Jump to content

mcshmupi

 • הודעות

  841
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי mcshmupi

 1. דווקא הביקורות על איכות תא הנוסעים בגולף החדשה הן לא משהו. אתה בטוח שהמגאן פחות טובה בקטע הזה? הנה למשל:
 2. הוא אומר שקלאץ' מקורי חייב להיות מוחלף ביחד עם גלגל תנופה ושביחד זה יוצא 20K במוסך מורשה (אני מניח שעם עבודה) לגבי המשעבה: כמה זה לא זולה? מה לגבי הקלאץ', 3 שנים היית עם קלאץ' מקורי? הוא אומר שהקלאץ' המקורי לא סוחב ושבעלים רבים מחליפים אותו בקלאץ' קרמי.
 3. שלום, אני מתעניין בgti ידנית 2015 וזקוק לחוות דעת מאנשים שמכירים את הרכב: האם יש לרכב בעיות ידועות? האם האחזקה שלו יקרה? משיחה עם הבעלים, הרכב מקורים פרט לקלאצ' קרמי שמותקן ברכב. לטענתו הקלאצ' המקורי מחזיק מעמד כ 20-30K ועולה 20 אלף שקלים להחליף במוסך יבואן. האם הקלאצ' הקרמי מבטיח עמידות לאורך זמן? בנוסף, אשמח לחוות דעת לגבי הנהיגה ברכב. כבעלים של גולף 2014 אני אוהב את הגולפיות שבו, השאלה היא לגבי ה gtiיות שבו.
 4. שלי מודל 2016. היא אצלנו כמעט שנתיים. בזמן הזה היתה לי תקלה אחת. הטיפול במוסך המורשה הוא לא זול אבל שום דבר נורא וזה רכב שצריך לקחת למוסך שמכיר אותו לדעתי. אפילו החלפת מצבר בו לא מאוד פשוטה.
 5. יש רכבים בעלי שלושה מושבים נפרדים בשורה השניה: סיטרואן c4 פיקאסו (נקרא ספייסטורר בשנתונים יותר מאוחרים) שמגיע בשתי גרסאות 5 מושבים (כמו שיש לי) ו7 מושבים. טויוטה וורסו ופריוס פלוס (ההיברידית), שתיהן בעלות 7 מושבים. ברכב כזה, בעל שלושה מושבים נפרדים אפשר למקם מושב בטיחות על כל מושב של הרכב. בפיקאסו יש 3 איגוני איזופיקס וזה מקל על חיבור המושבים, לגבי הטויוטות לא בטוח ברכבי 7 מושבים כשמושבי השורה השלישית מקופלים תא המטען גדול והוא גדול גם בפיקאסו בעל 5 מושבים. תמונה להמחשה:
 6. פרט לאחריות למה שמישהו ישלם את ההפרש לגרסת ה 280 כ"ס עם זה רק עניין של תוכנה? אני לא מספיק מתוחכם בשביל להבין את זה. בכל מקרה, אני חושב שאז דובר על האצ'ים בצד היותר מהנה כמו ה308. בכל מקרה אולי הגיע הזמן שמישהו ידרג את כל מכוניות הכיף בתקציב לא פסיכי שזמינות, מאין "דאג סקור". יש גולף/לאון/אוקטביה, ג'וליה וזהו בגדול. בקרוב תגיע מגן טרופי והלוואי וה i30 תחזור עכשיו שקיבלה גיר כפול מצמדים.
 7. מוזר... מה אחוז האיביזות/ פולו /פוביה ואפילו לאון/אוקטביה/גולף שנמכרות היום ידניות? אם הוא 10% ההחלטה שלהם הגיונית. אם הוא גבוהה בהרבה האם הם מצפים שכל מי שרוצה ידני יקנה אוטומט? אולי הרגולציה האירופאית לא משאירה להם ברירה? אגב, אם פולקסווגן יפסיקו לייצר gti ידנית בעוד שנה (ואני במדינה נורמלית) הגיוני יותר לקנות אחת ידנית עכשיו, שמירת הערך תהיה טובה יותר.
 8. היה לא מזמן שרשור בפורום (לא זוכר בדיוק איזה) בו טענו מספר אנשים, כולל בוחני הפורום שהוט האצ' הנעה קדמית יותר מהנה לנהיגה מסדאן ספורטיבית כמו הג'וליה. הייתי מחכה לשמוע ממישהו שנהג בשתיהן, או אולי נהג ב gti ובאלפא (כי האוקטביה כנראה לא מאוד רחוקה מהגולף)
 9. מעניין מה מונע מצ'מפיון להביא gti ידנית. היא קיימת, אולי יש אנשים שירצו לקנות אחת.
 10. ואיך הממשק משתמש לאחר 1.5 ק"מ? זה משתפר ומתרגלים?
 11. ידוע שהיה כתוב באתר ארוץ הספורט שהיבואן מתכוון להביא את הדגם. הוא עוד לא נמכר בארה"ב למיטב ידיעתי
 12. אני לא יודע. הרכב מאובחן ומטופל על ידי מוסך גבע והתובנה שצריך להחליף טורבו היא שלהם. איך עוד אפשר להשיג את החלק?
 13. זה אומר שיש כוונה וזה רק עניין של זמן?
 14. מתעניין ב brz החדשה? תגיד להם את זה. אם עוד אנשים יפנו אליהם אולי הם יתחילו לקדם את זה, הם צריכים להרגיש את הביקוש.
 15. הי, אני מסתמך פה רק על ביקורות אבל אם מה שמעניין אותך זה רכב ספורטיבי הפיאסטה היא הכי טובה ובפער. ההתייחסות אליה בעיתונות היא כאל רכב שייכנס להיסטוריה לצד ה205 gti. יהיה קשה לקבל חוות דעת על אמינות הרכב כי הוא כל כך נדיר אבל פיאסטה רגילה נחשבת למכונית אמינה. לגבי המנוע, לי יש את המנוע הנ"ל בפוקוס שלי (גם רכב נדיר) והיה לפחות מקרה אחד בארץ של החלפת מנוע. גם לי היו מספר בעיות אבל הרבה פחות חמורות.
 16. בעקבות הדעה הרווחת בפורום כי ה308 היא מכונית טובה עם מוניטין רע שאינו מוצדק המלצתי לחבר לקנות אחת. בקיצור, אחרי 3 ביקורים במוסך גבע ואחרי ניקוי ראש מנוע הוא צריך להחליף טורבו. בגבע אמרו לו שחדש עולה 6000 שקלים לפני מע"ם ועבודה והם מחפשים מפירוק אבל עדיין לא מצאו. יש עוד דרך להשיג מגדש? להזמין מחו"ל? רעיון אחר?
 17. הסרטון הזה מבאס כי הוא מראה בהתחלה שלו את כל מה שטוב אצלם ופחות טוב אצלנו. ראשית, המכונית עולה פחות מחצי מאשר אצלנו. שנית, לאיש יש שירוקו וגולף Gti דור 2 (בנוסף לgti דור 7.5 ) במדינה בה אפשר למצוא מכוניות ישנות במצב טוב אחרי 30 שנה. ולבסוף, נפוץ אצלם לגור בבית עם חניה מקורה בה אפשר לאחסן את כל המכוניות הללו. מעניין כמה עולה אצלם לבטח ולתחזק 3 מכוניות, שתיים מהן ישנות
 18. איזה מנוע היה לך בגולף הקודמת? ההבדל הוא שמים וארץ?
 19. השאלה היא האם היא מפסידה לגולף גם בהתנהגות? במבחן של הגולף שפורסם לא מזמן הדעה הרווחת היתה שהגולף יותר מהנה מהלאון. איפה האוקטביה בסיפור? ולגבי הצליל: אחרי שמכבים את הצליל המלאכותי נשאר משהו? או כלום? האם זה ככה בכל הדור החדש של דגמי וואג הספורטיביים?
 20. אז מסתבר שבארצות הברית מכירות ה gt3 (אחרי שהחזירו את הגיר הידני) שהיא בול רכב למסלול היו 70% ידניות
 21. מעניין אם היה עולה חדש שבזמנו ניצל את ההטבה במס כדי לקנות אלפא רומאו או רכב מגניב אחר
 22. עלינו ביחד עם עוד 3 משפחות של חברים ב1990-1991 שניים מהם הזמינו לאונה. אחד הזמין פיאט אונו בלי מזגן. נסע בה עם חלון פתוח וכעבור שנים התקין מזגן כשהבין שיהיה קשה למכור אותה בלי. אבא שלי חיכה ולא מיהר לקנות ואז בדיוק ניסאן נחתה בישראל וה sunny הכסופה נחתה אצלנו בחניה. אני זוכר את ההתלהבות מהעובדה שיש לנו מכונית משלנו, וגם את ריח הפלסטיק (כשהתחמם) שגרם לי לבחילה די קשה... כשעברנו לאשדוד אבא שלי המשיך לנהוג בה לעבודה ברעננה. נהג עם חלון פתוח בבין עירוני כדי לחסוך בדלק על המזגן (היום אנחנו יודעים שזה לא באמת חוסך). כשגנבים באו לגנוב אותה לילה אחד שכן הבחין בהם וקרא לאבא שלי, הם רצו לקראתם והבריחו אותם והסאני ניצלה. היא נמכרה ב1997 אז החליפה אותה הונדה סיוויק לבנה עם 125 כ"ס!
 23. אז זה גם מה שאני חשבתי, שהייתרון היחיד של גיר ידני הוא סובייקטיבי עד שראיתי את הסרטון הזה:
×
×
 • תוכן חדש...