Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות: קליאו ספורט או ש"ע (או: פקחו עיניים ועזרו לי למצוא את רכב תחביב)

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. אפשר

2. לא הבנתי מה הכוונה למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו, איזה דבר מושלם.

פייזר, קח אותה דחוף..

אגב, בהמשך לדבריו של איציק, אני נהגתי בקסארה 1.6 אוטומט בפצאל, ואין לתאר כמה הגרוטאה הזו מהנה ונשלטת על המגבלות.

וה-AL4 פשוט נועד לנהיגת מסלול.

(כאילו, PDK יותר טוב, אבל אין לי חצי מליון בשלוף..)

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, EliC25 כתב:

תשמע............

ראיתי את זה, עברתי כמה פעמים על המודעה הזו, בחנתי מקרוב מאוד את הטקסט והתמונות, אבל... איך אמר הארי המזוהם? A man has to know his limitations. ברכב כזה הבעיה היא לא הרכישה, היא התחזוקה השוטפת כדי שהוא ישאר יצירת האומנות שהוא עכשיו - ואני לא כזה שמסוגל לתחזק משהו כל כך לא שגרתי. אז כן, בכל רכב אספנות או סתם רכב ישן הבעלים צריך להיות קצת מסוגל לטפל פה ושם או להחליף פה ושם דברים, ואני די סבבה עם זה, אבל לא ברמה של לתחזק מכאנית רכב, ויש לי תחושה שמוסכים לא ירצו לטפל בדבר כל כך שונה. במאמר מוסגר אני גם לא מת על הדור הראשון של ה 106 - אם זה היה ראלי דור שני סטאנדרטית, הייתי קונה...

כרגע מה שנראה לי הכי ריאלי זה אלפא מיטו 155 או 170 כ"ס מאזור 2010, הן נמכרות בלי פרמיית "אני צרפתיה ספורטיבית", ברור לי שהן לא מסמנות וי בכל המקומות שרציתי (הן לא ספורטיביות מתנהגות), אבל יש כאלו ביד2 במצב שלא עברו התעללות. צריך ללכת לראות.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Fazer כתב:

ראיתי את זה, עברתי כמה פעמים על המודעה הזו, בחנתי מקרוב מאוד את הטקסט והתמונות, אבל... איך אמר הארי המזוהם? A man has to know his limitations. ברכב כזה הבעיה היא לא הרכישה, היא התחזוקה השוטפת כדי שהוא ישאר יצירת האומנות שהוא עכשיו - ואני לא כזה שמסוגל לתחזק משהו כל כך לא שגרתי. אז כן, בכל רכב אספנות או סתם רכב ישן הבעלים צריך להיות קצת מסוגל לטפל פה ושם או להחליף פה ושם דברים, ואני די סבבה עם זה, אבל לא ברמה של לתחזק מכאנית רכב, ויש לי תחושה שמוסכים לא ירצו לטפל בדבר כל כך שונה.

לפי מה שאני רואה אין מה לתקן שם כבר , אז שום תירוץ שתביא לא יהיה כביל.

אתה מקבל רכב מוכן לנסיעה או בקיצור מהיבואן.

קנה תהנה ותמכור , החיים קצרים .

תעשה הסכם עם המוכר שהוא יטפל לך ברכב במידה וזה מעניין אותו .

עריכה אחרונה על ידי alex1471
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, אליה כתב:

אגב, בהמשך לדבריו של איציק, אני נהגתי בקסארה 1.6 אוטומט בפצאל, ואין לתאר כמה הגרוטאה הזו מהנה ונשלטת על המגבלות.

וה-AL4 פשוט נועד לנהיגת מסלול.

(כאילו, PDK יותר טוב, אבל אין לי חצי מליון בשלוף..)

זה זה.

אני מכיר את יוסי קצת מעבר לטקסט על הפורום, אני יודע שתחזוקת הארדקור סטייל @EliC25 זה לא בכיוון שלו.
תנו לו כלי פשוט שאפשר לתחזק בקלות אבל ישאיר לו חיוך. כרגע הרף שלו זו סניק - כך שהמשימה לא כזו קשה.
תנו לו להתעסק עם קליפסים לפגוש קדמי וכל מיני גוונים של צבע ולכה - אל תסבכו אותו עם כלים שעברו שיפור מהתחת או שמחר מחרתיים אם הוא צריך חלק הוא יצטרך להפעיל את DHL מדרום סקנדינביה.... זה למה לדעתי משהו בסגנון 206XS תפורה עליו. חלקים יש להשיג ומה שאין - עדיין יש מבחר בכל פינה אחרת בעולם שעם אמאזון זה יגיע אליו עד הבית בלי שום בעיה. ותכל'ס למנוע NFU היום אין עדיין בעיה להשיג חלקים (וגם לא צריך) - וזה מנוע מאוד אמין ומזדקן כמו רבקה מיכאלי - כך שהמנוע הוא הדבר האחרון שמדאיג כאן.

אני יודע שיוסי לא בדיוק שמח על ה 206, כי היתה לו אחת אוטומטית 1.4, אבל אין שום קשר בין 2 אלו. לא אותה מערכת SUSPENSION ואין להשוות את המנוע בכלל.
ל XS יש בסיס מצויין שגם אם מצבו כרגע לא 100%, אפשר בכמה אלפי שקלים להביא רכב כזה למצב חדש (תושבות, משולשים, צמיגים, בולמ"זים וכד') ולהנות ממנו שנים קדימה בלי שום בלת"מים מטורפים בדרך, אם בכלל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, איציק נ. כתב:

תנו לו להתעסק עם קליפסים לפגוש קדמי וכל מיני גוונים של צבע ולכה

בתור פולני אני תוהה אם אני אמור להעלב מזה... 😄

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, שילוב מהמם בין השרשור הקודם שלך לבעלים של ה106 ראלי, הוא סיפר לי שהוא בפרוייקט של אונו טורבו... אם מדברים על "רכבי חלום מציאותיים"

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זה חייב להיות רכב?

אין איזה אופנוע ישן שתמיד רצית?

משהו שתוכל לעבודה עליו גם בגינה/מרפסת.

לי ברשימה יש ווספה, TS, טייפון, RV, כל מה שלא הרשו לי בתור ילד.

• מצחיק 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, pasparto כתב:

אני ביצעתי ייבוא 3 פעמים לבד. לא סיפור גדול. יש גם דרכים להקטין את העלויות... יש הרבה רכבים מגניבים עד 5000 יורו שייכנסו לך לתקציב של 50K.

חפש כמה עולה 306XSI או 306 S16. תופתע.

צריך להגדיל ראש ולחפש גם דברים לא בנאליים.

הנאה מובטחת.

מה ההבדל בין ה s16 ל gti?

אתה יכול להרחיב קצת, במה זה כרוך?

האם אפשר לייבא כל דבר? יש לי חלום מוזר על C4 vts....

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה 306GTi הייתה 306GTi6 ו-306 S16.
ה-S16 צויידה במנוע 2.0 ליטר 155 כ״ס. ה-GTi6 הייתה גרסת הקצה. היה לה את אותו מנוע בבסיס (מסדרת ה-XU10) אך משופר ביחס למנוע ה-S16:

- הספק של 167 כ״ס 

- יחס דחיסה 10.8:1 ב-GTi6 לעומת 10.4:1 ב-S16

- ראש מנוע שונה שכלל שסתומים קלים יותר 

- סעפת יניקה שונה 

- סעפת פליטה שונה 

- ניהול מנוע שונה

- שיפור של 0.5 קג״מ במומנט 

כמו כן הגיר שונה - 6 יחסי העברה במקום 5 ב-S16, וחיסכון במשקל של כ-80 ק״ג.

למיטב ידיעתי, נוסעות בארץ לפחות 2 C4 VTS, אחת מהן במצב מדהים (מגיעות לימי מסלול של מועדון PSI). ה-C4 מצויידת במנוע חזק יותר המנפק 180 כ״ס, אך היא נחותה מה-306 בכל השאר.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני שעתיים, mcshmupi כתב:

יש לי חלום מוזר על C4 vts

תצטרך לחכות כשהיא תהיה בת 30.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? יש 8 כאלו בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, menir1 כתב:

לא הייתה 306GTi הייתה 306GTi6 ו-306 S16.
ה-S16 צויידה במנוע 2.0 ליטר 155 כ״ס. ה-GTi6 הייתה גרסת הקצה. היה לה את אותו מנוע בבסיס (מסדרת ה-XU10) אך משופר ביחס למנוע ה-S16:

- הספק של 167 כ״ס 

- יחס דחיסה 10.8:1 ב-GTi6 לעומת 10.4:1 ב-S16

- ראש מנוע שונה שכלל שסתומים קלים יותר 

- סעפת יניקה שונה 

- סעפת פליטה שונה 

- ניהול מנוע שונה

- שיפור של 0.5 קג״מ במומנט 

כמו כן הגיר שונה - 6 יחסי העברה במקום 5 ב-S16, וחיסכון במשקל של כ-80 ק״ג.

למיטב ידיעתי, נוסעות בארץ לפחות 2 C4 VTS, אחת מהן במצב מדהים (מגיעות לימי מסלול של מועדון PSI). ה-C4 מצויידת במנוע חזק יותר המנפק 180 כ״ס, אך היא נחותה מה-306 בכל השאר.

אז ה gti הרבה יותר יקרה?

לפני 45 דקות, EliC25 כתב:

למה? יש 8 כאלו בארץ

וכמה מתוכן במצב טוב ולא גרות במסלול? ראיתי אחת שאין לה מושב אחורי, במקומו יש כלוב התהפכות- אז לא כזאת. 

לפני כשעה, itaysamurai כתב:

תצטרך לחכות כשהיא תהיה בת 30.

מה קורה בגיל 30? הופך לאספנות? ועד אז אסור לייבא? אין יבוא אישי של מכוניות צעירות יותר כלל (חוץ מחדשות)?

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...