחות אחת מהן עושה רושם די טוב.

בהצלחה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, SniR89 כתב:

206xs או gti אם תמצא, עונה על כל הדרישות שלך וגם תישאר עם עודף לשיפצורים.

מצטרף.

עוד אפשר למצוא XS נורמליות שלא עברו שיפורים \ נטחנו ועם נתונים טובים.

מקבלים מנוע 1.6 אמין מאוד וה206 תהיה הרבה יותר פשוטה לאחזקה מכל האופציות שהועלו פה כולל שפע חלפים ומוסכים שיודעים לטפל.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208GTI הדגם עם ה200כ"ס

https://www.yad2.co.il/s/c/ub8o7ffd

ק"מ די נמוך יחסית והרכב הכי מהנה שתמצא בתקציב הזה (עד 50K). האמינות לא בשמיים של המנוע הזה אבל אם זה רכב לפנאי ולא יסע הרבה עם תחזוקה נכונה והחלפה מונעת של המכלולים שידועים כבעיתיים אולי זה דיל טוב.

עריכה אחרונה על ידי TZR84
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206XS זה קצת פרווה.

יאריס T ספורט או איגניס ספורט כבר עדיפות עליה אם נשארים במחוזות ה-Lukewarm.

אופציה נוספת לבעלי הסבלנות - גולף MK5 GTI ידנית.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...