Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלתי לעבוד על עגורן צריח

דובצע

פוסטים מומלצים

גם בימים קשים כלכלית, לא נראה מסיבות מובנות , שהייתי זורק מבט ובוחר להתפרנס כמפעיל עגורן.  מקווה להבנתי לפי אופי העבודה, שהמעסיקים שלך מתגמלים אותך כראוי ++ , לא פחות. מעניין אם יש ביקוש רב למפעילי עגורן , מה המצב בתחום הזה, אולי תסכים להרחיב מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 481
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 19 דקות, ד ו ד כתב:

גם בימים קשים כלכלית, לא נראה מסיבות מובנות , שהייתי זורק מבט ובוחר להתפרנס כמפעיל עגורן.  מקווה להבנתי לפי אופי העבודה, שהמעסיקים שלך מתגמלים אותך כראוי ++ , לא פחות. מעניין אם יש ביקוש רב למפעילי עגורן , מה המצב בתחום הזה, אולי תסכים להרחיב מעט.

תחפש סרטון בטיק טוק אחד דיבר על זה, שהוא מנופאי, לא שווה התחום הזה, מזלזלים בבטיחות, תת תנאים, הם עובדים כל יום 12 שעות לפעמים יותר, הם צריכים לעשות שתן בתוך בקבוק כי אין שירותים, מפעילים עליהם לחץ בעבודה.

בנוסף לא חסר תאונות עבודה בתחום הזה.

המצב בגלל המלחמה על הפנים במשק.

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לעבור לרכב חשמלי.

מחבר אותו לחשמל לטעינה כשאתה על המנוף.

יש לך מזגן חופשי כשאתה ישן, הרכב לא מרעיש כשהרכב עומד בחניה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ד ו ד כתב:

אכן לא מתאים לכול אחד. וגם למי שכן קריירה ממוצעת כ7 שנים 

מבחינת ביקוש אני יכול לעבוד כול יום 12 שעות בחברה שלי ויש להם קורסים שכול הזמן ניפתחים. ובטח ביקוש למישהו שעובד טוב-נגיד אחד שכבר שנה עובד והעבודה שלו מלוטשת

מבחינת מצב הכול תלוי בך. מטיב העבודה (אם אתה טוב האתרים ממש רוצים אותך-הבעל הבית מסתכל עליך בגובה העיניים(אני חדש. אבל זה חבר שלי שעובד 5 שנים) -אתה מחליט שאתה לא מרים(אם למשל לא קשרו טוב-יכולים ליצרוח בקשר אבל אתה לא זז

יחסי אנוש עם מנהל עבודה. אתת צוות פועלים-תכבד יכבדו אותך ולהפך

והכי חשוב שכר 50 לשעה+-  למתחיל 100 לוותיק אז שורה תחתונה מי שרוצה לחסוך סכומיה בזמן קצר העבודה הזאת בשבילו

מי שמרגיש עשיר ומגדיל את ההוצאות אחרי שישחק ישאר עם חובות

עוד עניין זה הבריאות. מי שעושה ספורט בסדר. מי שלא אני לא מקנא בו

משו מעניין מהיום היה משהו שהמנוף לא הרים כי היה כבד מדיי

הורדתי ממש למטה את האונקל האתת שינה שם משהו ואז הורדתי את מה שרואים במרכז התמונה הוא חיבר את זה למטה ונהיה 4 כבלים (לא בכול מנוף זה ככה) ואז אני יכול להרים פי 2 משקל אבל לוקח יותר זמן להרים או להוריד

IMG_8519.png

לפני 55 דקות, redroze כתב:

אתה צריך לעבור לרכב חשמלי.

מחבר אותו לחשמל לטעינה כשאתה על המנוף.

יש לך מזגן חופשי כשאתה ישן, הרכב לא מרעיש כשהרכב עומד בחניה.

ניראה מה יהיה בנתיים אני לא צריך מזגן והאוטו עלה לי 11.000 שקל

עריכה אחרונה על ידי דובצע
  • אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שמדובר בכבל אחד, השאלה כמה פעמים הוא ״מקופל״ בין הגלגלות. כל תוספת של ״קיפול״ תפחית את הכוח הנדרש מהכננת ואת החוזק הנדרש מהכבל, אבל תאט את המהירות ביחס הפוך , כלומר אם אתה רואה את הכבל 4 פעמים הכננת תצטרך לבצע כפליים כריכות מאשר כאשר אתה רואה את הכבל פעמיים. אבל תוכל להרים משקל כפול, כמובן בשאר מגבלות החוזק והיציבות של המנוף.

במנופים המיועדים למשקלות גדולים אתה רואה הרבה מאוד גלגלות שמכפילות את כושר הנשיאה בפקטורים גדולים.

אגב, דובצע, למה אתה קורא ״פסטה״?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, מרק10 כתב:

צריך לשנות את הכותרת של הפוסט לדבר הבא "התחלתי לעבוד על עגורן צריח במקביל אני עובד גם בקארספורום".

זה פיצ'ר, לא באג.

שבוע הבא התרד הזה הופך להיות הראשון שהמעקב שלו הוא בתשלום, ובסוף מקבלים תעודת אתת

• מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...